News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Windows Vista 64-bit

Started by T.F.K., July 11, 2009, 04:48:29 PM

Previous topic - Next topic

T.F.K.

jel zna mozda neko zashto nece da radi cod2 mp na visti ultimate 64-bit, single radi savrsheno ali kad hocu mp samo mi stoji crni ekran  :down

spdR

addaj me na xf : dorde16
i skini teamviewer... :)

m.shadows

Quote from: spdR on July 11, 2009, 06:35:08 PM
addaj me na xf : dorde16
i skini teamviewer... :)

Evo ga dr spdR

T.F.K.


komara

Ne znam kakav i ciji internet koristis ali dosta providera nije jos resila taj problem kod nas, zato se ti vrati na XP ili 32 vistu!

spdR

ja sam tebe accepto pre 2 dana,ali ti se ne javljas
uostalom meni i nije vazno :D

T.F.K.

Quote from: komara on July 13, 2009, 10:39:14 AM
Ne znam kakav i ciji internet koristis ali dosta providera nije jos resila taj problem kod nas, zato se ti vrati na XP ili 32 vistu!

na meni je problem shto imam 8GB rama koje xp i vista 32-bit nevide (vide samo 3GB Max)  :down

komara

E ljudi provaljeno mi je da imam nezakonitu kopiju XP Windowsa jel sad treba da nadjem novi kljuc i ubacim,hoce li to resiti problem.

zlenzlla

Quote from: komara on August 31, 2009, 05:14:52 PM
E ljudi provaljeno mi je da imam nezakonitu kopiju XP Windowsa jel sad treba da nadjem novi kljuc i ubacim,hoce li to resiti problem.

Da nije ovo malo off topic?  :wink:

Samo odradi system restore na dan pre nego ti je provaljeno da je piratska verzija i bices ok. Samo nemoj da update-ujes  Windows Genuine Advantage Notification.

komara

Quote from: zlenzlla on September 07, 2009, 03:04:49 PM
Quote from: komara on August 31, 2009, 05:14:52 PM
E ljudi provaljeno mi je da imam nezakonitu kopiju XP Windowsa jel sad treba da nadjem novi kljuc i ubacim,hoce li to resiti problem.

Da nije ovo malo off topic?  :wink:

Samo odradi system restore na dan pre nego ti je provaljeno da je piratska verzija i bices ok. Samo nemoj da update-ujes  Windows Genuine Advantage Notification.
Sredio sam uz programcic WGA crack  :wink: mrzelo me da otvaram novu temu!