News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

BITANGE SERVER BIRTHDAY #6

Started by HyDroxzZz, February 14, 2012, 10:23:54 AM

Previous topic - Next topic

HyDroxzZz

Postovani igraci sa Bitange servera,

Pozivamo vas sve na proslavu 6. rodjendana servera (Powered by EUnet.rs) koji ce se odrzati 25.februar sa pocetkom u 21h u vec tradicinalnom mestu u Novom Sadu - Gerila Bar (admin Dusan Silni). Svi igraci sa servera, svi klanovi i svi prijatelji Bitange klana su pozvani na druzenje, a kako vec cujem u najavi - i dobru svirku u Gerila Baru....  

:band  +  :drinks2

LAN OTKAZAN


Dobrodosli i vidimo se na rodjendanu...  :yahoo

dokini

Deda vam unapred cestita rodjendan nazalost necu moci da budem prisutan .Lep provod  :super

djed

i ja vam isto unaprijed cestitam rodjendan..i na zalost svih,dolazim...:D

Grave

Quote from: djed on February 14, 2012, 02:18:46 PM
i ja vam isto unaprijed cestitam rodjendan..i na zalost svih,dolazim...:D
Nije na zalost, ostao bih gladan kad ti ne bi dosao. 1,3kg pecenja, vec mi krce creva!  :yahoo

micko


ugly.fender

Vidimo  se...ali u nekoj  kafani



djed


radaca

CEP je bila moja ideja, dekson nema tak odobre ideje :)

i naravno vidimo se :D

teamSICKUNIT ShoMi

Steta sto je lan otkazan.. Mozda se vidimo   :punk

ToTo

Quote from: SICKUNIT ShoMi on February 16, 2012, 03:26:40 AM
Steta sto je lan otkazan.. Mozda se vidimo   :punk
Veliki broj ljudi ne dolazi na ovakve proslave, bas iz razloga sto ne zele da dodju u Novi Sad da bi sedeli za compom 6 sati i buljili u monitor. Licno mislim da je bolje sto nema lana, ekipa koja zeli da dodje moze doci ranije, ima sta da se vidi u Novom Sadu, mozemo se cuti, obici malo grad.

Mislim da je bolje da se taj dan upoznamo i ispricamo, jer svaki dan pucamo, a ovakvih prilika nema mnogo. Nista jos nije definitivno, ali verovatno necemo igrati taj dan.

ugly.fender


ToTo

Quote from: ugly.fender on February 16, 2012, 03:28:38 PM
Vala  baš....



Kao sto rekoh gore, nista jos nije definitivno, mozda igraonice i bude, ali u nekom drugom obliku, ne kao klasican lan. Cim zavrsimo dogovore, bicete obavesteni ovde. U svakom slucaju, ako i ne bude Matrix-a, bice vise vremena za druzenje, sto uopste nije lose  :drinks2

Srba

ja sam pre za varijantu da se negde sedne i divani... bez COD-a se moze taj dan bez daljeg... nego ako moze da se neki kafic zakupi pa da se svi ucipimo za kintu - onda ce se i videti da li neko dolazi ili ne...

u zavisnosti od temperature - moze malo i da se promuva NS-om...

ToTo

Quote from: Srba on February 16, 2012, 06:23:48 PM
ja sam pre za varijantu da se negde sedne i divani... bez COD-a se moze taj dan bez daljeg... nego ako moze da se neki kafic zakupi pa da se svi ucipimo za kintu - onda ce se i videti da li neko dolazi ili ne...

u zavisnosti od temperature - moze malo i da se promuva NS-om...

Evo dogovaramo se intenzivno i koliko sutra imacemo jasnije informacije. Mladji narastaji bi da igraju i dokazuju se, pa se trudimo da svima izadjemo u susret, tako sto bi napravili neobavezno druzenje tipa, ko zeli moze da igra, a ko ne zeli ne mora, a u isto vreme vec smo u kafani  :drinks2

filadendron


Srba

Quote from: ToTo on February 16, 2012, 08:56:43 PM
Quote from: Srba on February 16, 2012, 06:23:48 PM
ja sam pre za varijantu da se negde sedne i divani... bez COD-a se moze taj dan bez daljeg... nego ako moze da se neki kafic zakupi pa da se svi ucipimo za kintu - onda ce se i videti da li neko dolazi ili ne...

u zavisnosti od temperature - moze malo i da se promuva NS-om...

Evo dogovaramo se intenzivno i koliko sutra imacemo jasnije informacije. Mladji narastaji bi da igraju i dokazuju se, pa se trudimo da svima izadjemo u susret, tako sto bi napravili neobavezno druzenje tipa, ko zeli moze da igra, a ko ne zeli ne mora, a u isto vreme vec smo u kafani  :drinks2

Citas mi misli ToTo :)

Samo, danas je 16. a 25. je veoma blizu pa mi stariji sa puno obaveza moramo da znamo well in advance kako bismo eventualno planirali dolazak. Mada... videcemo...

ToTo

Sutra, najkasnije prekosutra imamo informacije, a iste cemo odmah objaviti i ovde. Ne brinite bice sve ok  :super

ToTo

Kako za sada stvari stoje, ipak cemo u subotu imati lan takmicenje  :super

Detalji uskoro, kao i vreme okupljanja u Matrix-u.

Srba

Obrni, okreni, EMC ne moze da se iskupi za lan... ali cemo se verovatno iskupiti par nas da se vidimo i popricamo...

Zajcev

Lan ko lan,manje vise,bitno je da se upoznamo i popijemo nesto  :punk

Dosta nas ima neka "dugovanja",koja ce isplatiti u pivu i pecenju :tease

ToTo

Quote from: Srba on February 18, 2012, 10:20:09 PM
Obrni, okreni, EMC ne moze da se iskupi za lan... ali cemo se verovatno iskupiti par nas da se vidimo i popricamo...

Vidimo se  :drinks2

[dragoni]Shomy

Aj javi dal ima LAN mi bi doshli da ubijamo ovi moji se uzeleli rata :))))

COperinjO

eto da nije bilo mene niko se dragona setio nebi  :tease bice lana, a i cuge... nemoj da vas nema  :mahanje

djed


ToTo

Quote from: [dragoni]Shomy on February 19, 2012, 05:54:40 PM
Aj javi dal ima LAN mi bi doshli da ubijamo ovi moji se uzeleli rata :))))
Ima lan, samo Citadela da nahvatam da potvrdi da je rezervisao igraonicu. Plan je da svaki igrac ucestvuje sa bednih 300 dinara, a vreme ce biti neograniceno, igra ko koliko hoce. To je samo plan, a detalje javim cim se dogovorimo, danas ili sutra.

[dragoni]Shomy

Oke aj kad se izdogovarate javi da znamo!@Coperinjo hvala na informaciji :)

sh!k!` 8D - rmzjEE -

Jel ce biti taj Lan ili nece? Da ne dolazimo za dzabe k1t k4t i ja ?  :omg:

DexonDee

Quote from: sh!k!` 8D -ЯMZJEE. on February 21, 2012, 12:01:22 AM
Jel ce biti taj Lan ili nece? Da ne dolazimo za dzabe k1t k4t i ja ?  :omg:

Citaj malo Toto je napisao...

Ima lan, samo Citadela da nahvatam da potvrdi da je rezervisao igraonicu. Plan je da svaki igrac ucestvuje sa bednih 300 dinara, a vreme ce biti neograniceno, igra ko koliko hoce. To je samo plan, a detalje javim cim se dogovorimo, danas ili sutra.

|Mr|VOĐA

Znam da me je puno ljudi očekivalo na ovom lan-u odnosno rođendanu Bitangi servera , no međutim na svoju Š¾alost opet neću biti u mogućnosti doći posjetiti vas iz par općih razloga , znam da nije do vas tj. u biti je do vas ali ne moŠ¾ete vi protiv toga da prije objavite kada će se sve to organizirati te kada će proslava točno biti , datum nije problem ali novci jesu problem .... ja studiram te radim neki mali posao za bijednih 200 eura mjesečno što mi je naravno ništa jer su to jedini novci koje imam pa nisam u mogućnosti odvojiti svih 200 eura za put za Srbiju na ovaj party :(

Nadam se da ćete za ovaj nadolazeći party na ljeto ako će se organizirati prije napisati detalje oko njega da ljudi koji dolaze iz Hrvatske i drugih drŠ¾ava koje nisu Srbija mogu uštedjeti neku lovu da i oni mogu doći ....

Toliko od mene , srdačan pozdrav i lijep provod na party-u !!!

[dragoni]Shomy

Quote from: DexonDee on February 21, 2012, 04:26:49 AM
Quote from: sh!k!` 8D -ЯMZJEE. on February 21, 2012, 12:01:22 AM
Jel ce biti taj Lan ili nece? Da ne dolazimo za dzabe k1t k4t i ja ?  :omg:

Citaj malo Toto je napisao...

Ima lan, samo Citadela da nahvatam da potvrdi da je rezervisao igraonicu. Plan je da svaki igrac ucestvuje sa bednih 300 dinara, a vreme ce biti neograniceno, igra ko koliko hoce. To je samo plan, a detalje javim cim se dogovorimo, danas ili sutra.

:whip3: :fighting: :punk

sh!k!` 8D - rmzjEE -

Hydroxz kaze da nema Lan-a .. a i pise ispod LAN OTKAZAN. :S

vd|cube(im)

#31
Quote from: sh!k!` 8D -ЯMZJEE. on February 21, 2012, 07:34:35 PM
Hydroxz kaze da nema Lan-a .. a i pise ispod LAN OTKAZAN. :S

Koliko znam ima lana i nije otkzan, ne znam odakle ti te informacije  :hmm

Kad ti je Hydroxz rekao da nema lana ????  :ne_razumem

Jacⱪ Sparroⱳ™

Pogledaj prvi post Kockice. Tamo nije Spinx promenio.

Lan nije otkazan.

ToTo

Kada citas neku temu, citaj sve postove, redom i onda nece biti nesporazuma.

Lana ce biti, cekam samo Citadela da potvrdi da je rezervisao celu igraonicu, a svaki ucesnik ce uplatiti po 300 dinara, samo za vreme igranja.

sh!k!` 8D - rmzjEE -

Dobro, dobro. A kad pocinje taj Lan, sta treba i koliko da se plaaati ?

ToTo

#35
Procitaj ponovo moj post  :facepalm:

Vreme javljam naknadno, a verovatno od 12.00h

HyDroxzZz

ja cu da dodjem na LAN ali ne da igram vec da prckam ove moravce i cuba :D.......dolazim na cuga i sprdnja i da ne zaboravim
DEDA najebaces

ToTo

#37
Konacna odluka je doneta danas.

LANA CE BITI U IGRAONICI MATRIX U SUBOTU 25.02.2012. OD 13.00h - 21.00h!!!

Posto troskovi zakupa igraonice nisu ni malo mali, svaki igrac treba po dolasku da uplati 300 dinara( osim bitangi, koje ce davati malo vise novca) cime ce pokriti vreme za igraonicu. Za sada je prijavljeno nekoliko ekipa, a igraci koji nemaju tim, mogu na licu mesta sastaviti tim mix.

Za sva pitanja tu sam da dam odgovor!!!

Dobrodosli, svi ste pozvani, ...cekamo vas  :hat

Grave

Ajde samo neka neko ostavi tacnu adresu igraonice i Gerila bara.

HyDroxzZz

toto das u guzu ? ako das platim ti 1000 bez pardona

@grave

Futoška 1a

[dragoni]Shomy

Quote from: ToTo on February 23, 2012, 11:27:49 PM
Konacna odluka je doneta danas.

LANA CE BITI U IGRAONICI MATRIX U SUBOTU 25.02.2012. OD 13.00h - 21.00h!!!

Posto troskovi zakupa igraonice nisu ni malo mali, svaki igrac treba po dolasku da uplati 300 dinara( osim bitangi, koje ce davati malo vise novca) cime ce pokriti vreme za igraonicu. Za sada je prijavljeno nekoliko ekipa, a igraci koji nemaju tim, mogu na licu mesta sastaviti tim mix.

Za sva pitanja tu sam da dam odgovor!!!

Dobrodosli, svi ste pozvami, ...cekamo vas  :hat

Nije problem ako dragoni dodju oko 15h ???
Neki rade subotom do 14h pa ako nije problem da malo okasnimo...
:yahoo :yahoo :yahoo :punk

Grave

Zabava  :party2  :yahoo i onako pocinje kad dodju Moravski Vukovi  :worth, a to je oko 13h, 14h.   :rofl :rofl :rofl

Srba

Mene bas intersuje gde ce svi da stanu u Matrix???

ugly.fender

Mogu jedni drugima da sede u krilu  ;D

Srba

Quote from: ugly.fender on February 24, 2012, 04:53:02 PM
Mogu jedni drugima da sede u krilu  ;D

Bice da ce po dvojica u jednom krilu, hahahahahaha

Blago Stekiju, buahahahahahahahaha

COperinjO

ja crazy spin aske i milosur takodje dolazimo tek oko 14h...  8)

ToTo

Kad god dosli - dobro dosli!!!

Okupljanje je u 13h, kako ekipe dodju mogu poceti da igraju. Serveri ce biti spremni. Jos jednom vas molim da pri dolasku uplatite po 300 dinara za troskove igraonice, cime placate svoje vreme igranja i nista vise, jer troskovi zakupa zaista nisu mali. Novac cu u ime klana skupljati ja, tako da se za sva pitanja mozete meni obratiti.

Unapred vam hvala svima,......jedva cekam da se okupimo  :hat

ToTo

Zurka je pocela. Stekara, Cube, Pick&Roll i ja vec sedimo i cugamo kod mene u Futogu.

Vidimo se sutra   :hat



Srba

jaoooooooooooo gadoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

uaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nije feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

:whip3: :whip3: :whip3: :whip3: :whip3: :whip3:

bucky

lepo svaka cast.zao mi je sto ne mogu doci.ali bice vremena da se jos vidimo i lepo druzimo. :super :super

[dragoni]Shomy

#50
Quote from: ToTo on February 25, 2012, 12:18:17 AM
Zurka je pocela. Stekara, Cube, Pick&Roll i ja vec sedimo i cugamo kod mene u Futogu.

Vidimo se sutra   :hat




Vidim ja da ce ovo da bude opasna pucanija :) Dolazimo u 16h spremite neku ozbiljnu ekipu vs Dragoni  :punk

http://www.youtube.com/watch?v=yrmAuYSEKlg

pick n roll

Quote from: ToTo on February 25, 2012, 12:18:17 AM
Zurka je pocela. Stekara, Cube, Pick&Roll i ja vec sedimo i cugamo kod mene u Futogu.

Vidimo se sutra   :hat



Nesto mi se stekara raznezio po totovoj ruci ovde :)

pick n roll

Quote from: ToTo on February 25, 2012, 12:18:17 AM
Zurka je pocela. Stekara, Cube, Pick&Roll i ja vec sedimo i cugamo kod mene u Futogu.

Vidimo se sutra   :hat





Uploaded with ImageShack.us

radaca

aj sada ovako bane je betmen a ko je robin, joker i pingvin ????

ugly.fender

Ne znam za Pingvine i Robine ali znam ko je ovde Catwoman  ;D