OBJASNJENJE !

Started by gr1m, August 20, 2012, 05:08:09 PM

Previous topic - Next topic

gr1m

Ovako, ovo trpim vec neko vrijeme ali je sad preslo svaku mjeru. Sutio sam kad sam s vremena na vreme dobio kick s GARAGE CTF servera jer sam smatrao da je nekome nesto nekad bilo sumnjivo pa eto mrsko mu bilo specati ili uraditi pbss pa me kickao.
Danas sam dobio ban na tom istom serveru valjda pod sumnjom da haxam a nonstop sam im govorio da urade pbss slobodno ili
da me specaju pa da onda odluce.
Smatram da nije lijepo a ni kulturno takvo ponasanje nekih admina i da se taj rcon ocigledno daje nekim nesposobnim ljudima ( bez uvrede ).
Svako ko me imalo zna zna da nikad nisam haxao u zivotu a i kad bi haxao ne bi to radio na jebenom CTFu, logicno ?
Nisam neki pocetnik iz 2010 ili 2011 da nemam blage o CODu i htio bi da neki admini koji su ocigledno pocetnici prestanu s glupim kickanjem
i naravno da mi se skine nezasluzen ban.
Ako nece se to uraditi neka mi neko od nadredjenih tj vodja bitangi da dokaze haxanja i objasnjenje zasto se ban nece skinuti.

Unaprijed hvala

ns' gr1m

ludi livnicar

jesi li igrao pod svojim niskom danas kad si dobio ban ili nekim drugim. Posto te danas posteno nisam ni video na serveru. Kickao sam sa COCOm eke sto si se prostacili i vredjali

vd|cube(im)

Jel ti ti nick koji koristiš na serveru ??

Ban nemaš i samo napiši na kojeg admina sumnjaš da te kika bez razloga . 8)

gr1m

#3
Da, igrao sam s nickom ns^2`^7gr1m, kako nemam ban jer kad god udjem pod bilo kojim nickom mene kicka i
pise server disconnected/player kicked ?
A taj " ban " sam dobio prije nekih 45minuta.
Tacno ko su svi admini ne znam jer dugo nisam igrao na Bitangama posto mi je na tim serverima ping znao biti preko 120 tako
da nisam htio ni sebi ni ostalim kvariti zabavu.
Znam samo da je milance imao par optuzbi upucenih meni ali sad da li je on kickao ili neko drugi nisam siguran jer opet naglasavam
da ne znam ko su tacno sve admini na serveru.



P.S

evo sad nekim cudom me niko ne kicka

vd|cube(im)

Quote from: gr1m on August 20, 2012, 05:35:55 PM
Da, igrao sam s nickom ns^2`^7gr1m, kako nemam ban jer kad god udjem pod bilo kojim nickom mene kicka i
pise server disconnected/player kicked ?
A taj " ban " sam dobio prije nekih 45minuta.
Tacno ko su svi admini ne znam jer dugo nisam igrao na Bitangama posto mi je na tim serverima ping znao biti preko 120 tako
da nisam htio ni sebi ni ostalim kvariti zabavu.
Znam samo da je milance imao par optuzbi upucenih meni ali sad da li je on kickao ili neko drugi nisam siguran jer opet naglasavam
da ne znam ko su tacno sve admini na serveru.



server disconnected/player kicked  -  ovo nije BAN, da imaš ban samo bi ti odrrojavala konekcija i nebi uopće mogao na server. To šta se tebi dešava je da te netko kicka čim uđeš na server.   Milanche nema rcon od servera..

gr1m

a vidis ja sam mislio da je to ban. nisam ni u koga upirao prstom i rekao taj je 100% nego sam samo
rekao da sam imao par optuzbi s njegove strane.
ako je tako da je neko kickao cim sam ulazio onda bi bio red da se sazna ko to radi
i da se takve stvari zaustave.

c0C0

#6
Ma sine. sta se pravis budala kao nemas nista ?

prije 2 dana - mapa el alamein. sjeti se malo
cek samo da nadem ss .  kada si usao na server opalio blind gdje je pisalo i mouse 2, wepon itd. cijeli niz.. naredbi ali si krivo ukucao.i onda si se lagano nasmijao kao slucajno itd. pa si popio kick od mene.
i sada trazis neku pravdu ?


vd|cube(im)

Quote from: †c0C0† on August 20, 2012, 05:51:36 PM
Ma sine. sta se pravis budala kao nemas nista ?
cek samo da nadem ss od neki dan . gdje kada si usao na server opalio blind gdje je pisalo i mouse 2, wepon itd. cijeli niz.. naredbi ali si krivo ukucao.i onda si se lagano nasmijao kao slucajno itd. pa si popio kick od mene.
i sada trazis neku pravdu ?

Ako imaš  SS gdje ukucava ta sranja kikaj ga do mile volje  :stoner:

ludi livnicar

A zato on pre neki dn pia milanceta jel skripta za garand dozvoljena ili ne

gr1m

da coco pitao sam milana da li je skripta dozovljena ili ne nakon sto su je neki ocigledno koristili i pogodi kakav mi je on odgovor dao
na to moje pitanje ? NARAVNO DA JE DOZVOLJENA ! i nakon sto sam ja popio kick valjda zbog skripte dosao sam slijedeci dan i opet mu
postavio isto pitanje a on je rekao da NIJE DOZVOLJENA i nakon toga nisam je vise palio.
To sto je jedna od Bitangi rekla da je skripta dozvoljena pa ja popusim kick nije moj problem nego vas u komunikaciji !

hardwell.

Quote from: gr1m on August 20, 2012, 05:08:09 PM
Svako ko me imalo zna zna da nikad nisam haxao u zivotu a i kad bi haxao ne bi to radio na jebenom CTFu, logicno ?
Nisam neki pocetnik iz 2010 ili 2011 da nemam blage o CODu

zasto si onda opće postavljao pitanje jeli dozvoljena scripta za garand ako se ona vodi kao hax....
kazes da nisi niti bi ikad haxao na CTF u  :ne_razumem :ne_razumem

c0C0

Quote from: gr1m on August 20, 2012, 06:11:01 PM
da coco pitao sam milana da li je skripta dozovljena ili ne nakon sto su je neki ocigledno koristili i pogodi kakav mi je on odgovor dao
na to moje pitanje ? NARAVNO DA JE DOZVOLJENA ! i nakon sto sam ja popio kick valjda zbog skripte dosao sam slijedeci dan i opet mu
postavio isto pitanje a on je rekao da NIJE DOZVOLJENA i nakon toga nisam je vise palio.
To sto je jedna od Bitangi rekla da je skripta dozvoljena pa ja popusim kick nije moj problem nego vas u komunikaciji !


Ti stvarno moras biti totalni debil. SRY SVIMA NA OVOM IZRAZU AL TAKO JE. da ti povjerujes da se mozes skrpite, wh ,aim i ostala pomagalo koristi. znaci da si me pitao je li se moze skociti u bunar i ja da sam ti rekao da, ti bi skocio ? nema veze sto se ne bi mozda izvukao ?
Dolje ti se u lijevom uglu pise crvenim slovima sta je sve zabranjeno skripte,psovanjem,vrijednje , jumpanje , itd.
ajme kakvih sve ljudi ima :O


gr1m

Gdje to pise da se skripta za m1 vodi kao hax ?
Da prvo procitas moj prosli post energy pa da vidis razlog zbog kojeg sam postavio to pitanje
pa tek onda da se javis i izneses svoje misljenje.
Naravno da nisam nikad haxao kako na sd tako ni na ctf-u, sta tu ima da se ne razumije ?
To sto je milance meni rekao da se skripta za m1 smije koristiti to je stvar komunikacije
unutar klana i to ne smatram svojim problemom.
Kad sam ocigledno dobio kick zbog te famozne skripte vise je nisam ni stavljao ali kickanje
se nastavilo.

gr1m

Je li se ti pravis glup ili si stvarno glup ?
Naravno da cu pitati kad vidim da 90% servera koristi skriptu za m1 i ponasaju se kao da to nije nista novo.
Cak sto vise neki serveri dozvoljavaju m1 skriptu a i na cb je jedno vrijeme bila dozvoljena.
Skriptu za m1 i wh nemozes nikako porediti, tako da budemo nacisto ;)

dokini

Bilo kakva vrsta pomagala AIM WH SKRIPTE za odredjena oruzija su ZABRANJENA i to ti je konacan odgovor i ne peni vise

ludi livnicar

Hajde da nebi bili "nepravedni" i kickali te cim se pojavis. Evo ti tema gde ces lepo da se izvines igracima za koriscenje tog sranja i onda ako si covek nastavi da igras fer i nema problema

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,5794.0.html

gr1m

eto ludi ostavljeno izvinjenje a usput coco izvini zbog verbalnog vrijedjanja u postu iako si zapoceo prvi :)

ToTo

 :facepalm:

I jos dodje da se zali..... :||

gr1m

ToTo naravno da cu se zaliti kad ih 90% koristi m1 skriptu i mene se kicka x puta zaredom vec par dana.
Uostalom rijesena stvar...