News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

MOJI MOJI MOJI

Started by |ndb| Dusan Silni, May 09, 2008, 08:37:31 AM

Previous topic - Next topic

|ndb| Dusan Silni

 ;D Molim moj klan, moje uvazene kolege i saborce, da dobro razmisle o nastavku turnira, i o tome kako funkcionisemo kao klan i ekipa. Da, ako sam ja timlider, da se to onda i ispostuje, sta ja kazem, de, kako itd... Ako imate neki problem sa tim, da se izjasnite, ja cu rado da prepustim svoju poziciju nekome od vas, moze odma ili po zavrsetku turnira. Ili ako vam je do vise zajebancije da mi kazete, da se ne trudim da od nas napravim ozbiljnu ekpiu. Razmislite dobro i izjasnite se..... ne bih zeleo da gubim vreme ako je u pitanju samo dobra zajebancija... :ziveli ;D

[WC]=CyClops=

Quote from: //bitange// Dusan Silni on May 09, 2008, 08:37:31 AM
ne bih zeleo da gubim vreme ako je u pitanju samo dobra zajebancija...

Znam da je ovaj post upućen bitangama koji ne slušaju vrhovne zapovijedi, ali ne mogu da ne napomenem da se DOBRA ZAJEBANCIJA nikako ne moŠ¾e smatrati gubljenjem vremena. Čak obratno, igranje bez zajebancije je gubljenje vremena.

SALTSTONE

   Ja sam tu za nastavak turnira i cekam poziv...potrebni su treninzi ali u najjacem sastavu jer nas sada ocekuju i takvi mechevi....POZDRAV GENERALE :)  :ziveli :camper

[WC]=CyClops=

Zajeban ovaj Mire, pravi prototip onog američkog narednika (obično neki stari prdonja ili Samule L. Jackson) koji na filmovima urla jadnim vojnicima u facu sa 2 cm da kroz TV ekran dok gledaš film imaš osječaj da te pljuca dok se dere i osjeti se kako mu smrdi iz usta :o

Odo ja u ćoše dok još nije kasno :)

clumsy

plave bitange su uvek raspolozene za ratovanje!!! mislim koja je ovo vec nasa pobeda? druga? :)

IronC

Ja uopste i ne znam ko je taj Dusan Silni ?  :-\

clumsy

pa ne znam ni ja.... cuo sam da je cupav i da ima glas, ali nema pojma da igra.   :D


Citadel of Pain

 Rekao sam ti 100 puta, ako primetis da neko ne radi ono sto smo se dogovorili
tvoje je kao asmiralu da se toj osobi obratis po imenu i skrenes paznju na propuste.
To detinjasta ljutnja i potom namerno sabotiranje svoje ekipe u takvim trenucima ne donosi nista pozitivno
i ja te zato jos jednom molim da se ne nerviras nego da dajem korisne sugestije na TS-u, i to ponavljam,
direktno upucene onima koji prave greske. U suprotnom ce nam se desavati te potpuno neverovatne situacije, da nas
pobedjuju plave bitange, inace, da podsetim ljudi ogranicenih intelektualnih sposobnosti i neprijatnog fizickog izgleda
koje smo iz pukog sazaljenja primili u klan i dali im plavu boju kako ih niko slucajno nebi sa nama pomesao.

clumsy


Zver


Citadel of Pain


|ndb| Dusan Silni

 ;D ;D ;D ;D heheheeheh ma jebite se bree svi,i moji i plavi wc i svi u tri pm!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D

|ndb| Dusan Silni

A sto se tebe tice Citadel,... samo da se resimo gigimana i na kon ju smo. ;D

Citadel of Pain

ma marsh bre u picku materinu i ti majmune jedan!!!

i da znas....sad te definitivno gigi i ja IZBACUJEMO!!

Pakuj shank i gubi se!!!  


Citadel of Pain

i kad malo bolje razmislim IZBACUJEM i gigija!!!

SALTSTONE

#15
HAHHAH......DAJEM OSTAVKU OTVARAM SVOJ KLAN        )TRAGEDIJE(     :wah

Citadel of Pain

pobrisao sve sto ste nasrali da ne smrdi ovde na forumu..
trebala je biti zajebancija da se prozivamo malo sa plavim bitangama jer su nas opet pobedili..
zakljucao temu..