News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Nisu svi panduri glupi :)

Started by Bazzy, June 01, 2010, 06:32:57 PM

Previous topic - Next topic

Bazzy

Stoje na stanici pandur i dizelas. Tek ce dizelas panduru: "Jel’ znas koja je razlika izmedju tebe i ovog voza”? "Nemam pojma” odgovori ovaj. "Voz ima dva razreda, a ti ni toliko”. Misli se pandur i kaze: "Jeli, a jel’ znas koja je razlika izmedju TEBE i ovog voza”? "Ne znam” kaze dizelas. Ovaj ...voz ide IZ stanice a ti U stanicu”

Citadel of Pain

Dobar, dobar  :super




Nego, nisi pazio na času  :doc , postoji poseban topic za viceve, koji se zove VIC DANA, sledeci postavi tamo...

Bazzy


Darko

Nije mi jasno odakle ti ideja da su panduri glupi?

pxzyy [@] m@x]


Darko


Darkman Ki-Ninja

Quote from: Bazzy on June 01, 2010, 06:32:57 PM
Stoje na stanici pandur i dizelas. Tek ce dizelas panduru: "Jel’ znas koja je razlika izmedju tebe i ovog voza”? "Nemam pojma” odgovori ovaj. "Voz ima dva razreda, a ti ni toliko”. Misli se pandur i kaze: "Jeli, a jel’ znas koja je razlika izmedju TEBE i ovog voza”? "Ne znam” kaze dizelas. Ovaj ...voz ide IZ stanice a ti U stanicu”
" Nisu svi panduri glupi :)  " Idi ubij se  :facepalm:  :omg: Da mi je znati koliko Ti  imaš razreda  :suicide

* ThE JoKER *

nisu glupi,ali cinjenica je da vecina nema adekvatno obrazovanje.Uostalom,zasto se toliko pominju u vicevima...

Darko

Sta podrazumevas pod adekvatnim obrazovanjem? Ako vec kazes da nisu adekvatno obrazovani predpostavljam da znas da mi kazes sta si time mislio?

~LoneWolfs~Extreme

Nisu glupi jer su policajci,policajci su jer su glupi!

Darkman Ki-Ninja


Mustang.

Ma kad moram ovako reć . . . zajebi te stereotipe, većina ih shvaća osobno.

Darko


* ThE JoKER *

hocu da kazem da vecina policajaca ima samo srednju strucnu spremu.Malo je onih koji zavrse akademiju,i upravo iz tih razloga ih prozivaju da su 'glupi'

zliporucnik

pa ko kaze da policajac treba da bude pametan?samo treba da je fizicki sposoban i da nije korumpiran.

Darkman Ki-Ninja

Quote from: zliporucnik on June 09, 2010, 12:40:12 PM
pa ko kaze da policajac treba da bude pametan?samo treba da je fizicki sposoban i da nije korumpiran.
+1  :hat

~LoneWolfs~Extreme


ToTo

Chunky, ako se pitas ko ti je obrisao post, ja sam. Ubuduce budi u granicama pristojnosti, molim te  :ok2

Darkman Ki-Ninja

Quote from: ToTo on June 09, 2010, 07:50:55 PM
Chunky, ako se pitas ko ti je obrisao post, ja sam. Ubuduce budi u granicama pristojnosti, molim te  :ok2
:ok2

* ThE JoKER *

Quote from: zliporucnik on June 09, 2010, 12:40:12 PM
pa ko kaze da policajac treba da bude pametan?samo treba da je fizicki sposoban i da nije korumpiran.
naravno da se ne trazi neki genije ili sta vec,tovare ih zbog toga sto ne zvrsavaju sve skole