News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Ki Clan

Started by matori_seljak, October 26, 2008, 07:41:22 AM

Previous topic - Next topic

matori_seljak

 :rock3 :rock3 ptedstavljam Ki Clan :rock3 :rock3
          jedini clan gde su svi igraci iz Kikinde
           A sad sastav Ki Clana
                :spiteful Lun
                :yahoo   Baja zmija                      :spiteful Regy
                :yahoo   Mile kobaja                     :spiteful  Nikola max
                :yahoo   Murky                            :spiteful Jelena
                :hat       Daca jeee                       :dummy Nemanja
                :hat       c.i.p.i.a.n.i.                     :dummy DArkkmen
                :hat       VSCH                             :dummy Igor
                :acute    Pokretna meta                :wah Antraxxx
                :acute    Maxi                              :wah Moricka
                :acute    UBICA                            :wah Uki
                :this      Lars
                :this      Arpee
                :this      Beki
                :vava     Borax
                :vava     Triki
                :vava     Boa
                :happy   Cruel badger
                :happy   Blic
                :happy   Crvenkapa
                :party2   Zixx
                :party2   Pityooka
                :party2   Gvlada
                :hmm     Zex
                :hmm     Morfijus
                :rofl        Trocki
               
    i naravno   :aug Matori _seljak

                :drinks2 :drinks2 :drinks2 toliko od nas :drinks2 :drinks2 :drinks2


:diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo

    i jos nesto http://www.youtube.com/watch?v=wfkKLmpu6lU pogledaj te ovo  :doc :doc :doc

$tring

Moram da podsetim da smo se jednom susreli na LAN-PARTY-ju.... 10 na 10! ;) .... Kikindjani su došli do NS-a i bilo je lepo druŠ¾enje....  :rock3

Nego hajde se malo organizujte pa da igramo war-ove! :)

Citadel of Pain

Za pocetak, klan sa 20 clanova, MORA imati server!

a ja znam jesto mesto u srbiji gde moze jeftino, i to sa sjaaajnim pingom...
uskoro cemo i nase severe tamo seliti...pa se javite

A tog lan partija se secam...jedan od prvih warova koje su bitange igrale..KI klanu svaka cast...dosli iz kikinde na zezanje kod nas...
u skrnave katakombe..

matori_seljak

hvala hvala na tako lepim recima :hat .... sto se tice wara nije problem samo zovite de se malko sigramo :diablo .....sto se tice lanovanja podledajte na youtobe kako KI Clan to radi... toliko od mene

mean

I ja se jaaako dobro secam te partije,posto je bitangi bilo vise mene ste stavili kao "najlosijeg" igraca da igram sa KI klanom. :acute
U znak protesta odigrao sam najbolje sto sam mogao.Imao sam najvise ubistava i bio sam najefikasniji igrac u KI klanu.
Pored svega toga bitange su popasle 39 kundaka od mene za vreme wara ( na Carentanu ulazim u americku srednju kucu kad tamo Mykel,El Muerte,Masta i Adoney.......reko "Bozic poranio ove godine" i sve ih pocastim sa kundakom :spiteful)

Pa Vi sledeci put opet izbacite drugara iz tima :acute :-*

matori_seljak

sto se tice servera bice...trenutno smo u pregovorima unutar clana...pa gledamo gde da napravimo server...eee stvarno pogledaj te na youtobe Ki Clan i jedno nase lanovanje...  :vava :vava :vava :this :this :this

matori_seljak

HA HA HA  :this :this :yahoo :yahoo Veverica bas kako kazes  :doc .... samo se nasmiju i nastave da se sigraju... :acute :acute

[WC]=CyClops=

Quote from: Citadel of Pain on October 28, 2008, 06:19:30 PM
Za pocetak, klan sa 20 clanova, MORA imati server!

Ovo brutalna istina, jedino ja sam davno odustao od natezanja sa našim providerima, a plaćanje nekog servera vani ne daje Š¾eljeni efekt po pitanju pinga.

Š uška se da onaj slovenski T2 ulazi na naše trŠ¾ište, moŠ¾da prodrma malo situaciju i raznolikost ponude. Kako bi bilo genijalno kad bi u ponudi bila ona simetrična optika kao kod Slovenaca, ali nekako ne vjerujem da će im naši lopovi to dopustiti.

Zver

Pa ja ne znam za vas cyc, ali evo kod nas su "poduplali brzine" i sada korisnici adsl-a imaju 1536 / 128 jebote koji upload. O simetricnosti da ni ne pricamo, ja sam licno video na slovenackom sajtu da je za istu cenu koju ja placam 10/4  :icon_grrr:

~LoneWolfs~Extreme

Quote from: [WC]=CyClops= on November 11, 2008, 09:54:20 AM
Quote from: Citadel of Pain on October 28, 2008, 06:19:30 PM
Za pocetak, klan sa 20 clanova, MORA imati server!

Ovo brutalna istina, jedino ja sam davno odustao od natezanja sa našim providerima, a plaćanje nekog servera vani ne daje Š¾eljeni efekt po pitanju pinga.

Š uška se da onaj slovenski T2 ulazi na naše trŠ¾ište, moŠ¾da prodrma malo situaciju i raznolikost ponude. Kako bi bilo genijalno kad bi u ponudi bila ona simetrična optika kao kod Slovenaca, ali nekako ne vjerujem da će im naši lopovi to dopustiti.

Za one koji neznaju lopovi=t-com

matori_seljak

sto se tice placanja za nase mrazenje...mi ne placamo niti provajderu a ni prostorije...mrezimo se preko svicha...mislim svako ponese svoj racunar...pa se sigramo...vezbamo...jeste da Ki Clan broji 20+ igraca...
ali za server da napravimo je jos u toku rasprava unutar klana...kad tad cemo imati i server...ali za sada se samo mrezimo unutar klana...i koristimo usluge bitanga...i mogu da kazem da snimak sto sam stavio... pokazuje jedno tako lanovanje skoro svih igraca klana...samo sto tu nisu svi...s time sto ima i igraca iz drugih klanova...kao La Familia,Titans,SF,Alfa Dogs..itd...ali svi igraci su iz kikinde...toliko od mene za sad...