Igraac:Zyprh
(http://www.zaslike.com/files/6dwmzyejprkxshbgdv2e.jpg)
(http://www.zaslike.com/files/6dwmzyejprkxshbgdv2e.jpg)
Igrac:oko za oko pasta za zube
(http://www.zaslike.com/files/4fyb1h8kjfupmi35jz.jpg)
(http://www.zaslike.com/files/7cnys4budsfkg3k9tjux.jpg)
(http://www.zaslike.com/files/wnpb041aq96ccjrldup.jpg)
Igrac:JB Banjaluka
(http://www.zaslike.com/files/2hftlivwhnwqk3tfsyme.jpg)
Igrac:Djura..
(http://www.zaslike.com/files/19sxx1po16aucql9nn74.jpg)
(http://www.zaslike.com/files/9kkjbfbtji15xbv763h.jpg)
Igrac:Jesam te
(http://www.zaslike.com/files/f4p0071ht44nafmictf.jpg)
Igrac:cica
(http://www.zaslike.com/files/lsvfl2wkz39lt02l5x.jpg)
Vecina ovih igra svaki dan, lepo od tebe sto si se potrudio da slikas, valjda ce dobiti neke opomene za to psovanje :spiteful
Moje opazanje... U zadnjih 2 nedelje sam posle 4-5god poceo ponovo da igram CTF na pubu. Tamo je istina katastrofa, i ovi admini koji tamo igraju imaju stvarno pune ruke posla. Ja se trudim da kad god imam vremena udjem tamo i pomognem oko servera. Najmanji problem prave igraci za koje se sumnja da haxaju. Najgori su ovi prostakluci, i ne imanje osnovne kulture. To su uglavnom nedojabani klinci, koje calci nisu dobro iskecali, pa sad pokusavaju pojedine nedostatke da ispolje na serveru. Moj predlog je da se kikaju za svaki prekrsaj momentalno, bez opominjanja, barem prvo vreme! Stvarno je prevrsilo svaku meru. Obecavam, pomoci cu maximalno. Bitno je da se ne kikaju ljudi tek tako, nego cim padne psovka=> kick! Mislim da ce se posle par dana rigoroznije kontrole, situacija drasticno smiriti. Kako skoro niko ne psuje na SD serveru?! Ili barem je svedeno na minimum. Sto se tice haxanja, za to treba imati neki dokaz... Pope mi se vise na mali mozak prituzbe na GARAGE server. Molim i ostale Admine da se aktivnije ukljuce na GARAGE serveru, kako bi i ostali igraci Bitange Comunityja uzivali u carima prevazidjene igrice... :ok2
Ma nema objasnjavanja sa njima, za svaku pskovku koja je izrecena sa namerom da uvredi nekog, psovka koja nije iz sprdnje i prijateljski nastrojena, momentalan kik bez upozorenja !!! Tako bar ja radim godinama unazad.
:super samo tako nastavi da postavljas admini ce ih kikati uvjek dok se ne nauce osnovnoj kulturi.. :stoner:
Quote from: SALTSTONE on December 14, 2013, 12:31:27 PM
Ma nema objasnjavanja sa njima, za svaku pskovku koja je izrecena sa namerom da uvredi nekog, psovka koja nije iz sprdnje i prijateljski nastrojena, momentalan kik bez upozorenja !!! Tako bar ja radim godinama unazad.
realno, zbog ovog se i odrzavao red i mir na serveru +1
Quote from: Djuka023 on December 13, 2013, 08:22:33 PM
Vecina ovih igra svaki dan, lepo od tebe sto si se potrudio da slikas, valjda ce dobiti neke opomene za to psovanje :spiteful
Pa da Djuka,ovi igraci su tu cesto,a imam jos x slika od igraca,ali oni ne igraju...
Da bar ove hoce rijesit :stoner:
Ovaj mi je omiljeni lik
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=rwcmnoup3zkvwh6xe7bh.jpg
http://postimg.org/image/5vrdjhctn/
http://postimg.org/image/bpw8rlh73/
http://postimg.org/image/5vrdjhctn/
Ovo je sa SD-a.
Djura,sta se ti javljas u ovoj temi,kad si ti jedan od onih koji prave sranja po serveru! :facepalm: :facepalm:
Pa i ja sam jedan od njih,ali samo da vidis da nepsuju samo ovi igraci koje si nabrojao -.- ! :-\
KOMANDOS
(http://www.zaslike.com/files/xkxuhmm89sdesg2yi1n.jpg)