News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Koji je vas problem?!

Started by Dijabola, November 27, 2011, 03:58:09 PM

Previous topic - Next topic

Dijabola

Sta je ovo?? Ne razumem....igram na mixu i sve vreme izlaze neka obavestenja s konzole..ne moze da se igra, preko celog ekrana su..kazem tome ko stoji iza konzole da prekine i dobijem kik.. :thumbdown  :ne_razumem

ToTo


Dijabola

izlazi da je zabranjeno haxovanje, psovanje, spamanje, jumpanje i dobrodosli na mix server i sve se vrti u krug..tako po 100 puta...kaze |EMC|Tot da to radi |EMC| Mrvica***... :fighting:

DexonDee

Na konzoli se vrti zabranjeno psovanje jump...dobro dosli na bitange server i max ping 150 jel tako? A sada zasto kick pa eto ti slike zasto si dobio...nemoj misliti da nema admina na serveru ne SUBADMINA nego ADMINA sto znaci BITANGE...




ICHTOT

 :thumbdown nikad nisi dobio kik bez razloga,od tebe se ne trazi puno nego samo da prestanes sa psovanjem i vrijedjanjem... :ne_razumem

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Dijabola on November 27, 2011, 04:10:46 PM
izlazi da je zabranjeno haxovanje, psovanje, spamanje, jumpanje i dobrodosli na mix server i sve se vrti u krug..tako po 100 puta...kaze |EMC|Tot da to radi |EMC| Mrvica***... :fighting:


i to sto pise zasto tebi predstavlja problem, :omg:.....a kikovan si jer se nisi postovao pravila ,.. :whip3:

radaca


bucky


Kreowski

Dijabola jucer si psovao i vrjedjao na mapi Draguignan   ja nisam stigao slikat jer mi nije bio ukljucen xfire ali jesu drugi pa evo od ostalih iz EMC sličice




ja nazalost ostalo tvoje izivljavanje  nisam stigao slikat....

Da ne spominjem da svake 2-3 sekunde saljes TEAM SAY (yes sir, no sir, attack left flanck i te gluposti) pa zbog tebe moram iskljucit zvuk u igri na 0(nulu), ne samo ja nego i ostali

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: radaca on November 27, 2011, 05:26:11 PM
dokle vise o dijaboli !!!!!


:clapping stvarno dokle vise ,........nemo petrebe da banuje za sva vremena ali neka odmori metar dva dana,....i nas i sebe,.....i gotovo :violin:

vd|cube(im)

Dijabola ajde reci jel ikom smiješ van virtualnog svijeta kazati da mu J.... Mamu  :whip3:




Idi liječi komplekse na drugom mjestu  :shutup:

radaca

hahhahahha cube svaka ti dala :D

ToTo

I jos dodje ovde sam i pokrene temu   :|| :||    :facepalm:

dokini

Mislim da nema vise sta da se prica  :stoner:

DexonDee

Ajde samo da dijabola odgovori na ovo bio bi red...

Dijabola

Ja smaram...pa vi ste najveci smaraci....psovao sam juce ane danas...sto me niste JUCE kikovali...sto danas kad nisam rec pisnuo?!?!?!? najbolje je da svi stavite slike sa face-a pa da vidimo ko je kakva faca(osecam debeli retardi od sto kila u raspadajucim tapaciranim stolicama)..ne hvala  :stoner:

Kreowski

#16
Quote from: Dijabola on November 27, 2011, 10:56:38 PM
Ja smaram...pa vi ste najveci smaraci....psovao sam juce ane danas...sto me niste JUCE kikovali...sto danas kad nisam rec pisnuo?!?!?!? najbolje je da svi stavite slike sa face-a pa da vidimo ko je kakva faca(osecam debeli retardi od sto kila u raspadajucim tapaciranim stolicama)..ne hvala  :stoner:

Jucer nisam te kickao jer  RCON  zabaguje  i nece da se pokrene, inace bi te kickovo  kao sto nisam BLACKBELTa i baga bagujem  kickovao  (NIJE RADIO RCON)

Inace sto se tice kilaŠ¾e  fali mi jos 5 kila do stočne vage.. pa mozes i mene tu stavit medju 100 kila

ICHTOT

 :yes DA IMA NJIH OD STO KILA,ALI OD KUD TI PRAVO DA LJUDIMA KOJI TI MOGU BIT STARI GOVORIS DA SU RETARDI  :omg:

ToTo

#18
Quote from: Dijabola on November 27, 2011, 10:56:38 PM
Ja smaram...pa vi ste najveci smaraci....psovao sam juce ane danas...sto me niste JUCE kikovali...sto danas kad nisam rec pisnuo?!?!?!? najbolje je da svi stavite slike sa face-a pa da vidimo ko je kakva faca(osecam debeli retardi od sto kila u raspadajucim tapaciranim stolicama)..ne hvala  :stoner:
Ban sa foruma na 7 dana(ostavljanje postova), malo da ohladis glavu i razmislis o svom ponasanju ovde. Ako se ovakvo ponasanje nastavi, bice malo duze od 7 dana.

pick n roll

Quote from: vd|cube(im) on November 27, 2011, 06:30:36 PM
Dijabola ajde reci jel ikom smiješ van virtualnog svijeta kazati da mu J.... Mamu  :whip3:




Idi liječi komplekse na drugom mjestu  :shutup:

Pa sad sve zavisi koji je on? Pas ili ovaj deckonja..  :icon_twisted:

ludi livnicar

Pas je fantazija, kao onaj iz asteriksa i obeliksa. Koja je to rasa?

domohomo

Ja bi ga j.... za vas ne znam, al samo sa naočalama..... :diablo

vd|cube(im)

Quote from: domohomo on December 21, 2011, 01:14:32 AM
Ja bi ga j.... za vas ne znam, al samo sa naočalama..... :diablo
Pasa ili Dijabolu ???  :whistling

komara

Quote from: ludi livnicar on December 20, 2011, 04:50:27 PM
Pas je fantazija, kao onaj iz asteriksa i obeliksa. Koja je to rasa?
Liči na patuljastog sivog šnaucera

disappointed

Quote from: ToTo on November 28, 2011, 12:10:58 AM
Quote from: Dijabola on November 27, 2011, 10:56:38 PM
Ja smaram...pa vi ste najveci smaraci....psovao sam juce ane danas...sto me niste JUCE kikovali...sto danas kad nisam rec pisnuo?!?!?!? najbolje je da svi stavite slike sa face-a pa da vidimo ko je kakva faca(osecam debeli retardi od sto kila u raspadajucim tapaciranim stolicama)..ne hvala  :stoner:
Ban sa foruma na 7 dana(ostavljanje postova), malo da ohladis glavu i razmislis o svom ponasanju ovde. Ako se ovakvo ponasanje nastavi, bice malo duze od 7 dana.
to mu dodje ko mandatna kazna
izrice se na licu mesta i njeno sprovodjenje pocinje odmah
a ako tako nastavi ide kod sudije za prekrsaje...a porota zna da bude vrloooooo neprijateljski raspolozena

Tragedija@Mp3

I sta ce te sada bez Dijabole  :-\ ???
Pa Bitange forum ce biti prazan hehehe... (nece biti nikakvih postova 7 dana)... hihihi moj Dijabola  :acute

sad ne znam dali vam je bolje ili losije to sto ce biti odsutan na 7 dana.  :hmm

sve u svemu  :drinks2  zivjeli  :baby

Dijabola

Patuljasti snaucer biber-so.. :yes

ugly.fender