News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Zalbe

Started by clumsy, December 13, 2007, 01:53:54 PM

Previous topic - Next topic

clumsy

Evo na ovom postu pisite ko vas vredja na rasnoj,verskoj i nacionalnoj osnovi. Ima mnogo ljudi na serveru koji ce ti reci nesto uvredljivo itd.
Ja nikog ne vredjam, niti cu vredjati. Dolazim na ovaj server da igra i da se druzim, a ne da bi me neko vredjao i pljuvao. Probajte da uhavatite i screenshot da bi svi videli o kakvim se uvredama radi.

evo ja da pocnem.

Onaj Romper Stomper me naziva kurvom, babanom i jos je nesto blebetao, zato sto sam ga docekao i sto igra predvidljivo.

Pisite zalbe jer ce visi funkcioneri bitangi to sankcionisati.  :wink:

Podpredsednik

Upravu si Clumsy, ovde smo da se druzimo i dobro zabavljamo, a ne da se vredjamo. Imao sam i ja prilike da vidim gomilu uvreda na rasnoj osnovi.
Ako Vas neko vredja, samo pritisnite F12, automatski ce se napraviti screenshot u folderu: C:\Program Files\Call of Duty 2\main\screenshots
Tu sliku mozete postaviti na internet pomocu nekih sajtova kao sto je
http://photobucket.com/ i link Vaseg screenshota sa te stranice postaviti ovde u Vasem postu.

taki

Pa ljudi nemaju dovoljno seksa u zivotu pa se prazne vredjajuci druge :D
Samo ih pitajte kad su zadnji put nesto ..... :D
Ucutace odma:D

Sauron

Sprovodili anketu na nekom fakultetu koliko često imaju seksualne odnose.
Stane ispitivač pred ceo amfiteatar i pita koliko studenata ima seksualne odnose jednom dnevno.
I javi se pola amfiteatra vičući "JA JA JA"
"Koliko vas ima seksualne odnose jednom nedeljno"
E sad se javi njih malo manje, jedno trećina amfiteatra "JA JA JA"
"Koliko vas ima seksualne odnose jednom mesečno"
Javi se nešto malo nezadovoljno vičuću "jaaaaa"
"A koliko vas ima seksualne odnose jednom godišnje"
Javlja se jedan student, sav presrećan vičući na sav glas "JAAA JAAA JAAA JAA JAAA"
Sad svi u čudu ga pitaju što se tako raduje, kada samo jednom godišnje...
"DANAS JE TAJ DAN, DANAS JE TAJ DAAAAN"

$tring

Quote from: "Sauron"

"DANAS JE TAJ DAN, DANAS JE TAJ DAAAAN"

:lol:

$tring

Quote from: "clumsy"Evo na ovom postu pisite ko vas vredja na rasnoj,verskoj i nacionalnoj osnovi. Ima mnogo ljudi na serveru koji ce ti reci nesto uvredljivo itd.
Ja nikog ne vredjam, niti cu vredjati. Dolazim na ovaj server da igra i da se druzim, a ne da bi me neko vredjao i pljuvao. Probajte da uhavatite i screenshot da bi svi videli o kakvim se uvredama radi.

evo ja da pocnem.

Onaj Romper Stomper me naziva kurvom, babanom i jos je nesto blebetao, zato sto sam ga docekao i sto igra predvidljivo.

Pisite zalbe jer ce visi funkcioneri bitangi to sankcionisati.  :wink:

Procedura je sledeca... napravite snapshot (ne ti naravno, posto te znam barabo) ... okacite na forum i sto je najbitnije trazite nekog od admina servera : $tring, Ironc, Citadel, Mykel ... Najbitnija je stvar da mu se uhvati IP. Sto se tice Romper Stomper-a ako hoces mogu da ga banujem pa vise nece dolazaiti. Sa njim bar nece biti problema. Banovacu celu Bugarsku mrezu pa se niko odatle nece igrati...

IronC

Ma smo strogo :) ko nije dobar dobija iz E -dura po glavi :)

Podpredsednik

Irone, znao sam da si muzicar, hahahahaha.....

Simke

Nisam hteo da otvaram novu temu a ova je cini mi se najprikladnija za ovo sto zelim reci.
Kad odem na bitange.com uvek odem na forum i na server statistike kao i svaki put.I odem na statistike kad imam sta da vidim :shock: nema mene (kao da me je neko obrisao ili sta vec),pomislio sam da sam se nesto utripovalo ponovo udjem na stranicu isto,idem na search player name ukucam SIMKE nista mi ne izbacuje ???A primetio sam da takodje nema vise Sgt.Evansa i Sumahera koji su takodje u mom klanu.
I sad pitam zasto nas nema i ko je odgovoran za to ?

mean

Kada otvoris statistike,u gornjem levom uglu pise "januar '08",klikni na njega pa proveri :wink:

Ja sam sada gledao i ima vas na spisku :ziveli:

Quote from: "Simke"i ko je odgovoran za to ?

Ja mislim da si ti,zar ne :?:

Simke

Mudro zboris mean mudro zboris ovog jutra !! :lol:
Hvala imas pivo od mene ako se sretnemo nekad :D

Sluzhba Vneshney Razvedki

:lol:
sad me podseti na onaj o coli i canetu iz partibrejkersa  :wink:
kad ga pitao cola - e cane 'oces da snimimo duet a cane mu rekao - colo covece na cemu si :lol:
eee imam i ja zalbu heheh
zalim se na majstor kedija !
mali nema pojma a divlja
na moju primedbu odgovorio teskim uvredama !
pa onda reko citadel i jos neki da nece da ga vidi na serveru pa ovaj menjao nik u majstor (plavim)
smirio se on dva-tri dana ali posle toga kad god prodje pored mene on me lupi kundakom
zastanem nisanim a ovaj tras !
i tako pet- ses' dana
zalio se ja ajronu i jos nekima i nista
i onda mi pukne film
i primenim sledecu taktiku  :wink:
cim ga vidim da je doso' oddma se zalepim za njega (odpozadi) i nedam mu mira
krene on a ja pistoljem iza njega rokam da nas cuju
i obicno njega posto je ispred izrokaju :lol:
ili recimo stanem na ulaz negde on ne moze da udje pa ga roknu :lol:
i tako po deset- petnes' minuta dok mu ne dojadi pa ode :lol: :lol: :lol:
mali je mislio da je vece kuce od mene :lol:
ne biva :lol:

SALTSTONE

Quote from: "Sluzhba Vneshney Razvedki":lol:
sad me podseti na onaj o coli i canetu iz partibrejkersa  :wink:
kad ga pitao cola - e cane 'oces da snimimo duet a cane mu rekao - colo covece na cemu si :lol:
eee imam i ja zalbu heheh
zalim se na majstor kedija !
mali nema pojma a divlja
na moju primedbu odgovorio teskim uvredama !
pa onda reko citadel i jos neki da nece da ga vidi na serveru pa ovaj menjao nik u majstor (plavim)
smirio se on dva-tri dana ali posle toga kad god prodje pored mene on me lupi kundakom
zastanem nisanim a ovaj tras !
i tako pet- ses' dana
zalio se ja ajronu i jos nekima i nista
i onda mi pukne film
i primenim sledecu taktiku  :wink:
cim ga vidim da je doso' oddma se zalepim za njega (odpozadi) i nedam mu mira
krene on a ja pistoljem iza njega rokam da nas cuju
i obicno njega posto je ispred izrokaju :lol:
ili recimo stanem na ulaz negde on ne moze da udje pa ga roknu :lol:
i tako po deset- petnes' minuta dok mu ne dojadi pa ode :lol: :lol: :lol:
mali je mislio da je vece kuce od mene :lol:
ne biva :lol:
:mrgreen:

Alekre

Simke, mozda stalno menjas nickove.

jogi d medvjed


Sluzhba Vneshney Razvedki

meni se jogi cini bas kao ok igrac
takvih bi nam trebalo vise na serveru
zato onom dripcu ban  :!:
a viljuski opomena

Zver

Ja ipak mislim da ako ce dobiti ban, treba obojica da ga dobiju, a ako ce biti opomena, takodje obojica, posto je isti prekrsaj u pitanju

Sluzhba Vneshney Razvedki

ma da ...
samo sto se onaj ponavlja a viljuski se mozda omaklo
e sad ne znam ali definitivno nesto treba se uradi
bez obzira ko je u pitanju ....

Zver

Psovka tipa jebem ti ...... se ne omakne, moras biti prilicno ljut da bi to napisao. Znaci ostajem pri tome da ako se kaznjava onda je isto za sve.

KIKI

e sad
ja nekad napisem iz zajebancije jebem ti kolace i te fore nemojte to da mi sankcionisete

korisnik2007a

Ja se zAlim sto imate toliko mapa i mrzi me da cekam da se download-uju



btw kupio sam makinu...

ristic

i ja ponekad opsujem, tipa - ne mogu da veruje, u picku materinu...al ne bih reko da ikog vredjam :)

KIKI

ZNACI NA MAIN POD HITNO DA SE VRATE DIMNE BOMBE I SUZAVCI I BAJGON DA POBIJEMO OVU GAMAD OD STEKARA

ristic


Alekre

Tebe, Humanog, Sluzbu... Celu tu ekipu.

KIKI

jao risticu ne seri

ali realno treba ih nadimiti i pobiti ko gamad

Sluzhba Vneshney Razvedki

Quote from: "Alekre"Tebe, Humanog, Sluzbu... Celu tu ekipu.
kiki steker aaaaa ?!?!?!?!?!
eee ajde' idi pokri tastaturu necim heklanim :lol:
ili vezenim :lol: :lol: :lol:

El Muerte

Ma nije frka ako opsujesh stp ja volim da kazem "u prazno" tipa:
mamu mu jebem, u PM, e u qrac itd.

Ali "subjektivne" psovke tipa: mamu ti......, idi u pm, i pushi q.... ce se sankcionisati najstrozije !

Sluzhba Vneshney Razvedki

eee pa onda dokazi da si od reci pa banuj majstor kedija - iliti sadasnjeg majstora (napisano plavim)  :wink:

jogi d medvjed

Ae, nisu sve ruŠ¾ne riječi upućene meni kol'ko se sjećam, ja samo okinem ss (npr. viljushka se nije obraćao meni, a ni ovi u idućim ss-ovima isto mislim), al' ruŠ¾no je svejedno. Netko dođe igrat' i opustit' se skidajući fašiste s onog platoa u Tobruku :P, i onda njega/nju neki pojedinci idu vrijeđat'. :palac dolje:

Ima pojedinaca koji nisu baš vični igri, ili nemaju sreće pa poginu par puta zaredom i idu svima psovat sve zbog svoje frustriranosti umjesto da izađu sa servera ako ih igra moŠ¾e toliko iŠ¾ivcirat i vrate se kad se smire. I tak'.

Uchika  madara
SD*Psihoman
SD*koja tihi
Doomdude
Divineinsanity

clumsy



i sada recite da je to lepo?  :evil:

Sluzhba Vneshney Razvedki

koja sramota
doticnog sam olesio na otvorenom i iz pokreta
niti sam cetovao s' njim
dakle nikakav povod
a on iz cista mira ....
samo sam mu napisao da to ide na forum i da moze da ocekuje ban
a on uzo' da kenja nesto kao - kako zna on citadel-a i kao moz' da radi ovde ama bas sta hoce ........
nisam 'teo pravim skrinsotove i da ih kacim jer mozda je ovaj stvarno citadel-ov ortak - pa da ga ne sramotim
toliko ..........................

$tring

Quote from: "Sluzhba Vneshney Razvedki"koja sramota
citadel-ov ortak - pa da ga ne sramotim

Nije naravno, i dobice ban cim ga vidim.

Simke

Izvinanjavam se u Sumaherovo ime ali on ce se sam izviniti i bitangama i ovom liku tom liku kog je uvredio.Nadam se da nece dobiti neki dugotrajni ban mada ne verujem da bi to rekao iz cista mira...
Mogu ja da kazem sad lupam Sasa majmun a on mi napise simke ti si majmun pa ja to slikam i postavim ...
Sve u svemu ipak nije lepo od Shumija ali nadam se da ce biti blago kaznjen zato sto nije imao pre takve ispade!
I odma da kazem posto sam ja kao "problematican" kako neki kazu ja se samo iznerviram i kazem -Ooo boze ko me ubio u shali i to zna vecina i TomaSU i VIP.er to kazem u sali prestacu ako to nekom toliko smeta.

ristic

-.-

a jbt sluzba, a kad sam te pito sta je on to uradio...kulirao si me...

e nemojte namerno da ga banujete :p

dobar je sumaher...samo ga mnogo kenja sa ubistvima

Alekre

Hehe. Ali imajte obzira. Nekada Sluzba i Humani, stek ekipa toliko nadrkaju coveka da je to nemoguce. Sluzba ne zna ali ja ga stalno psujem.

Sluzhba Vneshney Razvedki

Quote from: "string"
Nije naravno, i dobice ban cim ga vidim.
ma ok posto se simke izvinio u njegovo ime .....
Quote from: "Simke"Izvinanjavam se u Sumaherovo ime ali on ce se sam izviniti i bitangama i ovom liku tom liku kog je uvredio.Nadam se da nece dobiti neki dugotrajni ban mada ne verujem da bi to rekao iz cista mira...
Mogu ja da kazem sad lupam Sasa majmun a on mi napise simke ti si majmun pa ja to slikam i postavim ...
Sve u svemu ipak nije lepo od Shumija ali nadam se da ce biti blago kaznjen zato sto nije imao pre takve ispade!
I odma da kazem posto sam ja kao "problematican" kako neki kazu ja se samo iznerviram i kazem -Ooo boze ko me ubio u shali i to zna vecina i TomaSU i VIP.er to kazem u sali prestacu ako to nekom toliko smeta.
ma ok si bre simke
cak i pisao o tome sto pricas i na forumu
zbog tebe se niko ne ljuti ....
Quote from: "ristic"-.-

a jbt sluzba, a kad sam te pito sta je on to uradio...kulirao si me...
pa sta imam da razglabam sad o tome kad decko max iznerviran ?!?!?!?!
samo jos gore moz' da bude ...
bio je u afektu a na takve stvari verovatno naviko kad igra sa svojim klanom tako da ....
bilo pa proslo

Simke

Pricao sam sa Shumijem i kaze da ce svratiti na forum cim bude imao vremena ali Sluzba ja ti kazem a mozes i sam da pretpostavis da je to rekao iz zezanja meni rece da je stavio i smajli :DD da bi video da se sali...  Sve u svemu mislim da nema potrebe za banom ako cemo ako onda bi svaki dan neko bio banovan !

Sluzhba Vneshney Razvedki

prihvatio sam izvinjenje
nema potrebe za banom
sve je max ok

zgoLjavi


Sluzhba Vneshney Razvedki



e ovo je zadnje :(
cist ban  :!:

Simke

OOOO boze zgoljavi nemoj da pises kad ne znas o cemu se radi i kome je rekaoooo !!!!!!!!!!Reci kome je rekao,reci ???? Belicku nije to znamo ...
Ne mogu da verujem da zbog gluposti neke odma postavljate ss ... :evil:

Sluzhba Vneshney Razvedki

danas je bila rasprava oko imena poglavnik i ja sam ucestvovao ali nikog nisam vredjao - vec konstruktivno doprinosio
cak sam i kasnije pitao pred svima volfsa (poglavnik) da ga nisam mozda necim uvredio i decko nije imao zamerki
ali alekre me je nabedio (lazuci) da sirim nacionalnu mrznji i pri tom vredjajuci  :!:
decku je izgleda tesko izkomplexran mnome ...
dakle bez ikakvog povoda ...




a onda kada je dosao el muerte i pitao sta je bilo njega laze a mene nabedjuje da ga prozivam ....

a onda stupaju na scenu njegovi iz klana i lazu ...

a onda i extreme laze i + vredja ...

i alarsien vredja ...


a sve bez ikakvog povoda !
mislim da alekre zasluzuje ban !

Podpredsednik

Imam resenje, da budete svi banovani, dok se ne sastanete i izljubite pred foto-aparatom, postavite slike ovde i idemo dalje po starom!!!

MA DAJTE BRE LJUDI, JESTE LI VI NORMALNI, CEMU VAM SVE OVO SLUZI???
!!!JA MISLIM DA SMO OVDE SVI DA SE ZABAVIMO I DRUZIMO!!!

clumsy

uvak ce biti neko da pocne celu svadju i na kraju svi se posvadjaju. onda se zale kako to nije on rekao, on je poceo prvi itd. to su klinacke fore. treba namestiti PB cim se kaze neka ruzna rec da dobije automatski kick od PB-a na 1 dan. mislim da to moze da se uradi.

Alekre

Pazi sto debeli sluzba ''zapali vatru'', pa kada je u punom jeku, hvata screenshootove i zali se ovde kao poslednja kurva. Ne znam koji ti je kurac pa me prozivas ovde i u igri. Kakav si bolesnik...

Podpredsednik

Aj pusti Alekre, stisajte vatru, ne odgovarajte jedan drugom na uvrede!!!

Alekre

ovako ovdje Extreme i uzeo sam nick sa foruma od alekrea da ne cekam da me neka bitanga ukljuci.
vezano uz temu sa sluzbom danas.
znaci kao jedan od chifova lonewolsa govorim u ime svih.Od danas ni jedan clan lonewolfsa nebude rekao rijec protiv sluzbe ili svr-a ukoliko on nebude prico protiv mojih clanova.danas je cijelu mapu od 30min provociro alekrea i alekre je dobio ban jel je covjeku odgovorio....
sad kazem sluzbi ostavi clanove lonewolfs-a namiru i niko ti nece psovat ja sam spreman prestat igrat na ovom serveru ukoliko se provociranje sluzbe nastavi.Nekidan je alekrea optuzio da je cheater a svi mi znamo da je to nemoguce na bitange serverima.
PUSTI MOJE IGRACE NA MIRU NAUCI IGRAT A NE SE STEKAT SA SACMOM I NIKO TE NECE DIRAT....

Sluzhba Vneshney Razvedki

Quote from: "Alekre"danas je cijelu mapu od 30min provociro alekrea i alekre je dobio ban jel je covjeku odgovorio....
cista laz !
alekre je prvi poceo (iako mu se uopste nisam obracao) i sproveo ono sto je naumio - da me tesko izvredja
a ceo klan mu se pridruzio ...
Quote from: "Alekre"sad kazem sluzbi ostavi clanove lonewolfs-a namiru i niko ti nece psovat
pa nikog nisam ni dirao pa su me svi iz klana vredjali ...
Quote from: "Alekre"ja sam spreman prestat igrat na ovom serveru ukoliko se provociranje sluzbe nastavi.
ccccccccc ...
i nije te sramota ?!?
umesto da se lepo izvini ovde u ime svih svojih igraca on i dalje samo laze ...
treba banovati celu tu ekipu (usamljenih vukova u klanu :lol: ) !
danas su branili onog poglavnika sto znaci da su nacisti !
nije nas problem sto hrvatska ima fasisticka vojna obelezja - mi (srpska ekipa sa servera) ne zelimo da brukamo server na kome igramo vec da se ponosimo njime  :!:

Zver

Sluzba, NEMOJ MESATI NACIONALNOST U SVOJE LICNE RASPRAVE!!!!!!

KIKI

ako te proziva ti njega juri u igrici i kundaci a ne kao "jebem ti (pa mu sad nabrajas citavo stablo familije)"

mislim stvarno ljudi

VIP.er

Ne znam sluzba ( a i ostali ) da li ste primetili da se sva neka psovanja i vredjanja i sve oko toga vrti oko tebe sluzba..... te sumaher, pa sad opet alekre i lonewolfs........ nauci da gledas svoja posla i ako ti tolko smeta sto te ( ako  te vredjaju ) zali se, ali ja mislim da ti to stavljas na forum samo da bi pravio zbrku i jer nemas sta da radis sa zivotom pa kao "ajde da smaram druge i da ix zajebavam "

Podpredsednik

Quote from: "Zver"Sluzba, NEMOJ MESATI NACIONALNOST U SVOJE LICNE RASPRAVE!!!!!!
Zver je upravu, nemoj mesati nacionalnost, to nas ovde ne interesuje, napravi svoj forum pa radi sta hoces.
Lepo sam napisao, mi smo ovde da se zabavimo i druzimo, sa momcima iz Hrvatske se super slazemo i zezamo, redovno pricamo na TS-u. Zato to nemoj vise spominjati ovde, jer su i BITANGE strogo protiv toga, ako ADMINI procitaju sta si napisao, mozda cak i dobijes BAN!
Zato pazi ubuduce!

//LoneWolfs//kamiX

Kao sto vidim ... Alekre je dobio ban
 A ja sada kao lider LoneWolfs-a vas molim da ga maknete.
Koliko vidim dobio je ban jer se nesto sa sluzbom zakacio i jer je sluzba nesto provocirao.

 A sada ja vas pitam ... Koliko vas je PUTA sluzba nazivcirao svojom igrom
Pumperica u ruke i stek u neki kut kuce ... i ceka.
Ne opravdavam psovanje (iako i ja znam opsovat) ali usred igre kada te netko toliko nazivcira ... jednostavno nesto napises jer si bjesan!
 Meni se to masu puta znalo dogodit i ja sam znao opsovat i ako sam ikoga ikada time uznemirio ... ispricavam se sada javno bilo je u "zaru" borbe :)
Upravo gledam screenshotove i sta mogu zakljucit iz toga ?! - SLUZBA ... zasto nisi screenshoto neki od svojih pogrdnih quotova?! Nemoj mi rec da nisi provocirao jer inace nitko od mojih OVAKO nebi postupio?!! GARANTIRAM - NITKO

Sto se tice nacionalne teme - iz mojega clana NITKO nikada nije rekao nesto na tu temu! NITKO NIKADA.

  A najbolje od svega sto je Alekre dobio ban! Zasto?! - jer kada je Muerte dosao online TI SI PRESTAO SA PROVOCIRANJEM ... i pravis se grbav!
 
Po meni ... tebe sluzba na ovom serveru rijetko tko moze trpit a pogotovo kada ti krenes sa provociranjem! Neku vecer jedino sam ja bio online iz mojeg clana i stalno si nesto pisao gluposti o meni i clanu. Ne obazirem se na to jer nema smisla trosit vrijeme i moju dragocjenu energiju na tvoju glupost.

  A sto je Vip.er rekao je takodjer istina
Quote from: "VIP.er"Ne znam sluzba ( a i ostali ) da li ste primetili da se sva neka psovanja i vredjanja i sve oko toga vrti oko tebe sluzba..... te sumaher, pa sad opet alekre i lonewolfs........ nauci da gledas svoja posla i ako ti tolko smeta sto te ( ako  te vredjaju ) zali se, ali ja mislim da ti to stavljas na forum samo da bi pravio zbrku i jer nemas sta da radis sa zivotom pa kao "ajde da smaram druge i da ix zajebavam "

Vise manje psovanja na serveru se vrti oko takvih kao sto si ti i humani.
Jer su ljudi jednostavno frustrirani vasom stekarskom igrom.
 A ja da SS-am svaku tvoju provokaciju na mene i druge iz mojeg clana to bi bila jedna slikovnica od 100 strana.

  Zakljucak!
Sluzba prekini sa time i kreni igrati ko covjek  i molim da se Alekreu izbrise ban zbog ovoga

Alekre

U redu je sto se tice bana. Mogu da igram na glavnom serveru zbog dinamickog IPa  :wink:

Hvala svima na podrsci.

//LoneWolfs//kamiX

Quote from: "Alekre"U redu je sto se tice bana. Mogu da igram na glavnom serveru zbog dinamickog IPa  :wink:

Hvala svima na podrsci.

 Naravno da cu te podrzat ipak si u mojem clanu i necu nikako bit na strani sluzbe ...

 Ali malo ipak smiri ... ... ... Ako te nazivcira ... jezik za zube ... Nemoj pretjerivat i ignoriraj ga

IronC

Quote from: "Alekre"U redu je sto se tice bana. Mogu da igram na glavnom serveru zbog dinamickog IPa  :wink:

Hvala svima na podrsci.
Pa sta se hvalis sa tim?
To sto se desilo i nije pravi ban vec samo opomena ne samo tebi vec svima da je pravi ban citav opseg ip-a zatvorim tako da mozes da menjas ip do mile volje.
Nisam video sta se desava ali u buduce napravite screen za svakog ko se ne prdrzava pristojnosti i osnovnih merila kulturnog ponasanja.

//LoneWolfs//kamiX

ali ... pazi irone ... Sluzba je takav da provocira malo malo i kuri frku ...
 I onda kada digne nekome zivac onda SSa ...

U tome je caka

Sluzhba Vneshney Razvedki

Quote from: "Zver"Sluzba, NEMOJ MESATI NACIONALNOST U SVOJE LICNE RASPRAVE!!!!!!
a gde si ti vido' da mesam nacionalnost u diskusiji ?!?
nemoj prozvoljno a sada vec mogu slobodno da kazem i zlonamerno da dezinformises  :!:
Quote from: "KIKI"ako te proziva ti njega juri u igrici i kundaci a ne kao "jebem ti (pa mu sad nabrajas citavo stablo familije)"

mislim stvarno ljudi
bas ga lepo savetujes  :wink:
pa to on uostalom i radi :lol:
teska frustracija :lol:
Quote from: "Podpredsednik"
Zver je upravu, nemoj mesati nacionalnost, ...
e pa vidis zver nije u pravu
nisam mesao nacionalnost (niti jednom)
Quote from: "Podpredsednik"
Lepo sam napisao, mi smo ovde da se zabavimo i druzimo, sa momcima iz Hrvatske se super slazemo i zezamo, redovno pricamo na TS-u. Zato to nemoj vise spominjati ovde, jer su i BITANGE strogo protiv toga, ako ADMINI procitaju sta si napisao, mozda cak i dobijes BAN!
Zato pazi ubuduce!
hvala na lepim zeljama predsednice  :wink:
ali posto ne pises istinu tvoj post je irelevantan :lol:
eee ovako :
vidim da se opet ovde naveliko laze od strane nacistickog klana ...
vidim i da onaj ko je trebao da dobije ban i na forumu zbog vredjanja i dalje se podsmeva svima (ma ja sam tu manje -vise nebitan) i dalje to radi ...
ponvocu za sve naciste i ostale zlonamerne :
nisam nikoga vredjao
nisam mesao nacionalnost u ovo
ne postoji ni jedan skrinsot koji moze mene da kompromituje jer se tako nesto nije ni desilio
eee a sve ostalo je vasa sramota
:lol:

Sluzhba Vneshney Razvedki

Quote from: "//LoneWolfs//kamiX"ali ... pazi irone ... Sluzba je takav da provocira malo malo i kuri frku ...
 I onda kada digne nekome zivac onda SSa ...

U tome je caka
caka je u tome sto ti uporno lazes :!:
i caka je u tome sto ti lazez jer si me nekoliko puta psovao (samo mi nije radio skrinsot) iako te nisam nicim isprovocirao
to sto ti ne mozes da zadrzis svoje frustracije i komplexe za sebe je tvoj problem
definitivno na serveru postoji veca grupa ljudi koja ima politicke predrasude u vezi mog nika - pa zato misle da mogu da me vredjaju jer eto bitange su politicki svi demokratski orjentisani pa ako se ja pozalim onda mogu da me opanjkavaju i izmisljaju razne gluposti  :!:

clumsy

majke ti koji je to nacisticki klan???

IronC

Quote from: "//LoneWolfs//kamiX"ali ... pazi irone ... Sluzba je takav da provocira malo malo i kuri frku ...
 I onda kada digne nekome zivac onda SSa ...

U tome je caka

Nemoj da me pogresno shvatis, ja necu da stanem ni na jednu stranu,bilo sta je bilo...ono o cemu sam govorio je da se UBUDUCE obrati paznja na ponasanje jer necu tolerisati ama bas nista, pravila su za sve ista.

Zver

Quotenije nas problem sto hrvatska ima fasisticka vojna obelezja - mi (srpska ekipa sa servera) ne zelimo da brukamo server na kome igramo vec da se ponosimo njime

Koliko vidim, gledas ko je srbin, ko je hrvat, ako to nije mesanje nacionalnosti u tvoje prepirke, ne znam sta je. :!:

JOS JEDNOM PONAVLJAM : NEMOJ DA MESAS SVOJE NACIONALNE PREDRASUDE U SVOJE LICNE PREPIRKE !!!!!! :!:

KAO STO ZNAS, ZA NACIONALISTICKE ISPADE NA BITANGE SERVERU SE DOBIJA BAN :!:  :!:

Sluzhba Vneshney Razvedki

Quote from: "Zver"
Quotenije nas problem sto hrvatska ima fasisticka vojna obelezja - mi (srpska ekipa sa servera) ne zelimo da brukamo server na kome igramo vec da se ponosimo njime

Koliko vidim, gledas ko je srbin, ko je hrvat, ako to nije mesanje nacionalnosti u tvoje prepirke, ne znam sta je. :!:

JOS JEDNOM PONAVLJAM : NEMOJ DA MESAS SVOJE NACIONALNE PREDRASUDE U SVOJE LICNE PREPIRKE !!!!!! :!:

KAO STO ZNAS, ZA NACIONALISTICKE ISPADE NA BITANGE SERVERU SE DOBIJA BAN :!:  :!:
kako uspevas da napises tako nesto tendenciozno a da te nije sramota ?
:lol:
za coveka koji ne zna koliko ne zna i nije svestan svoje nesvesti je to uspeh !
:lol:
svaka cast smrdine !
:lol:

El Muerte

Da i ja napokon kazem nesto:
Prvo i prvo vashe stavove, probleme,frustracije i prepucavanja zadrzite za sebe.
Server nije za seljacenje i medjusobno prepucavanje kako bi lecili svoje komplekse.
Apsolutno me ne interesuje ko je poceo raspravu i ko je rekao ovo ili ono.
Vashe loshe manire ostavite kod kuce a server sluzi da se ljudi igraju i zabavljaju i svako prostachenje bice sankcionisano.
Kome se ne svidjaju pravila ponashanja na BITANGE serveru - molim lepo nemojte vishe dolaziti, napravite svoj server pa tamo pravite pizdarije do mile volje.

VIP.er

Cuti sluzba vise stvarno smaras, sta vise oces ako si okacio SS znaci xteo si kaznu ( ban, jel ) za Alekrea... a to si kolko vidim i dobio....znaci budi presrecan uskratio si jednog coveka igre.....da ne pricam kako pravis razliku kao xrvati i srbi covece, svima nam je zajednicko jedno a to je COD2 ostalo je nbt..... sem toga, da je do mene nije alekre taj ko zasluzuje BAN nego neko drugi, samo se trenutno ne mogu setiti kako mu je nick..... mislim da je nesto na SVR.....

Podpredsednik

Quote from: "VIP.er"Cuti sluzba vise stvarno smaras, sta vise oces ako si okacio SS znaci xteo si kaznu ( ban, jel ) za Alekrea... a to si kolko vidim i dobio....znaci budi presrecan uskratio si jednog coveka igre.....da ne pricam kako pravis razliku kao xrvati i srbi covece, svima nam je zajednicko jedno a to je COD2 ostalo je nbt..... sem toga, da je do mene nije alekre taj ko zasluzuje BAN nego neko drugi, samo se trenutno ne mogu setiti kako mu je nick..... mislim da je nesto na SVR.....
Pa taj SVR je SLUZBA, ali skraceno! :)

VIP.er

Quote from: "Podpredsednik"
Quote from: "VIP.er"Cuti sluzba vise stvarno smaras, sta vise oces ako si okacio SS znaci xteo si kaznu ( ban, jel ) za Alekrea... a to si kolko vidim i dobio....znaci budi presrecan uskratio si jednog coveka igre.....da ne pricam kako pravis razliku kao xrvati i srbi covece, svima nam je zajednicko jedno a to je COD2 ostalo je nbt..... sem toga, da je do mene nije alekre taj ko zasluzuje BAN nego neko drugi, samo se trenutno ne mogu setiti kako mu je nick..... mislim da je nesto na SVR.....
Pa taj SVR je SLUZBA, ali skraceno! :)

Ma bas si pronicljiv. Pa to je i poenta, kazem da SVR-sluzba treba dobiti BAN

Staljin

Predlazem RUSKI RULET pa kom tocka kom net

Staljin

#69
Banujte idiotske likove sa ts-a jer ovo vise nije normalno. Dajte Staljinu vlast na 1 dan da napravi reda :P

KIKI

stvarno ljudi pustaju muziku na TS-u

mislim da svi treba da imaju ukljucenu opciju push to talk

meni je to stalno ukljuceno tako da pricam samo kad stisnem dugme

Rawentk

De ljudi pa koji vam je kurac,jeste odrasli il ste djeca,ja sam hrvat i igram u srpskom klanu i nesmeta ni mene ni moje bitange jer smo ekipa i nevidim smisla da se nekog proziva po serveru ili psuje,svejedno na kojoj bazi.Shvatite vec jednom na cod2 severu nema hrvata ,srba ,bosanaca itd,ima samo germans i allies.A skuzio sam da ovo nije samo stvar na bitange serverima nego i na dr.Na cod4 onom metrohive sam isto naiso na morone s jedne i dr strane,prvo su jedni poceli nabrajat mjesta gdje su srbi u ratu radili sranja pa su drugi uzvratili s mjestima gdje su hrvati radili sranja.Pa dajte vise ljudi rat je zavrsio prije pun kurac godina,oni koji vecinom vrjeđaju na chatu u vrjeme rata se nisu ni rodili,a da ne govorim o nacistickim napisima,rat je zavrsio prije nego su nasi roditelji uopce bili u planu,Sta vam to koji kurac treba.Pnu mi je vise q. ovakvih prepirki.Sluzba sere od kad sam ja poce igrat na ovim serverima.

KIKI

Svaka cast deda

upavu si skroz

to je samo odraz njihovog mentaliteta koji je jako nizak

Rawentk

Ma digli mi zivce više,nisam gledo forum mjesec dana i dođem i vidim da se vrti ista prica,bez promjene samo dr. igraci u pitanju.Neki ostali stari >:(

husky

Quote from: El Muerte on February 18, 2008, 02:01:45 AM
Da i ja napokon kazem nesto:
Prvo i prvo vashe stavove, probleme,frustracije i prepucavanja zadrzite za sebe.
Server nije za seljacenje i medjusobno prepucavanje kako bi lecili svoje komplekse.
Apsolutno me ne interesuje ko je poceo raspravu i ko je rekao ovo ili ono.

A zasto hyde kika hooligana, bez povoda, svaki put kad ga vidi na serveru??? Covjek suti i igra, a ovaj ga kika! Nesto mu se zamjerio valjda prije, a i ja, i on, i njubinjo smo poznati po podyebavanju moolaca, ali Hyde radi bas to, lijeci svoje komplekse jer ima rcon.

Zver

Ispitacemo to pa cemo videti u cemu je problem, bice reseno.  :-[

IronC

Quote from: husky on April 14, 2008, 01:13:48 PM
Quote from: El Muerte on February 18, 2008, 02:01:45 AM
Da i ja napokon kazem nesto:
Prvo i prvo vashe stavove, probleme,frustracije i prepucavanja zadrzite za sebe.
Server nije za seljacenje i medjusobno prepucavanje kako bi lecili svoje komplekse.
Apsolutno me ne interesuje ko je poceo raspravu i ko je rekao ovo ili ono.

A zasto hyde kika hooligana, bez povoda, svaki put kad ga vidi na serveru??? Covjek suti i igra, a ovaj ga kika! Nesto mu se zamjerio valjda prije, a i ja, i on, i njubinjo smo poznati po podyebavanju moolaca, ali Hyde radi bas to, lijeci svoje komplekse jer ima rcon.

Ne znam ali mislim da Hyde i nema rcon...nisam siguran  :dummy

domohomo

dajte mi slot zalim se na tu pi materinu sta moran 523525 puta se rekonektat
:awm :aug :rnr

KIKI

i tata bi sine ali ne moze  ;D

BloX

ako mene išta vrijeda na ovom serveru onda je to ovo ime //bitange// Dušan Silni... :-[

za neupucene koji neznaju šta to znaci : Citiram "pripadnici četničkog odreda »Dušan Silni« od 10. listopada 1991. do travnja 1992. počinili genocid i ratni zločin nad civilnim stanovništvom. Najstrašniji zločin u tom se mjestu dogodio 18. studenoga 1991., kada je skupina od 80 Hrvata natjerana u minsko polje. U ovom su pokolju poginula 24 Hrvata a ranjeno ih je 15. Do kraja prosinca 1991. ubijeno je ukupno 69 lovaskih Hrvata, ostali su protjerani, a zapaljeno je pedesetak hrvatskih kuća. Opljačkana je i sva imovina iz hrvatskih kuća a spaljena je i katolička crkva.
Na jednoj od prethodnih rasprava, svjedok Stjepan Peulić, koji je preŠ¾ivio masakr u minskom polju, kazao je sudskom vijeću da je u grupi pripadnika četničkog odreda »Dušan Silni« u vrijeme dok su razvrstavali ljude za odlazak u minsko polje, uz prvooptuŠ¾enoga Ljubana Devetaka  i Vojislava Stanimirovića"

digne se bura kad uleti neki frik sa imenom poglavnik ili tako nešto kaj vrijeda srbe...al ovako nešto mislim da prelazi sve mjere. Mnogo ljudi vjerojatno ni nezna što zanci Dušan Silni...znam da to ime dugo postoji, al eto nedavno sam bio u vukovaru i svjeze su mi slike razaranja i pokolja. Pošto je vrijedanje na nacionalnoj osnovi zabranjeno, molim da se to razmotri...nebi htio ulaziti u dublje prepirke jer je rat iza nas...ne vidim nista dobronamjerno u tom imenu. Znam da svako voli svoje i Š¾ivot bi dao za njih, al ovo nije mjesto za to...na serveru ima samo Axis i Allies, niko te ne pita otkud si, samo pita sa koje strane ideš po zastavu...

mene osobno ime vrijeda iako nije izravno upuceno meni, niti mome narodu, ali pobuđuje nacionalnu mrŠ¾nju i vraca nas u to jebeno vrijeme, da naglasim jebeno

http://www.youtube.com/watch?v=EXm0wV_Bk4Y

Zver

#80
Mislim  da si ipak trebao malo bolje da proučiš o cemu se radi naime,  Stefan Uroš IV Dušan iliti Dušan Silni je bio jedan od najvećih srpskih Monarha kada je Srbija prosperirala najviše u celoj svojoj istoriji. Takodje Dušan Silni je napravio vlast u bezvlašću koja se zove Dušanov Zakonik koji je preteča moderne Srpske drŠ¾ave. Takodje je jedini vladar iz dinastije Nemanjića koji je posle svoje smrti kanonizovan u Sveca. On je vladao između 1331 to 1346 tako da je to sve bilo mnooogo pre i sukoba između bivših Yu republika.

Eto mala lekcija iz istorije.

Prema tome, Dušan Silni kao svetac i otac moderne Srpske drŠ¾ave nije odgovoran sto su neki genocidni debili dali svome odredu njegovo ime i ubijali neduŠ¾an narod.

clumsy

blox zaboravio si bensedine da popijes. ipak Forrest Gump nije bio u pravu. GLUPI LJUDI IPAK POSTOJE  :-[

BloX

gle jebote nemoraš odmah vrijedat :-[ne znam ja cijelu vašu jebenu povijest....vazno da nije bila loša namjera

cim sam vidio ime, pomislio sam na cetnicki odred...dobro je što nije tako...a ti klamsi ohladi malo bogati...nisam ništa prozivao covjeka, samo sam trazio objašnjenje...

Zver

Ok, ali pre nego sto napravis neke optuzbe, prvo malo izguglaj pa vidi o kome i cemu se radi.

domohomo

za mene je dusan silni ratni zlocinac... koliko je taj svaba i amera i britanaca i rusa pobio... treba ga banat dozivotno!!!!! :-[ :-[ :-[ :-[

Zver

Ahahahah, da znas da je i mene ubijao, potisujem za ban

Paradox

QuoteTakodje je jedini vladar iz dinastije Nemanjića koji je posle svoje smrti kanonizovan u Sveca

zapravo je jedini iz ove svetorodne dinastije koji NIJE kanonizovan   :wink:

profesionalna deformacija... morao sam da ispravim  ;D

aj sad mir mir mir niko nije kriv

Zver

:) hvala na ispravci

BloX

glavno da smo to rješili...a sad svi mozemo zajedno na pivu :ziveli

Zver

Ja pijem samo rakiju, i to iz krigli

mean

Quote from: Zver on April 25, 2008, 09:16:19 PM
Ja pijem samo rakiju, i to iz krigli

Vidim da cemo se ti i ja leeeeepo slagati :ziveli

Zver

Da znas da hocemo

husky

Meelanche prednjaci uvjerljivo, ali i drugi.... ako ima rotacija mapa, a nekom adminu se to ne igra, mijenja. Mislim WTF? Pa maknite mape ako vam ne valjaju, a ne stalno 3-4 iste stavljat. Ruske mape ako ima admin se najcesce mijenjaju, ako nema, fino se odigraju i sve je u redu. Pa ne kuzim poantu, sve je to cod2.

Dakle, ili se okanite mijenjanja svake trece pa ako vam se ne svidja, ili pauzirajte ili odite na drugi server, ILI ih maknite i dovidjenja.

Zver

Ja  :-* ruske mape

TaZa

Quote from: husky on May 01, 2008, 02:27:01 AM
Meelanche prednjaci uvjerljivo, ali i drugi.... ako ima rotacija mapa, a nekom adminu se to ne igra, mijenja. Mislim WTF? Pa maknite mape ako vam ne valjaju, a ne stalno 3-4 iste stavljat. Ruske mape ako ima admin se najcesce mijenjaju, ako nema, fino se odigraju i sve je u redu. Pa ne kuzim poantu, sve je to cod2.

Dakle, ili se okanite mijenjanja svake trece pa ako vam se ne svidja, ili pauzirajte ili odite na drugi server, ILI ih maknite i dovidjenja.

Thumbs up!

tnt74

hi ljudi nisam do sada pisao na ovom forumu ali pratim ga odavno,naime hteo bih da se skrene pa3nja vulfsu x-ice-x,posto me je danas psovao i  vredjao be3 ikakvog ra3loga.Naime ubio sam ga tri ili cetiri puta ve3ano i onda je poceo rafal najgorih psovki,ra3umem da se covek i3nervira i sam sam temperementne prirode ali do sada nisam nikog ni vredjao ni psovaojer na ovaj server dola3im prvenstveno da bih se opustio i 3abavio.Molim admine da se doticnoj osobi skrene pa3nja jer mislim da bi odvratno i3gledalo da sam im ja poceo da psujem njega(JEBES TI TU IGRU ONDA)

Zver


~LoneWolfs~Extreme

ja se ispricavam kao leader vukova u ice-ovo ime i obecavam da se nece ponovit,nadam se da mozes prijec preko toga.
cheers i sry jos jednom 8)

X_ice_X

#98
radi ovoga nemojte moje vukove gledati prijekim pogledom, nego samo mene ako sam u krivu...

e, lik. samo mi reci koji ti je nick na mapi, molim te. ja stvarno do sada nisam radio probleme na serveru, ali opsujem kada je netko u steku na mapi 30min, a mapa traje 25 min. cak sam bio na ts-u sa ekipom na serveru koji su zajedno samnom ludili na tebe(da opet ne budem prost). samo sam ja izgubio zivce, jer si mene daleko najvise puta ubio...

ispricavam se ponajprije bitangama radi seljacenja na serveru, a ti okaci ss, ako je to bilo tako strasno!!!!!!

tnt74

Ma ok je nisam hteo da snimam jer svi mi puknemo,ja sam tri *_srb.3a mene je psovka tipa p..ka ti materina srb ipak uvredljivo ali kao sto rekoh svi mi puknemo tako da  je sve ok.Mislim da si cool momak i nema potrebe da se u buducnosti raspravljamo i prepucavamo samo sam hteo da ti se skrene pa3nja i nista vise.

X_ice_X

aa, sada se sjecam. ma, nisam ja zapravo tebi htio tako jako opsovat, nego mi je jedan drugi iz tvog klana digao zivac, a onda kada si me ubio. meni je bilo dovoljno da vidim SRB. pa sam pukao. srry, nisam te htio tako jako uvrijediti, jer cesto na serveru zna biti zajebancija sa tim p...a ti m......a, tako da josh jednom sorry. iako mislim da sam i rekao mnogo gorih psovki na tvoj racun isprovociran od strane drugih. na zalost ti si bio taj na kojem sam ispustio ventil. sada tek vidim kako si super momak, sa kojim se sve moze rijesiti na uljudan nacin(razgovorom)...

i jos bih ti cestitao posto si dokazao da si mnogo zreliji od mene, kada nisi nastavio ti sa psovkama na serveru...
ispricavam se jos jednom!!!!!!   :R  :R  :R 8|  8|

tnt74

Izvinjenje prihvaceno

domohomo

kiss and make up... :-*

~LoneWolfs~Extreme

domo nemoj mi od igraca fegeta napravit haahaha :-*

SmOk1

Bio sam kikovan 14 puta za redom sa servera MAIN zbog vredjanja admina koji me je 2 puta ubio kroz dim....to je negde objasnjiva kazna...ali kada sam usao na TDM server i poceo igrati poceli su me izbacivati bez ikakvog razloga..1.nikog nisam vredjao na TDM (jer tu nema vreme da napisem ono sto hocu)2.ne smem da koristim moj nik...jer ce odma da me kikaju....zasto to ...nije fer....za MAIN i razumem ali za TDM hocu objasnjenje....??????????

vd|cube(im)

Quote from: SmOk1 on February 17, 2012, 12:20:27 PM
Bio sam kikovan 14 puta za redom sa servera MAIN zbog vredjanja admina koji me je 2 puta ubio kroz dim....to je negde objasnjiva kazna...ali kada sam usao na TDM server i poceo igrati poceli su me izbacivati bez ikakvog razloga..1.nikog nisam vredjao na TDM (jer tu nema vreme da napisem ono sto hocu)2.ne smem da koristim moj nik...jer ce odma da me kikaju....zasto to ...nije fer....za MAIN i razumem ali za TDM hocu objasnjenje....??????????

Sve su to bitange serveri, a ti si nekog dobro izvrijeđao pa te kicka sa svih bitange servera, lijepo se izvini adminu kojeg si izvrijeđao pa da prestane kickanje  :stoner:

DexonDee

Quote from: SmOk1 on February 17, 2012, 12:20:27 PM
Bio sam kikovan 14 puta za redom sa servera MAIN zbog vredjanja admina koji me je 2 puta ubio kroz dim....to je negde objasnjiva kazna...ali kada sam usao na TDM server i poceo igrati poceli su me izbacivati bez ikakvog razloga..1.nikog nisam vredjao na TDM (jer tu nema vreme da napisem ono sto hocu)2.ne smem da koristim moj nik...jer ce odma da me kikaju....zasto to ...nije fer....za MAIN i razumem ali za TDM hocu objasnjenje....??????????

Vredjao si ljude na serveru po nacionalnoj osnovi i zato si bio izbacen sa servera...nemoj da se pravis mutav i da ne znas zasto si izbacen sa servera...

Grave

Quote from: vd|cube(im) on February 17, 2012, 12:31:54 PM
Quote from: SmOk1 on February 17, 2012, 12:20:27 PM
Bio sam kikovan 14 puta za redom sa servera MAIN zbog vredjanja admina koji me je 2 puta ubio kroz dim....to je negde objasnjiva kazna...ali kada sam usao na TDM server i poceo igrati poceli su me izbacivati bez ikakvog razloga..1.nikog nisam vredjao na TDM (jer tu nema vreme da napisem ono sto hocu)2.ne smem da koristim moj nik...jer ce odma da me kikaju....zasto to ...nije fer....za MAIN i razumem ali za TDM hocu objasnjenje....??????????

Sve su to bitange serveri, a ti si nekog dobro izvrijeđao pa te kicka sa svih bitange servera, lijepo se izvini adminu kojeg si izvrijeđao pa da prestane kickanje  :stoner:
Ja sam ga kikao 100x jer je vredjao na psovao nekoga. Posle mog upozorenja je poceo da vredja na nacionalnoj osnovi i usledio je kik. Usao je kasnije, pricao nesto, ne znam sta (na foru da mu je zao). Non stop je kikan i receno mu je da ima forum i da tu pise sta ima ili da nadje nekog od admina da se pozali na rad subadmina.

ToTo

Quote from: Grave on February 17, 2012, 02:14:38 PM
Quote from: vd|cube(im) on February 17, 2012, 12:31:54 PM
Quote from: SmOk1 on February 17, 2012, 12:20:27 PM
Bio sam kikovan 14 puta za redom sa servera MAIN zbog vredjanja admina koji me je 2 puta ubio kroz dim....to je negde objasnjiva kazna...ali kada sam usao na TDM server i poceo igrati poceli su me izbacivati bez ikakvog razloga..1.nikog nisam vredjao na TDM (jer tu nema vreme da napisem ono sto hocu)2.ne smem da koristim moj nik...jer ce odma da me kikaju....zasto to ...nije fer....za MAIN i razumem ali za TDM hocu objasnjenje....??????????

Sve su to bitange serveri, a ti si nekog dobro izvrijeđao pa te kicka sa svih bitange servera, lijepo se izvini adminu kojeg si izvrijeđao pa da prestane kickanje  :stoner:
Ja sam ga kikao 100x jer je vredjao na psovao nekoga. Posle mog upozorenja je poceo da vredja na nacionalnoj osnovi i usledio je kik. Usao je kasnije, pricao nesto, ne znam sta (na foru da mu je zao). Non stop je kikan i receno mu je da ima forum i da tu pise sta ima ili da nadje nekog od admina da se pozali na rad subadmina.

Odlicno, idiote koji dodju na servere da bi provocirali na nacionalnoj osnovi kikajte kad god vam volja, bez ikakvih upozorenja, i bez dodatnih objasnjenja. Jos dodje ovde kreten i napise zahtevam objasnjenje  :facepalm:

Freestyler

mislim da ste podjelili rcon krivim ljudima

opet sam popušio nekoliko kickova bezveze,a zadnji malo prije na dm serveru

pitam "Zašto kick?, a kaŠ¾e mi ovaj da cu dobit i ban ako nastvim varat
reko sam mu da se predstavi ,pa da raspravimo ovdje na forumu o razlogu , al se pokupio sa servera kad sam ga to pitao
pisao je iz konzole tako da ne znam ko je to bio,ali mislim da mu je bio nick R.A.T 7 ili  tako nešto, jer je jedini on bio afk u trenutku dok se javljao preko konzole

Grave

Quote from: Freestyler on February 18, 2012, 02:15:48 PM
mislim da ste podjelili rcon krivim ljudima

opet sam popušio nekoliko kickova bezveze,a zadnji malo prije na dm serveru

pitam "Zašto kick?, a kaŠ¾e mi ovaj da cu dobit i ban ako nastvim varat
reko sam mu da se predstavi ,pa da raspravimo ovdje na forumu o razlogu , al se pokupio sa servera kad sam ga to pitao
pisao je iz konzole tako da ne znam ko je to bio,ali mislim da mu je bio nick R.A.T 7 ili  tako nešto, jer je jedini on bio afk u trenutku dok se javljao preko konzole
Sledeci put kad te kika neko a ne nosi svoj nick ili nece da kaze ko te kikao, nadji nekog od admina ili subadmina i reci da taj sto te kika nece da se predstavi, a ne da mi bijemo glavu ovde ko te i zasto kikao. Taj (sub)admin mora da ima dokaz protiv tebe, ne bi te kikao niko bzvz. Na forumu imas listu subadmina, na to dodaj bitange i jos  par pojedinaca (vd|Cube, COper...) koji su admini i slobodno se obrati. Inace, to sto kazes "mislim da me taj i taj kikao - nista nikome ne znaci". Taj sto te kikao nije ni morao da bude na serveru.

Freestyler

#111
pregledao sam ja taj popis admina i subadmina vec i prije al nije koristio ni jedan od tih nickova

a da je bio na serveru, bio je, jer je pisao iz konzole
nisam siguran da se moŠ¾e preko nekog rcon toola izvana javit kao "console" , al mislim da ne moŠ¾e
ali sam 100% siguran da ne moŠ¾e pricat samnom izvana i vidjet što mu pišem, barem ne odmah,jedino kasnije iz loga
tako da, bio je na serveru sigurno

al to na kraju nije toliko ni bitno, neću ja propast zbog par kickova ,a nemam se ni zbog ćega ljutit na nekog
i ja sam admin na lan wars-ovim serverima zadnjih par godina,zato me i nije bilo na serverima bitangi već neko vrijeme
znam da imate puno servera i da bi serveri koliko toliko bili "čisti" , treba puno admina

Ja vas samo upozoravam na činjenicu  da imate par ljudi koji vjerojatno i nisu zasluŠ¾ili da im se povjeri rcon ,ništa drugo.

:drinks2