News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Frusciante napustio Pepperse?

Started by $tring, December 14, 2009, 06:12:12 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Izvor : www.popboks.com

Današnja muzička štampa piše kako je John Frusciante napustio Red Hot Chili peppers, a da je na njegovo mesto došao Josh Klinghoffer.

"Josh Klinghoffer već nekoliko meseci svira sa bendom. John je duhom bio već odsutan. Sada ga zanima da radi svoju muziku â€" mašinerija velikog rok benda mu više ne odgovara”, kaŠ¾e za NME neimenovani izvor blizak bendu.

Kao studijski gitarista, Klinghoffer je svirao sa brojnim muzičarima, između ostalih, sa Perryjem Farrellom, Trickyjem, PJ Harvey, Neon Neon i Gnarlsom Barkleyjem.

Klinghoffer je svirao različite instrumente na većini Fruscianteovih solo albuma.

DiDaN

A i Chad Smith duze vreme svira sa Chickenfoot-om.....

ugly.fender

Ma Dzoni car ...  neka ih je napustio ,,,  nije to  odavno onaj  rhcp  ... 

ugly.fender

Prema anketi koju je uradio BBC, na prvom mestu najboljeg svetskog gitariste u poslednjih 30 godina našao se DŠ¾on Frušante.

DŠ¾on Frušante je do skoro bio član benda Red Hot Chili Peppers.

U anketi pod nazivom "The Axe Factor" učestvovalo je preko 30.000 ljudi.

Na osnovu glasanja 10 najboljih gitarista su:


1. DŠ¾on Frušante
2. Slash
3. Met Belami (Muse)
4. DŠ¾oni Mar (ex-The Smiths)
5. Tom Morelo (Rage Against The Machine)
6. Kirk Hamet (Metallica)
7. DŠ¾oni Grinvud (Radiohead)
8. Prins
9. DŠ¾ek Vajt (The White Stripes)
10. Piter Bak (R.E.M.)



ugly.fender



Citadel of Pain

Quote from: kordoba on April 20, 2010, 10:40:56 PM
Gde ja zivim ?!?!
Nisam cuo ovu stvar  :shok

Pesma sa The Curtains, jednog od 4 albuma koje je legenda izbacila u roku od mesec dana.

Zanimljivo je da u produkciji i snimanju nije dozvolio upotrebu racunara, snimao se na neke magnetofone matore.



I drago mi je da otisao, mada mi krivo zbog Pepersa, ponovo ce zvucati prosecno ( One Hot Minute  :facepalm:)...

kordoba

Quote from: Citadel of Pain on April 21, 2010, 03:13:25 PM
Quote from: kordoba on April 20, 2010, 10:40:56 PM
Gde ja zivim ?!?!
Nisam cuo ovu stvar  :shok

Pesma sa The Curtains, jednog od 4 albuma koje je legenda izbacila u roku od mesec dana.

Zanimljivo je da u produkciji i snimanju nije dozvolio upotrebu racunara, snimao se na neke magnetofone matore.



I drago mi je da otisao, mada mi krivo zbog Pepersa, ponovo ce zvucati prosecno ( One Hot Minute  :facepalm:)...

Haha volim komentare tebe, Zveri i Ramba...
Nikad covek ne zna kakva ce Vam biti reakcija...
Ja volim da ih slusam, ali kao prosecan slusalac. Ne poznajem detalje o kojima pricate pa valja nesto i nauciti.

Bas sam hteo da kazem da mi je zvuk nekako "staro-dobar". I to je odlika velikih, da se vrate pocetcima...
Meni takve stvari imaju smisla...