News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Umjesto TDM --> Only Rifle TDM !

Started by dEDA 1, May 01, 2008, 04:22:33 PM

Previous topic - Next topic

dEDA 1

Sto mislite o tome da umjesto // bitange Tdm // bude Only rifle tdm (ili neki drugi tip)jer ovaj tdm je vjecno prazan ! mislim da ce taj server bit uvijek popunjen ! samo karabini (po mogucnosti snajp) sa svake strane - tako da bude najpostenije (tj. da svaki team ima izbor svih karabina). Mislim da bi to bio jedan odlican server jer su karabini naj-puske(bar meni) NO BITANGE ODLUCUJU !!!!!!    TKO   JE    ZA    ? ? ? ? ? ?  :rnr   :awm   :camper
_ Ali i nemora biti umjesto tdm !!! 




dEDA 1

Odlucite da li je dobra ideja ili ne ?? No bit ce sto BITANGE odluce !! :rnr

domohomo


Rawentk

Pa ovako,tak i tak na mainu i garagi 90% ekipe igra s rifleom,tak da nevidim otrebe ,a kaj se tice za sd,nikog nije bilo na obicnom a kamoli da ce neko doc na sd rifle only.Ja sam da ostane tdm.

dEDA 1

#4
Quote from: Rawentk on May 01, 2008, 04:42:51 PM
Pa ovako,tak i tak na mainu i garagi 90% ekipe igra s rifleom,tak da nevidim otrebe ,a kaj se tice za sd,nikog nije bilo na obicnom a kamoli da ce neko doc na sd rifle only.Ja sam da ostane tdm.
da ali ja mislim da bi dobro doslo malo rata samo s karabinima !! nemora bit sd rifle moze i tdm rifle samo da je rifle only !¸bilo koji tip igre samo daje rifle !

eX1T


Simke

Odlicna ideja !
Slazem se da bude only RIFLE i samo jos nesto da dodam.Najbolje bi bilo da se vrti 5 mapa, neko misli da je to dosadno ali nije,ako stavite vise mapa npr staljingrad,lenjingrad,st.mere 100 % sam siguran da ce dosta igraca izaci.Npr da se vrti  toujane,matmata,tobruk,carentate i burgundy,najigranije mape...

dEDA 1

Mislim da je to najbolje ! vidim da vas je dosta za !! ali ipak BITANGE ODLUCUJU !!! Jer su rifle jedni od na jigranijih servera !!  :ziveli :-* :-[ :campe :aug :camper :wink:

domohomo

podrzavam ideju ovog mladog entuzijasta uz napomenu: nije vazno iz koje je puske nego di je smjesten metak :|| :|| :|| :|| :||

//MUP//THE OUTSIDER*

Odlična idjea ali ja bi i da ima snajpera!!!
Sve u svemu odlična ideja :)

IronC


dEDA 1


Staljin

E sad ga j....Prvo su trazili S&D pa nitko ne igra,pa onda TDM pa se igralo 5min,a da. Mislim da bi trebalo stavit nove MAPE. Aj zdravstvuj !

Fica

nemoze  tdm da bude pun kad postoji tek par dana treba vremena . moze only rifle al da ima kilcam

dEDA 1

Quote from: Fica on May 06, 2008, 12:32:05 AM
nemoze  tdm da bude pun kad postoji tek par dana treba vremena . moze only rifle al da ima kilcam
NIJE VAZNO KOJI TIP IGRE SAMO DA JE ONLY RIFLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AA