News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

da li sam banovan ??? help

Started by dzona77, September 15, 2010, 12:16:01 AM

Previous topic - Next topic

dzona77

Ne mogu se konektovati ni na jedan server od juce pa me interesuje da nije ban pošto sam prije par dana rekao nesto ruzno tj. odgovorio nekome povodom gej parade i bio sam kikovan a poslije ne znam da li sam sta rekao ? Molim pomoć, ne kontam se baš u ove stvati pa mi pomozita. prijavljujem se pod imenom dzoni a ip 109.165.245.63 koju mi prikaze kad je provjerim na nekom sajtu a kada kucam run/cmd/ipconfig  izbaci ip 192.168.1.2  pa molim ako sam i napisao neku glupost da zanemarite jer sam stvarno taraba za ovo a igram samo kada uhvatim vremenab zbog posla i dvoje djece    poz

ToTo

Ako si govorio protiv gej parade, onda te clumsy kiko garant  :rofl :rofl :rofl

Ostavi ovde IP, pa ce pogledati neko  :hat

Sllon

Quote from: ToTo on September 15, 2010, 01:43:35 AM
Ako si govorio protiv gej parade, onda te clumsy kiko garant  :rofl :rofl :rofl

Ostavi ovde IP, pa ce pogledati neko  :hat

Mislim da je popio ban od Staljina ako je pisao nešto protiv gay-ova :D    :icon_bad:

dzona77

Pa moŠ¾e li mi iko pomoci na ovom forumu ili da me uputi gdje, kome i kako da se obratim za pomoć??? Ajde ljudi pomoć!!! :ne_razumem :||

ToTo


dzona77

Čitao sam neke i video sličnost ali me zanima ako je ban zbog čega i dokada to traje i da li je to zastalno jer smatram da nisam napisao nešto katastrofalno tj. više od drugih koji provociraju a niko ih sa servera ne kika vec neki mogu a neki ne pa me samo to zanima jer nemam običaj da bilo šta pišem u toku igre i uglavnonm ne čitam tuđe komentare pa bih još jednom molio za pomoć jer da znam ne bih pitao a nekontaju se svi u računare i te slengove, nazive i slično pa zato i pitam i valjda zato postoji forum a da svi znamo pa koji će mi onda forum i9 još jednom ponavljam da se slabo kontam u sve ovo samo igram radi opuštanja i kada imam vremena jer nisam klinac i imam porodicu i posao i to mi dođe kao izduvni ventil i nije mi do zajebancije već mi treba pomoć ako neko moŠ¾e a ako neće onda molim da se izjasne oni koji su postavili forum da dŠ¾abe ne pišem . Unapred zahvaljujem :worth :worth :worth

Staljin

#6
Quote from: Sllon on September 15, 2010, 03:12:35 PM
Quote from: ToTo on September 15, 2010, 01:43:35 AM
Ako si govorio protiv gej parade, onda te clumsy kiko garant  :rofl :rofl :rofl

Ostavi ovde IP, pa ce pogledati neko  :hat

Mislim da je popio ban od Staljina ako je pisao nešto protiv gay-ova :D    :icon_bad:

slusaj ti sinko,do kad ti mene mislis zajebavat?Ja sa tobom nisam ovce cuvao ,a tvoj ip cu ja uhvatit i budi siguran da sve dok sam ja u klanu neces na bitangama igrat,smece nedoprcano balavo

ToTo

dzonna77 - IP ostavi, pa ce neko od admina pogledati. Aj napisi da si ovo procitao i razumeo, jer sam ti gore isto to napisao, a ti nista?

ToTo

Quote from: Sllon on September 15, 2010, 03:12:35 PM
Quote from: ToTo on September 15, 2010, 01:43:35 AM
Ako si govorio protiv gej parade, onda te clumsy kiko garant  :rofl :rofl :rofl

Ostavi ovde IP, pa ce pogledati neko  :hat

Mislim da je popio ban od Staljina ako je pisao nešto protiv gay-ova :D    :icon_bad:

Zver da li je ovo vredjanje? Da li ovaj post treba obrisati, a ovom decku PONOVO objasniti pravila foruma, ili ga banovati, jer mu je ovo treci put da podjebava?

jape

Quote from: ToTo on September 18, 2010, 12:51:17 AM
dzonna77 - IP ostavi, pa ce neko od admina pogledati. Aj napisi da si ovo procitao i razumeo, jer sam ti gore isto to napisao, a ti nista?
Ostavio je jos u prvom komentaru...

"prijavljujem se pod imenom dzoni a ip 109.165.245.63 "

ToTo

Quote from: jape on September 18, 2010, 12:58:58 AM
Quote from: ToTo on September 18, 2010, 12:51:17 AM
dzonna77 - IP ostavi, pa ce neko od admina pogledati. Aj napisi da si ovo procitao i razumeo, jer sam ti gore isto to napisao, a ti nista?
Ostavio je jos u prvom komentaru...

"prijavljujem se pod imenom dzoni a ip 109.165.245.63 "

Pa pogledajte mu ljudi sta je u pitanju, pretpostavljam da se radi o celom opsegu.

dzona77

Proradilo je, rade serveri, hvala svima na trudu onima koji su htjeli da pomognu jer kao što sam rekao ne razumem se u te stvari vec mi neki klinci instalirali igricu i ja kad uhvatim vremena igram pa sam zato smarao sa nekim pitanjima  tek da nesto naucim ,jos jednom hvala onima koji su htjeli da pomognu