:birthday :drinks2 :ziveli :stoner:
:birthday :ziveli
Sve najbolje bucki brt!!! :drinks2 :ziveli
:birthday :drinks2
Sve najbolje :ziveli :drinks2
:ziveli Bucko sve najbolje :drinks2 :drinks2
Sva najbolje Bucky :)
Sve najbolje :drinks2 :ziveli
Sve najbolje strasni :)
Srećan rođendan bucko buha, i na toj torti sem tebe, debela je i ta muha.
sve što si poželiš da ti se i ostvari, a znajući koliko si perverzan, cele godine će neko da te j3be :)
i na kraju naravno, slobodno možeš da mi duneš u sveću :) a kod kunte se javi za svećice :)
pozz od Štekare
hvala na lepim zeljama.a steki ako ti se toliko duva kod mene uvek mozes da dunes u k....... :happy
ma kakav Bucky kakve picke materine :rofl :rofl :rofl
Buuuuuuckyyyyyyy! Pa srecan ti rodjendan dragi moj Bucky! Evo ja kasnim, al donecu opravdanje od lekara :) Da si mi ziv i zdrav jos 10000000 godina! :* :* :*