Za Filadregdona

Started by cowex, February 12, 2014, 11:54:28 AM

Previous topic - Next topic

cowex

Svi nikovi korisceni u igri: cowex
Klan:/
Starost: 17
Mesto: Teslić
Drzava:BiH
Xfire:cowex96
Moguci razlog za BAN: Prozivanje file
Razlog za unban: Moguce pomirenje file i mene. Samo ako se fila slaze,

P!ck 'n roll

Nije on Filadregdon, on je Fila-dragon...  :rofl :rofl

VaiiiVaiii

filadregDON

a sto i ne bi ...ma hoce, ipak si mu ti kum

Stekara_1

Evo, nisam mogao a da ne reagujem na nepravdu načinjenu nad mojim sinom cowexom. Zašto je dobio ban, zašto, to što je filadregdon u svojoj nemoći normalong razgovora sa jednim kultnim cowexom došao do nerazumnih poteza banovanja dragog nam suigrača i jedninog Štekarinog naslednika u nikad neprevaziđenoj igri CoD-u, to što je cowex uvek mudrije zborio na ts-u, to što je bolji igrač od filadregdon-a, to što je verovatno mlađi od njega, to što verovatno ne laže decu da im je tata, to što ... bem li ga
Ako si ga fila banovao, nekad je stvarno naporan, ali čini mi se samo tebi, ccccc ...
jadan cowex i nepravedni filadregdon !!

cowex

Quote from: Stekara_1 on February 12, 2014, 02:21:36 PM
Evo, nisam mogao a da ne reagujem na nepravdu načinjenu nad mojim sinom cowexom. Zašto je dobio ban, zašto, to što je filadregdon u svojoj nemoći normalong razgovora sa jednim kultnim cowexom došao do nerazumnih poteza banovanja dragog nam suigrača i jedninog Štekarinog naslednika u nikad neprevaziđenoj igri CoD-u, to što je cowex uvek mudrije zborio na ts-u, to što je bolji igrač od filadregdon-a, to što je verovatno mlađi od njega, to što verovatno ne laže decu da im je tata, to što ... bem li ga
Ako si ga fila banovao, nekad je stvarno naporan, ali čini mi se samo tebi, ccccc ...
jadan cowex i nepravedni filadregdon !!

Tata car si.  :king:

bucky

ajde filadegdron odbanuj cowexa. :rofl :rofl :rofl

cowex

Zamolio bih vas da prestanete spamat na ovom postu i da samo fila odgovori.
Hvala

hardwell.


Strajdzo

hahaha ajde fila odbanuj ga brt moj.... :D :D :D :D :D

cowex

Hvala na podrsci mnogo mi znaci

filadendron

brt ovo je velika greška....

filadremron nije banao coweška...

to je učinio nag, debeo čovek koji se skriva pod plaštom i odaziva se na metnem,metnem,metnem.........

cowex

Quote from: filadendron on February 12, 2014, 11:44:42 PM
brt ovo je velika greška....

filadremron nije banao coweška...

to je učinio nag, debeo čovek koji se skriva pod plaštom i odaziva se na metnem,metnem,metnem.........
To je uradio Dexon ali danas na ts mi je rekao da upitam tebe za unban. Ali ne znam stvarno sta kome i gdje mecete niti me zanima

domohomo


cowex


filadendron

bitno da se meće....

dobrodošao   :spiteful

AngerFist

I ja bi unban ako se moze  :super