News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

SURVIVOR SRBIJA : KARAMOAN

Started by spdR, November 04, 2009, 12:33:01 PM

Previous topic - Next topic

spdR

gleda li ko ? :) najboljii show ubedljivo :D
navijam za manobo ! :)

Coyot

gledam ja ..... prejako ...takodje navijam za manobo  :clapping :yahoo:D  u ga'dangu su sve botovi  :spiteful :spiteful

Neznam kako je kod vas u srbiji ..ali u rs je stiglo do 10 dana ???   :icon_confused:

spdR

isto je :)

mislim da veceras ispada Ana Mitric...

Coyot

Hehe ...vrlo moguce ... Ali je sigurno da ce sve cure ispast na pocetku   :icon_bad:
Bitno je da manobo pobedjuje  :tease2

SOLID

OMG nema sanse Ana da ispadne....  pre ce Milena...

Coyot

Quote from: SOLID on November 04, 2009, 11:24:08 PM
OMG nema sanse Ana da ispadne....  pre ce Milena...

Ima ima.... Milena ima dobru sisu ... moraju i oni nesto gledat tamo  :rofl :rofl :rofl

spdR

Ode Ana :)
A realno sposobnija je od Milene.

Coyot

Quote from: spdR on November 05, 2009, 12:32:33 AM
Ode Ana :)
A realno sposobnija je od Milene.

Hehe ..ma solid je njab :D nema on veze  :tease :tease

Jeste sposobnija, ali mi se milena cini ko bolji lik i vise se trudi...ona sam nes preserava  :diablo

SOLID

Quote from: spdR on November 04, 2009, 08:05:12 PM
isto je :)

mislim da veceras ispada Ana Mitric...
OMG pomesao si 2 Ane.  Ana Mitric ti je iz drugog plemena....  ali steta ode nam silikonska dolina  :(   

spdR

nisam... pa gadang je bio na plemenskom savetu   

SOLID

Quote from: spdR on November 05, 2009, 02:15:00 PM
nisam... pa gadang je bio na plemenskom savetu   
Pa Ana Mitric je Makedonka ?   A ova silikonska je ispala.... ona je u drugom plemenu.

spdR

jok, ana mitric je srpkinja a makedonka je ona ana stojanovska, ona je u drugom plemenu :)
solid za koga navijas :D

SOLID

OMg onda sam se sjebo...... nemam pojma za koga... oba plemena su na svoj nacin extra za sad.

Coyot

Quote from: SOLID on November 05, 2009, 02:36:14 PM
Quote from: spdR on November 05, 2009, 02:15:00 PM
nisam... pa gadang je bio na plemenskom savetu   
Pa Ana Mitric je Makedonka ?   A ova silikonska je ispala.... ona je u drugom plemenu.
Hehe ,,,kakav si ti lik ..nije ispala ona sa silikonima ...nego ANA MITRIC ...silikone ima Milena  :rofl :rofl jesi njub al nema veze :tease  :drinks2

spdR

ljudi ja ne znam sta vi gledate, Ana M. ima silikone, a Milena prirodne sise
:D

Lider

A jbt samo vas geldam i ne vjerujem!
VEZE VI NEMATE!!!!

Coyot

 :shok :shok ma daj ....kod one milene su dude u pm  :shok :shok neverujem da su prirodne  :shok :shok


$tring

Meni su sve te emisije krajnje retardirane...  :thumbdown .. i ne verujem da to gledate....  :ne_razumem

Coyot

Quote from: string on November 06, 2009, 12:02:50 AM
Meni su sve te emisije krajnje retardirane...  :thumbdown .. i ne verujem da to gledate....  :ne_razumem
A moras nesto ...jbt , na PINK kad prebacim samo Veliki brat ili Farma ... a ostali programi nidje nista :S moras nesto gledat  ;D


SOLID

Quote from: Coyot on November 05, 2009, 10:34:24 PM
Quote from: SOLID on November 05, 2009, 02:36:14 PM
Quote from: spdR on November 05, 2009, 02:15:00 PM
nisam... pa gadang je bio na plemenskom savetu   
Pa Ana Mitric je Makedonka ?   A ova silikonska je ispala.... ona je u drugom plemenu.
Hehe ,,,kakav si ti lik ..nije ispala ona sa silikonima ...nego ANA MITRIC ...silikone ima Milena  :rofl :rofl jesi njub al nema veze :tease  :drinks2
OMFG jebo sebe !   Milena ima prirodne huge dude :P   A Ana ima malene silikoncice , gde se na ostrvu i vodila prica o njenim "grudima"   ;D

Coyot

Quote from: SOLID on November 06, 2009, 01:26:40 AM
Quote from: Coyot on November 05, 2009, 10:34:24 PM
Quote from: SOLID on November 05, 2009, 02:36:14 PM
Quote from: spdR on November 05, 2009, 02:15:00 PM
nisam... pa gadang je bio na plemenskom savetu   
Pa Ana Mitric je Makedonka ?   A ova silikonska je ispala.... ona je u drugom plemenu.
Hehe ,,,kakav si ti lik ..nije ispala ona sa silikonima ...nego ANA MITRIC ...silikone ima Milena  :rofl :rofl jesi njub al nema veze :tease  :drinks2
OMFG jebo sebe !   Milena ima prirodne huge dude :P   A Ana ima malene silikoncice , gde se na ostrvu i vodila prica o njenim "grudima"   ;D
Pa to me i jeste zbunilo cuo sam neku pricu o silikonima..i cinilo mi se da je rec o ANI ..a kad sam vidio kolike su joj  :rofl :rofl "dude" ,nisam verovo pa sam prokonto da bi to mogla biti samo Milena ...ali nema veze ...idemo dalje ..cekamo nove epizode u PONEDELJAK  :acute

spdR

odsad ide ponedeljkom, utorkom i sredom, a petkom je povratak u civilizaciju. (na off. sajtu foxa tako pise)

Coyot

I naravnooooo,.jos jedna pobeda MANOBO-a ... :clapping :clapping :clapping
jeste da su izgubili ,borbu za nagradu ..ali imunitet je zloooooooooooooooo :D
:yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo

spdR


Lider

Quote from: string on November 06, 2009, 12:02:50 AM
Meni su sve te emisije krajnje retardirane...  :thumbdown .. i ne verujem da to gledate....  :ne_razumem
Al' bas, pogledao sam malo ovaj survivor i bas mi je  :suicide. Jedino sad ovaj Big Brother pogledam ponekad na par minuta jer je moj komsija trenutno u BB kuci  :rofl, ali inace  :bad2

spdR

sad ce pleme manobo da mi uniste, mesaju ih opet i bice 8-8, jedan leti odmah iz survajvora -.-

Coyot

Ma , nemos nista vise gledat .... sjebu sve sto mogu .... . :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr:


spdR

prvo su UNISTILI manobo novim biranjem plemena, potom nisu ponovo "izmesali" kada je bilo recimo 8-6 za ga-dang... jadno!

stvarno nije fer, em sto su mi svi anti favoriti ostali do kraja! ispasce sad i srdjan, dusan... a provuce se jedna vesna koja bi na pustom ostrvu riknula za 2 minuta....

a navijao sam u ujedinjenju za PUNISHERA :D

Coyot

Quote from: spdR on January 24, 2010, 09:10:22 PM
prvo su UNISTILI manobo novim biranjem plemena, potom nisu ponovo "izmesali" kada je bilo recimo 8-6 za ga-dang... jadno!

stvarno nije fer, em sto su mi svi anti favoriti ostali do kraja! ispasce sad i srdjan, dusan... a provuce se jedna vesna koja bi na pustom ostrvu riknula za 2 minuta....

a navijao sam u ujedinjenju za PUNISHERA :D
Hehehehehe :D sve sto kazes istina je ... i ja sam se razocarao ...... ali zivim u nadi da ce visnju izbaciti ,cura me toliko izbija da je to strasno ... :off:

SOLID

Quote from: Coyot on January 25, 2010, 02:31:48 PM
Quote from: spdR on January 24, 2010, 09:10:22 PM
prvo su UNISTILI manobo novim biranjem plemena, potom nisu ponovo "izmesali" kada je bilo recimo 8-6 za ga-dang... jadno!

stvarno nije fer, em sto su mi svi anti favoriti ostali do kraja! ispasce sad i srdjan, dusan... a provuce se jedna vesna koja bi na pustom ostrvu riknula za 2 minuta....

a navijao sam u ujedinjenju za PUNISHERA :D
Hehehehehe :D sve sto kazes istina je ... i ja sam se razocarao ...... ali zivim u nadi da ce visnju izbaciti ,cura me toliko izbija da je to strasno ... :off:
Po svim logikama ta Visnja(kucka) je trebala prosli put da ispadne a ne DIna( koja je najposteniji takmicar) .  JBg ja se razocarao kako je originalni manobo ispao glup pa jos teraju onu pricu iz plemena....  sad eto im  :whip3: :whip3: :whip3:    sad ce gadang sa klemenom i visnjom da ih izbaci sve   :icon_twisted:      ....  inace i ja bio za spartanca.....      :hooray:

Coyot

Quote from: SOLID on January 25, 2010, 07:43:23 PM
Quote from: Coyot on January 25, 2010, 02:31:48 PM
Quote from: spdR on January 24, 2010, 09:10:22 PM
prvo su UNISTILI manobo novim biranjem plemena, potom nisu ponovo "izmesali" kada je bilo recimo 8-6 za ga-dang... jadno!

stvarno nije fer, em sto su mi svi anti favoriti ostali do kraja! ispasce sad i srdjan, dusan... a provuce se jedna vesna koja bi na pustom ostrvu riknula za 2 minuta....

a navijao sam u ujedinjenju za PUNISHERA :D
Hehehehehe :D sve sto kazes istina je ... i ja sam se razocarao ...... ali zivim u nadi da ce visnju izbaciti ,cura me toliko izbija da je to strasno ... :off:


Po svim logikama ta Visnja(kucka) je trebala prosli put da ispadne a ne DIna( koja je najposteniji takmicar) .  JBg ja se razocarao kako je originalni manobo ispao glup pa jos teraju onu pricu iz plemena....  sad eto im  :whip3: :whip3: :whip3:    sad ce gadang sa klemenom i visnjom da ih izbaci sve   :icon_twisted:      ....  inace i ja bio za spartanca.....      :hooray:

Ja imam dojavu da je Aca pobedio  :baby  :snap

SOLID

Quote from: Coyot on January 25, 2010, 08:47:49 PM
Quote from: SOLID on January 25, 2010, 07:43:23 PM
Quote from: Coyot on January 25, 2010, 02:31:48 PM
Quote from: spdR on January 24, 2010, 09:10:22 PM
prvo su UNISTILI manobo novim biranjem plemena, potom nisu ponovo "izmesali" kada je bilo recimo 8-6 za ga-dang... jadno!

stvarno nije fer, em sto su mi svi anti favoriti ostali do kraja! ispasce sad i srdjan, dusan... a provuce se jedna vesna koja bi na pustom ostrvu riknula za 2 minuta....

a navijao sam u ujedinjenju za PUNISHERA :D
Hehehehehe :D sve sto kazes istina je ... i ja sam se razocarao ...... ali zivim u nadi da ce visnju izbaciti ,cura me toliko izbija da je to strasno ... :off:


Po svim logikama ta Visnja(kucka) je trebala prosli put da ispadne a ne DIna( koja je najposteniji takmicar) .  JBg ja se razocarao kako je originalni manobo ispao glup pa jos teraju onu pricu iz plemena....  sad eto im  :whip3: :whip3: :whip3:    sad ce gadang sa klemenom i visnjom da ih izbaci sve   :icon_twisted:      ....  inace i ja bio za spartanca.....      :hooray:

Ja imam dojavu da je Aca pobedio  :baby  :snap
Sasvim moguce......

spdR

to nije dojava, to se zna, kao i to da je u finalu ACA (oN), VESNA, I TEJA, a da pre njih ispada Visnja (kucka ostaje do FINAL 4)...

tako je Kurir objavio... a i mnogi tako pricaju - ne samo te retardirane novine...


nego moji favoriti su bili...
od zena: anita, ana mitric, i Dina...
od muskaraca: srdjan, PUNISHER (tek od ostrva duhova), i nezz ko jos :D

a pobedice neko treci :(
Aca mulja li ga mulja, napakovo je Nikoli izbacivanje, a sad ide u pakt s Njegosem, bori se za pleme kao, a sve da bi dobio GLASOVE VELIKOG VECA. ja nmg da verujem da su ljudi glupi toliko da oni to ne vide, i da ne vide da je on konkurencija, nego oni Dinu izbace....


btw, videlo se da je bio ljubomoran na Punishera jer je ovaj preziveo 16 dana na ostrvu duhova :D

ma da, nece mi biti ni nesto krivo ni da on pobedi... ima i mnogo gorih :)

SOLID

Nesto e verujem da ce Vesna ostati do kraja...... matora koka leti u najavi ako ne sledeca onda posle toga......

Coyot

Quote from: SOLID on January 26, 2010, 04:38:22 AM
Nesto e verujem da ce Vesna ostati do kraja...... matora koka leti u najavi ako ne sledeca onda posle toga......

Ma jok.... sad lete dusan pa srdjan ,pa ce onda garant klemen ...

SOLID

Quote from: Coyot on January 26, 2010, 08:44:58 AM
Quote from: SOLID on January 26, 2010, 04:38:22 AM
Nesto e verujem da ce Vesna ostati do kraja...... matora koka leti u najavi ako ne sledeca onda posle toga......

Ma jok.... sad lete dusan pa srdjan ,pa ce onda garant klemen ...
Heh to jedino ako neko od njih da imunitet Vesni....... ali ako ne da imunitet Vesni niko, onda 100% leti Vesna....  A i dupli glas ce definitivno veliku ulogu imati u svemu... a ako bude onaj crni glas ili kako vec, onda se nista znatno nece promeniti...

SOLID


spdR

jbt ovaj njegos je govno od coveka...

SOLID

Quote from: spdR on January 28, 2010, 01:19:10 AM
jbt ovaj njegos je govno od coveka...
Jbg najgori idu do kraja sta da ti kazem.... a oni najposteniji ispali glupi jos od pocetka  :fighting:

Coyot

Sreca pa je tu bio PUNISHER da ih kazni  :rnr :rnr

SOLID

Quote from: Coyot on January 28, 2010, 07:21:43 PM
Sreca pa je tu bio PUNISHER da ih kazni  :rnr :rnr
trebao je jos da ih  :icon_bad:  ali jbg.... steta ...

Coyot

Quote from: SOLID on January 28, 2010, 07:28:22 PM
Quote from: Coyot on January 28, 2010, 07:21:43 PM
Sreca pa je tu bio PUNISHER da ih kazni  :rnr :rnr
trebao je jos da ih  :icon_bad:  ali jbg.... steta ...

Ma nema veze ,dosta je bio izraz na visnjinom licu kad se vratio u ujedinjenje ....aaaaaa, to mi je najbolji trenutak u celom survivoru  :whistling

SOLID

Quote from: Coyot on January 28, 2010, 09:29:20 PM
Quote from: SOLID on January 28, 2010, 07:28:22 PM
Quote from: Coyot on January 28, 2010, 07:21:43 PM
Sreca pa je tu bio PUNISHER da ih kazni  :rnr :rnr
trebao je jos da ih  :icon_bad:  ali jbg.... steta ...

Ma nema veze ,dosta je bio izraz na visnjinom licu kad se vratio u ujedinjenje ....aaaaaa, to mi je najbolji trenutak u celom survivoru  :whistling
Meni sad ovaj izraz lica.....  Visnja ga je popu.....

Coyot

aaaaaaaa.. skako sam pola sata od srece ...... jaooooooo  :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo


Pa ono ,jos sam taj dan dobio novi net ....pa covece ...najbolji dan u mom zivotu  :rofl

Lider

I je l' iko umro u tom Survivoru?

SOLID

Quote from: Coyot on January 30, 2010, 03:54:30 PM
aaaaaaaa.. skako sam pola sata od srece ...... jaooooooo  :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo


Pa ono ,jos sam taj dan dobio novi net ....pa covece ...najbolji dan u mom zivotu  :rofl
hahahah verujem ti meni puno srce bilo haha


spdR

Otisao Klemen. Ja nmg da verujem kako su ga zajebali :D
Srdjan legenda :)

SOLID

Quote from: spdR on February 09, 2010, 12:54:03 PM
Otisao Klemen. Ja nmg da verujem kako su ga zajebali :D
Srdjan legenda :)
Da bre obradili su Acu samo tako......  a  i frku koju su napravili na plemenskom je sjebala totalno ovu drugu stranu. A Klemen kada je glasao za Dusana, samim tim je sam sebe izbacio :fighting:

spdR

Da bi ti pobedio u Survivoru moras da budes spreman na sve :D

da izdas bar 1 dogovor, ostanes ispod radara, ogovaras iza ledja... nema postenih da pobedjuju :D

Coyot

Ode srki .... a bio je najjaci lik tamo  :hooray:

SOLID

Quote from: Coyot on February 12, 2010, 04:59:09 PM
Ode srki .... a bio je najjaci lik tamo  :hooray:
Srki szajebao sam sevbe i celu svoju ekipu.......  ali i to ima neke logike :P

spdR

Aca ih je maestralno odradio sve... Taktika: Sedi na 5 stolica tj. podjednako balansiraj sa svima, ulizuj se Velikom vecu, ogovaraj one koji ispadnu da se sto vise operes od njih, i pravi se naivan.

Cista 10-ka iz manipulacije :)

spdR

I tako pobedio Aca, zvanicno :) Jeste gledali finale? A Bibi kupio sebi dzipa :D glasao sam za sebe.

Coyot

Quote from: spdR on February 21, 2010, 11:55:57 AM
I tako pobedio Aca, zvanicno :) Jeste gledali finale? A Bibi kupio sebi dzipa :D glasao sam za sebe.
Ma ja sam znao da ce pobediti aca , ma ove godine survivor je poceo srati kao veliki brat , cas rastrukaj plemena ,pa prebaci ovog ,pa prebaci onog  :bad2

ali sve u svemo ,bi zanjimljivo za gledat GG  :rofl

Lider

Ih jebes takav survivor kad su svi prezivjeli. Znaci da nije bilo tesko prezivjet. Ja sam ocekivao da ce bar jedan krepati na opste iznenadjenje gledatelja pred malim TV ekranima  :shutup:

AlekSerbia

Quote from: Lider on February 21, 2010, 01:58:02 PM
Ih jebes takav survivor kad su svi prezivjeli. Znaci da nije bilo tesko prezivjet. Ja sam ocekivao da ce bar jedan krepati na opste iznenadjenje gledatelja pred malim TV ekranima  :shutup:
:|| :facepalm: :facepalm: