News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

HITNO....

Started by kroxxzee, January 31, 2012, 01:19:09 PM

Previous topic - Next topic

kroxxzee

Ja Vas molim ako vidite moj nick na nekim od bitange servera a da ja na xfireu neigram na tom serveru odma banajte...neki lik mi fejka nick i ne samo meni već pola nama iz zone clana....Hvala vam na razumijevanju!!! Pozz by kroki ;))) :stoner:

stewzoR

Cek ,ako je to tvoja ideologija,ja bih trebao da banujem pola CoD2,jer njih hiljadu kopira moj nik?!

ToTo

Quote from: stewzoR on January 31, 2012, 06:51:49 PM
Cek ,ako je to tvoja ideologija,ja bih trebao da banujem pola CoD2,jer njih hiljadu kopira moj nik?!

Pa ko je lud tvoj nik da kopira i da se blamira , o swetozareeeeeeeeeeeeeeeeeeee  :facepalm:

:rofl :rofl :rofl :rofl

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Quote from: ToTo on January 31, 2012, 11:06:33 PM
Quote from: stewzoR on January 31, 2012, 06:51:49 PM
Cek ,ako je to tvoja ideologija,ja bih trebao da banujem pola CoD2,jer njih hiljadu kopira moj nik?!

Pa ko je lud tvoj nik da kopira i da se blamira , o swetozareeeeeeeeeeeeeeeeeeee  :facepalm:

:rofl :rofl :rofl :rofl

Vala bas...  :omg:   :facepalm: 

stewzoR


spy18

Quote from: stewzoR on February 01, 2012, 05:10:14 PM
za tvoju jebenu informaciju
http://www.gamerconfigs.com/game/cod2

Not Found
The requested URL /config/stewzoR/stewzoR.rar was not found on this server. www.gamerconfigs.com

:|| :|| :||

kroxxzee

Koji ste Vi carevi ja samo kaŠ¾em ako vidite banajte...ja da vidim toto-a ili tebe stew na zoni serveru a nisi ti ja bi to banovo :P :P  :clapping2 :clapping2 :clapping2 :tease2