Problem sa hostanjem CoD: WaW mp i coop servera

Started by |ZiZ|Zeko, May 31, 2011, 12:39:47 AM

Previous topic - Next topic

|ZiZ|Zeko

Pozdrav,



Znači, imam instaliranu igru Call of Duty - World at War i updejtao sve patcheve do 1.7 verzije.

Nemam nikakvih problema sa spajanjem na druge servere unutar multiplayera, ali kad sam htio pokrenuti homemade server da se moj kolega spoji na njega, nije ga mogao naći.

Da napomenem, nemamo zakupljenu igru, već ilegalnu, tako da nemoŠ¾emo izraditi online profile da bi se samo jednostavno invajtali.

Kad Š¾elim da igram protiv (ili sa) igrača koji je spojen samnom na isti ruter, tj. u LAN-u smo, onda mogu napraviti homemade server, a da se on moŠ¾e spojiti na njega.

Po toj logici sam zaključio da je onda moguće igrati protiv nekoga koji nije sa mnom spojen u LAN preko hamachija jer sam tako igrao igru LOTR:BFME 2 sa drugim ljudima, no opet je završilo bezuspješno.

Ponovio taj eksperiment sa više ljudi, te njima dao da oni probaju da hostaju server, no dalje bezuspješno.

Nemogućnost spajanja suigranja na moj homemade server je i kad uradim ga na cooperative modu i na multiplayeru.

Imali tko kakvo rješenje za ovaj problem?



Hvala unaprijed (i nadam se da neću dobiti nekakvu teŠ¾u kaznu što spominjem ilegalne stvari)

stewzoR

Napravi i postavi Screenshot podesavanja kad podizes server,mozda nesto nisi lepo namestio.

|ZiZ|Zeko

Quote from: stewzoR on June 16, 2011, 10:17:30 PM
Napravi i postavi Screenshot podesavanja kad podizes server,mozda nesto nisi lepo namestio.


Lesane

#3
Pozdrav,

Instaliraj  Garenu  ( http://intl.garena.com/~client/ ) . Nakon toga skini CoD5 lanfix 1.7 ( http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_call_of_duty_5.shtml ) .
Nakon sto uradis to , taj lanfix preimenuj u CoDWaW i zamjeni ga u CoD5 folderu. Odi na garenin sajt i napravi account. Loguj se i odi na settings i imas opciju da stavis igru. ( browse game ) Otvori to i pronadji u taj CoDWaW koji si zamjenio i save.

To isto nek uradi i tvoj frend a potom odite na isti server i isti room na gareni . Hostaj lan i pronaci ce ga sigurno.

PS Ako ne bude radilo , procitaj na forumu od garene mora biti tamo neko objasnjenje jer svaki kompjuter ti je prica za sebe.

Lesane

|ZiZ|Zeko

#4
IT WORKS! IT WORKS!  :hat
Predobro je igrati gametype Nazi Zombies u Cooperative, ali nakon par minuta počinje uveliko lagati i prekidati. :ne_razumem
To valjda jer imamo prelow internet konekciju.  :icon_grrr:
Usput, hvala na rješenju.  :drinks2