News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Novi album "grupe VOZD"

Started by kordoba, January 30, 2009, 11:59:24 PM

Previous topic - Next topic

kordoba

               :band

:disco :disco :disco :disco :disco

Znam da vecina Vas slusa tvrdju muziku, ali mozda se nekom svidi i ovo... Za sve sto tamo cujete, licno sam odgovoran... ;D
U svakom slucaju, sve Bitange i ljubitelji Bitangi koji zele mogu besplatno da dobiju CD...
Samo se javite  :icon_razz:

http://www.grupavozd.com/?a=Artikli&t=32

A ko zeli da poslusa pesmu "Soba studentska" sa kojom nismo primljeni na Beoviziju, neka skine sa:
http://www.megaupload.com/?d=3PLRONZA




*SPARTANAC*

Mislim ta beovizija je tako sranje po meni...
Odslusao sam sam "da zaboravim" pesmu, i nije losa. Mada ja ne slusam nasu muziku tako da ne komentarisem mnogo. u svakom slucaju nije lose.

Lider

Svaka cast Kordoba druze. Poslusao sam par pjesama i bas su super.
Puno uspjeha i sve najbolje  :yahoo  :yahoo  :ziveli  :ziveli :hat  :hat

kordoba

Quote from: *SPARTANAC* on January 31, 2009, 01:42:01 AM
Mislim ta beovizija je tako sranje po meni...
Odslusao sam sam "da zaboravim" pesmu, i nije losa. Mada ja ne slusam nasu muziku tako da ne komentarisem mnogo. u svakom slucaju nije lose.

Hvala!

kordoba

Quote from: *SPARTANAC* on January 31, 2009, 01:42:01 AM
Mislim ta beovizija je tako sranje po meni...
Odslusao sam sam "da zaboravim" pesmu, i nije losa. Mada ja ne slusam nasu muziku tako da ne komentarisem mnogo. u svakom slucaju nije lose.

Spartanac, poslusaj pesme Bilo ko, ili Lutam... nema veze aranzmanski sa tom koju si cuo...

*SPARTANAC*

Quote from: kordoba on January 31, 2009, 04:03:15 AM
Quote from: *SPARTANAC* on January 31, 2009, 01:42:01 AM
Mislim ta beovizija je tako sranje po meni...
Odslusao sam sam "da zaboravim" pesmu, i nije losa. Mada ja ne slusam nasu muziku tako da ne komentarisem mnogo. u svakom slucaju nije lose.

Spartanac, poslusaj pesme Bilo ko, ili Lutam... nema veze aranzmanski sa tom koju si cuo...
Odslusao sam pesmu "Bilo ko" i mogu ti reci da je dobra. A ciji je ovo zenski gals? :)

kordoba

Quote from: *SPARTANAC* on January 31, 2009, 12:32:37 PM
Quote from: kordoba on January 31, 2009, 04:03:15 AM
Quote from: *SPARTANAC* on January 31, 2009, 01:42:01 AM
Mislim ta beovizija je tako sranje po meni...
Odslusao sam sam "da zaboravim" pesmu, i nije losa. Mada ja ne slusam nasu muziku tako da ne komentarisem mnogo. u svakom slucaju nije lose.

Spartanac, poslusaj pesme Bilo ko, ili Lutam... nema veze aranzmanski sa tom koju si cuo...
Odslusao sam pesmu "Bilo ko" i mogu ti reci da je dobra. A ciji je ovo zenski gals? :)
[/quote
imam dva zenska vokala u bendu...prateci...
ipak, ovo peva jedna devojka po imenu Ida, moja podrska njenoj solo karijeri koju zapocinje uskoro

DiDaN

ej super su stvari....svaka cast.......samo napred  :bye2

kordoba

Quote from: DiDaN on January 31, 2009, 02:57:16 PM
ej super su stvari....svaka cast.......samo napred  :bye2

Veliko hvala!

SOLID


Podpredsednik

Ma Vi sa ovom pesmom mozete direktno u Rusiju na Evroviziju, kakva Beovizija! ;)

Gorane, skoro svaki dan se potrefi da vidim Vas spot za "МолиÑ,ва за браÑ,а МаÑ,еју" na RTS-u, svidja mi se i pesma i kako ste odradili spot.

Pozdrav brate!

kordoba

Quote from: Podpredsednik on January 31, 2009, 06:37:13 PM
Ma Vi sa ovom pesmom mozete direktno u Rusiju na Evroviziju, kakva Beovizija! ;)

Gorane, skoro svaki dan se potrefi da vidim Vas spot za "МолиÑ,ва за браÑ,а МаÑ,еју" na RTS-u, svidja mi se i pesma i kako ste odradili spot.

Pozdrav brate!

Hvala brate!

kordoba

Evo i ovde mozete cuti pesmu koja nije primljena...
Za jedan dan dobismo ogromnu podrsku... Ipak, svet je sacinjen iz interesa  :)

http://www.grupavozd.com/?a=Download

SOLID

Quote from: kordoba on January 31, 2009, 09:15:55 PM
Evo i ovde mozete cuti pesmu koja nije primljena...
Za jedan dan dobismo ogromnu podrsku... Ipak, svet je sacinjen iz interesa  :)

http://www.grupavozd.com/?a=Download

Ne vole svi pandure... ;D ;D ;D ;D

kordoba

U stvari, ne voli niko pandure...
Ja sam svakako penzionisan  :suicide

potpredsednik Rambo

Quote from: kordoba on January 31, 2009, 09:33:42 PM
U stvari, ne voli niko pandure...
Ja sam svakako penzionisan  :suicide
Ma ko ih šiša..samo furajte momci, ne dajte se zajebavati.

Š to se mene lično tiče, definitivno "Lutam" :wink:

kordoba


HeadHunter

Mada ne slusam tu vrstu muzike :yahoo...Odslusao sam par Vasih pesama, npr "Soba Studentska", "Lutam", "Molitva za brata Mateju"...Znaci stvarno, sve pohvale za Vas...Imate potencijala, samo gurajte :))) !!! Pozz :hat :drinks2, a za ove sto im se ne svidja, ne moraju ni da ih slusaju  :-[ :))

  AjmEeEHH***SRB aka QuentinMcloud :))) :yahoo

ToTo

Poz Kordoba i sve cestitke za materijal. Zar je moguce da ti koji se bavis muzikom ne znas, da na tom i slicnim festivalima, prolaze samo tatini sinovi i devojcice koje neko "probija" na estradu, hehe... To sto niste prosli je dokaz vaseg kvaliteta, a ne obratno.   :hat

kordoba

Quote from: HeadHunter on February 04, 2009, 05:01:12 PM
Mada ne slusam tu vrstu muzike :yahoo...Odslusao sam par Vasih pesama, npr "Soba Studentska", "Lutam", "Molitva za brata Mateju"...Znaci stvarno, sve pohvale za Vas...Imate potencijala, samo gurajte :))) !!! Pozz :hat :drinks2, a za ove sto im se ne svidja, ne moraju ni da ih slusaju  :-[ :))

  AjmEeEHH***SRB aka QuentinMcloud :))) :yahoo

Hvala brate  :hat

kordoba

Quote from: ToTo on February 04, 2009, 11:51:15 PM
Poz Kordoba i sve cestitke za materijal. Zar je moguce da ti koji se bavis muzikom ne znas, da na tom i slicnim festivalima, prolaze samo tatini sinovi i devojcice koje neko "probija" na estradu, hehe... To sto niste prosli je dokaz vaseg kvaliteta, a ne obratno.   :hat

Hvala ToTo, poznato mi je sve do takvih detalja da bih mogao pisati krivicne prijave mesec dana, ali ovo je oblik upoznavanja ljudi sa time... Na zalost, sve je politika i na tome se sve zavrsi...

Hvala jos jednom, vidimo se na nekoj borbi u LAN-u...