OVEJTING KONEKŠN 1...2...3...4...2352452...21346362....256246234634....

Started by Hugh Janus novi profil, April 12, 2015, 05:15:09 PM

Previous topic - Next topic

Hugh Janus novi profil

POZDRAV,NEKADA MI SE DESI DA,KADA KLIKNEM DA SE KONEKTUJE NA NEKI SERVER BUDE ONAJ TEKST OVEJTING KONEKŠN I ODBROJAVA DO BESKONAČNOSTI,JEDNOM SAM ČEKAO DO 1001 PA SAM PREKINUO.KAO DA ČEKAM GODOA BGT,DA LI BI SE KONEKTOVALO DA SAM ČEKAO DO 1002 ILI IMA NEKI PROBLEM SA MNOM ILI JE SERVER ISKLJUČEN.SUMNJAM DA JE SERVER ISKLJUČEN JER KAD ODEM NA GAMETRACKER PISE DA IMA IGRAČA NA TOM SERVERU.NEKI KAŽU DA SAM NABIJEN OD STRANE ADMINA,KAKO MOGU ZNATI DA LI JE TO ISTINA?


domohomo

Prvo, kulturno je pisati malim slovima. Drugo, možda je koji server pao, pa ga treba restartat. Treće, kaže je avejting.

Hugh Janus novi profil

Maloprije takođe,odem na gametracker i piše da ima preko 10 igrača,probam se konektovati i opet odbrojava.Ima li ikakav način da se konektujem na neki drugi server,sem tog koji je pao?
Dakle nije me niko kick-ao?

vd|cube(im)

Lipo instaliraj XFIRE, pa dodaj servere na kojima igraš u favorite i preko XF-a ulazi na te servere. Onaj server kojem Xfire ne očitava ping tebi nije dostupan. To znači da taj server ne radi ili ti imaš ban na njemu ili je banan IP opsega sa kojeg ti igraš.  :stoner:

c0C0

Ja ipak mislim da si trebao cekati 1003 inace uspije nakon 5 pokusaja.


password

Ja moram da kazem, da mi je Hugh Janus cudan.
http://www.fr.profile.xfire.com/profile/hughjanuszvaniedi/
Svaku mapu dropa po 100 killova na garazi, a pise da igra 14 sati cod2...
:facepalm: :hmm :hmm
Sigurno da ima neko drugo ime i drugi profil u proslosti, i da je promenio ime, i sad me zanima ko je to.
:whip3:

Hugh Janus novi profil

#8
Nisam ni imao Xfire,instalirao sam tek kad su mi rekli ovdje.
CoD2 igram vec par godina ali ne u jednom komadu.
Što se tiče prošlih imena,sjećam se samo jednog koje sam koristio na S&D : edi_zvani_edin_alagic ili tako nešto.Isto bez Xfire-a.

password

Ako je tako, ja ti se izvinjavam, nisam bio upucen.  :snap
Ljudi se zale na tebe, ali koliko sam te pratio, nemam primedbu na tvoju igru  :handshake: