Clan po imenu Zikamu je ceo citerski. Ne treba vam mnogo da bi se to primetilo. Vecina korisi WH ali npr: Igrao sam na DM sam protiv igraca zvanog COZU, posto decko ne zna bas nesto da igra ni sa wh nije mu bas islo pa je rekao mislis da mozes protiv mene? i ukljucio aim. Ne znam da li ima ovde kji admin i da li to jos uvek neko proverava al bas zbog takvih igraca serveri su ponekada prazni ili ima samo njih 2-3. Pozdrav!
Pojavili su prije par dana na našim serverima i već sam banao neke od njih. Jučer su bili njih tri sa tim tagom i dvojica su haxala i dobili su ban.
Pošto ovaj ban nije dugoročan evo ti link http://www.bitange.com/forum/cheats-prijave-nedozvoljenog-ponasanja/subadmini/ tu imaš spisak admina i subadmina sa njihovim xfire pa ih cimaj ako bude problema. :stoner: