News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Toto razocarao si me jako...

Started by DexonDee, June 14, 2012, 04:27:02 PM

Previous topic - Next topic

DexonDee

Evo dragi sabroci,prijatelji,braco,sestre,kumovi i najveci neprijatelji posle 1 godinu gospodin Todor zvani Toto vratio mi tenk ali me jako razocarao jer sam mu dao odlican tenk (tj oduzeo mi posle neke zalbe ovde na forumu) i sada me dusa boli jer je unistio moj DeeZver tenk  :cray

Evo da vidite kako je moj tenk izgledao pre nego sto mi je gospodin Todor oduzeo





I evo kako mi je vratio







Tuzicu te samo da znas! Naneo si mi dusevnu bol i sada mi je jako tesko SHABANE

vd|cube(im)

Toto voli male nabildane dječake  :stoner:

Kordoba

Da... strahota sta ti je uradio od tenka  :cray  :cray  :cray
Koliko ja vidim, tu postoje i elementi jos jednog dela - otudjenja tudje stvari i imovine (ali ti predlazem da se posavetujes sa pravnom sluzbom klana VOZD)... Evidentno je da je pokusao da ga odnese na terasu ali nije mogao uz stepenice, pa ga je tu ostavio   :shok
:hmm Kako samo nije video onaj kolski put ?!?!
To je sam dokaz stare poslovice: "Ko drugome tenk ostecuje i krade, pored dugog nosa ni ochi mu ne rade..."  :facepalm:

ToTo

 :facepalm:

Ko ne zna Dexon ima specijalni cit, mnogo gori od WH, Aima, itd, radi se o scripti uz pomoc koje moze voziti tenk po mapi i gaziti ljude.

U toku redovne kontrole saobracaja na Matmati ustanovljeno je da isti nema polozen vozacki ispit za upravljanje borbenim vozilom marke Tiger x5 i vozilo mu je do daljnjeg iskljuceno iz saobracaja, a njega ceka novcana kazna, oduzimanje tri poena i posecivanje seminara koje organizuje nas saborac Stekara, sa temom depilacija bikini zone.

:rofl :rofl :rofl

DexonDee


dokini


DexonDee

Posto nemas dokaze trazim 1.000.000 evra za nanetu bol!

Black Mamba

   S obzirom da je, po svemu sudeci,  izvrseno krivicno delo kradje ( član 203. stav 1 KZ RS), pravna sluzba Grupe VOZD predlaze podnosenje krivicne prijave protiv Todora (zvanog Toto), kao i pokretanje parnicnog postupka za naknadu materijalne i nematerijalne stete (pretrpljena bol i dusevne patnje). ; :whip3:

DexonDee

#8
i clan 22. stav 1 povlaka 5 :)


Black Mamba


Kordoba

Eto, culi ste pravni tim grupe VOZD!
Po sistemu Kadija te tuzi, Kadija ti sudi, gospodine Toto duznost nam je da te obavestimo da je Dexon bio tuzilac, ja sam ti bio advokat po sluzbenoj duznosti, a Mamba je sudija...
Posto nisam imao nista da iznesem u tvoju odbranu, molim Mambu da iznese presudu po pitanju ovog KD...

Takodje obavestavamo g. Todora, da u koliko ulozi zalbu drugostepenom organu, sudko vece cine: Mamba, Gagi i opet Dexon, pa mi se cini da mu to nije pameno, neka bude srecan presudom...

Mamba - ozezi! 

Sto se tice parnice, vrednost tenka je od strane nezavisnih sudskih vestaka Mykela i Djure procenjena na oko 750 evra, pa kad se tu doda pretpljena bol i dushevne patnje za koju je trazeno milionce (ocito da je Dexon bio jako vezan za navedeni "tenak"), dolazimo do cifre od
1.000.750 eura...  :innocent

Pa ti sad vidi sta ces

ToTo

E pa kad vec tuzite, dodajte tu pored dusevne boli i teske fizicke povrede, koje ce Dexonu biti nanete sa moje strane. Zakazujem okrsaj pljeskavicama  u hamburgeriji Bubi grill  :rofl :rofl :rofl

Ama vi ste gori od inkvizicije  :rofl

ToTo

Quote from: vd|cube(im) on June 14, 2012, 04:33:54 PM
Toto voli male nabildane dječake  :stoner:
Zaboravio sam da odgovorim na ovaj post........................................mrs!!

:rofl

stewzoR


pick n roll

pa dobro jel ti znas kakvi su putevi u futogu?

dokini

Quote from: ToTo on June 15, 2012, 06:30:10 PM
E pa kad vec tuzite, dodajte tu pored dusevne boli i teske fizicke povrede, koje ce Dexonu biti nanete sa moje strane. Zakazujem okrsaj pljeskavicama  u hamburgeriji Bubi grill  :rofl :rofl :rofl

Ama vi ste gori od inkvizicije  :rofl

Znaci najebo ga je mali

DexonDee

Toto kako se to javljas na telefon a? pa 100 puta sam ti rekao da se kaze MOLIM a ne MRS

Black Mamba

#17
Iz izjave tuzenog- da ce pored dusevne boli, Dexonu naneti i fizicke povrede, Pravna sluzba Grupe VOZD konstatuje da se radi o pretnji. Medjutim, s obzirom da prema nasem Krivicnom zakoniku ne postoji krivicno delo, koje se zove pretnja , pravna sluzba predlaze tuziocu da se obrati policiji u cilju predizimanja potrebnih operativnih mera tj specijalnih mera za njegovu zastitu od eventualnih napada optuzenog (Todora)

PRESUDA: Sud izrice novcanu kaznu za krivicno delo kradje (clan 203. stav 1 KZ  RS) Todoru (zvanom Toto) u iznosu od 1.000.750 EUR.
POUKA O PRAVNOM LEKU: Odluka suda je konacna i protiv nje se ne moze izjaviti zalba.
                                      Osudjeni se moze osloboditi kazne, ako Pravnoj sluzbi Grupe VOZD kupi pljeske u hamburgeriji Bubi grill :D

DexonDee


Srba

Toto, Dee se nesto silno razgalio - imas li jos neki tenkic da mu razvalimo, hahahahahaha

Kordoba

#20
Jel neko spomenuo - zovite policiju?  :o  :o  :o
Znaci Mamba, vreme je a ?  :clapping
Drzi se Toto za ovu pretnju! Povescu pet ljudi i svi cemo poruciti duple pljeskavice, pre toga im necud ati da jedu dva dana, sto znaci jos jednu turu duplih... odradice mars na Fruskoj Gori bez kapi vode pa ce popiti tri bureta piva  :drinks2
Toto, radices duple smene da ovo otplatis!!! :jump

ToTo

E kad Dexon zakuva to je onda zakuvano. Sad ce novi lan, mislite o tome..............pljeskavice.......mljac....... :rofl

DexonDee