Bitange Forum

Bitange community => Community talk => Topic started by: Strajdzo on March 11, 2014, 11:35:49 AM

Title: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 11, 2014, 11:35:49 AM
Ko me je jutros kikao sa servera SD Bitange... :)
Title: Re: kik sa SD
Post by: vd|cube(im) on March 11, 2014, 11:54:10 AM
Onaj kome s napisao bote nema kampa dobit ces kick.  :stoner:
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 11, 2014, 12:09:23 PM
HAHAHAHAHAHA nisam znao tek kad sam dobio kik tad sam znao ko me je kiko i ako si me kiko izvini za ono brt... :) :) :) :) :) :) :)
Title: Re: kik sa SD
Post by: tubifeks on March 11, 2014, 07:02:51 PM
A za ono konju ćeš biti kikan sa Garage.
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 11, 2014, 07:18:50 PM
Nego sta sam trebo da uradim tubi nisam mogo vise brt da izdrzim i izletelo mi je brt...
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 11, 2014, 07:24:19 PM
Znaci i veceras kad udjem ti ces ponovo da me kikas.
Title: Re: kik sa SD
Post by: DexonDee on March 11, 2014, 07:56:25 PM
samo kick
Title: Re: kik sa SD
Post by: vd|cube(im) on March 11, 2014, 08:06:01 PM
Quote from: DexonDee on March 11, 2014, 07:56:25 PM
samo kick

Šta misliš dexone da mu damo neki ban na ts-u i serverima ???
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 11, 2014, 08:09:22 PM
Zasta samo kik
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 11, 2014, 08:16:33 PM
Nemoj cube ko boga te molim ban na ts-u i na serverima kumim te brt nemoj...  :no necu vise cube da ti saljem poruke na ts sam mi stavi vip ja cu da budem miran ko bubica ni a necu da kazem sam mi stavi vip...
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 11, 2014, 08:48:36 PM
Nisam ti reko bote niti sam napisao nego samo nemoj da kampas jel nemam slusalice brt
Title: Re: kik sa SD
Post by: Fox. on March 11, 2014, 09:10:03 PM
Strajdzo sve to moze u 1 post da stane. :stoner:
Title: Re: kik sa SD
Post by: tubifeks on March 11, 2014, 09:19:54 PM
Sad je malo i 100€ da potplatiš Dexona.
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 11, 2014, 10:12:30 PM
nisam bio kuci iz skole sam pisao sa telefona
Title: Re: kik sa SD
Post by: DexonDee on March 11, 2014, 10:47:18 PM
Quote from: vd|cube(im) on March 11, 2014, 08:06:01 PM
Quote from: DexonDee on March 11, 2014, 07:56:25 PM
samo kick

Šta misliš dexone da mu damo neki ban na ts-u i serverima ???

Pa mogli bi na par dana a? sta ti mislis?

Quote from: tubifeks on March 11, 2014, 09:19:54 PM
Sad je malo i 100€ da potplatiš Dexona.

Sada mora da mi uplati 500 evra
Title: Re: kik sa SD
Post by: vd|cube(im) on March 11, 2014, 11:10:00 PM
Kad se vratim sa posla banat cu ga sa ts-a.  :stoner:
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 11, 2014, 11:32:39 PM
nemoj cube molim te necu vise majke mi nemoj da me banas na ts-u.molim te
Title: Re: kik sa SD
Post by: DexonDee on March 12, 2014, 12:35:59 AM
Vazi Cube cim dodjes kuci zalepi ban
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 12, 2014, 01:23:16 AM
Nemoj cube ko boga te molim...
Title: Re: kik sa SD
Post by: Fox. on March 12, 2014, 01:49:38 AM
Eto Strajdzo kao sto vidis od Dexona avatar,sam mozes zakljuciti 100€ njemu i 100€ Cubeu i rjesio si problem.  :clapping2
Title: Re: kik sa SD
Post by: Djuka023 on March 12, 2014, 01:55:29 AM
 :rofl
Title: Re: kik sa SD
Post by: Vennoxia on March 12, 2014, 02:57:50 AM
Umes li nesto drugo da napises sem "brt"? 
Title: Re: kik sa SD
Post by: DexonDee on March 12, 2014, 09:31:23 AM
Quote from: Vennoxia on March 12, 2014, 02:57:50 AM
Umes li nesto drugo da napises sem "brt"? 

Vidis da je napisao "Nemoj cube ko boga te molim..." prvi put nema brt ali ban i dalje sledi
Title: Re: kik sa SD
Post by: nobe`pd on March 12, 2014, 11:34:03 AM
brt brt brt :D opet ne slusas admine  :)
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 12, 2014, 12:25:34 PM
Kako ne slusam...
Title: Re: kik sa SD
Post by: hardwell. on March 12, 2014, 03:17:19 PM
preuzeti cu ban na sebe od ovog momka , muka mi ga je  :stoner:
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 12, 2014, 04:04:55 PM
Quote from: hardwell. on March 12, 2014, 03:17:19 PM
preuzeti cu ban na sebe od ovog momka , muka mi ga je  :stoner:

koji momak
Title: Re: kik sa SD
Post by: DexonDee on March 12, 2014, 05:49:51 PM
Quote from: hardwell. on March 12, 2014, 03:17:19 PM
preuzeti cu ban na sebe od ovog momka , muka mi ga je  :stoner:

On je curica :D
Title: Re: kik sa SD
Post by: vd|cube(im) on March 12, 2014, 05:54:47 PM
Dexone tu sam za sat vremena pa ćemo opaliti taj ban.
Samo mi pohvataj IP pošto ga ja sad ne vidim jer sam na poslu  :stoner:
Title: Re: kik sa SD
Post by: DexonDee on March 12, 2014, 06:01:10 PM
Quote from: vd|cube(im) on March 12, 2014, 05:54:47 PM
Dexone tu sam za sat vremena pa ćemo opaliti taj ban.
Samo mi pohvataj IP pošto ga ja sad ne vidim jer sam na poslu  :stoner:

evo ti brt njegov IP 212.200.65.244

77.46.168.140 brt banaj i ovu da budemo sigurni
Title: Re: kik sa SD
Post by: vd|cube(im) on March 12, 2014, 06:04:13 PM
Rješeno brt  :stoner:
Za unban se javiti Viljuski, Tubiju ili Rolli oni su ovo naredili.  :stoner:
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 12, 2014, 06:09:21 PM
Quote from: vd|cube(im) on March 12, 2014, 06:04:13 PM
Rješeno brt  :stoner:
Za unban se javiti Viljuski, Tubiju ili Rolli oni su ovo naredili.  :stoner:
[/quote
sto viljuska i rola oni meni nebi to uradili...
Title: Re: kik sa SD
Post by: viljushka11 on March 12, 2014, 06:10:38 PM
Moze zimovanje za 4 osobe, 10 dana, ALL INCLUSIVE i skida se ban!!!!
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 12, 2014, 06:15:14 PM
Quote from: DexonDee on March 12, 2014, 06:01:10 PM
Quote from: vd|cube(im) on March 12, 2014, 05:54:47 PM
Dexone tu sam za sat vremena pa ćemo opaliti taj ban.
Samo mi pohvataj IP pošto ga ja sad ne vidim jer sam na poslu  :stoner:

evo ti brt njegov IP 212.200.65.244

77.46.168.140 brt banaj i ovu da budemo sigurni
banali ste IP mog telefon i skole a sto da me banate sta sam uradio? 
Title: Re: kik sa SD
Post by: vd|cube(im) on March 12, 2014, 06:24:39 PM
Sa telefona, pegla ili frižidera sve isto kad ti ne možeš na TS, jer su oni na private dijelu foruma odlučili da te se bana. Jedini smo ja i Štekara bili protiv, a Bane, Dexon, Viljuska, Rolla, Tubi oni su bili za ban.....mislim da je presudio glas od Buckija.  :hmm
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 12, 2014, 06:37:29 PM
Ja ne mogu da verujem sa mi se desava e vo jos nisam doziveo,ja necu igrati sad cod ni da dolazim na ts 10nedelja dok nezavrsim sa skolom tako da necemo da se pricamo...a samo koji je razlog to me zanima sto sam jednom pocovao na garazi i ono tebi sto sam napiso a wh ne koristim vise meni ovde nista nije jasno sto sam dobio ban..
Title: Re: kik sa SD
Post by: DexonDee on March 12, 2014, 06:40:08 PM
Quote from: Strajdzo on March 12, 2014, 06:37:29 PM
Ja ne mogu da verujem sa mi se desava e vo jos nisam doziveo,ja necu igrati sad cod ni da dolazim na ts 10nedelja dok nezavrsim sa skolom tako da necemo da se pricamo...a samo koji je razlog to me zanima sto sam jednom pocovao na garazi i ono tebi sto sam napiso a wh ne koristim vise meni ovde nista nije jasno sto sam dobio ban..

Pa zar nije dovoljan razlog? Koristio si cin i prozivao lika za WH...
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 12, 2014, 06:44:46 PM
Kojeg lika sam ja prozivao za wh samo mi to kazi. Ja cita sam koristio kad me je tubi uhvatio i to priznajel ali posle nisam vise koristio...
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 12, 2014, 06:51:32 PM
Za stekija mogu da garantujem i za tebe ali za viljusku,rola,baneta i buckija to moram da pitam...e napravi cube ono da se glasa za ban da ili ne...pa ce mo da vidimo dal ce mo da se i dalje druzim sa vama ili ne...a za viljusku  bi reko da nebi ne banovao ni za rolu mogu da garantujem i za baneta...
Title: Re: kik sa SD
Post by: c0C0 on March 12, 2014, 07:57:31 PM
A jos ban sa foruma ? Hmmmm
Title: Re: kik sa SD
Post by: DexonDee on March 12, 2014, 08:12:30 PM
Quote from: Strajdzo on March 12, 2014, 06:51:32 PM
Za stekija mogu da garantujem i za tebe ali za viljusku,rola,baneta i buckija to moram da pitam...e napravi cube ono da se glasa za ban da ili ne...pa ce mo da vidimo dal ce mo da se i dalje druzim sa vama ili ne...a za viljusku  bi reko da nebi ne banovao ni za rolu mogu da garantujem i za baneta...

Nema sta da se glasa vrhovni stab je done odluku i to ti je to pusti ti glasanje sine mitre...

kako se pise ce mo ili cemo?
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 12, 2014, 08:36:46 PM
Ok ne mogu vise da pisem...
Title: Re: kik sa SD
Post by: vd|cube(im) on March 12, 2014, 08:47:58 PM
Quote from: Strajdzo on March 12, 2014, 08:36:46 PM
Ok ne mogu vise da pisem...

Evo izglasali su da ti skinemo ban sa ts-a uz uvjet da više ne smaraš ljude za VIP.
Title: Re: kik sa SD
Post by: Strajdzo on March 12, 2014, 08:56:29 PM
ok
Title: Re: kik sa SD
Post by: Fox. on March 12, 2014, 09:29:53 PM
Eto Strajdzo ti rjesi problem  :rofl