News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

KICK WHY?!

Started by LW/Gladiator, May 28, 2012, 01:58:08 PM

Previous topic - Next topic

LW/Gladiator

Postovani igraci!
Danas oko 12 sati i 30 minuta nakon 3-4 godine igranja na vasem SD serveru sam dozivio neprijatnost...
Naime 1 od admina Aya me kikovao zato sto sam sa B rufa skocio na kucu do i ubio ga...
posle toga mi je rekao da nema jumpanja,pitao sam ga pa dobro treba li da maknem opciju space u kontrole i dobio sam jos 1 kick...
Koliko znam za svoih 4-5 godina aktivne igre moguce je skociti bilo gdje gdje ti tvoj fps (250) dozvoli osim da jos kao pomagalo koristite bobmbu...
Stvarno krajnje razocaran ovim postupkom vaseg admina...

dokini

Aya nije admin a verovatno si kikovan od admina zbog jumpa .

LW/Gladiator

Sat vremena prije toga na serveru je bio MAW Krasic i ostao sam sa njim 1v1,skocio je gore na isto mjesto i on nije bio kikovan?
To su stvarno gluposti,to je dozvoljena kuca za popet se svugdje i na cb i na svim pubovima...
Anyway UNBIND JUMP RULES!

vd|cube(im)

Quote from: LW/Gladiator on May 28, 2012, 02:31:21 PM
Sat vremena prije toga na serveru je bio MAW Krasic i ostao sam sa njim 1v1,skocio je gore na isto mjesto i on nije bio kikovan?
To su stvarno gluposti,to je dozvoljena kuca za popet se svugdje i na cb i na svim pubovima...
Anyway UNBIND JUMP RULES!

Vas dva igrate 1v1 i nitko od admina nije na serveru ............. Tko bi trebao kickati Krasica radi jumpa????????

Lo.Od4k

Ja sam te kikao,tebi ocigledno nisu neke stvari jasne, na bitange serverima su jumpovi zabranjeni ako igras 3-4 godine to si do sad trebao znati,pored toga sto si jump-ao psovao si vise puta i jos si dosao na forum da trazis objasnjenje,cb je cb idi igraj cb i skaci ko majmun ovde nema skakanja,ako si ostao 1v1 na serveru sa krasicem i on jump-ao normalno da nije kikan kad ste vas dvojica ostali sami na serveru(zakljucak nije bilo admina na serveru  :) ),ako ti je smetalo trebao si da cimnes nekog od admina da kika jumpera i to je to  :stoner:

Lo.Od4k

I jos se sad pravis fin ovo ono a na server psujes ko stoka i trazis neka objasnjenja dobar si majke mi :rock3

MakiMDSS.rs

Ne psuje on nego je vulgarno pismen :)

slusaj sinak da ti maki kaze nesto na cbu je do juce bukvalno bilo zabranjeno da se jumpa ... tako nemoj da mi pricas da igras 3 godine na SD serveru jer ne igras ... ima ovde mnogo ljudi koji znaju ko sve igra na nasem serveru ... a ti si samo jos jedan PADOBRANAC koji uleti tako u raspravu sa pricom koja ne podrzava argumente ili VODU uopste .

sreca bio je aya (subadmina?) da sam ja bio ne bih usao vise na server jer bih odvojio veruj mi 2h samo da tebe kikujem jer se pravis PAMETAN A NISI!!! PADOBRANAC