Oduzimanje admina EMC mrvici

Started by Lakizoki, January 12, 2013, 06:27:17 PM

Previous topic - Next topic

Lakizoki

Poz ..
mislim da bi bilo lepo kad ne bi svaki, kako da se fino izrazim... s obzirom da je ovo forum, idiot bio admin. Recimo pored svi koji su me impresionirali sa svojim glupostima , najgori je bio lik sa EMCmRVICA nikom.. mozda ima jos koji. lik mi je prvo uzo nik pa me kikovalo zbog toboz kradje nika a onda promenio u emc mrvica pa me kikovao opet ... ne razumem zasto.. osim sto mu je mozda krivo sto sam pametniji, zgodniji, i da ne nabrajam.. :)

Ako bi mogli malo samo da obratite paznju na to kome dajete admina, pa da to budu visoko moralne i inteligentne osobe, bilo bi povoljno.

Neko ko ne izigrava besne gliste samo zato sto je admin i tako... mozda vam ovo zvuci kao prevelik zahtev ali verujte, sasvim je normalan i razuman. Verujte ljudi, ima jos nas koji ne namecemo svoju volju samo zato sto imamo pistolj u ruci a ovaj drugi ne.
Pozdrav i nadam se da ce neko normalan izaci sa kakim takvim odgovorom.



Ninja_dragon

Hahahhah... : ) E ak osi mu rekao : )))

Daj druze neki screenshot?

aske


mrvica_******|2shooorty|

#3
Quote from: Lakizoki on January 12, 2013, 06:27:17 PM
Poz ..
mislim da bi bilo lepo kad ne bi svaki, kako da se fino izrazim... s obzirom da je ovo forum, idiot bio admin. Recimo pored svi koji su me impresionirali sa svojim glupostima , najgori je bio lik sa EMCmRVICA nikom.. mozda ima jos koji. lik mi je prvo uzo nik pa me kikovalo zbog toboz kradje nika a onda promenio u emc mrvica pa me kikovao opet ... ne razumem zasto.. osim sto mu je mozda krivo sto sam pametniji, zgodniji, i da ne nabrajam.. :)

Ako bi mogli malo samo da obratite paznju na to kome dajete admina, pa da to budu visoko moralne i inteligentne osobe, bilo bi povoljno.

Neko ko ne izigrava besne gliste samo zato sto je admin i tako... mozda vam ovo zvuci kao prevelik zahtev ali verujte, sasvim je normalan i razuman. Verujte ljudi, ima jos nas koji ne namecemo svoju volju samo zato sto imamo pistolj u ruci a ovaj drugi ne.
Pozdrav i nadam se da ce neko normalan izaci sa kakim takvim odgovorom.




da li si ti normalan da sam ti ja ukrao nik? :hmm alo nisi primetio moj nik pocinnje sa EMC !!! o cemu ti pricas ? :facepalm: a sad lepo posteno  reci koje se sve nikove koristio tokom igre?

aske

i kao prvo odma pocinjes sa vredjanjem  admin idiot???

dokini

A ti si nam kao neki psiholog koji ce nas da prosvetli sta ce da se po serverima radi .Dakle dvojica sa nikom Laki jedan kmeci da mu je ukraden nik i uz to vrlo socno psuje da ne bi bilo ni po babu ni po stricevima lete obojica.Licno sam bio na serveru cak su i mene tu prozvali Citerom dakle vic godine.Deco ne palite se ko HEPO kockice a te strucne izraze sacuvaj za skolu ako mozes da dobijes koju pozitivnu  :stoner:

Lakizoki

Prvo momci ja sam jedan jedini LAKI.. i samo taj nik koristim.... osim kad na istom kompu igra moj burazer.. nick pocetnik.

Drugo, mrvice, taj LAKI je bio na 6 mestu, i kad god  bi ja dobio kick, on je i dalje tamo sa istim scorom. znaci drugi nije kikovan. ja sam uvek kreco od 0 jer sam naravno kikovan, logika koja vecini admina izgleda nije jaca strana. a posle kad sam uso na mestu lakija 6 mestu bio si ti sa priblizno istim rezultatom ko i on, a broj igraca je bio isti. opet, posto ja vise verujem u logiku neg u slucajnost.... U ovo sam 90 posto siguran al ima onih 10 posto sto moze biti da nisi bio ti. i to mogu lako proveriti... mozda je bio jos jedan admin tad al ja sem njega nisam video ni jednog a da ga znam.

Trece.... ja nisam psovo, vec sam samo reko adminu da prestane da se drogira, tj mrvici zbog svega predhodnog i da reko sam da je idiot, pogotovo sto se lako moze proveriti ko je laki a ko nije. Inace kazem i mami da je idiot ako se tako ponasa.. to nije psovka vec cinjenica koja se iznosi...

cetvrto, mom drugu, koji je pokuso da objasni stvar, kikovao si ga.. to je najveci dokaz da nisi za admina...

peto, nikad u zivotu nisam koristio cit, a bilo je slucajeva, da je admin prisutan i da cita, i jos pride neki. Trpis pa kad opsujes citera, admin te kika. opet , idiotluk, jer svi i jedna i druga ekipa tvrdila da ima cit i nervirala se... opet samo ja i jos 2 momka dobili kik.

Molim da se admini nauce toj psihologiji koju pominju, pa da onda im bude jasnije  da covek ziv se zna iznervirati i opsovati.. sa razlogom.

VaiiiVaiii


Lakizoki

za dokinija..... sine ja vec specijaliziro...
trenutno radim razvoj modela za jednu firmu kao konstruktor, i za turke 3d modele i animacija u game industriji, pored toga ko operativni inzinjer radim honorarno za vise od 20 firmi..... a sve to u svojoj sobi...

kad budes 1/10 od mene e onda se javis... tu sam :)

dokini

E to je muka za TURKE sto nenadje neku zemlju naprimer iz Europe  :facepalm: :girl_cray

dokini

I vidis ja se ne bavim virtuelnim stvarima a narocito poslom ja cu tebe da napravim od cackalica SINE .

Lakizoki

da ih malo pljackam... znas ti nas srbe.. :) ima da im vratim za svih 500 godina robovanja :)

skini mount and blade  igru warband. prva je liga.. ja sam u timu za mount and blade 2 u produkciji je izace tek 2014 odigrajte necete se pokajati
ima dobri modova
europa 1200 i anno domini 1257 (OVO NIJE REKALAMA SAMO PREDLOG!!!!!!)

dokini

lepo je to nemam nista protiv samo ne dizi dzaba frku nismo bas mi balavci kako ti se cini cak tesko neki su prevalili cak i 40 te :smoke:

mrvica_******|2shooorty|

 sve to lepo sto si tako uspesan e bas nam je drago  8) ali da se vratimo na  temu, evo samo jedan od razloga zasto si dobio kik http://screenshot.xfire.com/s/126931213-4.jpg i posle se vracas na server sa milion nikova i vredjas i psujes sve redom tako da molim te ,...i niko nije dobio kik zato sto nije zasluzio u to budi uveren a drugi admin na serveru je niko nego EMC Dokini ,..pa ti sad izvoli ,.....iz kog regiona igras,...ako nije tajna


Tasmara

" Inace kazem i mami da je idiot ako se tako ponasa.. to nije psovka vec cinjenica koja se iznosi... "
:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl  :no

Lang

Pravi LAKI igra  iz Nemacke / mislim/ i nikada ne kmeci  :)
Tako da ako igras iz bilo koje druge zemlje  nisi taj ni po igri ni po stilu pisanja,kukanja itd.
Iako si ti doktor za sve sto si napisao jezik ti je previse prost i imas previsoko misljenje o sebi , zato cu ti odgovoriti istim nacinom , skrati jezik i pisi normalno. Ako zelis da igras i da se druzis sa ostalim igracima onda ok ,  ako  zelis prepirke itd....sta da ti kazem
Dobro dosao na Bitange servere i na forum
pozz by Lang  :king:

Lakizoki

Lang taj post nisam ja... pitaj krastavca.. mos i milojka i sileta... a da sile vise ne igra jer je coveku dosadilo prepiranje sa idiotima ...

nisam ja iz niake nemcke..... igram na ovom niku jace od godinu dana.... i ne koristim druge nikove...

i ja imam misljenje o sebi s razlogom visoko.. al ne samo ja a to ti je ta dobra stvar. kad psujem onako onda napisem mamu , jer je jednina.. neamo mi dve mame neg jednu. pogledaj sliku.

Treba ti lang da poradis na sebi, pa onda veruj mi nece ti smetati ako se ko pohvali.... poslusaj ti lakija. Uradi nesto, postuj to sto radis, mozes se i pohvaliti pogotovo ak te neko proziva, i smetace samo onom ko ne vredi nista. Jer ja kad bi preterivao u hvaljenju pa da ti pocmem pisati kako sam doso iz krajine bez igde icega a sad imam 3 kuce.. to je preterano. Jednostavno sam odgovorio na dokinijev post.
Sasvim krektno.. kako mislim. inace sam licimer da niasm tako uradio.

Al stvarno, nazad na temu...
Covek koji mi je reko da vise ne igra kaze da mu je jedan od admina reko, citiram: "pa sta kad mi se moze. ili ces da prekines da se zalis ili kik."

Ovaj post je da razmotrite kme sve dajete da budu subadmini. Nisam ja prvi sto pokrece ovu temu. pitajte igrace , vecina ce se sloziti sa mnom. To nesto govori, mislim.

PS.  LANG ako os da ti se pohvalim iskeniracu sve diplome i medalje koje sam podobijo za zivota. :)

ICHTOT

 :rant2:  ma koga boli sta za tvoje diplome,ti napadas jednog od subadmina koji vise od bilo koga snima,raspravlja i radi red na serverima.Ako si dobio kik to nije bez razloga,a to tvoje umisljeno i prepotentno ponasanje te nikamo ne vodi....Sto se dokinija tice sine moj tu se nediraj... :stoner:

Lang

Lakizoki mislim da  si promasio temu.E sada / ako se ne salis sa tim i takvim pisanjem/ to ,3 kuce,diplome,bla,bla,bla......covece  :)
Procitaj svoje postove i videces da si bezao sa casova Srpskog /gramatika itd/ .
Ho,ho,ho kakav si ti lik  , nasmejao si me  i hvala ti puno.  :king


mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Lang on January 13, 2013, 12:22:08 AM
Lakizoki mislim da  si promasio temu.E sada / ako se ne salis sa tim i takvim pisanjem/ to ,3 kuce,diplome,bla,bla,bla......covece  :)
Procitaj svoje postove i videces da si bezao sa casova Srpskog /gramatika itd/ .
Ho,ho,ho kakav si ti lik  , nasmejao si me  i hvala ti puno.  :king



:tongue2 :punk :punk

Lakizoki

hahahha moje prepotentno ponasanje.. sinko slusaj sebe.. pogledaj sebe... omiris se.. pa onda nekom pricaj.
Jesam ljudski dosao.. reko sta imam... al ono ok. umesto odgovora dobijes da ti tu neki levaci neke price prosipaju i tako....

A slusaj.. naseg subadmina... on je nas.... hahahaha pa nemojte biti bar zatucani.
taki ko ti tot ovde imam kolko os.. od tih bezim, sto po babu i po stricevima.

Lepo sam vam rekao o cemu se radi, nisam nikome psovo mamu ili sta drugo..... Znaci ljudi porazgovarajte ... nemoj mi to tvoje " ono misu, on je nas cemo da te tepamo, mali si.... " i tako te geto gluposti. To ostavite za zemun i tako....

lang drago mi je sto sam te nasmejao.... nek je bar neko srecan. :) za tu gramatiku.... znas kako nas narod kaze.... odelo ne cini coveka.

ToTo

Pokusao sam da procitam, jbg ne mogu, zabolela me je glava u pokusaju da protumacim pojedine delove. Nista ja ne kapiram ovde.... :-\

Nema veze, samo pisite  :rofl

kastor

#22
Bogami svaka cast Laki ako je istina to sto si napisao mogu ti reci alal vera  :happy. A sto se tice admina i sub-admina na bitangama sizifof posao bratic slaba vajda kao sto si video. Toliko Pozz

P!ck 'n roll

Ma neka se sreten igrao juće sa anakondom  :violin:  :tease2

ICHTOT

Ma slusaj ti pametnjakovicu,nemoj da ti ja napisem ko ti je zatucan  :dummy

tubifeks

Čekajte ljudi, taj i svoju majku vređa, nije vredno upuštati se u konverzaciju...

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: tubifeks on January 13, 2013, 12:19:44 PM
Čekajte ljudi, taj i svoju majku vređa, nije vredno upuštati se u konverzaciju...

:clapping2 :peace: :worth

".... Inace kazem i mami da je idiot ako se tako ponasa.. to nije psovka vec cinjenica koja se iznosi... "
:dummy :facepalm: :|| :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :facepalm:

P!ck 'n roll

ok, ajde ovako, malo sam ovo iscitao, pa da kazem ukratko... Ti, Laki, ok je to ako neko pogresi ili sl. sve se moze resiti mirnim normalnim putem... ako ne moze onda primitivnim, kao sto ti ovde resavas problem, tj. pravis ga... Da radis za 20 firmi kao sto si rekao i da si tamo neki k..... ne bi imao ti druze vremena da se okrenes a ne da laprdas ovde eseje, ali ajde neka bude da si wizard... Ovo za majku, necu da komentarise, tvoja je, vasa stvar, ali nije mi jasno.... u ovih nekoliko postova si nazvao admine retardima, idiotima i sl... Sta ti ocekujes, kako da te svi ovi ljudi gledaju??? Sto se mene tice ti si zaborav, samo prdni na serveru jos nesto...

LP  :|| :facepalm:

Lakizoki

Za betmena.. prvo ja ne vredjam svoju majku... vec joj kazem kad postupa na na odredjen nacin, da postupa tako, i da ne bi trebalo.
Isto tako adminima i svima drugima pa i sebi... Kad opsujem kazem jesam.
Ako procitate dobro i shvatite kako treba neam nikakvog vredanjana.

Interesujeme samo opet zasto nisam jedini koji kritikuje admine.... znaci da imate admina i subadmina koji se vise glupiraju nego sto rade svoj poso..... TO JE POENTA OVE TEME! za one koji jos nisu skontali......

Ne znam sam na koji nacin sam ja napravio problem... reko sam najblaze sto se moze.... aj procitaj sve isponova.

To ko sam i sta radim namenjeno je dokiniju... posto je coek povukao temu. Nema potrebe da ikoga interesuje ko sam i sta radim.... a i nisam ja jedini ... NELE ZRENJANIN nick moj drug je Tehnicki direktor pa igra cod i smara se sa bezveznjakovicima, Madma je lead programer u nekoj nemackoj firmi pa igra cod i postuje po forumima.. Toliko o tvojoj teoriji batman. :)

Al ono sto me najvise isfrustriralo u vezi posledanji 7 dana je to sto sam kikan zato sto je neki bot uzo moj nick.
2 sata svaki dan malo jace, kolko imam pauza jer radim u svojoj sobi, sednem da odigram cod. Jednina zabava u danu. I nakraju se pojavi idiot zbog kog me kika admin sa porukom NAME STEALING. Po svoj prilici i to je bio admin ako je drugar u pravu za jednu cinjenicu, koju sam objasnijo.

Jedini koji me kika sa razlogom je COCO, zato sto me iznerviraju moji igraci pa im kazem: Sto ste svi ko voline na jednu streanu potegli , rasporedite se. I taj ban je opravdan. Nek COCO kaze ako sam mu ikad ista reko.

Sto se mene tice, mozte slobodno dozivotni ban, ja kad udjem ucu kao LAKI, ucu danas u 2h, da uzmete moj iP, pa me mozete banovati.
Svog imena se ne odricem, pa cak ni nadimka. Jbg.. srbin pa znate za inat.

P!ck 'n roll

sto bi te banovali, takvi kao ti mi ulepsaju dan....  :facepalm:

sto se mene tice igraj, nisam ja lud za banovanjem itd... i  :offtopic sam sa ove teme, jer sa nekima ne moze covek izaci na kraj...  :baby

P!ck 'n roll

Quote from: Lakizoki on January 13, 2013, 01:34:22 PM
Interesujeme samo opet zasto nisam jedini koji kritikuje admine.... znaci da imate admina i subadmina koji se vise glupiraju nego sto rade svoj poso..... TO JE POENTA OVE TEME! za one koji jos nisu skontali......
Odakle ti ideja da se admini i subadmini ne kritikuju od strane drugih sub-a i admina????

Lakizoki

nije fora batman samo kritikovati... nego preduzeti nesto. Prvo pravilo rukovodjenja  :D :D

Drugo, vec napisano... zasto doticni admin nije odgovorio na pitanje moga druga zasto sam banovan, nego i njega banovo? Ako je tako kul, nevin, posten i ostalo? Imam druga n xfire lako se moglo proveriti ko je koji laki, samo0 treba 30 sekundi volje....
al umesto da resimo stvar ko je kooji laki pa da uhvatite ip, jer je taj moguce isti uzimo i krastavcu i jos njih par nick, pored toga sto smo dobilo kik ja i ovaj, pride jedan neduzan u toj prici, vec kad postavis temu svi se nesto , tipa zemunski klan tripuju, pogotovo ovaj vam TOT, a cini mi se da ovaj sto mozda ijes coek TOTO pere ruke jer ga mrzi citati o cemu se readi...

I u svoj ovoj prici .. o cemu se radi?
Pa ljudi pitajte igrace.. demokratije malo... date ono narod bira.... das admin koga igraci izaberu tamo sa garagea.... Ja sam za staca focu recimo. :)


mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Lakizoki on January 13, 2013, 01:34:22 PM
Za betmena.. prvo ja ne vredjam svoju majku... vec joj kazem kad postupa na na odredjen nacin, da postupa tako, i da ne bi trebalo.
Isto tako adminima i svima drugima pa i sebi... Kad opsujem kazem jesam.
Ako procitate dobro i shvatite kako treba neam nikakvog vredanjana.

Interesujeme samo opet zasto nisam jedini koji kritikuje admine.... znaci da imate admina i subadmina koji se vise glupiraju nego sto rade svoj poso..... TO JE POENTA OVE TEME! za one koji jos nisu skontali......

Ne znam sam na koji nacin sam ja napravio problem... reko sam najblaze sto se moze.... aj procitaj sve isponova.

To ko sam i sta radim namenjeno je dokiniju... posto je coek povukao temu. Nema potrebe da ikoga interesuje ko sam i sta radim.... a i nisam ja jedini ... NELE ZRENJANIN nick moj drug je Tehnicki direktor pa igra cod i smara se sa bezveznjakovicima, Madma je lead programer u nekoj nemackoj firmi pa igra cod i postuje po forumima.. Toliko o tvojoj teoriji batman. :)

Al ono sto me najvise isfrustriralo u vezi posledanji 7 dana je to sto sam kikan zato sto je neki bot uzo moj nick.
2 sata svaki dan malo jace, kolko imam pauza jer radim u svojoj sobi, sednem da odigram cod. Jednina zabava u danu. I nakraju se pojavi idiot zbog kog me kika admin sa porukom NAME STEALING. Po svoj prilici i to je bio admin ako je drugar u pravu za jednu cinjenicu, koju sam objasnijo.

Jedini koji me kika sa razlogom je COCO, zato sto me iznerviraju moji igraci pa im kazem: Sto ste svi ko voline na jednu streanu potegli , rasporedite se. I taj ban je opravdan. Nek COCO kaze ako sam mu ikad ista reko.

Sto se mene tice, mozte slobodno dozivotni ban, ja kad udjem ucu kao LAKI, ucu danas u 2h, da uzmete moj iP, pa me mozete banovati.
Svog imena se ne odricem, pa cak ni nadimka. Jbg.. srbin pa znate za inat.

kad ti kaze NAME STEALING to te po defoltu kika pb obrati malo paznju sta pise ,.......i nisu admini vidoviti da mozemo da znamo 100% ko je citer a ko nije, moze mo da praimo igraca i ako procenimo da nije i to vam nije dosta......to sto ti kazes da je neko citer , ili neko drugi ..i nije neko merilo ,...pa tako bi svaki dan letelo pola servera

don_gagi

Quote from: Lakizoki on January 13, 2013, 01:34:22 PM
Ako procitate dobro i shvatite kako treba neam nikakvog vredanjana.

Interesujeme samo opet zasto nisam jedini koji kritikuje admine....
Ne znam sam na koji nacin sam ja napravio problem... reko sam najblaze sto se moze.... aj procitaj sve isponova.

Zalosno je sto nama takvi velikani, vlasnici po tri kuce, lead programeri, tehnicki direktori i ostale face vode drzavu i poslove u njoj...a kad dve prosto prosirene recenice traba da sastave...muko moja predji na drugoga! Dzaba vam svi fakulteti, sve diplome i sve kuce zajedno, dok se dicite srpstvom a srpski jezik ne znate!  :dummy

P!ck 'n roll

Quote from: don_gagi on January 13, 2013, 03:05:41 PM
Quote from: Lakizoki on January 13, 2013, 01:34:22 PM
Ako procitate dobro i shvatite kako treba neam nikakvog vredanjana.

Interesujeme samo opet zasto nisam jedini koji kritikuje admine....
Ne znam sam na koji nacin sam ja napravio problem... reko sam najblaze sto se moze.... aj procitaj sve isponova.

Zalosno je sto nama takvi velikani, vlasnici po tri kuce, lead programeri, tehnicki direktori i ostale face vode drzavu i poslove u njoj...a kad dve prosto prosirene recenice traba da sastave...muko moja predji na drugoga! Dzaba vam svi fakulteti, sve diplome i sve kuce zajedno, dok se dicite srpstvom a srpski jezik ne znate!  :dummy
I agree

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Lakizoki on January 13, 2013, 02:20:54 PM
nije fora batman samo kritikovati... nego preduzeti nesto. Prvo pravilo rukovodjenja  :D :D

Drugo, vec napisano... zasto doticni admin nije odgovorio na pitanje moga druga zasto sam banovan, nego i njega banovo? Ako je tako kul, nevin, posten i ostalo? Imam druga n xfire lako se moglo proveriti ko je koji laki, samo0 treba 30 sekundi volje....
al umesto da resimo stvar ko je kooji laki pa da uhvatite ip, jer je taj moguce isti uzimo i krastavcu i jos njih par nick, pored toga sto smo dobilo kik ja i ovaj, pride jedan neduzan u toj prici, vec kad postavis temu svi se nesto , tipa zemunski klan tripuju, pogotovo ovaj vam TOT, a cini mi se da ovaj sto mozda ijes coek TOTO pere ruke jer ga mrzi citati o cemu se readi...

I u svoj ovoj prici .. o cemu se radi?
Pa ljudi pitajte igrace.. demokratije malo... date ono narod bira.... das admin koga igraci izaberu tamo sa garagea.... Ja sam za staca focu recimo. :)


a na sta bi to licilo da se ja pravdam svima zasto si ti kik-an i koje on da se ja njemu opravdavam a dobio je kik jer je poceo da proziva, a ako ima nesto protiv ponasanja admina neka se javi na forum kao ti sto si se javio ....i temu si poceo tako sto sam te kikao jer sam ti ukrao nik,...obrati malo paznju na to sto ti pises,... i nije moje da znam da li si ti pismen ili nisi kad neko napise http://screenshot.xfire.com/s/126931213-4.jpg ima da leti i samo prsce perije  i zato je laki dobio kik od mene,....

ludi livnicar

Svo sranje je napravio lik koji je juce krao nickove i dolazio na garage. Igrao je i pod nickom tubifeks i starac foco. Pravi LAKI koji igra na garage nikada nije pravio pizdarije, bar ja nisam video da psuje bilo sta bilo kome niti mi se ko ikada pozalio na coveka. Laki je iz Banatskog Karadjordjeva. Ovo mu je IP : LAKI^7          188.247.133.14:28960

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: ludi livnicar on January 13, 2013, 03:30:41 PM
Svo sranje je napravio lik koji je juce krao nickove i dolazio na garage. Igrao je i pod nickom tubifeks i starac foco. Pravi LAKI koji igra na garage nikada nije pravio pizdarije, bar ja nisam video da psuje bilo sta bilo kome niti mi se ko ikada pozalio na coveka. Laki je iz Banatskog Karadjordjeva. Ovo mu je IP : LAKI^7          188.247.133.14:28960

i sve je to lepo da sto kazes,...napao nas je sto je izbacen jer sam mu ukrao nik e to posle ko je psovao neka utvrdi neko koje vidovit,...

tubifeks

Quote from: ludi livnicar on January 13, 2013, 03:30:41 PM
Svo sranje je napravio lik koji je juce krao nickove i dolazio na garage. Igrao je i pod nickom tubifeks i starac foco. Pravi LAKI koji igra na garage nikada nije pravio pizdarije, bar ja nisam video da psuje bilo sta bilo kome niti mi se ko ikada pozalio na coveka. Laki je iz Banatskog Karadjordjeva. Ovo mu je IP : LAKI^7          188.247.133.14:28960

Livac, nije to taj, drugi je krao nikove to veče i koristio rcon bloker ukoliko ne bi bio izbačen odmah. Morao sam i malo sebe da  :whip3: da bih ga ostranio  :super


Lakizoki

Prvo ljudi dosta o mojoj gramatici... i ostalom nebitnom.. i tome sta radim i od cega zivim. To je bilo samo i samo dokijniju upuceno zbog opaske. Uhvatili ste se toga ko ja ne znam da je bitno...

Drugo prema dokinievom ... sto sam danas procito on me je kiko... znaci da me drug kojeg sam nesto pito u vezi mrvice deziformisao. Nije namerno nego se coveku ucinilo.. posle mi reko da nije sigurn. Opet zasto sam pomisloio da si ti, objasnio sam. evo ti izvinjenje koje ti dugujem, i to ti je to. Ja vise ne mogu nista. S obzirom da , sam na serveru pokuso da stupim u kontakt... nisam uspeo. Opet naglasavam bio je kikan i drug sam zato sto je pitao zastoste mene kikali.

Opet se vracam da komunikacija treba da bude kakva takva.. a ne da da se ljudi kikaju bez ikakvog obrazlozenja.
Dokini mi je rekao da je kiko oba lakija, da se ne muci.. pa ni to nje bas fer bilo. kaze ja kiko oba da se ne objasnjavamo.

Znaci pitanje: ako se nesto desi.. ja sam dao livnicaru moj IP, pa da me banuje ako ce, posto ako se pojavi tipa sibirski plavac citer a neam admina ja ga opsujem, pa posle smarate sto smo psovali, mozte da me kikatre banujete i ostalo. Da li sad mozete jednostavno po IP da vidite ko je LAKI(jedan jedini pravi) :) , i onda da se ne ponavlja nes ovako?
Ako bas bude nekih problema kazete... laki izadjes sam ili kik zbog toga.. ja sam izadjem...

Poznat sam po tome ako neko kaze da lagam ili bilo sta da izadjem sam.

Jos jednom se izvinjavam mrvici, al da se objasnilo onda sta je zbrke ne bi bilo!

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: don_gagi on January 13, 2013, 03:05:41 PM
Quote from: Lakizoki on January 13, 2013, 01:34:22 PM
Ako procitate dobro i shvatite kako treba neam nikakvog vredanjana.

Interesujeme samo opet zasto nisam jedini koji kritikuje admine....
Ne znam sam na koji nacin sam ja napravio problem... reko sam najblaze sto se moze.... aj procitaj sve isponova.

Zalosno je sto nama takvi velikani, vlasnici po tri kuce, lead programeri, tehnicki direktori i ostale face vode drzavu i poslove u njoj...a kad dve prosto prosirene recenice traba da sastave...muko moja predji na drugoga! Dzaba vam svi fakulteti, sve diplome i sve kuce zajedno, dok se dicite srpstvom a srpski jezik ne znate!  :dummy

+1 druze Gagi


Nema jedino resenje je da tome koji krade nikove, posaljemo mu Betmena sa njegovom anakondom.     :rofl

ToTo

Pa ja i dalje nista ne razumem, ali vidim da se pojavio jos jedan genije na forumu, koji deli savete kako treba voditi 6 on-line servera, a da pri tome nema ni jedan svoj.

Druze moj lepo ti podigni server pa ga uredi onako kako ti mislis da treba, a nas ostavi jadne i zbunjene, da u svom neznanju vodimo ovih 6 koje imamo. Nisi ni prvi ni poslednji, bilo je ovakvih tema jos. Admini vode servere po davno utvrdjenim pravilima, zahvaljujuci kojima kod nas besplatnu zabavu imaju svi normalni ljudi sa prostora bivse zemlje, o cemu su cak i pisani mediji izvestavali(secate se clanka iz Blica, mislim da je Nidza davao izjavu  :rofl).

Kada mislis da si ostecen niko ti ne brani da dodjes ovde i zalis se, ali moras pre svega dobro poznavati pravila foruma i servera, i biti mnogo vise konkretan nego sto si ti. Sam ton u tvojim postovima me tera da mislim kako su ti namere obicno podjebavanje, a ne ozbiljna rasprava. Skrenuli ste sa teme jos na prvoj stranici, ali aj nema veze, forum je tu da pisete po njemu, ali........jasno, koncizno, u vezi sa temom,.......ko, gde, sta, kako radi to ovde ne zanima nikog. Ne umem ni da procitam sva ona zanimanja koja ste u prethodnim postovima spominjali, a siguran sam da godisnje zaradim duplo vise para od tebe i tvog druga direktora zajedno, samo....zanima li to ovde nekog? Ne! Ispred monitora smo svi jednaki, bas kao i na serverima. Udjes, igras, kad ti dosadi izadjes....tacka. Udjes, igras, krsis pravila ...dobijes kick. Ne razumem sta tu nije jasno?

Lakizoki

Konacno neko ko oce malo o temi....
Pa radi se o tome da ja nisam prekrsio nikakva pravila.. To je citava prica ovde... da je admin kiko jer mu se htelo....
u  svim postovima sam ponocvio o cemu se radi..
s obzirom da ja udjem kad mogu, a to su oko 2 sata ukupno, u pauzama u radu. pa ne mogu da dolazim kad je adminu sve po volji...

ni jedno pravilo nisam prekrsio. ako jesam nekad onda se ne javljam.... cutim i ne prigovaram radi ovog ili onog...

PS
Svaka cast za 6 servera i tako... ja nemam volju, a ni para ... ako si mislio da zaradjujem nes preterano. A ti ..ako ako... samo nek je dobro.
Sve naj u daljem zivotu  :super

dokini

Posto je matori ToTo lepo objasnio ja nemoram vise nista da objasnjavam vrlo prosto da si AKADEMIK ne interesuje me ali kao sto si rekao od akademskog gradjanina se ne ocekuje takvo ponasanje nego tracak kulture sto ocigledno tebi manjka ja nisam skolovan kao ti ali nedam da se na serverima nikome jebe majka niti bilo sta drugo.TO vazi za svakoga eto pisao sam bez tacki i zareza ali postovanje igraca i u Virtuelnom svetu ma ko koliko bio star vazi za SVAKOGA  :super

P!ck 'n roll

Quote from: ToTo on January 13, 2013, 06:38:26 PM
svi normalni ljudi sa prostora bivse zemlje,
molim objasnjenje i znacenje ove recenice  :rofl :rofl :rofl :rofl a sto se tice anaconde nema problema, ako Sreten dozvoli

Lakizoki

`Sve je to super dokini, ali veruj mi da ja niciju majku nisam spomeno. Taj scr.sh sto se okrece jes moj nik al ja ti evo sad mogu koji minut da okacim kako je dokini spominjo neciju mamu i psovo.. jel tako da mogu? jel to problem uraditi? Jel  mi tesko promenuti nick i psovati? nije. Pa zasto ja onda uporno se pojavljujem i pokusavam da opravdam.

1) nikad ne menjam nik
2) kazem sta mislim
3) ako ikad kazem nesto onda ne poricem

meni je drago sto ste svi tako fini i inteligentni, ja sa druge strane sam u stvari priglup coek, sto se da videti iz mog ponasanja i poznavanja gramatike, pa da tu stanemo, ne vredi da pricamo, o ovome ili onome.

Bitna stavka je da imate ip od ovog LAKIJA pa ako se desi nesto da znate jel to laki ili nije. Igro sam na mnogim serverima , nikad me nisu kikali bez upozorenja pa obrazlozenja. Sad sam na extreme warior nit citera nit psovanja nes mnogo. E sad zasto...


ToTo

Moze biti, ali ne mora da bude.....kapiras?
Neko psuje....kick! Pa ne mislis valjda da cu za svaku psovku da te zovem telefonom i proveravam da li si bas ti na serveru? Nema se za to vremena, a spominjanje necije majke nema upozorenja, vec ide momentalni kick.

Uzivaj u igri i videces da je sve ok sa adminima.

Garfild :)


BOBOVIJERI

   Znaci sto smo pili dobru medovacu Dr Obradovic, Srba i ja neki dan na Zlatiboru  :drinks2   A o cemu se ovde radi?  :tease2   

Srba

Evo tebi +1 karma za medovacu...  :drinks2

Dr_Obradovic

Dobra, dobra medovaca...
:ziveli

A ovaj decko sto kaze mami da je idiot i misli da je to ok....
:suicide

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Dr_Obradovic on January 15, 2013, 02:20:17 AM
Dobra, dobra medovaca...
:ziveli

A ovaj decko sto kaze mami da je idiot i misli da je to ok....
:suicide

:drinks2
oxoxoxoxoxxo
:facepalm: :||

ICHTOT


Dr_Obradovic


aske

mislim da je mislio medovacu...:DDD

Dr_Obradovic


Lang

A Zlatiborska jagnjetina ? Cccc niste valjda to zaboravili ? :king:

Srba

Sve po redu... Ne valja sve odjednom :)

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Lang on January 16, 2013, 02:34:41 PM
A Zlatiborska jagnjetina ? Cccc niste valjda to zaboravili ? :king:

mmmmmmmmmm,.....jagnjetina,.......... :hmm :worth

tubifeks

Za sve pijandure koje ne znaju gde teraju preporučujem ovu stranicu... ;D

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,9603.0.html

ToTo



BOBOVIJERI

  Pazite medovaca je bila samo kao aperitiv...par cašica. Jagnetinu smo hteli naruciti, ali je Srba Š¾urio pa smo se zadovoljili sa ovalom domaćih specijaliteta, tj. pršutom, čvarcima, sirom i kajmakom, paprikom u pavlaci... Za jagnjetinu uvek ima vremena a i svi su dobrodošli, znači biće i toga nekom drugom prilikom  :drinks2

Lang

Jao znao sam da ste to zaboravili ...... :fighting:

stewzoR

zasto je svaki drugi lik danas admin?

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: stewzoR on January 17, 2013, 12:44:38 AM
zasto je svaki drugi lik danas admin?

zato sto nije svaki  treci eto zato ,.... :tongue2