Bitange Forum

Call of duty 2 public servers => Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja => Unban zahtev => Topic started by: cowex96 on June 14, 2013, 11:18:58 AM

Title: MOLBA ZA UNBAN
Post by: cowex96 on June 14, 2013, 11:18:58 AM
Svi nikovi korisceni u igri: cowex
Klan: za sad nemam klan
Starost:17 god.
Mesto:Teslić
Drzava:BiH
Xfire:cowex96
Moguci razlog za BAN: spamanje( bindo sam da regam za klan)
Razlog za UNBAN:ako mi date drugu sansu necu vise spamat( bicu dobar), ako moze i unban i sa ts ne znamsto sam tamo banan !!!HVALA
Title: Re: MOLBA ZA UNBAN
Post by: vd|cube(im) on June 14, 2013, 11:39:38 AM
Imaš velik ping lagaš i teleportiraš se po mapi. Spamaš bez prekida svojim bindovima. Skinut ću ti ban, ali prvo sranje nema više unbana.

P.S. Ban IP-a na serverima vrijedi i za TS, tako da znaš kako ćeš se ponašati ubuduće na serveru.  :stoner:
Title: Re: MOLBA ZA UNBAN
Post by: domohomo on June 14, 2013, 12:20:12 PM
(http://img51.imageshack.us/img51/6425/2eih.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/51/2eih.jpg/)

Title: Re: MOLBA ZA UNBAN
Post by: vd|cube(im) on June 14, 2013, 12:41:07 PM
Nema moj Domo ni jebeno hvala od ove današnje mladosti.  :stoner:
Title: Re: MOLBA ZA UNBAN
Post by: cowex96 on June 14, 2013, 12:49:49 PM
HVALA VAM SVIMA I NECU VISE SPAMAT
Title: Re: MOLBA ZA UNBAN
Post by: domohomo on June 14, 2013, 01:57:08 PM
Evo vidiš, spasio sam jednu mladu dušu!