News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

CoD1 Problem

Started by zlenzlla, May 02, 2009, 07:07:43 PM

Previous topic - Next topic

zlenzlla

Skinuo sam CoD1. Sastoji se iz dva .iso fajla. Kada narezem na cd, nece da pokrene instalaciju. Kada probam da instaliram sa HDD-a, moze prvi cd. Ali kada dodje do dijela kada trazi drugi disk, cak i kada ga ubacim u ROM, nece da nastavi.  Narezan je Nerom kao image. Probao sam i sa Deamon Tools, ali ne ide. Mada tek sam ga danas prvi put koristio pa mozda nesto ne radim kako treba. Uglavnom, kada ga mount-ujem, nece da mi napravi autostart (ako sam dobro razumeo tako treba).

Zna li iko kako ovo da rijesim?

PS: imam CoD2 instaliran. Mozda je to problem?

Podpredsednik

Skini Alcohol 120% i mount-uj diskove sa njim, nemoj ga samo update-ovati, meni ova verzija najbolje radi.
http://#cenzura#.com/files/228425101/Alcohol120_1.9.2.1705_retail_Incl_KEY.rar

IronC

Problem je u tome sto posle instalacije prvog diska moras ubaciti disk sa tacnim imenom drugog  diska za nastavak inace nece da prepozna drugi disk...davno sam negde na netu procitao kako se to resava eto da znas da je to pa sad ti malo google...

clumsy

ovaj zlenzilla uvek ima neke probleme  :-\
jel radi nesto kod tebe kako treba :P

Lider

Quote from: clumsy on May 03, 2009, 12:21:36 PM
ovaj zlenzilla uvek ima neke probleme  :-\
jel radi nesto kod tebe kako treba :P
:rofl :rofl crnac  :icon_lol:

zlenzlla

Quote from: clumsy on May 03, 2009, 12:21:36 PM
ovaj zlenzilla uvek ima neke probleme  :-\
jel radi nesto kod tebe kako treba :P

I ja kazem. Ovaj Helpdesk bi mogli da preimenujemo u "Zlenzlline hronike"  :rofl


Ma svi svjetski bagovi su otisli na moj racunar pa zato vi ostali nemate problema.  :spiteful

zlenzlla

Quote from: IronC on May 03, 2009, 08:05:50 AM
Problem je u tome sto posle instalacije prvog diska moras ubaciti disk sa tacnim imenom drugog  diska za nastavak inace nece da prepozna drugi disk...davno sam negde na netu procitao kako se to resava eto da znas da je to pa sad ti malo google...

oK, hvala. A sad malo na google.  :suicide

Lun

Ako se dobro sećam programi sa kojima je moguće editovanje imidŠ¾a mogu to da odrade, npr. UltraIso, MagicIso, IsoEdit ...

Podpredsednik

Quote from: Lun on May 05, 2009, 11:24:58 PM
Ako se dobro sećam programi sa kojima je moguće editovanje imidŠ¾a mogu to da odrade, npr. UltraIso, MagicIso, IsoEdit ...
Jes, podvlacim i ja sam se skoro zezao sa tim programima.

zlenzlla

Nema meni spasa. Moracu da skinem drugi file. Nece ni Deamon tools ni alcohol.  :suicide