Bitange Forum

Bitange community => Community talk => Topic started by: vd|cube(im) on March 14, 2014, 11:08:51 AM

Title: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: vd|cube(im) on March 14, 2014, 11:08:51 AM
 :birthday  :drinks2  :ziveli  :stoner:
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: DexonDee on March 14, 2014, 11:38:55 AM
 :birthday :ziveli
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: Strajdzo on March 14, 2014, 01:38:18 PM
Sve najbolje bucki brt!!!   :drinks2 :ziveli
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: tubifeks on March 14, 2014, 02:14:04 PM
  :birthday :drinks2
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: Fox. on March 14, 2014, 02:33:26 PM
Sve najbolje  :ziveli  :drinks2
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: cowex on March 14, 2014, 07:03:32 PM
 :ziveli Bucko sve najbolje  :drinks2 :drinks2
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: SALTSTONE on March 14, 2014, 07:55:56 PM
Sva najbolje Bucky :)
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: Djuka023 on March 14, 2014, 08:58:45 PM
Sve najbolje  :drinks2  :ziveli
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: Belick on March 14, 2014, 09:18:55 PM
Sve najbolje strasni :)
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: Stekara_1 on March 14, 2014, 11:03:28 PM
Srećan rođendan bucko buha, i na toj torti sem tebe, debela je i ta muha.
sve što si poželiš da ti se i ostvari, a znajući koliko si perverzan, cele godine će neko da te j3be :)
i na kraju naravno, slobodno možeš da mi duneš u sveću :) a kod kunte se javi za svećice :)

pozz od Štekare
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: bucky on March 15, 2014, 01:12:50 AM
hvala na lepim zeljama.a steki ako ti se toliko duva kod mene uvek mozes da dunes u k....... :happy
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: P!ck 'n roll on March 16, 2014, 01:39:33 PM
ma kakav Bucky kakve picke materine  :rofl :rofl :rofl
Title: Re: Bucky sretan rođendan !!!!!!!!!!!!
Post by: muschmule on March 16, 2014, 03:52:30 PM
Buuuuuuckyyyyyyy! Pa srecan ti rodjendan dragi moj Bucky! Evo ja kasnim, al donecu opravdanje od lekara :) Da si mi ziv i zdrav jos 10000000 godina! :* :* :*