News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

AC/DC vicešampioni po zaradi

Started by $tring, July 28, 2010, 03:50:25 PM

Previous topic - Next topic

$tring

izvor:b92.net

Turneja "Black Ice" australijske hard rok grupe "AC/DC", završena krajem juna, dospela je u sam vrh svetskih turneja koje su postigle rekordnu zaradu.

Grupa "AC/DC" je u toku turneje odrŠ¾ala 168 koncerata, svirala pred 4,9 miliona ljudi i zaradila 441,6 miliona dolara, objavio je muzički.

Veću zaradu od prodaje u koncertnih ulaznica na turneji, postigao je samo legendarni engleski rok sastav Rolling Stones na turneji "A Bigger Bang", koja je trajala od 2005. do 2007. Ta serija koncerata donela je "Kotrljajućem kamenju" 558,1 milion dolara.

Bend "AC/DC" počeo je turneju "Black Ice" 28. oktobra 2008. nastupom u američkoj drŠ¾avi Pensilvaniji i završio ju je 28. juna ove godine u španskom gradu Bilbaou.

kordoba

Quote from: string on July 28, 2010, 03:50:25 PM
izvor:b92.net

Turneja "Black Ice" australijske hard rok grupe "AC/DC", završena krajem juna, dospela je u sam vrh svetskih turneja koje su postigle rekordnu zaradu.

Grupa "AC/DC" je u toku turneje odrŠ¾ala 168 koncerata, svirala pred 4,9 miliona ljudi i zaradila 441,6 miliona dolara, objavio je muzički.

Veću zaradu od prodaje u koncertnih ulaznica na turneji, postigao je samo legendarni engleski rok sastav Rolling Stones na turneji "A Bigger Bang", koja je trajala od 2005. do 2007. Ta serija koncerata donela je "Kotrljajućem kamenju" 558,1 milion dolara.

Bend "AC/DC" počeo je turneju "Black Ice" 28. oktobra 2008. nastupom u američkoj drŠ¾avi Pensilvaniji i završio ju je 28. juna ove godine u španskom gradu Bilbaou.

Ne mogu  da verujem  :shok

Pa ti vidi koliko je profitabilno nase bavljenje muzikom  :facepalm:

SALTSTONE

Quote from: kordoba on July 28, 2010, 04:18:31 PM
Quote from: string on July 28, 2010, 03:50:25 PM
izvor:b92.net

Turneja "Black Ice" australijske hard rok grupe "AC/DC", završena krajem juna, dospela je u sam vrh svetskih turneja koje su postigle rekordnu zaradu.

Grupa "AC/DC" je u toku turneje odrŠ¾ala 168 koncerata, svirala pred 4,9 miliona ljudi i zaradila 441,6 miliona dolara, objavio je muzički.

Veću zaradu od prodaje u koncertnih ulaznica na turneji, postigao je samo legendarni engleski rok sastav Rolling Stones na turneji "A Bigger Bang", koja je trajala od 2005. do 2007. Ta serija koncerata donela je "Kotrljajućem kamenju" 558,1 milion dolara.

Bend "AC/DC" počeo je turneju "Black Ice" 28. oktobra 2008. nastupom u američkoj drŠ¾avi Pensilvaniji i završio ju je 28. juna ove godine u španskom gradu Bilbaou.

Ne mogu  da verujem  :shok

Pa ti vidi koliko je profitabilno nase bavljenje muzikom  :facepalm:

A mi gledamo samo da izvucemo putne troskove, pa se sutamo nogom u dupe od srece  :||

DiDaN

Sto bi Rambo Amadeus rekao "auuuu Mile"  :yikes:

Lider

Trziste im veliko. Njihovo igraliste je citav svijet, a vase jedna mala zemlja na brdovitom Balkanu. Jbgaa. :drinks2