News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Vista SP2/3 ?

Started by spdR, May 23, 2009, 10:28:14 PM

Previous topic - Next topic

spdR

Da li neko zna je l' izasla dvojka,a posto nisam bas upucen mozda i trojka ? ?? :D ako jeste molim link na PM ili ovde ako je dozvoljeno !


spdR

aha,ma na laptopu imam org windows sp1 vista pa bi mogao probati ovaj update ;)
oce se poboljsati nesto,performanse i slicno ?

*SPARTANAC*

Iskreno isprobao sam samo vistu SP1, zgadila mi se. I od tad ne pomisljam da napravim istu gresku! :doc
Pitaj nekog drugog za preformance, mada cisto sumnjam JER na SP2 su samo neke zakrpe za bugove. :thumbdown

spdR

Ma znam ja da je Vista shit,ali jbg...Ja bi stavio LAST XP/Black XP al' cale ne da HHEHE :)
Nece da me poslusa,misli da ne znam  bas najbolje o tome :)))
Kako god thx za link

*SPARTANAC*

Quote from: sp1deR on May 25, 2009, 01:19:23 PM
Ma znam ja da je Vista shit,ali jbg...Ja bi stavio LAST XP/Black XP al' cale ne da HHEHE :)
Nece da me poslusa,misli da ne znam  bas najbolje o tome :)))
Kako god thx za link
Realno nije los lest XP ALI osnovni XP je zakon najmanje oduzima ram, najbrze ucitava, ma sve u svemu zakon. OBICAN XP SP3 RULZ!

spdR

Meni je LAST XP mnogo bolji,nema sanse da se vratim na obican ! Bez obzira sto imam krsh pc :D

komara

#7
Quote from: *SPARTANAC* on May 25, 2009, 05:11:34 PM
Quote from: sp1deR on May 25, 2009, 01:19:23 PM
Ma znam ja da je Vista shit,ali jbg...Ja bi stavio LAST XP/Black XP al' cale ne da HHEHE :)
Nece da me poslusa,misli da ne znam  bas najbolje o tome :)))
Kako god thx za link
Realno nije los lest XP ALI osnovni XP je zakon najmanje oduzima ram, najbrze ucitava, ma sve u svemu zakon. OBICAN XP SP3 RULZ!
Tako je ja imam Vistu i oduzima mi mnogo memorije pa se vracam na XP   :wink2 ili da dokupim jos 2 giga memorije!
Ipak sam odlucio XPPPPPPPPP

*SPARTANAC*

Quote from: komara on May 26, 2009, 07:36:47 PM
Quote from: *SPARTANAC* on May 25, 2009, 05:11:34 PM
Quote from: sp1deR on May 25, 2009, 01:19:23 PM
Ma znam ja da je Vista shit,ali jbg...Ja bi stavio LAST XP/Black XP al' cale ne da HHEHE :)
Nece da me poslusa,misli da ne znam  bas najbolje o tome :)))
Kako god thx za link
Realno nije los lest XP ALI osnovni XP je zakon najmanje oduzima ram, najbrze ucitava, ma sve u svemu zakon. OBICAN XP SP3 RULZ!
Tako je ja imam Vistu i oduzima mi mnogo memorije pa se vracam na XP   :wink2 ili da dokupim jos 2 giga memorije!
Ipak sam odlucio XPPPPPPPPP
:clapping2 :yahoo :yahoo
To se trazi.... ja necu da uzimam novi windows sve dok se ti debili iz micr. ne opamete i naprave nesto normlano!

tnt74

Quote from: *SPARTANAC* on May 29, 2009, 09:29:57 PM
Quote from: komara on May 26, 2009, 07:36:47 PM
Quote from: *SPARTANAC* on May 25, 2009, 05:11:34 PM
Quote from: sp1deR on May 25, 2009, 01:19:23 PM
Ma znam ja da je Vista shit,ali jbg...Ja bi stavio LAST XP/Black XP al' cale ne da HHEHE :)
Nece da me poslusa,misli da ne znam  bas najbolje o tome :)))
Kako god thx za link
Realno nije los lest XP ALI osnovni XP je zakon najmanje oduzima ram, najbrze ucitava, ma sve u svemu zakon. OBICAN XP SP3 RULZ!
Tako je ja imam Vistu i oduzima mi mnogo memorije pa se vracam na XP   :wink2 ili da dokupim jos 2 giga memorije!
Ipak sam odlucio XPPPPPPPPP
:clapping2 :yahoo :yahoo
To se trazi.... ja necu da uzimam novi windows sve dok se ti debili iz micr. ne opamete i naprave nesto normlano!
Onda ces moj Nikola posteno da se nacekas

spdR

mozda ce vienna (sedmica) da bude dobra

*SPARTANAC*

Quote from: sp1deR on May 31, 2009, 05:22:53 PM
mozda ce vienna (sedmica) da bude dobra
Isto sranje (vista) drugo pakovanje.
Cak sta vise, zahteva malo brzi CPU. :wink2

spdR

Jbg
Sve u svemu za mene - xp 4 ever.
Za 4-5 god (valjda nisam preterao) se mozda i prebacim na vistu/viennu/ne znamkojidrugiwindows/ ako to bude bilo potrebno.

Zver

Niste u pravu, windows 7 je daleko brzi od viste, uradjen je novi shel, kao i kernel, zahteva mnogo manje memorije od viste a ima isti aero interface (malo unapredjen) indeksira sve fajlove na svim diskovima pa je i pretraga brza za 1000% (nesto slicno kao google desktop).
U svakom slucaju veliki korak napred.

Ja sam od microsofta dobio key kao i sam OS win7 da koristim dok ne udje u release fazu, moram priznati da je jako dobar, i da sve jako lepo radi na njemu.

spdR

sem bilo kog call of dutya,jer kika uNknown windows api function :)
pa sta ja znam,mozda ga i probam al niko ne rece nista za vistu sp2 :( btw vista je EPIC FAIL

*SPARTANAC*

Nista zver, ja sam citao nesto malo na wiki-u a tamo otprilike sve kao vista. E sad drugo je kad cujes od nekog ko ima iskustva sa time.
Ako je stvarno tako dobar OS verovatno cui org da uzmem.