Svi nikovi korisceni u igri: cowex
Klan: za sad nemam klan
Starost:17 god.
Mesto:Teslić
Drzava:BiH
Xfire:cowex96
Moguci razlog za BAN: spamanje( bindo sam da regam za klan)
Razlog za UNBAN:ako mi date drugu sansu necu vise spamat( bicu dobar), ako moze i unban i sa ts ne znamsto sam tamo banan !!!HVALA
Imaš velik ping lagaš i teleportiraš se po mapi. Spamaš bez prekida svojim bindovima. Skinut ću ti ban, ali prvo sranje nema više unbana.
P.S. Ban IP-a na serverima vrijedi i za TS, tako da znaš kako ćeš se ponašati ubuduće na serveru. :stoner:
(http://img51.imageshack.us/img51/6425/2eih.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/51/2eih.jpg/)
Nema moj Domo ni jebeno hvala od ove današnje mladosti. :stoner:
HVALA VAM SVIMA I NECU VISE SPAMAT
Evo vidiš, spasio sam jednu mladu dušu!