News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

CoD5 1.2 problem

Started by hajae, February 24, 2009, 09:22:02 PM

Previous topic - Next topic

hajae

Ovako skinem apotch sa vaseg weba. Jel se jos kome javio problem da nece instalirat patch???

CELIK!

Nemas mesta na C.Moras imati tamo mesta.I moras imati 1.2 crack ako nemas original igru.Za crack se javi na xfire:abosnjak-nije moj xfire.

$tring

Meni je instalacija 1.2 zavrsena, ali nisam dobio krajnji ekran da je sve gotovo. Nakon startovanja igre, ponovo mi pise u igri da je verzija 1.0xxxx umesto 1.2 ... mozda je to tako svima, ali difinitivno mi radi 1.2.

hajae

Quote from: CELIK! on February 25, 2009, 10:06:34 AM
Nemas mesta na C.Moras imati tamo mesta.I moras imati 1.2 crack ako nemas original igru.Za crack se javi na xfire:abosnjak-nije moj xfire.

Omg. Na C imam 85 Giga free a na D imam 130 i nece a jos imam dodatni hard od 400. String tebi je najnormalnije instalirao patch?

Bezobrazna_Deca

Iako ti je instariran 1.2 patch svakako ce ti dole desno pisati version 1.1XXXXx   samo sto ces imati 1.2 patch tj da si obracao paznju pre 1.2 je pisalo nesto kao  1.0.10010 dok je sad 1.0.1054.

ako imas problem da nece da ti udje u igru, tj da ne reaguje na /reconnect u igri, trebaju ti SP i MP crackovi, ako nemozes da nadjes javi se na onaj Xfire gore.

spdR

Rekao 100 puta i opet cu,glupi Treyarch ! Nek ostave sve ostale CoD-ove IWu...

hajae

Quote from: Bezobrazna_Deca on February 26, 2009, 12:35:37 PM
Iako ti je instariran 1.2 patch svakako ce ti dole desno pisati version 1.1XXXXx   samo sto ces imati 1.2 patch tj da si obracao paznju pre 1.2 je pisalo nesto kao  1.0.10010 dok je sad 1.0.1054.

ako imas problem da nece da ti udje u igru, tj da ne reaguje na /reconnect u igri, trebaju ti SP i MP crackovi, ako nemozes da nadjes javi se na onaj Xfire gore.

Nece se ni instalirat. Javio sam se na naj xfire nezz ni on rijesenje. Dode do predkraj instalacije i kaze da je failo.