Obrazlozenje

Started by Tasmara, March 16, 2012, 11:53:48 PM

Previous topic - Next topic

Tasmara

ajmo ispocetka:
da se obratim gosn Radaci, zbog kojeg je sve ovo i pocelo (nemoj se uvredis,za svadju je potrebno dvoje)
ti drugacije izvinjenje od mene nisi zasluzio. razlog: jer si samo hteo da kikas i nista vise. ja sam te lepo pitala: "ko psuje Radaca?" rekao si niko,provocirao,kao tvoj drug Mrvica...

@Fikus
ti se nisi nasao prozvanim onom mojom temom,samo si jos uvek aj da kazem povredjen onim mojim stavom zbog kog sam izasla iz budaletina. i pored toga,milion svedoka imam da sam htela lepo da pricam sa tobom posle svega ... nismo se vredjali,ne znam zasto si se tako ponasao ...meni je bilo krivo,zna Ivica to najbolje ... ja tebe i dan danas volem ...i taj Ivica je subadmin,pa nije bio povredjen i uvredjen

ja ne znam sta treba da uradim? da se ubijem,da skocim sa mosta,jer sam psovala na bitange forumu??
zasto ste svi odjednom tako sveti? zasto vi nikad ne psujete?
zensko sam,bahata sam,volim da psujem, jace je od mene...
kad shvatim da sam pogresila, ja se najiskrenije moguce izvinim, to mi nije problem,kao mnogima ...
ja ne treba da trazim izvinjenje? meni niko nikad nista nije uradio?
aj napravite od mene najgore djubre na svetu i popljujte me jos malo svi,pa da idem ...
eto vam prilika,istresite se ...


F.E.A.R.!.

Quote from: Tasmara on March 16, 2012, 11:53:48 PM
ajmo ispocetka:
da se obratim gosn Radaci, zbog kojeg je sve ovo i pocelo (nemoj se uvredis,za svadju je potrebno dvoje)
ti drugacije izvinjenje od mene nisi zasluzio. razlog: jer si samo hteo da kikas i nista vise. ja sam te lepo pitala: "ko psuje Radaca?" rekao si niko,provocirao,kao tvoj drug Mrvica...

@Fikus
ti se nisi nasao prozvanim onom mojom temom,samo si jos uvek aj da kazem povredjen onim mojim stavom zbog kog sam izasla iz budaletina. i pored toga,milion svedoka imam da sam htela lepo da pricam sa tobom posle svega ... nismo se vredjali,ne znam zasto si se tako ponasao ...meni je bilo krivo,zna Ivica to najbolje ... ja tebe i dan danas volem ...i taj Ivica je subadmin,pa nije bio povredjen i uvredjen

ja ne znam sta treba da uradim? da se ubijem,da skocim sa mosta,jer sam psovala na bitange forumu??
zasto ste svi odjednom tako sveti? zasto vi nikad ne psujete?
zensko sam,bahata sam,volim da psujem, jace je od mene...
kad shvatim da sam pogresila, ja se najiskrenije moguce izvinim, to mi nije problem,kao mnogima ...
ja ne treba da trazim izvinjenje? meni niko nikad nista nije uradio?
aj napravite od mene najgore djubre na svetu i popljujte me jos malo svi,pa da idem ...
eto vam prilika,istresite se ...



+1   :punk

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Quote from: Tasmara on March 16, 2012, 11:53:48 PM
ajmo ispocetka:
da se obratim gosn Radaci, zbog kojeg je sve ovo i pocelo (nemoj se uvredis,za svadju je potrebno dvoje)
ti drugacije izvinjenje od mene nisi zasluzio. razlog: jer si samo hteo da kikas i nista vise. ja sam te lepo pitala: "ko psuje Radaca?" rekao si niko,provocirao,kao tvoj drug Mrvica...

@Fikus
ti se nisi nasao prozvanim onom mojom temom,samo si jos uvek aj da kazem povredjen onim mojim stavom zbog kog sam izasla iz budaletina. i pored toga,milion svedoka imam da sam htela lepo da pricam sa tobom posle svega ... nismo se vredjali,ne znam zasto si se tako ponasao ...meni je bilo krivo,zna Ivica to najbolje ... ja tebe i dan danas volem ...i taj Ivica je subadmin,pa nije bio povredjen i uvredjen

ja ne znam sta treba da uradim? da se ubijem,da skocim sa mosta,jer sam psovala na bitange forumu??
zasto ste svi odjednom tako sveti? zasto vi nikad ne psujete?
zensko sam,bahata sam,volim da psujem, jace je od mene...
kad shvatim da sam pogresila, ja se najiskrenije moguce izvinim, to mi nije problem,kao mnogima ...
ja ne treba da trazim izvinjenje? meni niko nikad nista nije uradio?
aj napravite od mene najgore djubre na svetu i popljujte me jos malo svi,pa da idem ...
eto vam prilika,istresite se ...



Sredice se sve, samo mora jos malo vreme da zaleci neke rane...   :tease   Familija(Porodica) je uz tebe....   :tease2

Srba

Cemu nova tema posle 15 dana kada su skinuti svi banovi? Cemu dalja rasprava?

Danas je divan dan, lepo je vreme, zato napolje sa drustvom u neku basticu na kafu, pice, sok...

Dosta je bilo svih rasprava.

Pozdrav od Cika Srbe

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Tasmara on March 16, 2012, 11:53:48 PM
ajmo ispocetka:
da se obratim gosn Radaci, zbog kojeg je sve ovo i pocelo (nemoj se uvredis,za svadju je potrebno dvoje)
ti drugacije izvinjenje od mene nisi zasluzio. razlog: jer si samo hteo da kikas i nista vise. ja sam te lepo pitala: "ko psuje Radaca?" rekao si niko,provocirao,kao tvoj drug Mrvica...





kako sam te ja provocirao,.....ali kako ja shvatam ti si stalno neka zrtva i stalno tebe neko napada,...eto sad ispada da smo te mi (Ja) provocirali,..prozivali,...kikovali bez razloga....pa si ti morala da reagujes,..da nekako pokusas da se odbranis,....eto i u svoj toj nervozi i nemoci malo ti se jezik opustio,...eto omaklo ti se malo si preterala i sta se mi tu toliko zestimo,.....e da je samo tako bilo,....i nemoj molim te ,......da se  izvinjavas samo zato sto su to rekli kao uslov za unban,....

Srba

Moze jedan lep lock pre nego sto se sve opet otme kontroli...

stewzoR


Njub

Quote from: Tasmara on March 16, 2012, 11:53:48 PM

ja ne znam sta treba da uradim? da se ubijem,da skocim sa mosta,jer sam psovala na bitange forumu??
zasto ste svi odjednom tako sveti? zasto vi nikad ne psujete?
zensko sam,bahata sam,volim da psujem, jace je od mene...
kad shvatim da sam pogresila, ja se najiskrenije moguce izvinim, to mi nije problem,kao mnogima ...
ja ne treba da trazim izvinjenje? meni niko nikad nista nije uradio?
aj napravite od mene najgore djubre na svetu i popljujte me jos malo svi,pa da idem ...
eto vam prilika,istresite se ...


udaj se za mene :-* :yahoo :worth

radaca

Moja najveca greska je sto nisam lepo uslikao, pa u to slucaju doticna osoba koja ne sasluzuje vise ni ime da joj izgovorim jer prosto me uhvati neka mucnina i povraca mi se na to ime, okreni pricu kako hoces mene vise to ne zanima uopste, da padam na taj nivo necu niti cu ikada. sa bitange serverima sam zavrsio iz cistog razloga koji je naravo doticna osoba to jest njen uban sa ts-a. znam dobra vam je drugarica znate se odavno i sve to stoji bla bla bla ne zani ma ova tema uopste. a naravno tvoje izvinjenje nikada necu primiti. i samo krivo mi je jos jednom sto nisam dosao na lan pa da se lepo ispricamo ustvari nije mi krivo je i onako nista nebih rekla cutala bi.
kao sto si i uradila. 

I naravno to sto je mrva rekao je totalno upravu.

Od sada dragi suigraci psujte svima sta god hocete i mrtve i zive posle toga cete dobiti kik sa servera. onda dodjite na team speek i ponovo mu sve po spisku i mrtvo i zivo i onda cete dobiti ban na ts. e kada dobijete ban na ts sacekajte jedno 3-4 meseca i onda se izvinete ovde na forumu kao da nista nije bilo
i naravno lock na temu
s'postovanjem
|EMC|Radaca

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: radaca on March 17, 2012, 03:59:08 PM
Moja najveca greska je sto nisam lepo uslikao, pa u to slucaju doticna osoba koja ne sasluzuje vise ni ime da joj izgovorim jer prosto me uhvati neka mucnina i povraca mi se na to ime, okreni pricu kako hoces mene vise to ne zanima uopste, da padam na taj nivo necu niti cu ikada. sa bitange serverima sam zavrsio iz cistog razloga koji je naravo doticna osoba to jest njen uban sa ts-a. znam dobra vam je drugarica znate se odavno i sve to stoji bla bla bla ne zani ma ova tema uopste. a naravno tvoje izvinjenje nikada necu primiti. i samo krivo mi je jos jednom sto nisam dosao na lan pa da se lepo ispricamo ustvari nije mi krivo je i onako nista nebih rekla cutala bi.
kao sto si i uradila. 

I naravno to sto je mrva rekao je totalno upravu.

Od sada dragi suigraci psujte svima sta god hocete i mrtve i zive posle toga cete dobiti kik sa servera. onda dodjite na team speek i ponovo mu sve po spisku i mrtvo i zivo i onda cete dobiti ban na ts. e kada dobijete ban na ts sacekajte jedno 3-4 meseca i onda se izvinete ovde na forumu kao da nista nije bilo
i naravno lock na temu
s'postovanjem
|EMC|Radaca
+1
e i da si slikao i okacio ss ne-bi se nista promenilo,...totalno ista polemika bi se vodila kao sto se sad vodi,....tako da moze slobodno locka na temu,....

Tasmara

Posto vidim da Radaca nece nista novo reci, moze lock ... Ne vredi vise,ok je ...

radaca

ajde kada si tako opasna odgovori na jedno prosto pitanje

sedite ti toto i srbo sto se onda nisi izvinula srbi ili asketu i milosu koji su igrali gore u to vreme ajde daj mi objasnjenje

Tasmara

Covece, nemam ja sa Srbom nista ... Ti si nedokazana mazga (opet, ne vredjaj se,samo izraz)
Necu da nastavljam ovo vise,ne znam ni zasto sam otvorila temu ... Nisi raspolozen za dalju pricu,ok, ukapirala sam, necu ti se obratiti vise,nemoj ni ti meni i sve ok ....

aske

nebi bilo bitno dal si se meni izvinila il srbi il milosu bilo bi drugacije...... al ono izvinjenje koje se vidi da si napisala "preko one stvari" al sama pokreces teme i ispadas neko nevinasce ... sta je sa igracima koji opsuju 2-3 -10 puta na serverima kickaju se i nedolaze ljudi vise il se bar jednom ona LEPO I ISLKRENO izvinu ...ok psovanje na sevreru ...
srecoim nisam bio tu kad si upala na ts i psovala pa doso bi ti preko zice to nikom nebi palo napamet da uradi.....pa se zapitajte malo ljudi ko i sta radi...kao upozoravamo ljude da nepsuju ok  kickamo....a jel vama  je da nam neko drag ...ili drugar-ica.....psuje...dibije kick i uradi ovo sto je tamara uradila....ja sam cak reko i totu da imam rcon od svih servera i da ga vidim...da suje pa kickovo bi ga ceo dan...(TOTO bey uvrede drugar...)
pozz od asketa...

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Tasmara on March 17, 2012, 05:51:39 PM
Covece, nemam ja sa Srbom nista ... Ti si nedokazana mazga (opet, ne vredjaj se,samo izraz)
Necu da nastavljam ovo vise,ne znam ni zasto sam otvorila temu ... Nisi raspolozen za dalju pricu,ok, ukapirala sam, necu ti se obratiti vise,nemoj ni ti meni i sve ok ....

ja koliko vidim ti su u ovoj prici ispala zrtva,...jadna mukica malo,...nisi nam dal br.tel. pa smo te mucili ali eto ti si nam odelala nam manijacima,....ma treba nam zabraniti da prilazimo serverima,...treba da nas pozakljucavaju,....ali samo da u tome ima i malo istine ali ti kao da patis od klinicke amnezije pa da ti malo osvezim i tebi i svima ostalima pamcenje

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,6567.msg71524.html#msg71524

Tasmara

Otislo je tamo gde nisam htela ... Samo sam htela da razresim ovo sve ... Lock pliz!

pick n roll


Tasmara

Ovo stvarno nije smesno ... Radaca ima los dan, verovatno me sad razume, znam da razume kako je meni bilo, nego eto... Lose mu je bas, ne moze lepo da razmislja ...  :(

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Tasmara on March 17, 2012, 06:57:59 PM
Ovo stvarno nije smesno ... Radaca ima los dan, verovatno me sad razume, znam da razume kako je meni bilo, nego eto... Lose mu je bas, ne moze lepo da razmislja ...  :(


mislim da tebe niko ne razume ,.....o cemu ti pricas ,...sta kako je tebi bilo,....kad si nam sve mrtvo i zivo preko usta prevukla, da verovatno si imalo los dan ili mozda jedno dva tri losa dana,...da eto sad te konacno razumemo, e da samo ti nama ovde objasnjavas teoriju nastanka peska, pa se sad razumemo,...o boze...ne stavarno to mislim da niko ne moze da razume,....ali aj edukuj nas ,....kako je tebi to bilo...i da konacno si upravu da ovo nije ni malo smesno,.....

aske

mislim da to nije lepo uopste sto tako pises tamara.... kao prvo niko nemoze da zna u kakvim smo problemima ti .... ja ...ili radaca ili bilo ko drugi...a ovo je cisto PODJEBANJE.......od strane tebe.....prema radaci a i prema svim ovde ljudima na forumu......

Srba

Ja stvarno ne znam koji je tvoj jebeni problem? Zamolio sam te danas Tamara da ne komentarises vise i ne pominjes nikoga iz EMC klana bez preke potrebe, kao sto niko iz naseg klana nije pominjao ni tvoj klan niti bilo kog igraca iz tvog klana. Bio je lep dan i mogla si da ga iskoristis na mnogo bolje nacine kao sto sam ti predlozio, a ne da prozivas, cackas i prosto trazis nevolju:

Naravno da si imala priliku da porazgovaras sa nama na lanu, a i Radaca nam se uvece pridruzio... Bili smo zamoljeni i da vise ne pravimo prepreke za tvoj unban, sto smo i ucinili. Zacutali smo i Toto je odradio unban.

Plan ti je uspeo - isprovocirala si ga. Radaca se vise nece pojavljivati na serverima, obrisao je nalog i sve vezano za forum, sto znaci da imamo jednog clana klana manje.

Ja tokom celog ovog prepucavanja nisam uzimao rec jer sam rekao i Totou i Cubetu da cu biti miran. Ali se podrazumevalo da ce i ostali akteri biti mirni, a narocito ti kada te je Toto vec uzeo u zastitu. Ja sam na privatnom delu foruma rekao da cu biti miran ali sam isto tako rekao da sam siguran da ces napraviti novi incident. Uspela si, a ja sam na zalost bio u pravu. A Radaca je otisao.

Ujedno je ovo greska i admina, odnosno onih koji su zasluzni za unban i administriranje foruma jer je temu trebalo da ti obrisu/lokuju (sto sam preporucio jer sam znao sta ce da se desi) - jer je tebi potreban tutor koji ce ici iza tebe i stalno biti u stanju pripravnosti da obrise postove koji ce da poseju zlu krv.

Dakle ja stvarno ne znam kog djavola vise trazis kada si unbanovana sa svega... niko te nije dirao, niko ne komunicira sa tobom od nas, cemu onda opet cackanje???????

Jos nesto - verovatno sam vise nego duplo stariji od tebe, pa ti malo paznje u obracanju ne bi skodilo. A jos sam te najlepse zamolio da se bavis necim drugim a admine da lokuju temu na vreme.

Da sam kojim slucajem bio to vece u sobi - ili ti vise nikada ne bi dobila uban ili niko vise iz EMC-a ne bi usao na ove servere.

Nama se svima slosilo vise od ovoga. Ja i ne dolazim vise cesto jer mi je preselo sve vezano za ovu igru, vase banove i unbanove, prepirke i svadje.

Znaci odjebi(te) od EMC-a u sirokom luku i uzivajte na vasim serverima, terajte se medjusobno u majcinu, pasja kola i sta god vam padne na pamet.

By the way - sad je kasno za lock...

Njub

nikad nije kasno
i nikad nitsta nije preterano..
granica se pomera iz dana u dan
ovo pomera sve do danas utvrdjene granice...
klan protiv JEDINKE
solidarnost protiv buntovnistva
sistem protiv anarhiste
i oni  na samom kraju:
onaj koji sprovodi sistem.... postaje ANARHISTA
da ne verujes
:tease2

Srba

Njub - ne guraj nos gde mu nije mesto. Sta se ti nalazis pogodjenim?

Niko se nije udruzio - niko je nije dirao, niko ulazio kod nje na server, niko napravio problem da se vrati na TS, niko je vise nije kikovao, niko je nece vise kikovati taman da vas sve kolektivno zapali...

Cemu ovaj danasnji post - trazi se izvinjenje od Radace? Izvinjenje za to sto je sva usta subadminska naduvala? Hahahahahahahaha. Mozda si u pravu. Idi izvini joj se sto nas je psovala...

Njub

to gde je mojem nosu mesto, nije na tebi da odlucis.

a ovim postom :
Quote from: radaca on March 17, 2012, 05:56:25 PM
ma teraj te se svi redom u tri picke materine, krenuvsu od bitangi pa do tebe sledeci put li te vidim na lanu pa ima da te obesim na prvu banderu... toliko od mene i ajde vozdrav bitange i svi da se terate u picku materinu i niko nece dobiti izvinjenje....

s'postovanjem

|EMC|Radaca koji vise nikada nece krociti ni na jedan bitange server a tako isto ni na war server koji poseduju bitange
radaca nije nista manju gresku napravio od one koja je pominjala SKRBAVA subadminska USTA
kritike se upucuju onog trenutka kada "neko" pocini ovako tezak prekrsaj
u AFEKTU ili ko zna kakvom drugom stanju
zuta minuta svakog od nas se ne manifestuje istom kolicinom besa i odredjenim "kvalitetom"recnika...
ovo je radaci za oprostiti, zato sto kontam da je isprovociran i da je (najblaze moguce receno) puko ko licna..
...ono sto hocu da kazem je ...
pukla ona.. puko on...
puci ce jos neko
ako ne popustite te strune ..zato samo take it easy

Srba

Nisi ocigledno shvatio ironiju kod Radace. Poradi na tome.

Covek je napisao, obrisao profil i napustio sve. Nije trazio ni tvoj, niti bilo ciji "oprostaj". I nece, veruj mi... hahahhahaha

Samo je pokazao kako to izleda. Mi zaista imamo i drugi zivot sem ovog virtuelnog, zbog cega sam danas i preporucio izlazak iz kuce da se ne bi ovo desilo...

Niko ovde nije bio u afektu - narocito ne posle nekoliko meseci... Zato i nisam video potrebu da nas bilo ko provocira kada za tim nije imao ama bas nikakve potrebe...

Njub

da ironija
to je bas QL
:facepalm:

DexonDee

Evo ja da se umesam...

Njub kao sto ti je rekao Srba ne guraj nos gde ti nije mesto ako nisi od pocetka ovde onda se nemoj mesati...

Radacin post je obrisan i sami znate zasto...pravila vaze za sve...

Srba

Izvini, ko si ti?

Imas nekog licnog interesa i celoj ovoj prici?

Da me naucis malo pameti, sta li?

Hajde iskuliraj me velikom brzinom...

Tasmara

Quote from: DexonDee on March 17, 2012, 09:10:00 PM
Evo ja da se umesam...

Njub kao sto ti je rekao Srba ne guraj nos gde ti nije mesto ako nisi od pocetka ovde onda se nemoj mesati...

Radacin post je obrisan i sami znate zasto...pravila vaze za sve...

Zasto je njegov post obrisan? Zasto?

DexonDee

Quote from: Tasmara on March 17, 2012, 09:41:17 PM
Quote from: DexonDee on March 17, 2012, 09:10:00 PM
Evo ja da se umesam...

Njub kao sto ti je rekao Srba ne guraj nos gde ti nije mesto ako nisi od pocetka ovde onda se nemoj mesati...

Radacin post je obrisan i sami znate zasto...pravila vaze za sve...

Zasto je njegov post obrisan? Zasto?

Zbog psovanja

Njub

Quote from: DexonDee on March 17, 2012, 09:10:00 PM
Evo ja da se umesam...

Njub kao sto ti je rekao Srba ne guraj nos gde ti nije mesto ako nisi od pocetka ovde onda se nemoj mesati...

Radacin post je obrisan i sami znate zasto...pravila vaze za sve...
guranje nosa tamo gde mu nije mesto  se kaznjava na forumu
a psovanje brisanjem  lepo lepo
ukor u vidu minusa je takodje prelep
ali  karakter ljudi ne cine vasi plusevi i minusi

@srba
brzom brzinom cu te ostaviti na miru da vodis svoju firmu... ali svaki put kad ovde napises nesto sto nema veze sa mozgom cu prokomentarisati(svidelo se to tebi ili ne)
pristrasnost je "bolest" od koje patis...



Srba

Tebi je receno da ne guras nos gde mu nije mesto, a ako to se pise - ti idi pisi poruke nekom drugom. Rekao sam ti da me zaobidjes. Pametnom coveku je to dovoljno. Da li ti spadas u tu kategoriju?

To da li nesto ima a nesto nema veze sa mozgom nisi merodavan ti da proucavas i poducavas. Tebi ga prijatelju fali previse kada se upustas u raspravu o kvalitetu necijeg mozga a da svoj prvo nisi oizbrusio u dovljnoj meri da ulazis u raspravu sa nekim kome je zvanje da druge mozgove unapredjuje. Za tvoj je, sva je prilika, prekasno... Dokazi da gresim - budi pametan pa nestani.

ICHTOT

Mene isto samo zanima jedna stvar MA WHO THE FUCK ARE YOU??? :ne_razumem Ne diraj u EMC ili cika Srbu grizemo  :dummy

Njub

Quote from: Srba on March 17, 2012, 11:21:15 PM
Tebi je receno da ne guras nos gde mu nije mesto
a ti si merodavan da procenis gde je mojem nosu mesto????
jel to nova duznost subadmina...
usmeriti korisnike foruma tamo gde im je mesto ...
ovo je public deo foruma i svako na njemu moze izneti misljenje
ako ti je moje misljenje zasmetalo ..to znaci da je pogodilotamo gde NE TREBA
i ponovo kazem ostavi moj nos na miru ..a svoje zivce u fioku
nije to dobro za srce

ICHTOT

moli se gospodin pod nickon njub da napise svoj nick pod kojim je poznat ili bar prepoznatljiv u igri...    :hmm Pravis se tu pametan a imas acc na Bitange forumu 1mj.. :facepalm:

Srba

Nisi ti pogodio nigde (ako si nesto gadjao). Nego cini se da si ti nesto pogodjen? Reci slobodno, mozda mozemo da ti pomognemo? Ako ne mi, onda strucne sluzbe?

A... da... da ti ne diram nos, hahahahahahah

Ti ga guras gde mu nije mesto... pa ako ti prija... samo napred... Ima jedan film, ako si ga gledao, gde takvome navijaju sa: Run, Forest, run...

Njub

Quote from: Tot on March 18, 2012, 01:10:23 AM
moli se gospodin pod nickon njub da napise svoj nick pod kojim je poznat ili bar prepoznatljiv u igri...    :hmm Pravis se tu pametan a imas acc na Bitange forumu 1mj.. :facepalm:
date of registration svakako ne svedoci o tome da li sam pametan ili glup...kao i da li SE "pravim" pametan sta god to znacilo
odlazite u off topic ukoliko je moj identitet vas prioritet
drzite se teme ili samo lock-ajte
da li sam u toj temi od starta ili ne pametni ce znati...
a nepristrasan svakako jesam...
a to i vama zelim

ICHTOT

Samo jos +1 za Srbu  :super

ICHTOT

Quote from: Njub on March 18, 2012, 01:20:31 AM
Quote from: Tot on March 18, 2012, 01:10:23 AM
moli se gospodin pod nickon njub da napise svoj nick pod kojim je poznat ili bar prepoznatljiv u igri...    :hmm Pravis se tu pametan a imas acc na Bitange forumu 1mj.. :facepalm:
date of registration svakako ne svedoci o tome da li sam pametan ili glup...kao i da li SE "pravim" pametan sta god to znacilo
odlazite u off topic ukoliko je moj identitet vas prioritet
drzite se teme ili samo lock-ajte
da li sam u toj temi od starta ili ne pametni ce znati...
a nepristrasan svakako jesam...
a to i vama zelim
:offtopic

BOBOVIJERI

#39
   Znas li ti ko je prvi univerzalni vojnik u Srbiji?!!! Ako znas posaljem Tamaru i tebe momentalno na medeni mesec  :flag_of_truce
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kfXUilqKnCA

ICHTOT

Quote from: BOBOVIJERI on March 18, 2012, 01:25:13 AM
  Znas li ti ko je prvi univerzalni vojnik u Srbiji?!!! Ako znas posaljem Tamaru i tebe momentalno na medeni mesec  :flag_of_truce
:yahoo :yahoo :yahoo :yahoo Ne samo ko je,nego  u kojem je klanu  :hmm

bucky


ICHTOT

#42


Njub

#44
(No subject)
« Sent to: Njub on: Today at 12:49:16 AM »
Quote from: Tot on March 18, 2012, 01:49:16 AM
:violin:
http://www.youtube.com/watch?v=OgBA7mUS3V0&feature=related
:violin:
molim vas bez udvaranja na PVT
ja sam STR8
a uz to sam i homofob

Jacⱪ Sparroⱳ™

Ajoj, kojih ovde gluposti ima. Ovde se ne zna ko koga psuje.
Pa moracu onda i ja... Deksone jbs  :whip3:        :rofl

Ako se ovako nastavi s ovom temom, ima sanse da prestigne temu "CODEHOOK KORISNICI - BUSTED" u stranama.

Njub, vidis, ovde svako-svakoga poznaje, i svako se od nas predstavio na forumu. Mislim da bi bilo dobro da se i ti predstavis Njub, i ne znam zasto se uplices u ovo kada nemas pojma o cemu se radi, sta se desilo tada,...

Njub

Quote from: Jack Sparrow on March 18, 2012, 04:01:31 AM
Ajoj, kojih ovde gluposti ima. Ovde se ne zna ko koga psuje.
Pa moracu onda i ja... Deksone jbs  :whip3:        :rofl

Ako se ovako nastavi s ovom temom, ima sanse da prestigne temu "CODEHOOK KORISNICI - BUSTED" u stranama.

Njub, vidis, ovde svako-svakoga poznaje, i svako se od nas predstavio na forumu. Mislim da bi bilo dobro da se i ti predstavis Njub, i ne znam zasto se uplices u ovo kada nemas pojma o cemu se radi, sta se desilo tada,...

slazem se sa tobom vezano za  kolicinu gluposti koje ovde ima
ali miljenje koje delis sa ostalima da o "ovome" pojma nemam je pogresno
LM
sasvim je nebitno ko sam
jer po toj logici
svaki anonimus koji ovde nesto napise ,ili se za nesto pozali,zatrazi ili nesto deseto ...
od ove zajednice dobije ismevanje
akreditacija koju jedni drugima dodeljujete,ne bi smela da utice na zdrav razum celog kolektiva
ali vi kao BORGOVI "pobogu" kolektivnu svest delite kao u scifi filmovima
sagledajte svaki problem kao posmatraci i isto delajte prema bilo kom prestupniku
kao sto negde procitah post gospodina TOTO-a
cit:ako ga vidite da psuje kick
to sto sam na forumu anonimus
kao i veliki broj posetilaca tebi ni bilo kome drugom ne treba da znaci nista
ali velikom gospodinu srbi je to sasvim dovoljno da me prozove bezmozgasem ili kako god
uglavnom mozak mi u velikoj meri nedostaje
i KO SAM JA da se upustam u raspravu sa njim kome je ZVANJE da druge mozgove unapredjuje
..to se na forumu u koji je narastao BITANGE forum  ne ocekuje od jednog (sub)administratora
ili bar ne bi trebalo...
jasno je, potreba je coveka da odbrani prijatelja ..ali napadati drugu osobu za isti prekrsaj stvara ogromnu KONTRADIKTORNOST
verujem da je gospodin srba u poslovnim brigama slucajno napravio previd i ovde pogresno postupio .a solidarnost klanskih prijateljajos malo dodala ulje na rasplamsalu vatru
...no nebitno
covek se uci dok je ziv



Srba

Anonimni Njube, pshiloska i pravopisna analiza nacina na koji pises, koristis interpunkciju, novi red, veliko i malo slovo, u kojoj meri shvatas znacenje stranih reci (mada se cini da se ne snalazis ni sa svojim jezikom, jer zaista imam poteskoce da ti proniknem u misli), kako seces recenicu novim redom, brkas pojmove - govori da imas ozbiljnih problema sa komunikacijom - barem pismenom, zbog cega se ne mozemo razumeti kao dve prave koje se ne seku ni u beskonacnosti.

1. za kolicinu gluposti si sam odgovoran;
2. "svaki anonimus koji ovde nesto napise, ili se za nesto pozali, zatrazi ili nesto deseto... od ove zajednice dobije ismevanje" - to se leci i zove se paranoja;
3. "akreditacija koju jedni drugima dodeljujete" - da ti malo pomognem - akreditacija je priznanje i verifikacija da organizacija (edukativna institucija, agencija, bolnica) ispunjava eksplicitno specifikovane standarde;
4. za Borgove ne mogu da ti pomognem, moraces da se snadjes...
5. "cit:ako ga vidite da psuje kick" - da kikujemo sa foruma? Kikuje se sa servera a banuje sa foruma - da se makar malo bolje razumemo. A potrebe za banom nema jer se sam obrisao i otisao. Zasto napadati coveka koji vise nije clan foruma, naseg klana i ne igra vise na serverima? Mozda bi trebalo da odemo i da ga bijemo? Kakvu kaznu predlazes? Da ga vratimo na forum, pa da ga banujemo?

Quote from: Njub on March 18, 2012, 04:20:13 AM
i KO SAM JA da se upustam u raspravu sa njim kome je ZVANJE da druge mozgove unapredjuje

Da si normalan - shvatio bi...

Quote from: Njub on March 18, 2012, 04:20:13 AM
..to se na forumu u koji je narastao BITANGE forum  ne ocekuje od jednog (sub)administratora
ili bar ne bi trebalo...

Nisam te bas najbolje shvatio (kao ni ostatak tvojih nicim izazvanih misli) - sta je naraslo iz cega? Neka metamorfoza?

Quote from: Njub on March 18, 2012, 04:20:13 AM
covek se uci dok je ziv

Kasno je za tebe, rekao sam ti.

Ponavljam ti - zabijas nos gde mu nije mesto. Jos jednom da ti pojasnim - svi koji su se u raspravu ukljucili (barem vecina), direktno je pogodjena novim izazivanjem od strane Tamare. Da si pazljivo procitao pocetak - video bi da sam pokusao da urazumim ucesnike i pozovem na brisanje/lokovanje teme. A tvoj doprinos je bio nemerljiv.

@Tamara
Otvorila si post i napisala: "ja ne znam sta treba da uradim? da se ubijem,da skocim sa mosta,jer sam psovala na bitange forumu??"

Pa ko je tebe pomenuo u zadnjih 15 dana? Cime si se nasla prozvanom? Fali ti malo haosa? Ne funkcionises ako nema svadje? Skinuti su ti svi banovi, sta ti jos treba? Da ti se svi izvinimo sto si nas psovala? Tesko mlada damo... Ja zaista ne razumem sta ti je ovo trebalo.

Radaca je izasao, pa ako ti je bio cilj da ga isprovociras (za sta si optuzivala druge) - uspela si.

I sta sad? Mozda biste hteli i malo krvi? Da vam se prinese zrtva? Neki ritualni obred? Da bacimo vudu na Radacu? Nije vam dovoljno sto se Radaca sam obrisao i otisao?

vd|cube(im)

Evo tek sam sad pročitao sve i ne znam zašto nakon traŠ¾enja da se tema LOCK to nije nitko uradio od admina, a traŠ¾ile su "obe" strane... sad ću ja to uraditi iako znam da je prekasno  :hmm

@ NJUB
Ovdje se većina poznaje i u stvarnom Š¾ivotu, iako nas dijele granice, razlike u godinama itd.... spojio nas je cod2, ovaj forum i TS .... zato tvoje riječi i pisanje po forumu kao nekog anonimusa u temi o kojoj veze nemaš su ravne pišanju u vjetar i stina je da se to zove kako su ti već napisali guranje nosa di mu nije mjesto, a očigledno ga ti voliš gurati tamo  :stoner: