Da li neko ima instalaciju za service pack 3 da mi prebaci? Nadjem samo trial verzije po netu.
:rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr
Za sta SP 3, za win xp?
Da, za Windows XP professional.
:rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr
http://www.softwarepatch.com/windows/winxpsp3-security.html
Jeli bolje ostaviti SP2 ili SP3 instalirati? Ima li ko iskustva sa ovim? :-\
Kako se instalira? Treba li odraditi back up?
:rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr
PS: IroniC, hvala ti za link
:rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr
Radi SP3 odlicno. Samo ga cepni.
Ok, hvala ti na informacijama. Pozdrav
:rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr
Postoji određen broj ljudi kojima se dogodilo da ne mogu bootati nakon SP3 (dogodilo se i kolegi s posla), ali svaki SP ti radi restore point pri instalaciji, pa iz repair konzole lako sve vratiš na staro. Dakle oоeоi :)
Nemojte vi flame posle samo ja da kazem..
sve preko XP SP1 je sranje!!! :icon_grrr:
Mislim - Jebem ti onaj win auto-uptade i firewall (iako moze da se iskljuci davi na svakih 10 minuta...)
Boot-uje mi se sistem 3 puta sporije..
Jedini razlog sto drzim SP3 je Guitar Hero III (;D) i Adobe CS4...
Za iskljucivanje fajrvola stisni EF