News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Thayane - nova mapa

Started by $tring, September 27, 2008, 08:14:04 PM

Previous topic - Next topic

Da li vam se svidja?

Da
14 (77.8%)
Ne
4 (22.2%)

Total Members Voted: 15

Voting closed: October 12, 2008, 08:14:04 PM

$tring

Nova mapa

X_ice_X

mapa je EXXXTRA... sto vise novih dobrih mapa.... ova je 100 puta bolja od harbora ili moskve recimo. barem meni...

:wah  :wah  :wah  :wah  :wah  :wah  :wah :wah :wah  :wah :wah :wah

Nina

#2
Igrala sam je samo jednom,ali mogu reci da mi se mnogo svidja (mozda zbog toga sto je u pitanju pescana mapa kao tobruk,toujane,matmata...).Zastavice su na malo cudnim mestima.Nemacku nisam mogla da pronadjem (silly me).Treba voditi racuna o krov majstorima posto ih ima mnogo....Ne znam samo jel spawn dobro resen.U globalu...odlicna mapa!!! :party2

Staljin


BloX

 :hmm nisam je jos vidio...no kolko se sjecam jel to mozda ona mapa po uzoru na carentan...di je mogu isprobat???? I zelja mi je da se vrati natnarak :rock3 :rock3 :rock3

[WC]=CyClops=

Mapa je super ovako na prvu, ali ima toliko mjesta za šteku da joj Caen nije do koljena. Tako da sve ovisi kako će se igrati kad se nauči malo bolje. MoŠ¾da ispadne super brza, a moŠ¾da ispadne još jedna spora sačekuša u kojoj je 5 flagova super score.

Eh da, iznimno mi se čini lakša za amere. Bar ovako isprva dok se ne nauče sve fore. Srećom, PAM mijenja strane pa svi dobiju priliku.

$tring

Meni se sve svidja na mapi osim boja... puno senki ima...  :sorry .... da je bar malo vise kao matmata/tobruk sto se tice boja bila bi odlicna!

X_ice_X

Quote from: string on September 29, 2008, 11:34:16 PM
Meni se sve svidja na mapi osim boja... puno senki ima...  :sorry .... da je bar malo vise kao matmata/tobruk sto se tice boja bila bi odlicna!

da, istina je to sto se tice sjenka.... majstor mi lezi na krovu i puca po meni, ja ga ne vidim zbog MRAKA, SJENKE. lol  :aug  :aug

:ziveli  :ziveli  :ziveli

VIP.er

Nikad nisam sxvatao problem mraka u codu, pa samo povecas brightness i to je to, npr egipat obavezno povecam osvetljenje bar za 70 %, malo manje povecam i za dawnville, moskow,farmhouse... Poenta je da ja ne vidim u kom smislu mrak moze da predstavlja iole bitan problem...

$tring

Quote from: VIP.er on October 04, 2008, 02:08:30 AM
Nikad nisam sxvatao problem mraka u codu, pa samo povecas brightness i to je to, npr egipat obavezno povecam osvetljenje bar za 70 %, malo manje povecam i za dawnville, moskow,farmhouse... Poenta je da ja ne vidim u kom smislu mrak moze da predstavlja iole bitan problem...

Zato sto generalno mape kao sto su Tobruk, Carentan, Matmata, Brugundy mnogo lepse izgledaju (sto se tice boja) nego sto su Egipat (koji takodje posvetlim ali izgleda odvratno), Dawnville... U svakom slucaju, Egipat da je napravljen kao Tobruk (u tim bojama) bi mi bio mnogo bolja mapa. Ovako mi  padne mrak na oci kad ga vidim....  :cray

Podpredsednik

Quote from: string on October 04, 2008, 06:51:15 PM
Quote from: VIP.er on October 04, 2008, 02:08:30 AM
Nikad nisam sxvatao problem mraka u codu, pa samo povecas brightness i to je to, npr egipat obavezno povecam osvetljenje bar za 70 %, malo manje povecam i za dawnville, moskow,farmhouse... Poenta je da ja ne vidim u kom smislu mrak moze da predstavlja iole bitan problem...

Zato sto generalno mape kao sto su Tobruk, Carentan, Matmata, Brugundy mnogo lepse izgledaju (sto se tice boja) nego sto su Egipat (koji takodje posvetlim ali izgleda odvratno), Dawnville... U svakom slucaju, Egipat da je napravljen kao Tobruk (u tim bojama) bi mi bio mnogo bolja mapa. Ovako mi  padne mrak na oci kad ga vidim....  :cray
Moracemo da angazujemo molere da je prekrece! :)

Erwin König

Mapa je super. Jako puno dzamija i... I to je to. Ne treba mi nista vise  :wink: Sve pohvale.

m.shadows

Quote from: string on September 27, 2008, 08:14:04 PM
Nova mapa


Di mozemo da igramo ovu mapu,tj kad ce bit na bitangama??
pOZz

By *M. sHaDoW$*

$tring

Quote from: m.shadows on March 23, 2009, 02:31:26 PM
Quote from: string on September 27, 2008, 08:14:04 PM
Nova mapa


Di mozemo da igramo ovu mapu,tj kad ce bit na bitangama??
pOZz

By *M. sHaDoW$*

Bila je ranije pa je sklonjena.. mogli bi je vratiti! :)

Lider

Meni nije losa mapa. Malo je cudna bila, ali ipak nesto za promjenu :wink:
Stavite je na SD da vidite kako ce se "igracine" pogubiti  :rofl :rofl :rofl

spdR

Stavite je na SD da isprobamo i nesto novo...

STEK