News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Dajte bitange da stavimo nove mape!!!

Started by KIKI, May 24, 2008, 08:16:02 PM

Previous topic - Next topic

KIKI

E ovako mislim da bi bio red malo da se obnovi rotate mapa jer su ove mape smorile. imamo u drugoj temi dosta lepih mapa koje mozemo da isprobamo.

bilo je dosta predloga ali nista od mapa  :'(

StrinŠ¾e bilo bi lepo da nam ubacis neke nove mape  :)

I da se da jos nekome pristup da moze da ubacuje nove mape na server :)


clumsy

da, vreme je da se stave nove mape na server. ima dosta njih, ali i dosta njih sto nisu pravljene za ctf pa je onda spawn uzasan(isti).
ljudi npr. na garage non-stop izglasavaju toujane i tobruk i tako da se toujane odigra u jednom danu xxx puta. ima dobrih mapa. niko nece da igra ruske mape. samo mi nikada ne ide u glavu kako im ne dosadi jedno te isto.
dajte ljudi malo razlike da ubacimo na server :)  :rnr

KIKI

evo moze recimo da se proba na nekom serveru gde se ne igra ja cu budem test igrac ako treba   :rnr

Darko

Ja sam vec nekoliko puta predlagao da se na server koji je do skora bio SD a sada je TDM, a i sada se retko kada igra vec mahom zvrji prazan, ubace samo nove mape i da se igra CTF, pa da ih tu isprobamo i koje se pokazu dobre i dopadnu se vecini igraca da se ubace na ostale servere. Recimo 5 do 10 mapa ali iskljucivo novih i smem da se kladim da bi taj server bio non-stop krcat jer su jude smorile stare mape...

[WC]=CyClops=

Quote from: clumsy on May 24, 2008, 08:30:47 PM
da, vreme je da se stave nove mape na server. ima dosta njih, ali i dosta njih sto nisu pravljene za ctf pa je onda spawn uzasan(isti).
ljudi npr. na garage non-stop izglasavaju toujane i tobruk i tako da se toujane odigra u jednom danu xxx puta. ima dobrih mapa. niko nece da igra ruske mape. samo mi nikada ne ide u glavu kako im ne dosadi jedno te isto.
dajte ljudi malo razlike da ubacimo na server :)  :rnr

Dosta servera koji vrte Toujane only su puni 24/7, to valjda dosta govori koliko je mapa dobro napravljena. Meni je također u top5 i nemam problem s tim da se igra 5 puta dok se Caen odvrti jednom i slično.

Ali kad se odigra Tobruk, pa se na listi nađe opet neka dobra mapa ala Carentan, Matmata, itd..., a ovi izaberu replay Tobruk, e to zna ubit u pojam :)

clumsy

da, upravu si cyc... ali pazi kada sam se uzeleo malo da igram sa rusima... retkoa, ali retko se izglasa moskwa stalingrad itd..  8|

[WC]=CyClops=

To je zato jer se rusi jako teško vide na mapama gdje se puca na većim distancama, a PPSh je superioran MPovima na mapama gdje se dere na blizu.

Plus je moj subjektivan dojam da rusi imaju i nešto bolji spawn (bazu) na većini mapa i lako satjeraju švabe u svoj spawn da ne mogu ni izać (to je česta bolja švaba na velikom broju mapa, zato ih je jebeno i igrati, bar se meni tako čini).


Ruske bi se mape bile igrive kad bi forsirali engleze umjesto rusa na njima :D

KIKI

Ajmo string javi se

rece neki dan da ces nam ubaciti neke nove mape  :ziveli

[WC]=CyClops=

Jednostavno ne mogu izrdŠ¾ati da se ne smijem na ove zahtjeve za novim mapama (koje su dosadne do bola usput rečeno, bar ove trenutno ubačene) nakon cijelovečernje igre sa skillerima.

Ljudi vi traŠ¾ite nove mape, a nakon tisuća rundi Toujana, Matmata, Tobruka i sličnih koje igrate 20 puta dnevno, bar 2/3 igrača nije u stanju shvatiti osnovne osnove osnova CTF-a na tim mapama. Ti su naravno najglasniji kad treba prozivati ove koji imaju dvi ćuke u glavi, ali to je već priča za sebe.

Dakle ima oko trećina igrača koji kuŠ¾e jako dobro stvari, ali ovi ostali što kukaju 24/7 se slobodno mogu prepoznati tu.
Svi su vam krivi jer gubite, samo vi niste. Te ovaj ima čit, onaj kempa, onaj kopa nos dok igra...

Ali prava istina je da VEZE VI NEMATE!

Bolje bi bilo da igrate samo jednu mapu dok je ne savladate.

Evo samo primjer, zadnjih par dana gledam ljude malo iz spec i odvaljujem od smijeha kad vidim da, pazite sad ovo, CILJAJU u flag stand nakon što im je flag odnešen.
Nisam jedini koji je ovo primjetio, DC mi neki dan spomene to isto na Ventu, pa smo se smijali i sprdali s tematikom. Ljudine se šuljaju u čučnju oko mjesta gdje je bila zastava, cljaju u njega i prave krugove u Š¾itu :D

Ima tih bisera koliko hoćete, ali moŠ¾da ipak ostavljam Rambu opise, ima više talenta, siguno će mu prije ili kasnije i ovi 'skilleri' doći na red :)

domohomo

Quote from: [WC]=CyClops= on June 11, 2008, 02:59:07 AM
siguno će mu prije ili kasnije i ovi 'skilleri' doći na red :)
jebo ti sliku svoju, sto spominjes moje ime u ovim postovima?!?!? :-[ :-[

[WC]=CyClops=

Quote from: dominik on June 11, 2008, 07:09:35 AM
Quote from: [WC]=CyClops= on June 11, 2008, 02:59:07 AM
siguno će mu prije ili kasnije i ovi 'skilleri' doći na red :)
jebo ti sliku svoju, sto spominjes moje ime u ovim postovima?!?!? :-[ :-[

A koji si pak ti? Onaj koji cilja u prazan flag stand ili onaj koji brani nosioca zastave tako što cilja u njega?  :D

KIKI

@CYCLOPS

brate ti si lud
ako te nije smorilo da igras 30x dnevno jednu mapu onda si ti lud

normalno da je smorilo i da trebaju neke nove mape da se ubace.

Paradox

Zadovoljan sam sa 3 od 4 nove mape... i hocu jos naravno  ;D

[WC]=CyClops=

Ma naravno da me umorilo i igrao bi ja rado nove mape, samo ovih par novih nikom nisu baš nešto posebno drage.

Ali falili ste poantu, karikiram stvari da naglasim kako bi neki mogli malo poraditi na...errr, ajmo to nazvati osobnoj taktici u nedostatku boljeg opisa.

Š to reći na to kad netko tko gubi šteki u bazi i čuva? Pa što imaš čuvati ako već gubiš? To je kao da pri rezultatu od 3-0 u nogometu radiš bunker u obrani da ti ne uleti još jedan gol, umjesto da odeš napred i stisneš za izjednačenje i eventualni obrat na sve ili ništa.

Stavite vi 100 novih mapa što se mene tiče, ama baš nemam ništa protiv toga, ali sam 100% siguran da će se opet igrati iste i opet će se igrati jednako loše jer problem je u ljudima, a ne u serveru i mapama.

KIKI

pa naravno jer je CTF na public serveru

gde igraju kojekakvi smradovi

:-[

i tesko je sprovesti neku taktiku  :(

[WC]=CyClops=

A što je na waru bolje? Evo ti turnir za primjer, za 3 klana koja su učestvovala je dokazano da su imali čitere, a moŠ¾da je bilo toga i više, samo nitko nije skuŠ¾io. To ti se dogodi kad se nađu pussy, sissy i wussy pa naprave 1337 h4x0rz klan  :D

domohomo

Quote from: [WC]=CyClops= on June 11, 2008, 09:10:15 AM
A koji si pak ti? Onaj koji cilja u prazan flag stand ili onaj koji brani nosioca zastave tako što cilja u njega?  :D

oboje  :ziveli :ziveli