Bitange Forum

Call of duty 2 public servers => Cheats / Prijave nedozvoljenog ponaĊĦanja => Topic started by: Fox. on December 13, 2013, 05:08:14 PM

Title: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: Fox. on December 13, 2013, 05:08:14 PM
Igraac:Zyprh
(http://www.zaslike.com/files/6dwmzyejprkxshbgdv2e.jpg)
(http://www.zaslike.com/files/6dwmzyejprkxshbgdv2e.jpg)

Igrac:oko za oko pasta za zube
(http://www.zaslike.com/files/4fyb1h8kjfupmi35jz.jpg)
(http://www.zaslike.com/files/7cnys4budsfkg3k9tjux.jpg)
(http://www.zaslike.com/files/wnpb041aq96ccjrldup.jpg)

Igrac:JB Banjaluka
(http://www.zaslike.com/files/2hftlivwhnwqk3tfsyme.jpg)

Igrac:Djura..
(http://www.zaslike.com/files/19sxx1po16aucql9nn74.jpg)
(http://www.zaslike.com/files/9kkjbfbtji15xbv763h.jpg)

Igrac:Jesam te
(http://www.zaslike.com/files/f4p0071ht44nafmictf.jpg)

Igrac:cica
(http://www.zaslike.com/files/lsvfl2wkz39lt02l5x.jpg)
Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: Djuka023 on December 13, 2013, 08:22:33 PM
Vecina ovih igra svaki dan, lepo od tebe sto si se potrudio da slikas, valjda ce dobiti neke opomene za to psovanje  :spiteful
Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: $ub3eroU aka Fallen AngeL on December 14, 2013, 11:26:01 AM
Moje opazanje...  U zadnjih 2 nedelje sam posle 4-5god poceo ponovo da igram CTF na pubu. Tamo je istina katastrofa, i ovi admini koji tamo igraju imaju stvarno pune ruke posla. Ja se trudim da kad god imam vremena udjem tamo i pomognem oko servera. Najmanji problem prave igraci za koje se sumnja da haxaju. Najgori su ovi prostakluci, i ne imanje osnovne kulture. To su uglavnom nedojabani klinci, koje calci nisu dobro iskecali, pa sad pokusavaju pojedine nedostatke da ispolje na serveru. Moj predlog je da se kikaju za svaki prekrsaj momentalno, bez opominjanja, barem prvo vreme! Stvarno je prevrsilo svaku meru. Obecavam, pomoci cu maximalno. Bitno je da se ne kikaju ljudi tek tako, nego cim padne psovka=> kick! Mislim da ce se posle par dana rigoroznije kontrole, situacija drasticno smiriti. Kako skoro niko ne psuje na SD serveru?! Ili barem je svedeno na minimum. Sto se tice haxanja, za to treba imati neki dokaz... Pope mi se vise na mali mozak prituzbe na GARAGE server. Molim i ostale Admine da se aktivnije ukljuce na GARAGE serveru, kako bi i ostali igraci Bitange Comunityja uzivali u carima prevazidjene igrice...   :ok2
Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: SALTSTONE on December 14, 2013, 12:31:27 PM
Ma nema objasnjavanja sa njima, za svaku pskovku koja je izrecena sa namerom da uvredi nekog, psovka koja nije iz sprdnje i prijateljski nastrojena, momentalan kik bez upozorenja !!! Tako bar ja radim godinama unazad.
Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: nobe`pd on December 14, 2013, 02:13:16 PM
 :super samo tako nastavi da postavljas admini ce ih kikati uvjek dok se ne nauce osnovnoj kulturi.. :stoner:
Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: Djuka023 on December 14, 2013, 02:29:43 PM
Quote from: SALTSTONE on December 14, 2013, 12:31:27 PM
Ma nema objasnjavanja sa njima, za svaku pskovku koja je izrecena sa namerom da uvredi nekog, psovka koja nije iz sprdnje i prijateljski nastrojena, momentalan kik bez upozorenja !!! Tako bar ja radim godinama unazad.

realno, zbog ovog se i odrzavao red i mir na serveru +1
Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: Fox. on December 14, 2013, 07:35:49 PM
Quote from: Djuka023 on December 13, 2013, 08:22:33 PM
Vecina ovih igra svaki dan, lepo od tebe sto si se potrudio da slikas, valjda ce dobiti neke opomene za to psovanje  :spiteful

Pa da Djuka,ovi igraci su tu cesto,a imam jos x slika od igraca,ali oni ne igraju...

Da bar ove hoce rijesit  :stoner:
Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: Ci_vodarbord on December 14, 2013, 08:31:14 PM
Ovaj mi je omiljeni lik
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=rwcmnoup3zkvwh6xe7bh.jpg
Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: MladjoDjuRa on December 17, 2013, 07:52:37 PM
http://postimg.org/image/5vrdjhctn/

http://postimg.org/image/bpw8rlh73/

Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: MladjoDjuRa on December 17, 2013, 07:53:49 PM
http://postimg.org/image/5vrdjhctn/
Ovo je sa SD-a.
Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: Fox. on December 17, 2013, 08:53:54 PM
Djura,sta se ti javljas u ovoj temi,kad si ti jedan od onih koji prave sranja po serveru! :facepalm:  :facepalm:
Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: MladjoDjuRa on December 18, 2013, 02:58:02 PM
Pa i ja sam jedan od njih,ali samo da vidis da nepsuju samo ovi igraci koje si nabrojao -.- !  :-\
Title: Re: Igraci koji psuju na Garazi!
Post by: Fox. on December 19, 2013, 03:37:50 AM
KOMANDOS

(http://www.zaslike.com/files/xkxuhmm89sdesg2yi1n.jpg)