// MUNJA // klan , izvinjenje / isprika

Started by //Munja//DjaKI, June 14, 2012, 03:17:03 PM

Previous topic - Next topic

//Munja//DjaKI

Pozdrav BITANGE forumaši!

Pre neki dan sam dobio obavjest da je naš član klana,reklamirao na BITANGE serveru pa je dobio kick.Ovo je bilo ne namjerno jer u toku razgovora uopšteno o reklamiranju,izmedju mene i //Munja//prele,zaboravih napomenut da je to strogo kaŠ¾njivo na BITANGE serveru.
I ja sam kako znate,ne dozvoljeno reklamirao ovde na FORUMU zato što sličan post o reklamiranju klana pre mene nije bio editovan,zato primite izvinjenje od //Munja//prele i od mene.

Iskoristiću priliku da spomenem još nešto.Naime,jako mi smeta što nas na BITAGNE serverima ljudi spominju u negativnim kontekstima
(čiteri,ovo,ono) ,zato još jednom apelujem na BITAGNE admine da kontaktiraju mene (xf : happyyy1992),ako imaju neke prigovore na igrače našega klana.

// MUNJA // klan,je davno osnovao gospon Š ile i Starac Foča,ne zato da bi ih neko sve skupa,kolektivno nazivao pogrdnim imenima pa tako isto hoću da svi VI admini odreagujete ako se naš klan blati i vredja bez osnove jer se već dešavalo od strane nekih "pojedinaca" bez osnove.I tako u saradnji sa Vama i uz vlastite snage,//Munja// članovi će biti rado vidjeni "gosti" ako to već nisu.

S,postovanjem
//Munja//Djaki  :diablo


dokini

Super ti je izvinjenje ako vam treba pomoc imas na Xf Bitange comuniti gde su naravno sve Bitange a takodje i svi subadmini tako da ako vam treba pomoc u bilo cemu ili savet u bilo cemu Trazite.Nema potrebe za razglabanje po forumu niko nije popio svu pamet ovog sveta.

Srba

Naravno da ste dobrodosli - i mi zaista volimo da igramo warove sa vama.

Smetalo ti, medjutim, pominjanje ili ne - rekao sam ti da mi posaljes PM gde cu ti kopirati sve skripte. Ako hoces, mozemo i ovde. Meni je sve jedno...

Niko vas klan ne blati i ne vredja, a narocito ne bez osnova... Siguran sam da to nije vas stil, i zato bi trebalo da se pozabavite upotrebom skripti pojedinaca iz vaseg klana kako bi igra bila fer i postena.

Dakle, da skratimo pricu - sve pronadjene skripte sa imenima dobijas u PM-u i time da zavrsimo ovo dopisivanje na public-u. Poslao sam ti poziv i na XF, pa mozemo i tamo...

ToTo

Quote from: Srba on June 14, 2012, 05:01:23 PM
Naravno da ste dobrodosli - i mi zaista volimo da igramo warove sa vama.

Smetalo ti, medjutim, pominjanje ili ne - rekao sam ti da mi posaljes PM gde cu ti kopirati sve skripte. Ako hoces, mozemo i ovde. Meni je sve jedno...

Niko vas klan ne blati i ne vredja, a narocito ne bez osnova... Siguran sam da to nije vas stil, i zato bi trebalo da se pozabavite upotrebom skripti pojedinaca iz vaseg klana kako bi igra bila fer i postena.

Dakle, da skratimo pricu - sve pronadjene skripte sa imenima dobijas u PM-u i time da zavrsimo ovo dopisivanje na public-u. Poslao sam ti poziv i na XF, pa mozemo i tamo...

Upravo ovako,.....

Lang

#4
Najbolje resenje  :handshake:
Pozdrav //Munja//-ma i Siletu !
Lang  :king:




Srba

Ovim putem bih hteo da pohvalim Munje/Djakija na brzoj i efikasnoj reakciji. Dogovor je postignut i sve je reseno na obostrano zadovoljstvo.

Sve najbolje od Cika Srbe :)

Vidimo se preko nisana  :hat

//Munja//DjaKI

Hvala svima na lepim rečima!

Član sam BITANGE comuniti-a i tu sam uvek kontaktirao admine.

Srba,ja sam još jednom opomenuo za cfg-ove a što pre u saradnji sa tobom ću organizovat "generalku".

Znate,ljudi smo grešimo,samo je pitanje dali smo "ljudi" da to priznamo i da se kao isti takvi dogovorimo!  :drinks2

Pozdrav!  :diablo


Srba