News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Predlog za CB Cup

Started by MakiMDSS.rs, May 21, 2010, 06:46:20 PM

Previous topic - Next topic

MakiMDSS.rs

ajde ovako sta misliste da se napravi jedan FUN cup na CB-u mogu da pitam da bude Hosted By CB ili da ga ja napravim i da se igramo malo , normalno pravila su sa CBa , na CB morate da budete prijavljeni i tako dalje , hteo bih da napravimo jednu lep Cup , za SD a moze i CTF ako ocete da bude 4vs4SD ili 5vs5CTF Kriterijuma i da imamo sto vise ekipa , samo ima jedan mali problem nece biti awarda ali ipak u award stranici ekipe pisace da se igrao taj kup i koje mesto ste bili , pa eto ajde da vidimo sta vi kazete o ovome . znaci ovo bih bio pozivni turnir samo za one ekipe koje mi mislimo da su dobre i ipak i dobri prijatelji sa nama i da izbegnemo svakojake svadje i tako dalje , normalno stavio bih da budu jos 2 supervisora na CBu pored mene i tako omogucio njima da eto imaju malo vece sanse za ulazak u CB CoD2 Crew , sto smatram da je primamljivo ?

ajde raspisite se ovde pls da vidimo sta mozemo da uradimo ako ima nekih pitanja pitajte lako cemo da odgovorimo .

ToTo

Uvek za, jbg kad volim sve, ....ko majmun  :rofl :rofl :rofl

$tring

Ma uvek za... ako ovi iz CB-a pristanu na tako nesto, sto da ne... Moze biti super zajebancija... Nazalost, mi nikako da naucimo da na turnire ne primamo svakojake likove. Uvek nam se to nekako obije o glavu. Napravis turnir, posteno se iznjakas, sve organizujes i na kraju se redovno pojave bar 2-3 klana koji ce biti nezadovoljni sudjenjem, turnirom, bitangama, serverima, forumom ili ko zna cime vec. Evo, ja bih bas bio srecan da neko u Srbiji/Hrvatskoj/Bosni organizuje neki CTF sa 24 ekipe, a mi da se lepo prijavimo i igramo. Sve drugi da vode, sude, njakaju se itd... No, posto to malte ne niko ne radi (bar ne ozbiljno) mi se trudimo koliko god mozemo da na ovim prostorima odrzimo COD2 scenu. Ali, kao sto kazem uvek se nadje neko kome bas 'to i to' ne odgovara.

Sta je zakljucak... zakljucak je da cemo ubuduce pazljivo birati klanove i veorvatno mnoge odbiti. Da cemo napraviti bolja pravila za ligu, i da ce svaki klan morati ta pravila da potvrdi (ne jednom nego jedno 10x :) ) ...

No, tema je CB FUN sa proverenim ekipama.. pa da ne idem u offtopic... svakako sam za....  :flag_of_truce


MakiMDSS.rs

nista ja cu da porazgovaram i da predlozim da se napravi turnir jedan u ime bitangi na CBu , i da odradimo jedan turnir dobar i normalno da pazimo koje cemo ekipe ovoga puta prihvatiti .

uglavnom mozemo jedan probni kup da napravimo Quick Cup na CBu ionako ih ima dosta za sada - http://clanbase.ggl.com/quickcup.php?showallcountries=1

a ko oce da pravi Kup ikada na CBu moze i ovde - http://clanbase.ggl.com/cup_create.php

a ako neko hoce Hosted Cup by CB e za to mora da se malo vise pomuci da bude - http://clanbase.ggl.com/doc.php?did=20#hostedhow

tako da eto napravio sam malo objasnjenje kako to izgleda pa kome je drago moze i sam da napravi :D

Labello

Ma lepo igramo mi koji se znamo tu iz bivse JUG i kraj... Sta ima da dolaze ovi sa strane da igraju... Poremete sve, a i obicno su haxori...

MakiMDSS.rs

tacno bas tako sredicemo nesto

Al_Capone