kickanje

Started by Black Hawk, March 01, 2012, 09:32:23 PM

Previous topic - Next topic

Black Hawk

E ovako,vec neko vrijeme neko me stalno kika sa garage srvera i to bez ikakve prethodne najave,evo bas maloprije sam usao,caen se igrao,tamo su me prozivali da sam siptar zato sto sam postavio na forum one psovke(djecija posla,nebitno),i samo odjednom "player kicked" ja se konektujem opet,opet "player kicked",treci put kad sam usao i pitao ko me je kikao,odgovor nisam dobio,naravno ni prethodnih puta nisam dobijao odgovor.Na listi za chitere nisam sigurno,ne pamtim kad sam zadnji put nekoga uvrijedio ili nekome nesto opsovo,zadnji put je bio sa Jack Sparrowom(mada ni tu nisam bio ja kriv :) ) ali mi smo to na kraju rijesili na ljudski nacin,i ja zaista ne vidim nikakav razlog za kikovanje.Ako grijesim ispravite me,ako sam nesto uradio sto je zabranjeno evo ja se unaprijed izvinjavam.Hvala.






Best regards,Black Hawk

dokini

#1
E ovako znaci verovatno je neko od subadmina jer  se nalazis na Ban listi  :hmm

To jest na CB ban listi a evo ti i prilog    http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3268364&suspend=1

bucky

danas te nisam kikovao. ali pre dva dana jesam jel si na ban listi. :yes
http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3268364&suspend=1

micko

Maca pojela jezik sada hahaha ae brisi sa nasih servera siko mala :vava

filadendron

sad tek videh post

JA SAM TE KIKAOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I KIKACU TE JOS MESEC DANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I jos dodjes ovde da se zalis  KAKO TE NIJE SRAMOTA!!!!!!!!!!!!!!!!

C I T E R C I N OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Njub

zaboravio si da dodas jos jedno slovo
OOOOOOO
malo je burazeru ...malo je

Black Hawk

Eh da,to sam i pretpostavio,nekidan su me to pitali na sd,mislim da se loodak nesto zezo samnom i to sam prvi put cuo od njega.Prva stvar ja nikada u svom zivotu nisam igrao cb,druga stvar taj lik je iz Hrvatske ja sam iz Rep.Srpske i ne zovem se Tomislav nego Branko,mislim da to zna barem 50% ljudi koji igraju na bitange serverima.Filadendron nema potrebe da pises velikim slovima i da me nazivas citerom kad to nisam.Lijepo bih zamolio admine da provjere moju ip i ip tog iz Hrvatske i nek se uvjere da to nisam ja.I da,imam jos milijardu dokaza da to nisam ja.Hvala.







Best regards,Black Hawk

dokini

Hvala na obavestenju cisto iz radoznalosti daj nam tvoj XF da vidimo  :smoke:

Black Hawk

#8
xf mi je  skoco

Mile Pile

lik mi je najbolji drug. . .
fax nas je rastavio, jbg. . .
znam ga od malena, koristi nick Black Hawk, i u lanu kao i na serverima. . .

svime ga mozete nazvati al citerom nikada. . .

proverite jos jednom IP adrese, u svemu ovome definitivno on citer nije. . .


bilo kakav cit mu u igri ne treba, proveli smo godine igrajuci lan, igrajuci na vasim serverima, znam ga. . .ovo je definitivno greska. . .

jos nesto, hrvat nije, ni on a ni ja, oba smo iz R.Srpske

lep pozdrav

jape

Black Hawk sa foruma - IP iz BiH
Black Hawk sa CB-a - IP iz HR

Srba

Quote from: Mile Pile on March 01, 2012, 11:33:48 PM
lik mi je najbolji drug. . .
fax nas je rastavio, jbg. . .
znam ga od malena, koristi nick Black Hawk, i u lanu kao i na serverima. . .

svime ga mozete nazvati al citerom nikada. . .

proverite jos jednom IP adrese, u svemu ovome definitivno on citer nije. . .


bilo kakav cit mu u igri ne treba, proveli smo godine igrajuci lan, igrajuci na vasim serverima, znam ga. . .ovo je definitivno greska. . .

jos nesto, hrvat nije, ni on a ni ja, oba smo iz R.Srpske

lep pozdrav

Ko je odakle i sta je potpuno je nebitno - provericemo da li je doslo do greske - pa ako jeste dobice covek izvinjenje, a ako je tacno, onda se kik nastavlja...

Black Hawk

Hvala Jape,mislim da ce to biti dovoljno da me vise ne kikaju i ne nazivaju chiterom jer to nisam.









Best regards,Black Hawk

dokini

Ok hvala na znatizelji momak je iz Bosne nije to to onaj drugi je iz Hrvatske IZVINI  :flag_of_truce

bucky

izvini i od mene bilo je postavljeno da se kika da si na cb ban listi.IZVINI JOS JEDNOM. :flag_of_truce

Mile Pile

vole vas Mile i Brane, topla braća iz R.S. haha :D  :rofl :punk

salim se, ipak se sve da resiti, kao i moj slucaj od pre 20ak dana, i za to vam jos jednom hvala. . .kao i za ovo. . .

lep pozdrav ;)

Black Hawk

Ma uredu je,prihvatam izvinjenje naravno mada vas dva i niste trebali pisati izvinjenje,prije bi to trebali da urade filadendron i micko zbog gore postavljenih postova ;)









Best regards,Black Hawk

DexonDee

Cek cek polako samo pitanje za Japea

GDE JE MOJE PICE????? hahahaha

Lang

Onog koga poznajem kao Black Hawk je ok lik /RS/ kao i Mile Pile !
Haug

filadendron


Ima toliko čitera da nikom od nas ne bi palo na pamet da moŠ¾da ima 2 POTPUNO ISTA NICK-a a da su to 2 igrača, čak I BOJA SLOVA SU VAM ISTA!

kolika je verovatnoća za tako nešto???

Ali nije nemoguće, prema tome   I Z V I N I  za pretrpljenu štetu ptičurino crna.

S vremena na vreme dodje do greške jer se trudimo da budemo efikasni u čišćenju servera od neodgojenih gmazova, kojih u poslednje vreme ima sve više i koji narušavaju normalnu igru putem raznih "pomagala" i i odvratnih psovki.


Lang

filadendron u pravu si i niko nista nije rekao brate protiv tebe !

Black Hawk

Quote from: filadendron on March 02, 2012, 01:43:41 AM

Ima toliko čitera da nikom od nas ne bi palo na pamet da moŠ¾da ima 2 POTPUNO ISTA NICK-a a da su to 2 igrača, čak I BOJA SLOVA SU VAM ISTA!

kolika je verovatnoća za tako nešto???

Ali nije nemoguće, prema tome   I Z V I N I  za pretrpljenu štetu ptičurino crna.

S vremena na vreme dodje do greške jer se trudimo da budemo efikasni u čišćenju servera od neodgojenih gmazova, kojih u poslednje vreme ima sve više i koji narušavaju normalnu igru putem raznih "pomagala" i i odvratnih psovki.


A dobro,imali ste sad propust i ja to mogu da shvatim,da sam htio mogo sam nastaviti da igram kad god sam htio samo pod nekim drugim nickom jer ocigledno ne gledate ip adrese.Nekidan sam stavio ss-ove sa psovkama na garage serveru,danas udjem lik me proziva da sam siptar,a to je onaj isti koji je nekidan psovo i kojeg sam prijavio na forum,tako da vam preporucujem da to malo sredite i da vise budete aktivni u ulozi subadmina.



P.S.Lang hvala na komplimentu za mene i mog brata ;)







Best regards,Black Hawk


[/quote]

filadendron

naravno da nisi mogao da nastavis igrati pod drugim nickom jer ja IP adresu uvek gledam

onaj koji nije citer a desi se da je kikan, ne ulazi po 20 puta uzastopno u igru i menja nick name, nego dodje na ovaj deo foruma i pita zbog cega je kikan i resi svoj problem kao npr. ti ili ga ne resi ukoliko je citer a zatim tu i zavrsi svoje igranje

danas sam te ja kikao i da si promenio nick opet bih te kikao (probaj sutra da opsujes cisto da proveris   :this)

Srba

Hajde, hajde, opusteno, ima nas dosta koji gledamo a spisak za kikovanje je zaista dugacak. Ne moze se sve drzati u glavi.

Igraj i uzivaj. Greske se desavaju i kao sto vidis ispravljaju.

Momci su se izvinili, zato uzivaj u igri... a nas posao ostavi nama da radimo.

Samo ti postavi sve sto primetis a ima ko ce da reaguje.

Pozz
Cika Srba

filadendron

Quote from: Srba on March 02, 2012, 02:28:06 AM
Hajde, hajde, opusteno, ima nas dosta koji gledamo a spisak za kikovanje je zaista dugacak. Ne moze se sve drzati u glavi.

Igraj i uzivaj. Greske se desavaju i kao sto vidis ispravljaju.

Momci su se izvinili, zato uzivaj u igri... a nas posao ostavi nama da radimo.

Samo ti postavi sve sto primetis a ima ko ce da reaguje.

Pozz
Cika Srba

+1

Black Hawk

Srba,nisam ja ni mislio da dizem tenzije i ja sam opusten,filadendron sve si upravu sto si reko ali ti si jedan od rijetkih,ja sam samo naveo primjer kako lik igra a ima 10 ss kako psuje :). Isto tako filadendron(jebo te tvoj nick dok ga otkucam ruka me zaboli hahaha)naravno da cu sve sto mi nije jasno postaviti na forum kao sto sam i sad uradio.Da,nije moje da se mjesam u vas posao ali stvarno u zadnje vrijeme ima toliko ljudi koji psuju i koji koriste razna pomagala,tacno ti izvuce i onaj poslednji zivac i onda moras napustiti igru a u 70% slucajeva nema niko da ga kikuje.



Filadendron vidimo se sutra,ti me izbaci a ja cu se vratiti,ali molim te najavi mi da znam da si ti  :*

filadendron

imate spisak XF svih subadmina pa kad  neko pravi sranja zovite, uvek je neko online i bice situacija resena

tu smo radi opustene igre i dobrog, uvek pozitivnog, zezanja  :stoner:   :smoke:   :violin:

domohomo

Znači kikavaju se svi sa cb ban liste... Sad ću ja dostavit spisak tu, pa će bit prazni serveri, uključujući mene naravno... Koje gluposti..... :worth

Srba

Uopste nije glupost - lista taman pomaze da se uporede oni koji su sumnjivi sa osvedocenim/dokazanim citerima... pa jos ako ima poklapanja, onda je velika verovatnoca da se ista navika prenela i na ove servere...

Nadam se da se slazes da je sve sto moze pomoci u otkrivanju prevara od pomoci, kako se ne bismo oslanjali uvek i samo na iskustvo... Ne kazem da uvek treba da se radi automatski, vec da takve treba zaista posebno posmatrati, jer prevara ulazi u naviku (u 99% slucajeva, cast izuzecima koji su se opekli pa opametili)...

A najbolji lek je igrati posteno jer smo ovde prevashodno da se zabavimo, a ne da se medjusobno varamo... glupo i klinacki... a uvek se zavrsi lose po varalicu...

djed

filadendron kicka svakog ko mu smeta.... :stoner: :stoner: :stoner:

filadendron

90 posto narkomana su ceo zivot narkomani a isto vazi i za ljude sumnjivog morala - odnosno varalicama

i nemoj da nazivas rad ljudi sa ovih servera glupostima jer da nije tih ljudi i odredjenih nacina otkrivanja varalica, ovi serveri bi postali vašarište na kojima bi jedni drugima srali po glavi a to nikako nije cilj jedne normalne zajednice ljudi u bilo kom obliku njenog postojanja

ako se palio cit na cb gle kao nikad se nece upaliti i negde drugde       ahahahahaahahahahahahahahahahaahahhahaahah..................

samo vi opusteno igrajte a tu brigu o citerima i nacinima otkrivanja, kao sto rece Cika Srba, prepustite onima koji su to i do sada veoma uspesno obavljali !!!

filadendron

Quote from: djed on March 02, 2012, 01:49:02 PM
filadendron kicka svakog ko mu smeta.... :stoner: :stoner: :stoner:
heheheehe  dedice pa nece da bidne   :acute

ajde lepo priznaj da si klipao siso a posle opomene jos rekao, citiram: "aj šuti tu" a to se sve desilo sinoc na HQ serveru koji je trenutno jedan od najgorih servera po pitanju psovanja i svih ostalih nedozvoljenih rabota i koji se intezivno cisti vec par dana od svih mogucih sranja

da si nosio svoj nick mozda bih ti i oprostio  :tongue2

domohomo

Ma prva stvar, glupost je i reći ću svaki put da je glupost. Imate vi puno većih problema od ban liste na cbu (imate 5 cheatera dnevno online, imate ljude sa pingom 200+, ljude sa pingom 30 koji lagaju pa ništa). Stoga nemoj meni govorit šta rade subadmini, jer ja to dobro znam. Nisam ja tu da kritiziram rad, al šta sad kad ste čovjeka iskikali, JER STE VI SVETINJA NA OVOM SERVERU (ili se bar neki tako ponašaju). Znači, cheater si pa ti dokaŠ¾i suprotno. Eto vam black hawk i onaj mile pile pa se savjetujte. Ja sam predugo na ovim serverima da mi ti fikuse i srba drŠ¾ite predavanje, bez uvrede.

filadendron

Citera ce uvek biti kao i visokih pingova i lagga i nemoguce je napraviti crack server 100 postotno cistim jer uvek dodje neki smrad da kvari normalnu igru i druzenje i iz tog razloga se kikaju ljudi svakodnevno dok se ne opamete, a oni koji se ne opamete ne moraju ni dolaziti vise na ove servere jer su nepozeljni, pa kad se desi greska od svog tog silnog kikanja i pracenja svih servera onda se desi i ovakva tema na forumu i na kraju opet svima bude lepo tako da ne vidim neki veliki problem u kikanju ovog igraca jer je bio kikan samo 3 puta, dosao ovde, dobio objasnjenje a na kraju i IZVINJENJE.

Jako retko ali eto desava se i da mi pogresimo. (opet ponavljam, kolika je verovatnoca da 2 potpuno razlicita igraca koriste isti nick! ali eto desilo se)

Niko ti ne drzi predavanje samo kazem da nije lepo da omalovazas rad ne samo subadmina vec i rad ljudi koji ove servere poseduju a non-stop su u toku sa desavanjima.

I naravno da svako ko je prozvan od strane nas mora da dokaze da nije citer jer za svakog optuzenog igraca je stajao debeo dokaz o koriscenju cheat-a ili  SS njegovog ponasanja u vidu vredjanja. To tako funkcionise godinama i jedino tako cemo imati do 5 citera dnevno na svim serverima a ne 10,  do 2 igraca sa 200 pingom a ne 10, do 3 lagera a ne mnogo, mnoooooogo vise.... itd

filadendron

i jos jedna stvar

ti kazes da je to glupost ako je dobio ban na CB i da ta igra nema veze sa ovom a ja tebe pitam da li takav igrac moze da udje na org server???

posto je odluceno da ovi serveri budu crack, jer nema svaki klinac 20 ojra za org igricu, onda taj neko treba i da je srecan i do neba zahvalan sto moze cak i da igra na nasim serverima, dok ga ne naFatamo, jer da su org ne bi mogao ni da im prismrdi !!! S tim u vezi naravno da je logicno kikati takvog igraca sa nasih servera.

domohomo

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,6568.0.html

Evo, samo na očigled...
Ja nisam u nijednom slučaju omalovaŠ¾avao subadmine, ili si me ti krivo razumio, ili sam se ja krivo izrazio. U svakom slučaju, sad da ti kaŠ¾em točno šta ja mislim o tome. Vidiš, kad smo mi (zlemajke) igrali cb ima par godina bilo je sve super malo banova i tako... Onda smo prestali, i ja sam prodao skoro sve accountove i keyeve. Sad bi po toj logici trebalo kickat i nas što smo prodali i te što su kupili (uglavnom su ti accountovi banani do sad). To ti je sizifov posao... Evo ja sam imao ban, i prodavao samo codehook, pa još igram na ovim serverima. Poanta je da mene nikad nisu uhvatili da koristim taj hax, ali sam ih imao jedno 6 7 8 9 komada, nebitno. A kad ja vidim neke likove koji igraju po serverima, i za koje znam da imaju wh, onda meni taj sav vaš posao pada u vodu, ali tu ne krivim vas ni ikoga, to jednostavno tako mora bit. Dok je igrara bit će i cheatera, tako da se ne trebate opterećivat sa tih 10 banova u pola godine na cbu, nego više paŠ¾nje posvetit ostalim stvarima koje sam naveo u prošlom postu.
Lijep pozdrav odo roman napisat  :violin:

ToTo

 :hmm   Zanimljiva rasprava, i sto je veoma bitno u granicama je kulture. Bas ovako treba forum da izgleda, svako razlicito misli, a niko se ne svadja  :super

Inace Fili siko samo napred, prvo pucaj pa onda vici stoj  :yes

Koga ne mrzi neka dodje ovde i raspita se o ˝svom ˝ slucaju, jer je citera mnogo, a nas malo.

djed

nisam klipo...ti si reko aj ne klipaj ja ti odg.aj suti..:D
steta sto nisi bio na ts....da vidis smijanja...al oprastam ti...:D
domo je upravu...evo vec par dana na SD dolazi neki madjar reklamira wh i neka sranja uz to ga i koristi,a niko ga ne kicka...staljin mi se isto danas zalio al nisam imao nikog online od sub-admina...

filadendron

Quote from: djed on March 02, 2012, 07:47:26 PM
nisam klipo...ti si reko aj ne klipaj ja ti odg.aj suti..:D
steta sto nisi bio na ts....da vidis smijanja...al oprastam ti...:D
domo je upravu...evo vec par dana na SD dolazi neki madjar reklamira wh i neka sranja uz to ga i koristi,a niko ga ne kicka...staljin mi se isto danas zalio al nisam imao nikog online od sub-admina...
siko mala    :console:

to je werhmaht ili tako nesto jbm li ga, kikao sam ga danas celo popodne al je uporan ko konj

Mile Pile

kako smo ovde ja i Branko ispali sisice strasive, zakuvali stvar, pa guzicom u stranu :D
fight traje. . .  :whip3:

Black Hawk

Ma ljudi moji,staviti sve servere na org,bolje da se igra 9v9 normalno nego 14v14 sa 5 chitera   :mahanje :mahanje