News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Nova mapa - North Africa (mp_naout)

Started by $tring, June 06, 2009, 09:04:46 PM

Previous topic - Next topic

Kako vam se svidja mapa North Africa?

Odlicna
7 (46.7%)
Onako
8 (53.3%)
Loša
0 (0%)

Total Members Voted: 13

Voting closed: June 26, 2009, 09:04:46 PM

$tring

Iako je bilo reči o drugim mapama koje ćemo postaviti na server (burg bulls,anzio,mazza) postavljena je nova mapa koja je izasla pre mesec dana. Toliko nam se svidela na prvi pogled da smo je odmah postavili u map rotate kako bi je isprobali na delu. Ako se pokaŠ¾e kao loša skinućemo je. Mapa je mala, lepa i poprilično sunčana... Kupite naocare za suncanje...  :tease


m.shadows

Lepa mapa, al sto se samo ona vrti, covece niko ni ne dolazi na server, a svi koji je vec vide, kako da vide ostale mape.
Zakljucak:Stavi call vote, bice bolje.

* ThE JoKER *

call vote ne moze da se ogranici samo na biranje mape....tako da,call vote off....

*SPARTANAC*

mozda treba manje da ide u map route... :whistling

m.shadows

Quote from: * ThE JoKER * on June 07, 2009, 05:31:44 PM
call vote ne moze da se ogranici samo na biranje mape....tako da,call vote off....

Joj da, nista onda, al stavite i jos koju mapu ljudi!

$tring

Quote from: *SPARTANAC* on June 07, 2009, 07:29:13 PM
mozda treba manje da ide u map route... :whistling

Stavljena je 3x u veeeeeliki map rotate... a to nije puno.

*SPARTANAC*

Quote from: string on June 07, 2009, 08:01:25 PM
Quote from: *SPARTANAC* on June 07, 2009, 07:29:13 PM
mozda treba manje da ide u map route... :whistling

Stavljena je 3x u veeeeeliki map rotate... a to nije puno.
Moguce da ja bas imam perfect timing, ali kontao sam za pocetak dok se ekipa ne upozna sa mapom da ide pomalo.
I stvarno ne znam kolika je ta veliki rotate, tako da bolje da ne pricam o tome.

Moj brat je jos malo istrazivao mapu, pa cu ti poslati rezultate na PM.

$tring

Quote from: *SPARTANAC* on June 07, 2009, 08:15:15 PM
Moj brat je jos malo istrazivao mapu, pa cu ti poslati rezultate na PM.

Odlicno... meni se mapa vise svidja u DM ili SD modu nego sam CTF... sta ja znam... mozda treba spawn da se popravi malo.

* ThE JoKER *

Quote from: string on June 07, 2009, 08:18:44 PM
Quote from: *SPARTANAC* on June 07, 2009, 08:15:15 PM
Moj brat je jos malo istrazivao mapu, pa cu ti poslati rezultate na PM.

Odlicno... meni se mapa vise svidja u DM ili SD modu nego sam CTF... sta ja znam... mozda treba spawn da se popravi malo.
ne mozda,treba popraviti, :icon_grrr: jer je zaista lose uradjen ako govorimo o CTF-u   :wink:

Funkerman


* Mass EffeCT *

mapa nije losa  :happy ali zaista treba poraditi na spwnu  :-[

$tring

Quote from: * Mass EffeCT * on June 08, 2009, 02:26:25 PM
mapa nije losa  :happy ali zaista treba poraditi na spwnu  :-[

Pisao sam autoru pa cemo da vidimo sta covek kaze...

$tring

Autor trenutno sredjuje SPAWN tako da cemo dobiti jos jednu diiiivnu mapu za CTF...  :super ... Nova verzija ce se verovatno danas pojaviti online.

Lider

Igrao sam dans prvi put i mapa nije losa, fin sunshine udara... stavis cvike i kuvas. Samo sto je spawn sjeban skroz, ali eto valjda ce ga taj popraviti :clapping

Belick

Lider danas je bilo extra... hahahahaha... sta sam ti radio na ovoj mapi hahahahahaah

BratMinli

Mapa je skroz ok,a lepo bi doslo jos par novih mapa da se malo osvezi server!!!Sta je bilo sa one tri sto su bile predlagane?

Lider

Quote from: belick!:) on June 10, 2009, 12:20:48 AM
Lider danas je bilo extra... hahahahaha... sta sam ti radio na ovoj mapi hahahahahaah
Veze ti nemas :bye2  :icon_lol:
:drinks2

$tring

#17
Evo iz prve ruke rec autora:

"Ive added more spawns in the same way that Matmata has them ( i checked the matmata source file) , see attached screenshot of where the axis spawns are. the allies spawns have also been changed to the same sort of layout this should improve things. I have no real way of testing it properly though as i'm the head admin of a COD 4 clan, very few of my team have cod 2 :(

on matmata the spawns change to the left or right alleys when the flag is taken. hopefully this should do the same :) if not ill have to rethink the layout altogether.

The map is still compiling but shouldnt be too long now

Chris"


... Inace, covek mi je poslao novu verziju mape sa popravljenim spawnovima i malo je prekrojio spawn kod nemaca sto se tice same mape. Napravljen je jos jedan prolaz. Jos uvek nisam video kako mapa 'radi' ali tu smo pa cemo je probati. :) Covek je raspolozen da ispravi i ostale bagove na mapi pa ako ste raspolozeni da pomognemo coveku i dobijemo jednu sjajnu CTF mapu (posto je mapa zaista prelepa) - ostavite bug raport.

Nova verzija je online, pa napisite kako vam se cini. Ako se secate, deo kod nemaca je skroz izmenjen sada (spawn).

*SPARTANAC*

mapa mi je ok, posebno za DM jer imam utisak kao da su 2 mape u jednoj.

Samo recite mi jel se jos nekome desava da kad ulazi na bitange server skida mu mapu 80KB/s ? :icon_confused:

Lider

Quote from: *SPARTANAC* on June 10, 2009, 05:52:10 PM
mapa mi je ok, posebno za DM jer imam utisak kao da su 2 mape u jednoj.

Samo recite mi jel se jos nekome desava da kad ulazi na bitange server skida mu mapu 80KB/s ? :icon_confused:
Max 65Kb/s uglavanom oko 40

$tring

Quote from: *SPARTANAC* on June 10, 2009, 05:52:10 PM
mapa mi je ok, posebno za DM jer imam utisak kao da su 2 mape u jednoj.

Samo recite mi jel se jos nekome desava da kad ulazi na bitange server skida mu mapu 80KB/s ? :icon_confused:

Ja skidam oko 350-400kb/s ... Ne znam zasto tako sporo skidate mape. Sve mape se nalaze na adresi:

http://cod2.eastgameservers.com/

Server je u Americi.

zlenzlla

Quote from: Lider on June 09, 2009, 05:08:53 PM
Igrao sam dans prvi put i mapa nije losa, fin sunshine udara... stavis cvike i kuvas. Samo sto je spawn sjeban skroz, ali eto valjda ce ga taj popraviti :clapping

Hajde se vec jednom skidaj sa kreka.  ;D

Meni se mapa svidja. Mala je, brza i koliko sam primjetio malo vise vuce na riffle. Mala je pa se uglavnom koriste automati. 

Zver


DexonDee


Eskimko


$tring

Quote from: DexonDee on July 03, 2010, 05:48:39 PM
Za koji server je ta mapa?

Bila je pre godinu dana na MAIN-u ali cemo je ubaciti na MIX server.... :) NIje nesto posebno za CTF....

komara

I to sto kaze Gagi za Matmatu,String mogao bi da vratis neke mape na Main,jer jako brzo ide rotacija jer ih je malo.

$tring

Pa hajde recite koje.. pa cemo vratiti....  :handshake:

komara

Matmata,Stalingrad i kao sto sam vec napisao mislim da je ovo odlicna mapa za CTF pa ako hoces probaj.Po meni bolja od ove dve predhodne sto sam naveo a i od Tobruka.
Ova je manja mapa malo veca od Tobruka,ali mislim da bi bila dobra za CTF-Delta mission i sto je bitno samo je 7 mb

http://www.codutility.com/index.php?file=Download&op=description&dl_id=4027

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: komara on September 01, 2010, 11:08:12 AM
Matmata,Stalingrad i kao sto sam vec napisao mislim da je ovo odlicna mapa za CTF pa ako hoces probaj.Po meni bolja od ove dve predhodne sto sam naveo a i od Tobruka.
Ova je manja mapa malo veca od Tobruka,ali mislim da bi bila dobra za CTF-Delta mission i sto je bitno samo je 7 mb

http://www.codutility.com/index.php?file=Download&op=description&dl_id=4027
Bilo bi dobro. Ja sam za, a i moze jos neka nova koja nije bila na mainu.

Darkman Ki-Ninja

Da... I da nije jako velika,ono... Veličina burga..

Instant1