Jaaa CAPONE----->admini citati! :)

Started by LCN, March 09, 2013, 06:08:35 PM

Previous topic - Next topic

LCN

cc


Lag


domohomo


VaiiiVaiii



hardwell.



c0C0


P!ck 'n roll


Lang

Ja se javno izvinjavam BITANGAMA,sto sam koritsio hax i nanosio im stetu.........
Mislim da bi trebao da uputis izvinjenje i svojim saigracima na serverima  :doc...
u svakom slucaju bar si imao hrabrosti da priznas itd ....pozz

bucky


Bebica



oxigen

Mene bi bilo sramota ovo da napisem  :suicide

LCN

Quote from: oxigen on March 10, 2013, 08:33:16 PM
Mene bi bilo sramota ovo da napisem  :suicide

mene nije,kad bi 70% igraca ovo uradilo,server bi cjvetao.

ovako uvjek neki citera pun kofer...

i bolje rjesite vise nick "pajo" svaki dan dodje sa AIMOM... :yes

spy18

Dođeš tri dana pre ovoga i praviš se Toša kao :

Quote from: LCN on March 06, 2013, 11:13:53 PM
ne znam stvarno koji je sad problem,zasto dobijam kick?  :ne_razumem

nickovi: CAPONE i La Cosa Nostra

:whip :whip :whip

LCN

Quote from: spy18 on March 10, 2013, 11:54:20 PM
Dođeš tri dana pre ovoga i praviš se Toša kao :

Quote from: LCN on March 06, 2013, 11:13:53 PM
ne znam stvarno koji je sad problem,zasto dobijam kick?  :ne_razumem

nickovi: CAPONE i La Cosa Nostra

:whip :whip :whip

to je bilo prija 5 dana,a ja sam hax koristio prija 3 mjeseca..................... :facepalm:

oxigen

Pustite decka, pre 3 meseca je koristio  :omg:  :facepalm:   J*bem ti zivot ovaj moj umetnicki  :violin: 

gr1m

mozda nije moje ali eto covjek se izvinuo za svoje postupke sto ja smatram veoma plemenitim gledajuci ostale
koji se ni ne pojave na forumu a kamoli da se izvinu.
jeste pogrijesio sto je koristio to sto je koristio ali budimo ljudi i bar malo mu progledajmo kroz prste naravno
uz budno promatranje doticnog.

spy18

Quote from: gr1m on March 12, 2013, 10:28:53 PM
mozda nije moje ali eto covjek se izvinuo za svoje postupke sto ja smatram veoma plemenitim gledajuci ostale
koji se ni ne pojave na forumu a kamoli da se izvinu.
jeste pogrijesio sto je koristio to sto je koristio ali budimo ljudi i bar malo mu progledajmo kroz prste naravno
uz budno promatranje doticnog.

A ti ćeš garantovati za njega da kad nebude admina na serveru neće ponovo upaliti hax!!!!  ...  :dummy

gr1m

ajde ovako : ti nikad nisi pogrijesio u zivotu ?
neopravdavam njegovo korsitenje dodatnih pomagala nego kazem da je postupio
pravednije od vecine koja i dalje haxa a tvrdi suprotno i da se to treba uzeti u obzir.
sto se tice admina, ja vjerujem da je uvijek neko od (sub)admina online tako da se i
tome ako upali hax moze stati u kraj.
u krajnjem slucaju cu ga JA snimati kad primjetim nesto sumnjivo pa poslati nekom
od ovlastenih rcon korisnika.

LCN

Quote from: gr1m on March 13, 2013, 03:07:23 PM

u krajnjem slucaju cu ga JA snimati kad primjetim nesto sumnjivo pa poslati nekom
od ovlastenih rcon korisnika.
[/quote

eh,to moze,eto ga slobodno,kad vidis moj nick da haxa,snimi :)

STEK

Sto se mene citer je citer,dal on priznao ili ne,ne vredi mu 100 opravdanja,ovde moze doci jos njih 1000 indijanaca i reci "e ja sam nekad haxao al sad ne vise"(jbg,nece apdejt)!Sto se mene tice,ovo treba saseci u korenu,KICK,BAN(tj,odjebi u skokovima)imas ostale servere pa tamo izigravaj dobricu.

VaiiiVaiii

Quote from: STEK on March 15, 2013, 12:03:30 AM
Sto se mene citer je citer,dal on priznao ili ne,ne vredi mu 100 opravdanja,ovde moze doci jos njih 1000 indijanaca i reci "e ja sam nekad haxao al sad ne vise"(jbg,nece apdejt)!Sto se mene tice,ovo treba saseci u korenu,KICK,BAN(tj,odjebi u skokovima)imas ostale servere pa tamo izigravaj dobricu.
:yes :happy :ok2

LCN

Quote from: STEK on March 15, 2013, 12:03:30 AM
Sto se mene citer je citer,dal on priznao ili ne,ne vredi mu 100 opravdanja,ovde moze doci jos njih 1000 indijanaca i reci "e ja sam nekad haxao al sad ne vise"(jbg,nece apdejt)!Sto se mene tice,ovo treba saseci u korenu,KICK,BAN(tj,odjebi u skokovima)imas ostale servere pa tamo izigravaj dobricu.

dobro,a da bas mene zanima tvoje to misljenje?

bmk ja sam napiso sto sam trebao...

vd|cube(im)

Uzalud ti pišeš da ne koristiš hax zadnja 3 mjeseca. Toliko si jadan da cu te banati sa foruma da ne praviš još veću budalu od sebe.

Ovo je SS urađen danas između 17 i 18 sati  :facepalm:




Lang

LCN jadnice , predji na neku drugu igricu, zooma-a recimo  ?
Toliko si bedan igrac  , ma sramota  !
P.S. i roditeljima da vratis racunar/ili ti pc/ posto nisu znali da imaju dete dileju  :(
sramoto jedna citerska.......... :whip3: