Ko me je jutros kikao sa servera SD Bitange... :)
Onaj kome s napisao bote nema kampa dobit ces kick. :stoner:
HAHAHAHAHAHA nisam znao tek kad sam dobio kik tad sam znao ko me je kiko i ako si me kiko izvini za ono brt... :) :) :) :) :) :) :)
A za ono konju ćeš biti kikan sa Garage.
Nego sta sam trebo da uradim tubi nisam mogo vise brt da izdrzim i izletelo mi je brt...
Znaci i veceras kad udjem ti ces ponovo da me kikas.
samo kick
Quote from: DexonDee on March 11, 2014, 07:56:25 PM
samo kick
Šta misliš dexone da mu damo neki ban na ts-u i serverima ???
Zasta samo kik
Nemoj cube ko boga te molim ban na ts-u i na serverima kumim te brt nemoj... :no necu vise cube da ti saljem poruke na ts sam mi stavi vip ja cu da budem miran ko bubica ni a necu da kazem sam mi stavi vip...
Nisam ti reko bote niti sam napisao nego samo nemoj da kampas jel nemam slusalice brt
Strajdzo sve to moze u 1 post da stane. :stoner:
Sad je malo i 100€ da potplatiš Dexona.
nisam bio kuci iz skole sam pisao sa telefona
Quote from: vd|cube(im) on March 11, 2014, 08:06:01 PM
Quote from: DexonDee on March 11, 2014, 07:56:25 PM
samo kick
Šta misliš dexone da mu damo neki ban na ts-u i serverima ???
Pa mogli bi na par dana a? sta ti mislis?
Quote from: tubifeks on March 11, 2014, 09:19:54 PM
Sad je malo i 100€ da potplatiš Dexona.
Sada mora da mi uplati 500 evra
Kad se vratim sa posla banat cu ga sa ts-a. :stoner:
nemoj cube molim te necu vise majke mi nemoj da me banas na ts-u.molim te
Vazi Cube cim dodjes kuci zalepi ban
Nemoj cube ko boga te molim...
Eto Strajdzo kao sto vidis od Dexona avatar,sam mozes zakljuciti 100€ njemu i 100€ Cubeu i rjesio si problem. :clapping2
:rofl
Umes li nesto drugo da napises sem "brt"?
Quote from: Vennoxia on March 12, 2014, 02:57:50 AM
Umes li nesto drugo da napises sem "brt"?
Vidis da je napisao "Nemoj cube ko boga te molim..." prvi put nema brt ali ban i dalje sledi
brt brt brt :D opet ne slusas admine :)
Kako ne slusam...
preuzeti cu ban na sebe od ovog momka , muka mi ga je :stoner:
Quote from: hardwell. on March 12, 2014, 03:17:19 PM
preuzeti cu ban na sebe od ovog momka , muka mi ga je :stoner:
koji momak
Quote from: hardwell. on March 12, 2014, 03:17:19 PM
preuzeti cu ban na sebe od ovog momka , muka mi ga je :stoner:
On je curica :D
Dexone tu sam za sat vremena pa ćemo opaliti taj ban.
Samo mi pohvataj IP pošto ga ja sad ne vidim jer sam na poslu :stoner:
Quote from: vd|cube(im) on March 12, 2014, 05:54:47 PM
Dexone tu sam za sat vremena pa ćemo opaliti taj ban.
Samo mi pohvataj IP pošto ga ja sad ne vidim jer sam na poslu :stoner:
evo ti brt njegov IP 212.200.65.244
77.46.168.140 brt banaj i ovu da budemo sigurni
Rješeno brt :stoner:
Za unban se javiti Viljuski, Tubiju ili Rolli oni su ovo naredili. :stoner:
Quote from: vd|cube(im) on March 12, 2014, 06:04:13 PM
Rješeno brt :stoner:
Za unban se javiti Viljuski, Tubiju ili Rolli oni su ovo naredili. :stoner:
[/quote
sto viljuska i rola oni meni nebi to uradili...
Moze zimovanje za 4 osobe, 10 dana, ALL INCLUSIVE i skida se ban!!!!
Quote from: DexonDee on March 12, 2014, 06:01:10 PM
Quote from: vd|cube(im) on March 12, 2014, 05:54:47 PM
Dexone tu sam za sat vremena pa ćemo opaliti taj ban.
Samo mi pohvataj IP pošto ga ja sad ne vidim jer sam na poslu :stoner:
evo ti brt njegov IP 212.200.65.244
77.46.168.140 brt banaj i ovu da budemo sigurni
banali ste IP mog telefon i skole a sto da me banate sta sam uradio?
Sa telefona, pegla ili frižidera sve isto kad ti ne možeš na TS, jer su oni na private dijelu foruma odlučili da te se bana. Jedini smo ja i Štekara bili protiv, a Bane, Dexon, Viljuska, Rolla, Tubi oni su bili za ban.....mislim da je presudio glas od Buckija. :hmm
Ja ne mogu da verujem sa mi se desava e vo jos nisam doziveo,ja necu igrati sad cod ni da dolazim na ts 10nedelja dok nezavrsim sa skolom tako da necemo da se pricamo...a samo koji je razlog to me zanima sto sam jednom pocovao na garazi i ono tebi sto sam napiso a wh ne koristim vise meni ovde nista nije jasno sto sam dobio ban..
Quote from: Strajdzo on March 12, 2014, 06:37:29 PM
Ja ne mogu da verujem sa mi se desava e vo jos nisam doziveo,ja necu igrati sad cod ni da dolazim na ts 10nedelja dok nezavrsim sa skolom tako da necemo da se pricamo...a samo koji je razlog to me zanima sto sam jednom pocovao na garazi i ono tebi sto sam napiso a wh ne koristim vise meni ovde nista nije jasno sto sam dobio ban..
Pa zar nije dovoljan razlog? Koristio si cin i prozivao lika za WH...
Kojeg lika sam ja prozivao za wh samo mi to kazi. Ja cita sam koristio kad me je tubi uhvatio i to priznajel ali posle nisam vise koristio...
Za stekija mogu da garantujem i za tebe ali za viljusku,rola,baneta i buckija to moram da pitam...e napravi cube ono da se glasa za ban da ili ne...pa ce mo da vidimo dal ce mo da se i dalje druzim sa vama ili ne...a za viljusku bi reko da nebi ne banovao ni za rolu mogu da garantujem i za baneta...
A jos ban sa foruma ? Hmmmm
Quote from: Strajdzo on March 12, 2014, 06:51:32 PM
Za stekija mogu da garantujem i za tebe ali za viljusku,rola,baneta i buckija to moram da pitam...e napravi cube ono da se glasa za ban da ili ne...pa ce mo da vidimo dal ce mo da se i dalje druzim sa vama ili ne...a za viljusku bi reko da nebi ne banovao ni za rolu mogu da garantujem i za baneta...
Nema sta da se glasa vrhovni stab je done odluku i to ti je to pusti ti glasanje sine mitre...
kako se pise ce mo ili cemo?
Ok ne mogu vise da pisem...
Quote from: Strajdzo on March 12, 2014, 08:36:46 PM
Ok ne mogu vise da pisem...
Evo izglasali su da ti skinemo ban sa ts-a uz uvjet da više ne smaraš ljude za VIP.
ok
Eto Strajdzo ti rjesi problem :rofl