News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

World of Tanks prijave za zajednicko igranje (klan) !

Started by IronC, March 06, 2011, 11:58:32 AM

Previous topic - Next topic

IronC

Postovani  " Panzer-i " i " Ñ,анкисÑ,Ñ‹ ", dosao i je i taj dan, da zajednickim snagama " sednemo " u nase oklopnjake i pokazemo svetu kako se " tera :) " tenk.  :o
Salu na stranu, kao sto znate vec " wargaming.net " sa igrom " World of Tanks " oraganizuje i pocinje sa prijavama za klansko igranje vec pomenute igre. :hooray:
Sobzirom nas ima dosta zainteresovanih,  u razgovoru sa vecinom, jedno je jasno, zelja za druzenjem i zajednickom igrom je ogromna.
Iz tih razloga, i insistiranja pokrecem ovu temu , pa izvolte prijavite se da vidimo koliko nas ima.
Naravno igrali bi pod tag-om // bitange //, jer smo svi mi to vec odavno :)  :king:
Za pocetek bez obaveza, nece to biti po nikakvim strogim parvilima ili ne znam sta...jednostavno daj da nas ima sto vise i da se dobro zabavimo.
Sve sugestije su dobro dosle.
Ajde sad da vas vidim.
:snap

Zver


Eskimko

I ja se prijavljujem isto sa vk 4502, uskoro bice i Maus.  :spiteful

Mykel

Javljam se na duŠ¾nost izvidjača sa ovim mojim šklopocijama.

komara

Takodje Isu 152 odnosno object i IS 7 i naravno Panther II ukoliko trba da imamo raznilke tenkove.Malo Heavy-ja,medium i arty.

ugly.fender

Evo  i  ja  se  javljam...   treba   neko  smeće  počistiti...  8|

lomach

Nov sam na forumu a prijavljujem se za prangijanje !!!

STEK

tu sam ja i moji vragolani:IS-7,S-51,IS-4 i maleni Leopard xD

Lun


Leeman3


S-V Nemanja77


IronC

Ljudi samo jedna mala napomena, nije bitno sta vozite, naime necemo sad sigurno stici da se organizujemo za ovaj turnir, cilj je da se skupimo i kad bude hard wipe i zvanicno izadje igra da se registrujemo i onda krenemo punom parom.
Slobodno, predlozite i druge igrace za koje smatrate da su ok.Jedini sulov je da su kolko tolko normalni ljudi  :o
Naravno obavzeno ovde da se prijave, za pocetak mozemo i da igramo TC, jednostavno da nas bude sto vise.

STEK

hard wipe je od 15-24 marta...tako bar pise na forumu,bitno je da ti nas prijavis kao klan,a sad sta budemo imali tad,igracemo stim sto imamo!
   :smoke:

olo-sh

TU SAM PA DA PRANGIJAMO
1. BRDSKA GRMSKA ARTILJERIJA

Eskimko

Quote from: olo-sh on March 08, 2011, 10:25:38 AM
TU SAM PA DA PRANGIJAMO
1. BRDSKA GRMSKA ARTILJERIJA
OLCICU udji u bitange chanel u igri ili dodji na ts nekad.  :bye2

clumsy


komara


VULE

Evo ja se prijavljujem, ingame nick mi je vukasin

STEK


Mr.Hyde


kreka2

pozz narode
volio bi se prikljuciti klanu ali ne znam kako, nisam nikada bio ni u jednom. pa ako bi mi neko mogao objasniti proceduru. hvala

S-V Nemanja77

Quote from: kreka2 on March 15, 2011, 11:52:39 PM
pozz narode
volio bi se prikljuciti klanu ali ne znam kako, nisam nikada bio ni u jednom. pa ako bi mi neko mogao objasniti proceduru. hvala

ides na prvu stranu ove teme i tamo  citas redom


STEK


komara

Quote from: STEK on March 16, 2011, 01:21:24 PM
Quote from: Eskimko on March 16, 2011, 12:30:44 PM
Evo neka neko registruje klan
http://game.worldoftanks.eu/clans/
radim na tome,posto nas za Ural cup odbili :icon_grrr:
Taj neko ko nas prijavi mislim da mora da ima 2500 zlatnika,toliko kosta prijava.

Mr.Hyde

Irone na pogresan mail si mi poslao poziv za klan, poslao si mi na hotmail, a u igru se logujem preko yahoo acc....

IronC


tihi


   Spreman za nove pobede! VOzim Yuga 55, sa ventilacijom (slabo dihtuje) , i cammo netom (ima rdjave pege u cammo pathernu).

Kirjakov

Pozdrav Bitange!
Uputise me ovde da se predstavim.
Miroslav iz Indjije teram PanzerIII trenutno.
Casual player  :stoner:


ugly.fender


kgigor


MakiMDSS.rs

ja sam juce krenuo da se bakcem sa ovim iz WoT , ajde dajte objasnite sta treba da radim , pa da pravimo zabavu na serverima ... user ID - makidancer

dexnsk

Quote from: M.MaKi.C on May 25, 2011, 12:26:49 PM
ja sam juce krenuo da se bakcem sa ovim iz WoT , ajde dajte objasnite sta treba da radim , pa da pravimo zabavu na serverima ... user ID - makidancer

O ne jos jedan buduci ovisnik. Maki kad god nas vidis na ts-u svrati ako ti treba neka pomoc.

IronC

Quote from: M.MaKi.C on May 25, 2011, 12:26:49 PM
ja sam juce krenuo da se bakcem sa ovim iz WoT , ajde dajte objasnite sta treba da radim , pa da pravimo zabavu na serverima ... user ID - makidancer

Maki, nisam te nasao pod ovim imenom na evropskom serveru...bojim se da si zalutao na americki server...ako je to tacno moraces ponovo da se reg i to za EU server inace neces moci da igras sa nama...

Lun

Yep, upravo je to uradio:
http://uc.worldoftanks.com/uc/accounts/1000763525-makidancer/

Znači što kaŠ¾e Iron, moraš da se registruješ na EU server da bi igrao sa nama:
http://game.worldoftanks.eu/registration/

S tim da moraš instalirati i EU klijent posebno, razlikuje se od američkog:
http://cdn1.worldoftanks.com/patches/auto/WoT_0.6.4_eu_setup.exe

:drinks2

don_gagi

Quote from: M.MaKi.C on May 25, 2011, 12:26:49 PM
ja sam juce krenuo da se bakcem sa ovim iz WoT , ajde dajte objasnite sta treba da radim , pa da pravimo zabavu na serverima ... user ID - makidancer

Zar i ti sine brute, malo ti je onih 1000 igara koje igras, gde si kapiten, gde adminujes....jos da celoj ekipi napravis i po koji wot cfg, bices brzo glavni baja/kapiten/admin/il sta vec!  :rofl

MakiMDSS.rs

#37
e hvala nisam ni skontao vidim ping mi 200 i ono ju al nije ni vazno bilo skontao sam gameplay i ostalo , a ovaj ma ovo mi je zabava ipak dosadi stalno samo jedna igra , lan je lan i to stojim iza toga ali net vise nije kao nekad , raspad sistema mnogo proeva ... aj skidam ovo veceras od subote sam FREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE da se puckamo

ID - MMaKiC cisto da znate to mi je sad na EU

Mephisto

Cool.
Ko god domaci hoce nek upada i starta grindanje.
Svratite na teamspeak ako trebate neku pomoc oko igre il nest, imate i web stranicu sa svim vestima i tenkovima mozete pogledat njihove statistike da znate koliko ko ima armora kakav top moze da nosi.
Tu je i EU forum ima i balkanska sekcija pa mozete i tamo nest potrazit.
Kako god bolje preci na tenkice nego na wow  :tease.

Enlighter

#39
Pozdrav svima, receno mi je da se pretstavim ovde radi ulaska u kaln na za WoT  :smartass
Nadam se da ce te me primiti a ako ne hvala u svakom slucaju  ;D

EDIT: Takodje posedujem premium akaunt, pa ako neko zeli da se igra neka me doda u prijatelje pod istim nikom na wot-u igram uglavnom petkom, subotom i nedeljom, ponekad i cetvrtkom!

IronC

Moraces da sacekas da udjes u klan, izgleda da si vec negde bio, pa prilikom prelaska u drugi, mora odredjeno vreme da prodje :

Clan operations are blocked for the player till 2011-06-01 21:38:41

Napucaj barem jedan jak tenk do daske , pa da racunamo na tebe.
:handshake:

Enlighter

#41
Ok , bice uradjeno.

EDIT: Mada napucavanje tenka do daske ce da bude malo teze , sada pocinju ispitni rokovi.

boki_ns

Evo da se i ja prijavim za klan. Mislim da me uglavnom poznajete sa foruma i malim delom iz COD2. Trenutno sam na t43 (fali mi kes da uzmem t44, exp jos koja hiljada) i M6 sa 90mm.
Donedavno sam bio u Rage klanu ali mi se nije dopala jedna nacionalna izjava vodje (da li namerno ili slucajno nema veze) tako da sam napustio klan.

Nick u igri je RaGe_boki_ns, mada ocekujem da skinu ovo rage (to je jos iz CB).

nislija018

Caoo , svima. Nov sam u ovoj igri pa igram mozda oko 10 dana ,cuo sam za igru i ranije samo je nisam ubacivao ali eto sad probao i zasvidela mi se i zelim da igram sa BALKANCIMA , ovi stranci smorili . Iz Nisa sam kao i sto nick govori imam xfire , steam pa ko hoce nek me doda XF: jebotebog94 , STEAM: cheeno708.


Nadam se da ima mesta za jednog Nisliju  posto vidim da vas ima puno u clan ;D ;D :) :) BIG POZDRAV !!!  :super

nislija018

Ok , dodao sam te brat . Pa super hvala onda , to bi bilo super , da bacimo po koju granatu preko brda ... :) xexe :super :yahoo

radaca

pozdrav narode evo i mene poceo sam pre neki dan da se igram sa ovim tenkicima i vec su mi se uvukli pod kozu, nick u igri mi je isti : radaca

S-V Nemanja77

Quote from: radaca on October 29, 2011, 09:22:11 PM
pozdrav narode evo i mene poceo sam pre neki dan da se igram sa ovim tenkicima i vec su mi se uvukli pod kozu, nick u igri mi je isti : radaca

Pozz  i tebi ,  za ulazak u klan  trebace  ti  malo jaci tekovi

Dusko

Evo moje liste garažiranih tenkića, koja je naravno sklona promeni (biće ih još  :hat)!

KV-1, KV-2, T-150, KV-1S, KV-3, KV-4, IS, IS-3, IS-8, ST-1, T-54, OBJECT 140, IS-4, IS-7, SU-100, SU-152, ISU-152, OBJECT 704, OBJECT 268, GRILLE, HUMMEL, GW PANTHER, GW TIGER, GW TYPE E, E-50, E-50M,  TIGER II, 4502A, 4502P, E-75, E-100, MAUS, T29, T32, T34, T30, M103, T110E5, T110E4, JAGDPANTHER, FERDINAND, JAGDTIGER, JAGDPZ E-100, T1E6, TETRARCH MK VII, TYPE 59, E25, VK7201   :clapping2

ugly.fender

Posto je klan popunio broj igraca u rasponu tier V pa nadalje, zamolio bi igrace koji apliciraju za ulazak u klan, da bar imaju minimum tier IX tenk ili VII arty, da su aktivni i da zele da se igraju u CW-u,jer nam je to u ovom momentu najpotrebnije za klan a takodje ne vidim smisao da neko udje u klan da bi nosio sam tag klana i bio cip narednih godinu dana.
Svim odbijenim igracima, koji su aplicirali za ulazak u klan u proteklih 3-4 dana,ovde javnim putem zelim samo da objasnim da stvar nije licne prirode vec da su sada potrebe klana malo zahtevnije.
Hvala na razumevanju :)

Sub-zero

Pozdrav svima,vec kao sto mi ime i ovde glasi tako me znate i sa bitange servera,u cod 2 sam u klanu moravski vukovi a hteo bih da udjem u vas klan,do skoro sam saznao da ga imate posto ovaj jack se neskida sa tenkova a nije tu kad mi treba pa reko da napisem prijavu...
inace imam object 704 i jos par tier VII tenkova,to bi bilo odprilike,u WoT nick mi je "Cirokana" :)

komara

Ti bi dobro dosao u bitange 2 s obzirom na tenkove  :drinks2 pod vođstvo čika Ramba

waRChiLd_x7

Prijavluljujem se. Imam LOWE. KV i M3 i jos neke

stripy

#52
ahoj svima kojima me znaju a mislim da Vas ima dosta kojima sam poznat :) budući da me onaj gad Stek zarazio pa igram stalno da se i ja prijavim ;)

od tenaka :) GW Panther, istraŠ¾en KT samo čeka slot, T25 AT, T29, T34, T30, T20, KV, KV3 (stoji i čeka proširenje za slotove pa da se riješim govneta :)) IS3, IS4, AMX 13 90, ARL istraŠ¾en, Lorraine istraŠ¾en samo čekaju slotove :)  Kao što se vidi najviše volim amere mada moram neskomno reći da mi je AMX i francuzi super i da nisam uopće loš :) mislim da mi je WR na AMXu 58 % ;)

inače sam dosta ganjao T34 kad sam čuo da će biti premium i T30 poslije pa su mi statistike na 48 % ali sa tenkovima sa kojima igram poslije toga i sada kada sam počeo igrati kako treba prije mjesec dana su preko 53,4 % svi ;) inače instalirao 29.11.2011. ;)

Toliko od mene pa ako ima mjesta ;)

I pozdrav svima a pljunem na onu washku STEKa koji mi je rekao za ovo :P :)

ugly.fender


stripy

oooo fenderica :) pozdrav washko :) ma da budem iskrenzvao me je alpinestar18 u bitange 2 klan nakon što smo par puta odigrali samo što je sve neka mlađa ekipa i ekipa koja je igrala cod4 - HERETICI  :whip3: ;D zato sam tu podnio jer vas ipak dosta znam ;) sada ću popuniti prijavu na linku koji si mi dao pa ako bude bilo mjesta za lika koji shvaća igru ozbiljno samo je često na putu zbog posla :)

i da , stek je washka uber alles  :tease :tease

STEK

volim i ja vas,dobro došo u društvo dugačkih cevki.

Scotsman

#56
Pozdrav svima!

Već sam upao u klan, no da se sluŠ¾beno upišem i predstavim ovdje kao novi. Igram WoT još od Bete, a u klanu MHR (Mafia.hr) sam od izlaska igre iz Bete te sam neko kratko vrijeme proveo u DOW-u (Dogs of war), u oba klana na poziciji DC.

Za CW na raspolaganju imam E100, Maus i T30, dok je IS7 na putu (kojih 100k xp-a i lova, no za lovu će se pobrinuti Lowe :D).

Eto, ukratko od mene. Do nekog platoona, TC-a ili CW-a, pozdrav. :)

Jo_Munja

Bok novi, pozdrav i dobrodosao.  ;D
Takođe, igram od bete i imam isti put, MHR i DoW.
Od tenkića imam Maus, 100, 30, S7, i sve ispod toga do PzIv, KV, T29, siroka mi garaŠ¾a.
P.S. Imate dobre smajlice, a ovog na štakama vučem sa sobom još iz mhr-a:

Vidimo se ingame. :)

Kramarius

#58
E novi bokic..Eto i mene ali ja nisam igrao u beti jer su tada svi bili njubovi..moj je put isti Mhr pa nakratko Dow i eto sada bitange..mozda je to to..
:-*

T30,Bat,Is7(fali par milioncica),Gw Tigar,i jos svakakvo malo smece..

felix

pozdrav ekipi!
ja sam uletio sa ovom ekipom s kojom sam bio u mhr-u i dow-u
cinite mi se kao dobar,opusten klan
u garazi imam t30,e100 i t110 a bit ce uskoro i e50


atc mi je novost pa se ispricavam na prouzrocenim smetnjama prvi put :||

vanjaku


Dawa123

Moze invite u clan?20 god !Nick:Dawa123  :super  :yahoo iam kv-1 i sad cu imat kv-1s

kuncevo

Pozdrav! Ukoliko jos vazi poziv u klan prikljucujem se. kuncevo (name).

komara

Quote from: kuncevo on July 18, 2012, 12:30:10 PM
Pozdrav! Ukoliko jos vazi poziv u klan prikljucujem se. kuncevo (name).
Kontaktirace te neko u toku dana.

hardwell.


rakun

Zdravo!

Prijavil bi se v klan; sem 22 let star, v garaŠ¾i imam T110E5, is4, is7, E100, obj261, za T-62 nabiram denar, imam še AMX50 120

eff ratio: 1437.75
http://wot-dossier.appspot.com/dossier/1524569

Prejšnji klan: SLO, G4H, SLO2

Lp,
rakun

StarFoter

Pozdrav!

Prijavil bi se v klan. Imam 21 godina. U garaŠ¾i imam T110E5, IS4, IS7, BatChat25t, T-62a.
Eff rating: 1329
http://wot-dossier.appspot.com/dossier/2262149

Prejšnji klani: SLO2, SLO, G4H, SOSA

Lp, StarFoter

Nenadspengler

Pozdrav, zainteresovan sam za vas klan.
Mozete da proverite moju statistiku nick mi je: Nenadspengler
Bio sam pre u SLF2 ali sticajem okolnosti izasao sam zbog nekih problema koje se meni nisu svidele, da ne pricam ovde pricu posto je dugacka... xD
Od tenkova imam sledece:
T110E5, OBJ-268, M48A1, IS-7, Bat.Chat 25t,
SPG... Obj. 261
Skaut.... T-50-2
I ostali tenkovi...
IS-3, KV-4, Caernarvon, T-25, Lorraine 155 50, T54E1, T34.
I naravno jedni od najjacih tenkova Ltraktor i T1 :D :D

Scotsman


FullMetalYakuza

Pozdrav,
prijavio bih se u vaš klan ako ispunjavam uvjete.
Nick u igri mi je FullMetalYakuza, evo statistike: http://mywotstats.com/Player/Sig/NoRefresh/500709547/EU/Sig.png
Od tenkova za CW imam: IS-7, T110E5, Bat Chatillon 25 t, E-100, T-62A, IS-4, E-50 Ausf. M, Object 261

zordo

Pozdrav,

ako je moguče prijavio bi se u klan, nick zordo, tenkovi is-7,is-4,t-62,obj 268, obj 261, t110e5,t110e4,t 92, e-100, e-50m ....

Miki975

Pozdrav, prijavio bih se u klan, nik mi je Miki975 i od tenkova sa kojima igram imam: Pz Kpwf Panther, Ferdinand, GW Panther, MT-25, T-150, IS-3, IS-7....

MrWhite45

I ja bih bio bitanga, nick MrWhite45
Vozni park:
Maus, E-100, T110E5, 113, E-50M, M48 Patton, 121, G.W. E 100, T92, JagdPz E-100, T110E3
Leopard PT A, 212A
KV4, AMX 50 100, T28 Prototype .....

Mrgood

pozdrav
Ako ispunjavam uslove prijavio bih se. Od tenkova imam obj 140 , IS, SU-152, kv1, bdr g1 i mt25.

Folian

#74
Pozdrav ekipa


Ako nekim čudom prođem, mogao bih se pridružiti  8)


Što se tiče famoznih Statsa - nisam premijum igrač, pa zato nisam puno igrao sa najvišim tierovima + kolateralna sam žrtva većinom odigranih random bitaka :'(



Hvala/LP

zgoLjavi

pozdrav ekipa!!!
evo mene nakon dugo vremena opet na ovom forumu...
prije sam s vama igrao cod2 bio u COW klanu, sad se nadam da čemo opet igrat i wot...
nemam nekog pretjeranog iskustva u tenkičima(oko 2k borbi 98%random bitke)
imam samo 2osmice t32 i isu152..
zanima me šta mi je potrebno da me primite u vaš klan osim dobre volje,zajebancije i timskog rada kao i u codu :D
pozdrav Goran...

guljko

Pozdrav ljudi,

  Evo da sa prijavim ako ima neko mestasce! Vec sam imao pozivnicu nekada, ali je istekla!
Nik je guljko, kao i ovde na forumu! Senior citizen, godina 37   8)!
OD desetki u garazi drzim t110e5, Obj140 i T62a, a imao i prodao jos dok je harala artiljerija IS7, IS4 i M48A1, posto  igram samo randome (dosta u vodu)! Inace igram tir5+, pa sta zatreba!
   Vec sam bio u par klanova na nagovor drugara, ali su to bile neke neuspesne kombinacije i uglavnom losa ekipa, tako da nisam ostao dugo!
   Iskreno, tesko da cu ucestvovati u CW mnogo, posto uglavnom igram ujutro i uvece posle 21h zbog porodicnih obavez, ali sam za ostale kombinacije uvek spreman!  :punk
Uglavnom trazim ekipu za vodanje, i timske bitke i slicno, a za CW kad moze moze!
Ako vam ovo odgovara zovite!
  POZZ


ApolloFlaviaFelixIV

Pozdrav svima,

Prijavljujem se za klan,imam IS-7,T54E1,uskoro cu imati Centurion Mk. 7/1,skoro 5000 bitaka(55% pobeda).Skoro svaki dan igram imam team speak 3.Glavni razlog sto se prijavljujem je da imam sa nekim da igram u vodu i da se zezamo :)
Evo mi statistike http://www.noobmeter.com/player/eu/ApolloFlaviaFelixIV/504279737/
Nick:ApolloFlaviaFelixIV


marelious

Quote from: IronC on March 06, 2011, 11:58:32 AM
Postovani  " Panzer-i " i " Ñ,анкисÑ,Ñ‹ ", dosao i je i taj dan, da zajednickim snagama " sednemo " u nase oklopnjake i pokazemo svetu kako se " tera :) " tenk.  :o
Salu na stranu, kao sto znate vec " wargaming.net " sa igrom " World of Tanks " oraganizuje i pocinje sa prijavama za klansko igranje vec pomenute igre. :hooray:
Sobzirom nas ima dosta zainteresovanih,  u razgovoru sa vecinom, jedno je jasno, zelja za druzenjem i zajednickom igrom je ogromna.
Iz tih razloga, i insistiranja pokrecem ovu temu , pa izvolte prijavite se da vidimo koliko nas ima.
Naravno igrali bi pod tag-om // bitange //, jer smo svi mi to vec odavno :)  :king:
Za pocetek bez obaveza, nece to biti po nikakvim strogim parvilima ili ne znam sta...jednostavno daj da nas ima sto vise i da se dobro zabavimo.
Sve sugestije su dobro dosle.
Ajde sad da vas vidim.
:snap
Molim vas mi kazite kako uopste to da uradim i kako se pridruziti i spojiti na taj server,nov sam u klanu i uopste u ovakvim forumima itd... I izvinite ako sam na pogresnom mestu potrazio pomoc. Pozz