News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

klan NooOooZ

Started by darkbgd, August 10, 2010, 09:44:28 AM

Previous topic - Next topic

darkbgd

Kao prvo da vas sve pozdravim i mozda vam malo dosadim sa ovim dugim izlaganjem ali nadam se da mi necete zameriti  :yes .Velika vecina zna da je klan nastao u znak secanja na NooOooZa, igraca sa bitangi  servera,mog velikog prijatelja,viljuskinog kuma i drugara mnogih momaka koji su igrali sa njim ovu igru.Podsecanja radi Igor Hukic zvani noooz je poginuo padom sa motora u aprilu 2009 godine u svojoj 24 godini zivota.U startu smo bili formirani kao grupa  ljudi koja su iskazala postovanje prema Igoru,ali sam kasnije zamolio Clumsya da napravi klan koji ce se zvati NooOooZ tako da se nick NoZ nkad ne zaboravi na ovim serverima.10.04.2009 god.Clumsy je napravio klan i za to sam mu  neizmerno zahvalan.U pocetku smo tag u igri nosili  samo ja i Beranac kasnije nam se pridruzio i BAKSUZ.Mi ne regamo (sta god to znacilo  :) )vec imamo neke kriterijume koje bi igrac trebao da ispostuje. Biramo igrace koji su dugo na serveru (prvenstveno garage jer smo uvek na tom serveru),koji nemaju citeve(bar se trudimo oko toga),koji su stariji po godinama (ima nas sa i preko  40ak godina,ali imamo i klinaca),koji ne psuju po serverima,koji ne vredjaju po nacionalistickim osnovama(jer nas ima svih nacionalnosti) i valjda koji bar nesto znaju od ove igre.A posto sam stalno na garage serveru tacno znam ko je ko na tom serveru i koga mogu pozvati u klan.Nisam jos na forumu naisao na pljuvanje nekog igraca NooOooZa po bilo kom osnovu i to mi je drago. Uh pretera ja malo...  :facepalm:
Igraci klana
*Stanjin- Co-operator (slavonac77)
*Clumsy-Co-operator (clumsy99)
*Spinx-Co-operator (zbegovac1987)
*darkbgd- - admin (darko073)
*viljushka--admin (viljushka1)
*MICKO - admin (celjustivi)
*Igor - admin (kgigor)
*is noo good (poznat1u1kraju)
*Drole (davorbenkovic)
*kita mala (tuborggrin)
*medo (medicmilan)
*sladge hammer (baki74)
*black mamba(nasa najdraza) (vanjavanja)
*NapolitankA (el22or)
*CAKI (kovaceviccaki96)
*Cuky (cuky1991)
*kuntakinte (dsarac83)
*Lo.Od4k (darkokuzma)
*multikita (stefo3)
*Pikachu:D (2nici)
*ReTry (butmirowned)
*SklaBo (sklabinski)
*Sly (pedja1994)
*Tamara (tamarifa87)
*Tragedija@Mp3 (enoxax)
*Vennoxia (titan46)
*doom (aranza)
*peraja (brulle)

Xfire klana: http://www.xfire.com/communities/nozlove/

Nasa WEB stranica: www.nozlove.tk

IP Servera koje posedujemo: ORG-217.26.212.20:28966
                                          Crack-217.26.212.20:29991

I naravno TS 3 server: 217.26.212.20:9987

A EVO I SLIKE KOJA PREDSTAVLJA NAS KLAN!!!




ToTo

Pored ekipe koju si nabrojao, ima nas jos mnogo, koji imaju NOZ profile na masinama, ali igraju pod tagom klana. Drago mi je da je ova ideja zazivela. Uvek ce i Igor biti tu, dok je vas i klana. Zelim vam da se jos dugo okupljate pod ovim imenom, i da nastavite ovako da se ponasate, jer ste zaista klan za primer, bez ijedne mrlje  :hat

Spinx!!

Svaka cast na ovome.....Vidimo se preko nisana ekipa!!!!  :super :super

komara

Nisi udavio,meni je drago da sam čuo tu priču o klanu i o čemu se tu zapravo radi  :drinks2

darkbgd

Quote from: ToTo on August 10, 2010, 07:15:23 PM
Pored ekipe koju si nabrojao, ima nas jos mnogo, koji imaju NOZ profile na masinama, ali igraju pod tagom klana. Drago mi je da je ova ideja zazivela. Uvek ce i Igor biti tu, dok je vas i klana. Zelim vam da se jos dugo okupljate pod ovim imenom, i da nastavite ovako da se ponasate, jer ste zaista klan za primer, bez ijedne mrlje  :hat
Hvala druze na lepim recima :super :yes

darkbgd

Quote from: Spinx!! on August 11, 2010, 08:11:12 AM
Svaka cast na ovome.....Vidimo se preko nisana ekipa!!!!  :super :super
pa da nas posle mrzis i da ti se ne igra COD kad te izubijamo :yahoo :clapping :suicide :handshake:

darkbgd

Quote from: komara on August 11, 2010, 12:01:13 PM
Nisi udavio,meni je drago da sam čuo tu priču o klanu i o čemu se tu zapravo radi  :drinks2
Nazlost komara,voleo bi da nikad nismo nastali pod ovim tagom ali jbg to ti je zivot :down

Citadel of Pain

Secam se tog dana  :(

Svi smo sedeli u Gerili, kada nam je Makarije javio strasnu vest, tisina u kolima, gasenje servera, neverica.

Lepo je sto se njegov nick koristi za okupljanje ljudi, druzenje i sve ono zbog cega je ova zajednica i nastala,
a čiji je Igor bio nezaboravni deo...

Samo napred NoOozevi  :clapping

darkbgd

Quote from: Citadel of Pain on August 13, 2010, 01:16:41 PM
Secam se tog dana  :(

Svi smo sedeli u Gerili, kada nam je Makarije javio strasnu vest, tisina u kolima, gasenje servera, neverica.

Lepo je sto se njegov nick koristi za okupljanje ljudi, druzenje i sve ono zbog cega je ova zajednica i nastala,
a čiji je Igor bio nezaboravni deo...

Samo napred NoOozevi  :clapping
ne volim ni da pomislim na taj dan.
hvala drug na podrsci. pozz :hat

komara

Quote from: darkbgd on August 12, 2010, 10:46:47 AM
Quote from: komara on August 11, 2010, 12:01:13 PM
Nisi udavio,meni je drago da sam čuo tu priču o klanu i o čemu se tu zapravo radi  :drinks2
Nazlost komara,voleo bi da nikad nismo nastali pod ovim tagom ali jbg to ti je zivot :down
Naravno,ali se lose stvari desavaju,a sa vase strane je lepo sto ste osnovali klan u njegovo ime.

_'BlackPanther'_

heheheeh.nekad sam bio u noz... :sorry :sorry :down :(

Cveja

Svaka cast za ovaj klan.... STvarno je lepo sto ste to uradili.... Ja nisam nikada video noz-a na delu, poceo sam igrati tek 2010 godine....
Bravo za admine  klana... :super


fanTom!

Vas klan je super.....ali panter nznm sta ti je ovde smesno  :'( :dummy

||NooOooZ||CAKI

evo malo sam preuredio klan odnosno update-ovo, ovo je nasa sadasnja ekipa!!

Tragedija@Mp3

Kao prvo...Zelim lijepi pozdrav svima. Ja bih rekao koju, cisto sa svoga stajalista.

U pocetcima dok sam kretao igrat bio sa u mnogim malim savezima (nije bilo lose), susreo sam se sa mnogim savezima i njihovim igracima na serverima ali niti jedan nije bio niti se moze stavit u rang sa NooOooZ klanom. Ne pisem i ne hvalim NooOooZ klan iz razloga zato sto sam ja dio njega, vec govorim kako je to vidim i nisam niti u jednome trenutku poŠ¾alio sto sam pristupio u klan. Hvala svima sto su me onda pozvali i primili u savez. Stvarno jedna lijepa ekipa je unutar njega i mnogo lijepog vremena kojeg sam proveo sa clanovima.
Ovo je nesto s moga stajalista.
Svejestan sam kako i zasto je nastao klan NooOooZ, zao mi je!  :facepalm: Mada covjeka nisam poznavao. Da se bar nije to dogodilo. Ali eto...sta je tu je... Njemu u ČAST!
Š½ivio :drinks2

Lijepi pozdrav  :bye2 svim članovima NooOooZ klana i naravno svima vama  :peace:     :whistling     

||NooOooZ||CAKI


kroxxzee

Vrlo lijepo od vas što ste napravili klan u sjećanju na njega. Jako lijep govor sav sam se najeŠ¾io kada sam ovo čitao. Jer i sam znam kako je izgubiti nekoga. Ja sam ostao bez oca to je najgore što ti se moŠ¾e dogoditi ali isto tako znam kako je ostati i bez najboljeg prijatelja ;(  :cray :cray Mnogi ljudi nevjeruju u raj ili neko mjesto gdje duše odlaze ali ja vjerujem da ima nekakvo mjesto i ja sam siguran da nas svi oni odozgo gledaju pa čak i vaš prijatelj Igor i mislim da je jako sretan što ga mnogi nisu zaboravili i što još uvije Š¾ivi u vašim srcima...mnogo me je dirnula vaša priča o klanu i nastanku...Svaka vam čast još jednom i sve podrške...dao dragi Bog da se nikad neraspali nedaj >BoŠ¾e  :ok2 :) :) :)

Tragedija@Mp3

kroxxzee jedna je stvar sigurna, a to je "Dok je igraca NooOooZ-a biti ce i klana.  :peace:  :bye2

darkbgd

CAKI  ova zima deluje lose po tebe,ugojices se bre bez aktivnosti.Koliko novih ima u klanu,izbacenih iz klana a ti nista :|| :thumbdown
Ajde malo to sredi onako kako ti znas  i umes :super.Kupicu ti cokoladu za to kad zavrsis :rofl :)

Takodje ne zaboravi i male NooOooZice :drinks2

i pivo cu da platim ali da se ne napijes :mahanje


Srba

Pozdrav Darko,

Pricali smo skoro u BG-u i svidja mi se nacin na koji odrzavate secanje na vaseg druga. Za svaku pohvalu. Zelim vam puno uspeha i mnogo lepog druzenja :)

Cika Srba

micko


Srba

Druzenje sa vama je pravo zadovoljstvo (sem kad me ovnate na waru)...  :sorry

darkbgd

druzenje uvek,pivo i rakija :super.
Pozovi me da mi ostane broj opet mi ricknuo telefon :|| :||

Srba


darkbgd

crkao mi je net,komp...(i tako 6 meseci),nemam pojma sta se desava sa klanom,igrom,momcima iz klana.Ima li vas,koliko vas je ostalo i hocu sve da vas pozdravim i cestitam novu godinu 2014.

RockNrolla

Hvala sve najbolje i tebi..ima nas nesto iz stare garde nesto novih..u svakom slucaju naidji malo na ts pa cemo se ispricati..Pozz

Vennoxia

Hvala takodje! :-)
Tu smo ,tu smo ima nas :)

veiz

Tuzna prica ali samo napred momci, svaka cast za ideju i organizaciju!

GEN black


Strajdzo

Lepe reci za lep klan noz nista drugo reci ne mogu nego sve od srca želim vam.... <3 

darkbgd

posto nisam bio na forumu,igri evo vec dve godine hocu da ovom prilikom pozdravim clanove klana nooooz(nadam se da jos uvek postoje).Ako postoje voleo bi da vidim koliko ih je sada,dali su i dalje klan za primer...

VaiiiVaiii

matori starkelja se dogegao na forum  :this

Black Mamba

Veoooma dugo me nije bilo, dragi drugari. Želim samo ovom prilikom da Vas sve pozdravim i da Vam poručim da Vas se često setim, da mi nedostajete i da je bilo veoma lepo družiti se s Vama. Pozz za sve!

password

 :hat Lepo da si se javila :) Živa bila  :thankyou