Dokle vise, Dijaboooolooooo?

Started by Norm@ndy, January 10, 2012, 09:06:40 PM

Previous topic - Next topic

Norm@ndy

Evo vec par dana trpimo Doijaboline uvrede na serveru, nisam hteo da budem tuzibaba, ali mislim da je preso sve MERE, evo par lepih ss-va od pre par minuta.






vd|cube(im)

Opet lagano maltretiranje kikanjem sa svih servera dok se ne uhvati pameti  :fighting:  :whip3:


Dijabola

Par dana sta s***s..danas sam opsovo par puta.. :whip3:


Norm@ndy

Stvarno Dijabolo, kako te nije sramota da lazes. Necu nista vise drugo da kazem.  :omg:

Srba

Ja tebe Dijabola zaista ne razumem. Da li ti uzivas da budes kikovan i maltretiran?

Skrati bre jezik i igraj, jer se ovako stvarno neces naigrati na ovim serverima... Sta ti to treba???

bucky

hahaha ne mogu da verujem da opet psujes? :tease2 :omg:ti si za posmatranje :smoke:

domohomo

Meni je dosta da vidim onu njegovu sliku i sve mu opraštam.... :stoner:

bucky

ti si stvarno ne vaspitano deriste.tebi treba dozivotno ban sa foruma i servera.a ko ce da ti sisa to cemo videti kad ti zakucam na vrata.

Dijabola

sta oces buki...ti ne vredjas a?????

ludi livnicar

Ma banati nevaspitano deriste na jedno 100 godina i zavrsena prica. A na nasim serverima se nece naigrati sigurno

bucky


ludi livnicar

Quote from: domohomo on January 10, 2012, 10:39:46 PM
Meni je dosta da vidim onu njegovu sliku i sve mu opraštam.... :stoner:

A to je ono kao majka priroda otac karikaturista

DexonDee

Dijabolo jos jednom napisi ono kao sto si napisao Bucky-ju dobices ban opet!

ToTo

Quote from: DexonDee on January 10, 2012, 10:59:31 PM
Dijabolo jos jednom napisi ono kao sto si napisao Bucky-ju dobices ban opet!

Ne opet, nego ga banuj odmah. On je svoje kredite kod nas potrosio, i nema vise rasprave sa njim. Umesto da se ovde sagne do zemlje i moli da ga ne banujemo, on se jos pravi pametan. BAN!!

mrvica_******|2shooorty|

imam i par ss-ova ali mislim da je ovo dovoljno  :whip3:

radaca

 :worth aleluja  :worth pa jel to moguce ili ja ne vidim dobr muhahhaha ne mogu i dalje verovati   :disco

mrvica_******|2shooorty|

pazi ne mogu da verujem ali ima i gorih  :dummy od njega ,...ili bar  da su mozda neki rod,..... :facepalm:

Mr.Hyde

 Banujte Tota!
Rekao je coveku da mu se sagne!

Srba

Hahahahahah - kakvo liberalno tumacenje podsvesnog...  :o

||NooOooZ||CAKI

pa realno milion puta mu oprastate nema vise smisla nek se opameti vise ! npr BAN!

DexonDee

Quote from: ||NooOooZ||CAKI on January 19, 2012, 11:23:44 PM
pa realno milion puta mu oprastate nema vise smisla nek se opameti vise ! npr BAN!

Gde ban?

||NooOooZ||CAKI

pa ja bi predlozio ban sa servera samo privremeno no neko vreme i nek se opet izvini pa da unban, to je moje misljenje!, naravno na vama je da odlucite!

dokini

Za sta Caki unaban pa stoka mora da se uci godinama ako neko omalovazava i vredja mnogo starije od sebe izvini sine nek ide Oca kuci nek vredja kuci da vidi sta bi mu se desilo .Zavrsio je mali majmun sve price  :facepalm:

||NooOooZ||CAKI

oki ocigledno sam malo nezniji od tebe "deko" hahaha salim se , ja sam samo dao moj predlog ali naravno na vama adminima je da odlucite!
sve najbolje deko :D

filadendron

zasluzio je dugacak odmor na bitange serverima i moze da posluzi kao lep primer kako ce svako da prodje ako misli da pametuje po serverima bio mlad, star, musko ili zensko (ili gej kao npr. stekara  :tongue2)

DexonDee

#27
Quote from: ||NooOooZ||CAKI on January 20, 2012, 09:30:12 AM
pa ja bi predlozio ban sa servera samo privremeno no neko vreme i nek se opet izvini pa da unban, to je moje misljenje!, naravno na vama je da odlucite!

Aha pa ajde moze String ajde banuj Dijabolu tj njegov opseg pa ako je Caki tu nema veze brate banovali smo ga na neko vreme sta sada ajde String molim te...

A tu su mozda i Srba,Micko,Fila,Mykel,ja i ptaj ko jos ali covo nema veze daj banuj Dijabolu barem smo to resili jeste za narode?


Srba

Dijabola je u Zemunu i njegovim banovanjem na Lelekomovom cvoristu u BG-u slobodno mozete da pobrisete i sve igrace iz Beograda i okoline. Tuzno, ali tacno... Ja mislim da mi svi ovde delimo taj isti opseg bez obzira na pojedinacnog provajdera, jer sve naposletku ide preko Lelekoma. Ispravite me ako gresim...

dokini

Deda ti si stvarno mislio ma Lelekom ili Telekom :o 

Srba


vd|cube(im)



mrvica_******|2shooorty|

Quote from: ||NooOooZ||CAKI on January 20, 2012, 09:30:12 AM
pa ja bi predlozio ban sa servera samo privremeno no neko vreme i nek se opet izvini pa da unban, to je moje misljenje!, naravno na vama je da odlucite!

ja sam iskreno mislio da je ova tema zavrsena,..... :facepalm: ne vidim poentu da se malo  :fighting: vraca,....prosto milina kad ga nema

vd|cube(im)

to je samo naš Caki, ne uzmite mu za zlo  :facepalm:

ode tema lock dijabola je završena priča  :stoner: