News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

REGRUTACIJE - !!! ZATVORENE !!!

Started by $tring, October 08, 2007, 03:03:36 AM

Previous topic - Next topic

$tring

Svi oni koji bi zeleli da postanu // bitange // mogu se prijaviti na mail info@bitange.com. Uslov je da user redovno dolazi na server i da je dobar u igranju naravno... ;) .. Buduci clanovi dobijaju sifru za war server. Kao oznaku klana nosice natpis plave boje // bitange // .

Ovako nesto smo odlucili posto se sve crvene bitange redovno sastaju u igraonici i zbog toga bi zeleli da se razlikujemo po boji.Kasnije bi bilo super napraviti war plave protiv crvnih ... bla,bla.... protiv drugih klanova igrali bi naravno zajedno - crvene i plave.

djedmraz

nezelim biti u bitangama jer:1 put dok ste se trebali naci niste,2 put isto,3 stavio sam na web prijavu i nitko se nije oglasio na nju i kako onda mogu u klan??? :idea:

Citadel of Pain

Quote from: "djedmraz"nezelim biti u bitangama jer:1 put dok ste se trebali naci niste,2 put isto,3 stavio sam na web prijavu i nitko se nije oglasio na nju i kako onda mogu u klan??? :idea:

Vidi ovako deda mraze  :D ...
Problem nije bio do tebe ali ni do nas...radilo se o tome sto nismo znali
da li ce server raditi ili ne..

bilo bi neodgovorno sa strane bitangi da prime nove clanove, zamole za donaciju a da onda server za par dana bude ugasen..

Upravo zbog toga smo cekali da vidimo da li cemo uspeti da stvorimo uslove da server bude zbrinut na duze vreme...

Cim se to dogodilo i sada kada je situacija jasna pozvali smo drugare da se pridruze klanu...eto, nadam se da kapiras u kakvoj smo situaciji bili..

U klan naravno ne moras
ali svakako nastavi da dolazis na server da se igramo  :wink:

   pozdrav od bitangi

KIKI

e ljudi ima nekih uslova oko igranja ???

moze neki veci info ?
koji K:D treba da bude ?

$tring

Quote from: "KIKI"e ljudi ima nekih uslova oko igranja ???

moze neki veci info ?
koji K:D treba da bude ?

pa razmisljali smo o uslovima, mada je to objektivna stvar... tako da..... posalji prijavu...........

djedmraz

String ja cu ti poslat na xfire prijavu neda mi se e-mail pisat cujemo se... :D

korisnik2007a

Evo ja se javljam da postanem bitanga...Stavio bih plavu boju jer nisam blizu novog sada...btw ja sam Cpt.Price Moze Stirng?

$tring

Quote from: "korisnik2007a"Evo ja se javljam da postanem bitanga...Stavio bih plavu boju jer nisam blizu novog sada...btw ja sam Cpt.Price Moze Stirng?

o svim regrutacijama izmedju ostalih odlucuje i IRONC tako sto povremeno gleda igrace kako igraju. Ovih dana cemo odluciti oko svih regrutacija pa javljamo.

djedmraz

E $tring daj mi se javi na xfire nikad se nejavljas da se jos dogovorimo i to... :D

korisnik2007a

Ma nece ti se oni javiti ukoliko ne misle da si dobar...ne mozes ti samo tako da udjes (mada mozes da promenis nik,i kikovali bi te... :lol: )

taki

:oops: ja glasam za tihog da ga ubacite u bitange.
samo ima jedan problem on sam nikad nece traziti
:D

Sauron

Tihi, registrovao si se kao taki? ccc

taki

pfffff
nije tihi:D
ja sam njegova devojka:D
ne igram samo komentarisem i navijam:D

tihi

Eto vidite u kakvom okruzenju ja moram da igram ,da znate nije mi lako! :shock: