Bitange Forum

Call of duty 2 public servers => Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja => Topic started by: Radagast on December 14, 2013, 11:32:18 PM

Title: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 14, 2013, 11:32:18 PM
Kikan pre 10 min sa Garage servera.
Nick: Radagast
Ne haxam, ne vredjam, ping 30,50.



Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Lang on December 16, 2013, 10:26:07 PM
Mozda slucajno , u paru  ,koletarna steta  itd .Nemoj da se ljutis  svima se to desava :)
Samo nemoj ono admini itd , a mozda i imas nesto sto nisi podelio sa ostalima ,vragolanu mali  :tease
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 16, 2013, 11:16:45 PM
Hmm cini mi se da si me pomeso s'nekim :)
I nisam mali imam brdo godina :)
Hvalala!
lock
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Lang on December 16, 2013, 11:39:47 PM
Vragolanu mali  to je sala iz Alan Forda a za  godine nemoj da se sekiras mislim da si mnogo mladji od mene , mada i to nije poenta ovog posta , igraj i uzivaj brate !! :king:
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 17, 2013, 04:15:51 PM
Evo opet kick pre 2.min!
//Munja//Saint je reko nekom da me kika i taj me je kiko...
Igraci sa servera:
(http://i39.tinypic.com/124y1ps.jpg)
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 17, 2013, 04:26:52 PM
Viljuska je kiko
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Djuka023 on December 17, 2013, 09:59:44 PM
hmm ne verujem da bi viljuska kikao bez razloga, zapravo ne verujem da bi bilo koji admin to uradio, ipak mislim da je to slucajno...
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: viljushka11 on December 17, 2013, 10:07:30 PM
Quote from: Radagast on December 17, 2013, 04:26:52 PM
Viljuska je kiko
Ja sa Saintom nisam razmenuo ni jednu poruku vec 7 dana, a nisam ni bio za kompom od 14:00 do sada (21:00), a i ne znam ko ti daje te informacije, ali sigurno ima razloga zasto si kickan!
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 12:06:28 AM
Pa 20 min pre kika si bio na serveru i pretio si mi da ces me kikati zbog kampanja u vasoj bazi. Sad reci da to nisi bio ti?
Pa ako ima razlog za kick ja sam to i trazio ovde. Samo sto nisam dobio odgovor.
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 12:10:47 AM
Ja sam kikan ovde sa garage servera zato sto neki Saint koji lezi celu partiju kaze da haxam lol
Moze lepo admin da kaze zasto je kikao pa necu vise ni uci na garage...
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 12:50:34 AM
Moze lock ovo! Odgovor i onako necu dobiti..pozz
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: tubifeks on December 18, 2013, 10:33:07 AM
A što se ti lepo ne predstaviš ko si i šta si.

Pojavite se tako, kako na serverima tako i na forumu, promenite imena....ne znam šta time pokušavate da dobijete ili otkrijete...

Znam ko te je izbacio ali kada čujem ono što želim tada ću ti možda i reći.

Vidi ovako, danas sam normalan, sutra ću poludeti, popičkati sve na serveru, dobiću zabranu igranja...sutra ću se vratiti sa drugim imenom itd itd... E pa vidiš, takvih je dosta na serverima...ali jedna stvar, stil igre je nešto što nekoga odaje...

Za tebe ne znam ko si ali garantujem da si neko ko igra dosta dugo na serverima, nekome se zamerio, možda čak i bio dobar sa ljudima koji se ovde druže... a onda ti je sistem zasmetao... pa si rešio da se sprdaš... samo izvoli, ako te to zabavlja...
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: DexonDee on December 18, 2013, 11:49:41 AM
Quote from: tubifeks on December 18, 2013, 10:33:07 AM
A što se ti lepo ne predstaviš ko si i šta si.

Pojavite se tako, kako na serverima tako i na forumu, promenite imena....ne znam šta time pokušavate da dobijete ili otkrijete...

Znam ko te je izbacio ali kada čujem ono što želim tada ću ti možda i reći.

Vidi ovako, danas sam normalan, sutra ću poludeti, popičkati sve na serveru, dobiću zabranu igranja...sutra ću se vratiti sa drugim imenom itd itd... E pa vidiš, takvih je dosta na serverima...ali jedna stvar, stil igre je nešto što nekoga odaje...

Za tebe ne znam ko si ali garantujem da si neko ko igra dosta dugo na serverima, nekome se zamerio, možda čak i bio dobar sa ljudima koji se ovde druže... a onda ti je sistem zasmetao... pa si rešio da se sprdaš... samo izvoli, ako te to zabavlja...

+1  :clapping
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: viljushka11 on December 18, 2013, 01:24:44 PM
Quote from: Radagast on December 18, 2013, 12:06:28 AM
Pa 20 min pre kika si bio na serveru i pretio si mi da ces me kikati zbog kampanja u vasoj bazi. Sad reci da to nisi bio ti?
Pa ako ima razlog za kick ja sam to i trazio ovde. Samo sto nisam dobio odgovor.
Pa vec sam ti rekao da nisam ja, mada bih voleo da sam te kickao kada sam ti i rekao, eto!
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 03:59:25 PM
Cuj ovog nadrndanog xD A ko si ti? Ime,prezime broj licne karte molim. Trazis decka? lol
Pa posto vidim da je server samo za odredjene ljude onda lepo stavite pw i igrajte se.
A ja kad sam igrao na bitangama ti nisi znao sta je cod2..
Nekad su admini bili respect a ovo je sad zalozno koga ste stavili medju admine.
Ako si me kikao daj mi razlog! Nije tvoje da ti meni pitas ko sam, odakle sam ili bilo sta to tebe ne interesuje kao ni mene za tebe.
Procitaj pravila jos jednom!
Ako ta pravila uopste vaze..pozz


Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 04:15:36 PM
Taj sto me je kikao
kikao me je sa razlogom nekim njegovim.
Ja sam dosao na forum da trazim razlog za kick prvi put i dobio lep odgovor od Langa znaci respect za Langa! Udjem opet sutra dan na server dobijem kick i trazim opet razlog?
I dobijem Tubifeksa koji zeli da mu dam Ime,Prezime,God,Broj licne karte itd..To odgovor za kick?
lol
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 04:17:54 PM
Zaboravih viljusci da odgovorim: Saint je rekao da ce zvati viljusku da me kika i posle 2 min sam dobio kick. Sad dal si ti kiko ili neko drugi to ja ne znam...
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: tubifeks on December 18, 2013, 04:50:14 PM
Znao sam, kad gađam, gađam pravo u oko...
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 04:53:26 PM
Dobar ti odgovor xD
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: tubifeks on December 18, 2013, 04:56:05 PM
Quote from: Radagast on December 18, 2013, 03:59:25 PM
A ja kad sam igrao na bitangama ti nisi znao sta je cod2..

Ofucano i potrošeno
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 04:58:11 PM
Pa sta ti mislis da svi igraci koji su nekad igralli na bitangama da su svi haxali i vredjali?
Tebi je izgleda cod2 zivot xD
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: tubifeks on December 18, 2013, 05:02:14 PM
Baš bih voleo da nisam u pravu
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 05:08:36 PM
Pa ti ni u jednom pogledu nisu u pravu posto i sam kazes da ne znas ko sam.
Niti imas ikakav dokaz za mene!
Ja koji nikad nisam vredjao nit haxao sam dobrodosao na bilo koji server osim garage cak i na main serveru igram sve normalno sa bitangama. A jedini server koji vam je jos uvek pun ce biti uskoro prazan zato sto takvi ljudi kao ti prazne server umisljajuci da su pametni..lola
Ljudi cesti grese veruj mi..pozz
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: tubifeks on December 18, 2013, 05:16:48 PM
Znaš kako kažu, ko radi taj i greši...a mi kakvi smo ( ljudi kao ja ) ako nismo pametni znači da smo glupi, dobro je, hvala na obaveštenju...
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 05:24:24 PM
Ne kazem da si glup al svatices kad bude i garage prazan onda neces imati vise koga da kikas. Posto ti kikas i postene i citere sta ce da ostane? Nista! Dzabe su onda bitange godinama stvarali ovo kad ce da se opet vrate na pocetak. Mislim da se onda blizi kraj bitangi kolko vidim...Steta za tolki trud i rad svih ovih godina. Lep poz starim bitangama.
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 05:49:33 PM
Evo posto tebe interesuju moji podaci evo ti:
Ime po rođenju: Milojko Kitić
Datum rođenja: 1. januar 1952.
Mesto rođenja: Derventa, SR Bosna i Hercegovina, Социјалистичка Федеративна Република Југославија SFRJ
Žanr: Pop-folk
Zanimanje: Pevač
Instrument: Vokal

A sad ti meni reci sto sam kikan?
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: hardwell. on December 18, 2013, 06:25:10 PM
Quote from: Radagast on December 18, 2013, 05:49:33 PM
Evo posto tebe interesuju moji podaci evo ti:
Ime po rođenju: Milojko Kitić
Datum rođenja: 1. januar 1952.
Mesto rođenja: Derventa, SR Bosna i Hercegovina, Социјалистичка Федеративна Република Југославија SFRJ
Žanr: Pop-folk
Zanimanje: Pevač
Instrument: Vokal

A sad ti meni reci sto sam kikan?

stari, kog ti ovdje zajebavas ? ajde izgubi se ....
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 07:51:41 PM
Energija ne mesaj se! Ne znas kome pises.
Moje pitanje je bilo kratko i jednostavno bez odgovora.
Tubifeks svo vreme ide u off topic.
Moze jednostavno da prizna da je pogresio ili slucajno kiko kao Lang.
A ne da umislja da sam ja tamo neki njegov neprijatelj.
On da ima jedan dokaz o meni okacio bi na pocetku.
Tako da imam pravo na zalbu kao i svi igraci. Jel tako String? ;)
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: hardwell. on December 18, 2013, 07:57:41 PM
Quote from: Radagast on December 18, 2013, 07:51:41 PM
Energija ne mesaj se! Ne znas kome pises.
Moje pitanje je bilo kratko i jednostavno bez odgovora.
Tubifeks svo vreme ide u off topic.
Moze jednostavno da prizna da je pogresio ili slucajno kiko kao Lang.
A ne da umislja da sam ja tamo neki njegov neprijatelj.
On da ima jedan dokaz o meni okacio bi na pocetku.
Tako da imam pravo na zalbu kao i svi igraci. Jel tako String? ;)
vidim da te neko bezveze kika , ali sto si se zakacio za jedan jebeni kik sa servera . A prilicno sam siguran da znam kome pisem (mozda se varam ) . Lowaro jedna :DD
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: Radagast on December 18, 2013, 08:01:32 PM
Uvek me interesovalo ko kika ljude bez razloga :)
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: tubifeks on December 18, 2013, 08:12:56 PM
Možda te je izbacio Hollala ili pitaj Saint-a.
Title: Re: Razlog za kick?
Post by: vd|cube(im) on December 18, 2013, 08:13:57 PM
   :offtopic
Tema lock