Bitange Forum

Call of duty 2 public servers => Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja => Topic started by: nobe`pd on June 29, 2014, 09:19:29 PM

Title: oldstars
Post by: nobe`pd on June 29, 2014, 09:19:29 PM
kad ih vidite na serverima samo kick-ajte dok se ne nauce pameti  :whip3:

https://imageshack.com/i/nesv96p

https://imageshack.com/i/nchpl3p

https://imageshack.com/i/nsesrfp

https://imageshack.com/i/nm80s6p

https://imageshack.com/i/mukkixp
Title: Re: oldstars
Post by: domohomo on June 29, 2014, 11:08:50 PM
Samo za angerfista: JEBEM JA TEBI MATER RETARDIRANU I SVA TA ETNIČKA SRANJA BLABLA ABORTUSU
Title: Re: oldstars
Post by: cowex on June 29, 2014, 11:31:20 PM
Quote from: domohomo on June 29, 2014, 11:08:50 PM
Samo za angerfista: JEBEM JA TEBI MATER RETARDIRANU I SVA TA ETNIČKA SRANJA BLABLA ABORTUSU
ako treba jos dokaza da okacim, nije problem imam pun arhiv.
Title: Re: oldstars
Post by: domohomo on June 29, 2014, 11:53:47 PM
ma ne treba, znam ja retaja odavno
Title: Re: oldstars
Post by: RockNrolla on June 30, 2014, 12:03:27 AM
Nece vise igrati balavanderi jebeni :rant2:
Title: Re: oldstars
Post by: P!ck 'n roll on June 30, 2014, 12:20:42 PM
Angerfist  :rofl :rofl

(http://www.zaslike.com/files/b7wjr4rq56zexiamnkh9_thumb.jpg) (http://www.zaslike.com/viewer.php?file=b7wjr4rq56zexiamnkh9.jpg)

Title: Re: oldstars
Post by: domohomo on June 30, 2014, 01:51:53 PM
Quote from: P!ck 'n roll on June 30, 2014, 12:20:42 PM
Angerfist  :rofl :rofl

(http://www.zaslike.com/files/b7wjr4rq56zexiamnkh9_thumb.jpg) (http://www.zaslike.com/viewer.php?file=b7wjr4rq56zexiamnkh9.jpg)


Nisam je ja mogao pronaći, ne treba veća uvreda :D
Title: Re: oldstars
Post by: AngerFist on June 30, 2014, 09:41:22 PM
Dal ste Vi normalni hahahah, nezz koje ovaj duksi...taj nije u mom klanu, hitman je izbacen...domohomicu idi cuclaj tu secernu vunu i ne javljaj se...

P.S cowex uvlakaco
Title: Re: oldstars
Post by: P!ck 'n roll on June 30, 2014, 10:32:04 PM
joj Dimitrije... pa imam te na fb sta je sa tobom... :) ne razumem zasto te je stid? meni je slika samo smesna... to je to
Title: Re: oldstars
Post by: domohomo on June 30, 2014, 10:54:20 PM
Dodji ti pocuclaj
Title: Re: oldstars
Post by: cowex on July 01, 2014, 12:17:16 AM
Quote from: AngerFist on June 30, 2014, 09:41:22 PM
Dal ste Vi normalni hahahah, nezz koje ovaj duksi...taj nije u mom klanu, hitman je izbacen...domohomicu idi cuclaj tu secernu vunu i ne javljaj se...

P.S cowex uvlakaco
Mogu samo da kazem "prebolesno":
http://prntscr.com/3y3s3f ,
http://prntscr.com/3y3ske ,
http://prntscr.com/3y3sur ,
http://prntscr.com/3y3tix ,
http://prntscr.com/3y3twm ,
http://prntscr.com/3y3u21 ,
http://prntscr.com/3y3uh0 ,
http://prntscr.com/3y3umr ,
http://prntscr.com/3y3vfm .
Title: Re: oldstars
Post by: AngerFist on July 01, 2014, 01:06:17 AM
Ma ocajan si cowi mali papuco :*
Title: Re: oldstars
Post by: nobe`pd on July 01, 2014, 01:34:08 AM
da vas obavjestim da oldstars-i imaju pordsku cak i jednog admina  :clapping2 za njega radi se o hardwell-u

evo i dokazi:

https://imageshack.com/i/muoeypp

https://imageshack.com/i/ns90eop

https://imageshack.com/i/mrix0dp

https://imageshack.com/i/nmhe6up

evo i na xf se moze viditi da hardwell ima duksi-ja medju prijateljima a da i duksi ima anger i ostalu ekipu da nebi bilo da sam kikao nekog pogresnog sa servera a svi dobro znamo koji pratimo forum i igramo na sd serveru sta rade oldstars-i.

xf od duksi-a http://social.xfire.com/users/duksi2k2013 kod njega mozete naci i ostalu ekipu i hardwella

zato su serveri vako propali u zadnje vrijeme zbog pojedni ljud koji brane neke svoje prijatelje koji haxaju i psuju.

nadam se da ce neko od glavni ljud na forumu da reaguje po pitanju ovoga i da se ovo rijesi sto brze.. :stoner:  :thankyou

Title: Re: oldstars
Post by: RockNrolla on July 01, 2014, 01:59:46 AM
Ja sam okacio i ip od 3 igraca iz oldstars klana..ni jedan nije ni banan niti ih ko kika sem mene i noba..po ceo dan igraju samo menjaju nick..Tebi nob3 svaka cast na trudu... a ti hardwel prvo se upoznaj sa desavanjima na serveru nego sto branis te rtrd i mani se pretnji... :stoner:
Title: Re: oldstars
Post by: hardwell. on July 01, 2014, 02:07:26 PM
aj da ne bude da se nisam javio pošto sam tu prozvan ; DA imam na xf i duksija i evo malo prije sam prihvatio angerfista , je li problem u nečemu ? da tebe pitam kog ću imati na xf a kog neću ? kao prvo nisam admin niti želim biti i ne zanima me. Meni je jasno da "ti" (obraćam se nobetu ) sad kad više nema aktivnih admina glumiš neku silu po serveru , kao hvataš neke haxore ovo ono .Da me neko krivo ne shvati ja ne branim cilu tu ekipu njihovu nego samo ovog malog duksija jer ga znan , još je dite  i ne ponaša se tako , ali dica ka dica izleti i jbg ... da se nadovežen još na ovo da su zbog mene serveri propali tj. zbog ljudi ko što san ja ; frende ta ti je dobra ... nek se javi šef pa nek reče kako ćemo dalje  :innocent
Title: Re: oldstars
Post by: nobe`pd on July 01, 2014, 04:26:40 PM
Quote from: hardwell. on July 01, 2014, 02:07:26 PM
aj da ne bude da se nisam javio pošto sam tu prozvan ; DA imam na xf i duksija i evo malo prije sam prihvatio angerfista , je li problem u nečemu ? da tebe pitam kog ću imati na xf a kog neću ? kao prvo nisam admin niti želim biti i ne zanima me. Meni je jasno da "ti" (obraćam se nobetu ) sad kad više nema aktivnih admina glumiš neku silu po serveru , kao hvataš neke haxore ovo ono .Da me neko krivo ne shvati ja ne branim cilu tu ekipu njihovu nego samo ovog malog duksija jer ga znan , još je dite  i ne ponaša se tako , ali dica ka dica izleti i jbg ... da se nadovežen još na ovo da su zbog mene serveri propali tj. zbog ljudi ko što san ja ; frende ta ti je dobra ... nek se javi šef pa nek reče kako ćemo dalje  :innocent
smjesan si djecak kao prvo naveo sam da ga imas na xf da nebi doslo do zabune da sam kikao pogresnog covjeka i te fore.mene ne interesuje koga ti dodajes na xf.eto opet pises gluposti da glumim neku silu na serveru nikoga nisam kikao od kad sam dobio rcon bez razloga cak i te sto psuju uvjek sam ih opomeno par puta i kad vidim da na prestaju sa psovkama onda ih kikam.a sto se tice haxora samo kikam ove sto su vec uhvaceni sa haxom.a ti slobodno nastavi da ga branis i prijetis jedino to i mozes i znas ali ne zamjeram ti nisi jedini ima takvih jos tastatura gangstera.a budi siguran da nece igrati dok ne prestane da psuje.  :stoner:
Title: Re: oldstars
Post by: AngerFist on July 01, 2014, 04:50:15 PM
Sad se setih, Taj Duksii je od pre par dana u klanu...Hitman je izbacen, ostali su Wazzap, Replay i Duksii...
Title: Re: oldstars
Post by: hardwell. on July 01, 2014, 05:32:19 PM
preskočit ću sve osim ovo "tastatura gangster" i reći ti da slobodno dođeš na ts pa ću ti reći što mislim , čisto da ne bih morao bez potrebe ovdi psovati. Otišli smo u  :offtopic , ajde recite završnu rječ i lokajte.
Title: Re: oldstars
Post by: nobe`pd on July 01, 2014, 05:44:14 PM
Quote from: hardwell. on July 01, 2014, 05:32:19 PM
preskočit ću sve osim ovo "tastatura gangster" i reći ti da slobodno dođeš na ts pa ću ti reći što mislim , čisto da ne bih morao bez potrebe ovdi psovati. Otišli smo u  :offtopic , ajde recite završnu rječ i lokajte.
eto jos 1 dokaz da nisam pogrijesio u vezi tebe sam si se odao kakav si covjek.nemam ja sta da pricam sa takvim osobama kao sto si ti jesnostavno me ne zanimas a naravno samo nastavi da prijetis nisi ti kriv nista krivi su roditelji sto te nisi vaspitali kako treba.
Title: Re: oldstars
Post by: vd|cube(im) on July 01, 2014, 06:05:55 PM
Quote from: RockNrolla on July 01, 2014, 01:59:46 AM
Ja sam okacio i ip od 3 igraca iz oldstars klana..ni jedan nije ni banan niti ih ko kika sem mene i noba..po ceo dan igraju samo menjaju nick..Tebi nob3 svaka cast na trudu... a ti hardwel prvo se upoznaj sa desavanjima na serveru nego sto branis te rtrd i mani se pretnji... :stoner:
Bit ce banani kad veceras dodem doma. Nije me bilo 7-8 dana.
Title: Re: oldstars
Post by: AngerFist on July 01, 2014, 08:11:43 PM
Quote from: vd|cube(im) on July 01, 2014, 06:05:55 PM
Quote from: RockNrolla on July 01, 2014, 01:59:46 AM
Ja sam okacio i ip od 3 igraca iz oldstars klana..ni jedan nije ni banan niti ih ko kika sem mene i noba..po ceo dan igraju samo menjaju nick..Tebi nob3 svaka cast na trudu... a ti hardwel prvo se upoznaj sa desavanjima na serveru nego sto branis te rtrd i mani se pretnji... :stoner:
Bit ce banani kad veceras kad dodem doma. Nije me bilo 7-8 dana.

Permament ban ?
Title: Re: oldstars
Post by: domohomo on July 02, 2014, 12:17:26 AM
https://www.youtube.com/watch?v=oxfY0TaBWUA
Title: Re: oldstars
Post by: P!ck 'n roll on July 02, 2014, 02:06:42 AM
ajde energy sta ti sada tu buncas, klinci su retardirani... Cube banaj to i cao... Onaj mali Milos i Ivan nista nisu gori od njih pa su uklonjeni.... prema svima isti kriterij i zdravo.... a ako je to neciji prijatelj, idite na pivo zajedno, ali ovde necete igrati zajedno... Pozzz  :stoner:
Title: Re: oldstars
Post by: nobe`pd on July 02, 2014, 04:23:58 PM
https://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/840/xyn1.png


Title: Re: oldstars
Post by: vd|cube(im) on July 02, 2014, 07:08:14 PM
OK, za ubuduće imaš subadmin dio na forumu pa mi tamo postavljaj IP adrese.  :stoner:
Title: Re: oldstars
Post by: nobe`pd on July 02, 2014, 09:07:45 PM
Quote from: vd|cube(im) on July 02, 2014, 07:08:14 PM
OK, za ubuduće imaš subadmin dio na forumu pa mi tamo postavljaj IP adrese.  :stoner:
evo prebacio sam samo nisam ni vidio da da to imam do sad.
Title: Re: oldstars
Post by: AngerFist on July 03, 2014, 02:14:59 AM
Quote from: nob3 ` on July 02, 2014, 04:23:58 PM
https://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/840/xyn1.png

Sad moze svaki debil da stavi tag OldStars i sta odma je u klanu...kakav elvir bre hahaha si mi boban  :super