News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

STATISTIKE - Septembar 2007

Started by $tring, September 27, 2007, 01:06:37 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Postavljene su statistike za Septembar 2007!

//www.bitange.com

:) Da vidimo gde je ko........

mean

Jebes mi mater ako je ovaj dusan normalan :shock:

IronC

Da li se statistike mesecno azuriraju i izlaze za sveki mesec zasebno ili se nastavljaju i prenose iz proslog meseca?

$tring

Quote from: "IronC"
Quote from: "string"
Quote from: "IronC"Da li se statistike mesecno azuriraju i izlaze za sveki mesec zasebno ili se nastavljaju i prenose iz proslog meseca?

Iskreno nisam jos odlucio!  :cry:  .... bilo bi idealno da to sve radim na dnevnom nivou ili nedeljnom ali me to jaaaaaako mrzi.... :( jer moram sve rucno da radim... a verovatno cu napraviti posebno mesecne i posebno za svaki mesec.... ovo je sad za septembar.... otprilike....
Pa zar neije moguce da se napravi skripta da auto cita log sa servera i auto azurira stat. i premesti ove poslednje postove u temi za statistiku :)

ma moguce je... ali je to sve opasno drkanje.... jednostavno VSP nisu predvideli da imas mogucnost da vodis statistike po mesecima, danima... sto bi naravno bilo idealno.. sve mora da se parsira... i sve to moram rucno da radim.....

Nije problem jer sam se izvestio... prakticno bi mogao i cesce to da radim, ali ne znam tacno kako da se organizujem... ako je neko raspolozen da provali kako tacno ULTRA STATS radi i da ga testira, rado cu ga postaviti.... :) ja sam se drkao oko toga, ali nisam uspeo... ovaj sam namestio uz pomoc Saurona...... pa sad.......

tragao sam i za drugim programima za statistike, ali nisam nasao nista bolje.... tako da... jebi ga..... i ove statistike iz igraonice sve rucno radim, menjam fajlove i njakam se svaki put posle igranja......

IronC

Ma nema smisla da rucno to radis cim je zesci...onda cepaj jednom mesecno...ako u medju vremenu nadjem bolje resenje saljem ti...

$tring

Quote from: "IronC"Ma nema smisla da rucno to radis cim je zesci...onda cepaj jednom mesecno...ako u medju vremenu nadjem bolje resenje saljem ti...

ok

|EUnet|V@S!L!

to 15  sam aleeeeeeeee :D  :D  :D  :D  :D  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Sauron


$tring

Quote from: "Sauron"Postoji UltraStats.
On moŠ¾e da parsira log, i da pamti dokle je zadnji put stao.
http://www.shooter-szene.de/CmodsDownload-index-req-viewsdownload-sid-131-orderby-dateD.phtml

ma znam.... samo ga nisam naterao da proradi! :( .... a moze i VSP da nastavlja statistike i da pamti gde je stao....... a VSP mi nekako lepse izgleda... ili sam se samo navikao....  :roll:

Svakako cuvam stari log pa mogu namestiti...... jesi li se zezao sa tim ultrastat? ... rado bi naamestio i jedno i drugo.........

Sauron

Nisam uspeo za našu offline statistiku, jer je ultra izgleda namenjena samo za online statistiku. I ja sam se navikao na VSP, ali vsp ima jednu veliku manu. A to je da će na generalnoj statistici uvek nerealno skočiti onaj ko je bio prvi na poslednjoj. Kod nas se dešavalo da četvrti, peti skoči na prvo mesto i sustigne ogromnu razliku u skilu.