Info - General Snickov za neupucene :)

Started by Ninja_dragon, January 26, 2013, 02:18:12 AM

Previous topic - Next topic

Ninja_dragon

Lik sa 14 godina i skilom 30-togodisnjaka. Poceo je da igra pre nego sto je prohodao :) Linkovi su vise za zabavu, i za par ljudi koji ce se prepoznati u tome :)

http://www.youtube.com/watch?v=RRerxCrnSvw


http://www.youtube.com/watch?v=GUfTwjxGOCY

I naravno, komentar jednog od "admina", Mr. JackSparrow:
http://s2.postimage.org/ek47sxovt/111.png

Naravno lik je izbrisao komentar nakon entera, sto li je to uradio.. :||

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Ninja_dragon on January 26, 2013, 02:18:12 AM
Lik sa 14 godina i skilom 30-togodisnjaka. Poceo je da igra pre nego sto je prohodao :) Linkovi su vise za zabavu, i za par ljudi koji ce se prepoznati u tome :)

http://www.youtube.com/watch?v=RRerxCrnSvw


http://www.youtube.com/watch?v=GUfTwjxGOCY

I naravno, komentar jednog od "admina", Mr. JackSparrow:
http://s2.postimage.org/ek47sxovt/111.png

Naravno lik je izbrisao komentar nakon entera, sto li je to uradio.. :||
http://www.youtube.com/watch?v=RRerxCrnSvw
hocu ja ove slusalice ,......

Tomo_SU


Srba

#3
Nema zvuka - tako je snimano. Moralo bi sve iz pocetka. Nije vredno truda.

Mozda zvati CSI Miami  :hat

jape

Najbolje je postaviti demo, ovako bez zvuka se ne moze nista zakljuciti :)

Bebica

#5
lik po meni dobro igra i ovde se nista ne vidi tako da  :thumbdown
Snickov podrzavam te  :super :yahoo :clapping
Vec kad smo kod dzeka dragone sto ne postavis sliku sta si rekao na waru(majmuncino-snickovu :D) ikao nije bio pub?  :rofl
Iskreno po meni vi niste mogli podneti poraz mislili ste da stalno mozete pobedjivati  :'(
Podrzavam dzeka naravno sto je napisao :*
Da.

' k e r r

Ovo je zalosno! Jedan sumnjiv kill ce da dokaze da je chiter ?

P!ck 'n roll

Quote from: Ninja_dragon on January 26, 2013, 02:18:12 AM
Lik sa 14 godina i skilom 30-togodisnjaka. Poceo je da igra pre nego sto je prohodao :) Linkovi su vise za zabavu, i za par ljudi koji ce se prepoznati u tome :)


Naravno da ce klinac od 15 god da igra bolje od mene sa 30 :) pa ljudi posle svog posla, treninga, problema, devojke-zene itd. kako da nece klinac koji ide samo u skolicu igrati bolje od mene. Njegova koncentracija 100% za igricu, moja 3%  :stoner: mislim da je to vec 100 dokazano

Srba

Tema zavrsena... Nakon vecerasnjih razgovora na TS-u receno mi je da postoji hax. Svaki dalji komentar je suvisan i nepotreban. Idemo dalje...

BOBOVIJERI

     Upravo tako Srbo, evo tebi +1, posto vidim da ova balavurdija te otera opet u minus sa karmom  :tease

VaiiiVaiii

Quote from: Vijeri Junior on January 26, 2013, 09:15:48 AM
     Upravo tako Srbo, evo tebi +1, posto vidim da ova balavurdija te otera opet u minus sa karmom  :tease
fosil zasluzuje minus
da ne kazem dinosaurus  :tease2

micko

ovo je cista glupost,sledeci put snimi demo bar od 10min i onda iznesi misljenje!!! :doc

BOBOVIJERI

   Niti je zalosno, niti je glupost, malac je proveren 100%. Moj prijatelj Sreten mu ulazio preko TW i navato mu hax  :tease :tease2 . Ma sto se mene tice ko god da me upuca cheat-er je  :vava.    Za neupucene, postoje jos neki dokazi, samo se bolje informisite. A deca ko deca, pustite ih da se igraju, i ja sam nekada varao u klikerima, jbga sve za cokoladicu "Zivotinjsko carstvo"  :king:

Ninja_dragon

#13
Quote from: Bebica on January 26, 2013, 03:03:32 AM
lik po meni dobro igra i ovde se nista ne vidi tako da  :thumbdown
Snickov podrzavam te  :super :yahoo :clapping
Vec kad smo kod dzeka dragone sto ne postavis sliku sta si rekao na waru(majmuncino-snickovu :D) ikao nije bio pub?  :rofl
Iskreno po meni vi niste mogli podneti poraz mislili ste da stalno mozete pobedjivati  :'(
Podrzavam dzeka naravno sto je napisao :*
Da.


Bravo dete... ae sad malo napolje da se provetris.

Quote from: ' k e r r on January 26, 2013, 03:04:53 AM
Ovo je zalosno! Jedan sumnjiv kill ce da dokaze da je chiter ?

Kerr, pametnije ti je da cutis..  :yes

Quote from: Batman on January 26, 2013, 03:14:20 AM
Naravno da ce klinac od 15 god da igra bolje od mene sa 30 :)

Bane, evo sad vidis da nisi ti jos za bacanje.. :)

Quote from: micko on January 26, 2013, 01:03:37 PM
ovo je cista glupost,sledeci put snimi demo bar od 10min i onda iznesi misljenje!!! :doc

Evo ga jos jedan troll...

http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY

Veliki pozdrav za sve postene igrace! Vidimo se preko nisana..  :hat

|drug|password

Ocu da vidim taj dokaz.
QuoteNiti je zalosno, niti je glupost, malac je proveren 100%. Moj prijatelj Sreten mu ulazio preko TW i navato mu hax  2
A za one neupućene, da nauče da ne trče na mapi. Nije dovoljno da se čučne pri ulasku na vrata da te ne bi čuo.   :thumbdown
Svaki kill je ubijen u trčanju i ništa ovde nije sumnjivo... da igrate malo SD osim sto igrate CTF i TDM moŠ¾da bi i naučili nekad.
Š½elim još dokaza.

vd|cube(im)

Ninja nisu nikakvi trolovi Micko i drugi šta su ti napisali da treba duŠ¾i snimak sa zvukom, jer ovakav snimak bez zvuka nije neki dokaz, kao šta su ti napisali Tomo i Jape ljudi sa moŠ¾da najvećim iskustvom za ovakve stvari....

Nemaju potrebe  Micko, Jape pa ni Tomo da staju u obranu "nekog" Snickova....
Demo snimak iz console sa zvukom je puno realniji od xf-a....

E sad šta su sinoć neke druge stvari izašle na vidjelo na ts-u to je već druga stvar pa je Snickov završio sa mix war mečevima sa vama ili nama..... :stoner:

GEN black

Sto se tice ova dva videa...ovo ni H od haxa nije...Prvih par killova moze se objasniti slusalicama,a ako vam je ono sumnjivo na kraju kada puca sa grase gun,pogledajte radar i videcete da je taj na americkom spawnu pucao.
Ma da sve u svemu ako zahtevaju da se uploaduje video sa zvukom ,onda upoadajte pa ce da se vidi.Admini ce odluciti.

Quote from: Vijeri Junior on January 26, 2013, 01:39:09 PM
   Niti je zalosno, niti je glupost, malac je proveren 100%. Moj prijatelj Sreten mu ulazio preko TW i navato mu hax  :tease :tease2 .

A sto se tice ovog ,da li je njemu neko ulazio u komp ili ne..u tu pricu ne ulazim.To nije niko video osim vas. Mora tu neki dokaz da se nadje.

:smoke:

BOBOVIJERI

  :flag_of_truce  ahahahahaha, ma burazeru fora je u pitanju, opusti se nisi upucen u to. Brat Sreten je nas serviser,  pa ako ti treba pomoc oko kompa on ti je uglavnom na British kruznoj, tu ti kampuje stalno :mahanje 
   A ti Cube evo ti +1 jer sam bolji skijas od tebe  :tease

Bebica

Nazalost igrac je kikan iz klana sto je cista glupost po meni al ajde podrzavam ga i dalje  :super

Srba

Iz obzira prema deckovim godinama, a kao nauk svima drugima, ne zelimo da idemo u bilo kakvu dalju raspravu i povlacenja po forumu. Nema potrebe. Odluka nije doneta samo na osnovu snimka, i molim da na tome ostane. Nista nije uradjeno na precac ili iz subjektivnih razloga. Odluku nisu doneli balavci, vec odrasli ljudi. Molim vas da je ispostujete.

Privatno mozete da se druzite, ali se necemo druziti na warovima. To je ipak rezervisano za ljude koji se medjusobno postuju.

ICHTOT

Nemas se ti srbo sta pravdat djecurliji,prica je gotova i tocka.Definitivno sam protiv toga da se igraju warovi sa sumnjivim likovima i isto tako sa nevaspitanima koji ni malo ne postuju starije... :stoner:

|drug|password

Pa moŠ¾ete vi da skrećete sa teme, Nikola Tesla jeste Srbin.
Odluku su doneli EMC admini, moŠ¾e vam se . Neka  :ok2. Ja vas poštujem a ne i ovu odluku.
A ovo za pravdanje dečurliji. Ovim si Micka, Tomu ,Jape, kera i mene podcenio ignorisanjem zahteva za dokaz. Jel imaš dokaz, daj da vidimo? Ne Š¾elim da čitam više ove uvrede bez dokaza od EMC klana. To samo govori o vama. I ko je sta rekao, nemoj jedan al ne smem da kaŠ¾em ime. Ako je sud neka je sud i neka je fer, a ne ovako rekao, kazao.
Jel vam je snickov dobrovoljno poslao demo snimke. okačit to i da iskusni procene. Tek tada ću "ja" biti miran. Jer ovo je smešno da vi ovakve textove ignorišete.

Bebica

Posto sam cuo kao da je snickov rekao srbi bas me briga i da nece izaci sa servera to naravno nije istina pricao sam sa njim kao sto je srbo rekao  :||
Ovi dokazi su nula i ona izmisljotina kao da mu je neko poslao hax ko go to rekao da bog mu crko cod2  :girl_cray,vi ste trazili demo dao vam je lepo on da je neki nebi dao demo opste da ima cit
Treba malo mozga za ovo al ga neki nemaju  :clapping

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: Ninja_dragon on January 26, 2013, 02:18:12 AM
I naravno, komentar jednog od "admina", Mr. Jack Sparrow:
http://s2.postimage.org/ek47sxovt/111.png

Naravno lik je izbrisao komentar nakon entera, sto li je to uradio.. :||

Izbrisao sam jer sam hteo ovde napisati, a vidim da si postavio umesto mene.

Moram nekog malo zezati/trpati.


Quote from: Ninja_dragon on January 26, 2013, 02:18:12 AM
Lik sa 14 godina i skilom 30-togodisnjaka.

Bane ti je vec napisao odgovor (ponovicu ispod)...

Quote from: Batman on January 26, 2013, 03:14:20 AM
Naravno da ce klinac od 15 god da igra bolje od mene sa 30 :) pa ljudi posle svog posla, treninga, problema, devojke-zene itd. kako da nece klinac koji ide samo u skolicu igrati bolje od mene. Njegova koncentracija 100% za igricu, moja 3%  :stoner: mislim da je to vec 100 dokazano

Isto tako, npr. dvadesetogodisnjak je normalno mnogo bolji (u fudbalu, kosarci,...) od nekog tridesetpetogodisnjaka.

Jacⱪ Sparroⱳ™

Evo demo od Snickov-a... Poceo je snimati demo od drugog poluvremena Toujana, i posle toga ceo Burgundy.

SendspaceLink

aske

Treba malo mozga za ovo al ga neki nemaju   Na koga ti se ovo sinko odnosi....ovo ti je klasicno podjebavanje kako bi mi prosti ljudi rekli....

Bebica

Aske nek se pronadju sami ja sam svoje rekao i to je to  :super

aske

ja sam te lepo pitao znaci cemu to PODJEBAVANJE>>>>>


|drug|password

#29
:offtopic off topic vas dvojca  :yikes:
Bio sam malo popricao sad sa Snickovim on kaŠ¾e da je Tamara rekla da je jedan "lik i ne sme da oda indentitet" "priznao"  da je sničkov dobio od nekog  wh.  :bad2
Pa ajde reci molim te, ali molim te ko to tako deli wh , mene jako zanima.  :stoner:

vd|cube(im)

Quote from: |drug|password on January 26, 2013, 05:46:41 PM
Pa moŠ¾ete vi da skrećete sa teme, Nikola Tesla jeste Srbin.
Odluku su doneli EMC admini, moŠ¾e vam se . Neka  :ok2. Ja vas poštujem a ne i ovu odluku.
A ovo za pravdanje dečurliji. Ovim si Micka, Tomu ,Jape, kera i mene podcenio ignorisanjem zahteva za dokaz. Jel imaš dokaz, daj da vidimo? Ne Š¾elim da čitam više ove uvrede bez dokaza od EM :stoner:C klana. To samo govori o vama. I ko je sta rekao, nemoj jedan al ne smem da kaŠ¾em ime. Ako je sud neka je sud i neka je fer, a ne ovako rekao, kazao.
Jel vam je snickov dobrovoljno poslao demo snimke. okačit to i da iskusni procene. Tek tada ću "ja" biti miran. Jer ovo je smešno da vi ovakve textove ignorišete.

nitko njemu nije zabranio da igra na bitange serverima. On do daljnjeg nece igrati na war serverima.
Ovaj snimak nije dokaz, ali postoje neke price koje treba provjeriti i nakon toga cemo doniijeti odluku,a ne emc klan .

bucky

ljudi zamolio bih admine da zakljucaju temu.snickov je  kikovan iz drunk p3opl3,tako da dalja prica o njemu je suvisna.

|drug|password

#32
Ma nek je kikan, i opet skrećeš sa teme. Jel je to toliko teško staviti taj dokaz koji "vi imate".
Jer ako je raylog ovog posta da bi se snickov kikovao iy drunk p3opl3 jer je drunk p3opl3 pobedio EMC klan u CTF "prijateljskom" war-u zbog snickova. Onda vam čestitam na tome.  :clapping2

[TNT]AL PACiNO

svi ste vi zaludjeni matori haxorcici , pozdrav od AL PACiNA  :smartass

ICHTOT

Odkacite malo od EMC klana i dosta podjebavanja. :offtopic

|drug|password

Quote from: Tot on January 26, 2013, 07:25:27 PM
Odkacite malo od EMC klana i dosta podjebavanja. :offtopic
Ja sam zadivljen ovom reakcijom. Vidim ja da je ipak lock topik najpametniji, da se ne bi brukali.

Limeny

Quote from: Bebica on January 26, 2013, 04:13:07 PM
Nazalost igrac je kikan iz klana sto je cista glupost po meni al ajde podrzavam ga i dalje  :super

Slazem se sa Bebijem <333333
Znaci naj naj naj realnije je to sto je Snickov otisao i  stao u cosak i pogledao na vrata sto je normalno !!!!! koja bi budala gledala u zid ? WTF? Mali je Ekstra SD igrac,dosao je zbog mene na CTF,svaki SD igrac je daleko daleko bolji od CTF igraca,na ovom snimku nema zvuka nema ni nas koji smo mu donekle govorili gde je koji igrac vidjen iz protivnicke ekipe,pao sam tu idi tamo cekaj ga tu itd. To sto mnogi ne mogu da podnesu bolje od sebe to je vec Kompleks..... Prica se o prijateljskim partijama na mix warovima a mnogi furaju 333 fps i malo vise ?  :omg: :omg: Bilo kako bilo Sickov je cist,Mali zakiva kako igra. Ljubomorni mogu samo da umru.... Snic uz tebe smo <3

COperinjO

svaki sd igrac je bolji od ctf igraca? ne glupiraj se  :whistling  ps. takodje mislim da prica nema veze sa vezom ali samo iz razloga sto se nadovezujete i jurite kakve dokaze... Tamara rekla da mali ima hax? Rekla da zna preko lika koji mu je licno dao? Tamara prosto obozava Emc, a mrzi drunkpeople pa je to izjavila? Tamara mrzi snickova pa je to izjavila? Zapitajte se malo... 100% sam siguran da je tamara to rekla jer je to istina, jer ne postoji razlog da to prosto izmisli...  8)

ICHTOT

Cooperinjo glas razuma   :clapping2   evo ti +1 dok nisi u minus otisao :clapping2

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: COperinjO on January 26, 2013, 07:58:35 PM
svaki sd igrac je bolji od ctf igraca? ne glupiraj se  :whistling  ps. takodje mislim da prica nema veze sa vezom ali samo iz razloga sto se nadovezujete i jurite kakve dokaze... Tamara rekla da mali ima hax? Rekla da zna preko lika koji mu je licno dao? Tamara prosto obozava Emc, a mrzi drunkpeople pa je to izjavila? Tamara mrzi snickova pa je to izjavila? Zapitajte se malo... 100% sam siguran da je tamara to rekla jer je to istina, jer ne postoji razlog da to prosto izmisli...  8)

:rofl :rofl :rofl :worth :worth :stoner: :stoner:

Bebica

A tamara je svetinja?Vec kad je to tamara "rekla" de joj je dokaz  :thumbdown

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Bebica on January 26, 2013, 08:05:03 PM
A tamara je svetinja?Vec kad je to tamara "rekla" de joj je dokaz  :thumbdown
:yikes: :yikes: :facepalm: :dummy :dummy
ja imam njenu sliku, u 3A i 4AA formatu :worth :worth :worth ..kao nekad titovu,.... :tease2 :tease2 :tongue2

[TNT]AL PACiNO

e i da ... SD igraci nisu bolji ... oni su MNOGO bolji od ctf igraca  :tease

COperinjO

Tamarina rec je meni sasvim dovoljna...  8)  ps. ccc svi ste vi sd-ovci igracine dok vam se ne naduju glavine  :vava

Ninja_dragon

Quote from: |drug|password on January 26, 2013, 07:32:57 PM
Ja sam zadivljen ovom reakcijom. Vidim ja da je ipak lock topik najpametniji, da se ne bi brukali.

Ko je lik?

Limeny

#45
Quote from: Tot on January 26, 2013, 09:42:53 PM
SD i CTF su dva totalno razlicita moda,tako da ne pametuj,a sigurno se ne slazem da su igraci sa sd bolji....A sto se tice onog da igraci  stavljaju 333 i vise,ma neki su i skripte imali pa se nije digla tolika prasina  :dummy


Zasto se nije digla prasina? Zato sto sam bio clan |EMC| klana i tada sam imao scripte,srba mi je skrenuo paznju na to !!! ja sam obrisao rekao na ts-u da mi je zao sto sam ih koristio jer nisam znao da su bile u tom cfg-u koji sam skinuo sa neta,posle toga ja sam nastavljao da OWNAM !!!  kada sam napustio |EMC| klan pocele su tek onda price kako je Limeny citer tako da ako mislis da nesto kazes onda reci ili cuti !  :fighting:

Limeny

Quote from: Tot on January 26, 2013, 09:50:27 PM
Nisam ja imo pojma da si ti,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa znaci ti si izasao iz emc da bi mogao nastavit sa tim,pardon OWNAT :rofl

Vidi ovako. slagacu ako kazem da si smesan kao bioskop,smesan si kao cirkus.  Kad god sam usao na neki server gde si ti ti ode,pobeze,kada promenim nick i udjem da te silujem ti mene kick  :thumbdown wh i bla bla bla tako da nauci da igras cod2  :tongue2

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Limeny on January 26, 2013, 09:47:35 PM

SD i CTF su dva totalno razlicita moda,tako da ne pametuj,a sigurno se ne slazem da su igraci sa sd bolji....A sto se tice onog da igraci  stavljaju 333 i vise,ma neki su i skripte imali pa se nije digla tolika prasina  :dummy


Zasto se nije digla prasina? Zato sto sam bio clan |EMC| klana i tada sam imao scripte,srba mi je skrenuo paznju na to !!! ja sam obrisao rekao na ts-u da mi je zao sto sam ih koristio jer nisam znao da su bile u tom cfg-u koji sam skinuo sa neta,posle toga ja sam nastavljao da OWNAM !!!  kada sam napustio |EMC| klan pocele su tek onda price kako je Limeny citer tako da ako mislis da nesto kazes onda reci ili cuti !  :fighting:

koji si ti plek  za  :dummy quote  :facepalm:
a da ja jesi citer i ja to kazem , znaci skroz ,...evo ja kazem da sam ti ja licno ubaaaaccio ci(S)t  :tease2 :tease2 :tease2

vd|cube(im)

Tot i Limeny obrisao sam ta vrijeđanja roditelja i djece idući put ću vas banati obojicu  :stoner:

Limeny


DexonDee

Nemoj da spomiljete porodicu ili cete biti banova :peace:ni ne zanima me ko je

ps ja radim veceras tako da me ne cimajte na fon jer necu cuti

vd|cube(im)

#51
Ta prepucavanja moŠ¾ete rješiti bez vrijeđanja. Koristiti ovaj forumu, rcone ili druge privilegije ove zajednice za osobne obračune neće ići.
Imate dosta godina da moŠ¾ete popričati na ts-u i rješavati nesuglasice.  :doc

P.S. Ja vas ljudi ne razumijem do jučer ste skupa bili po cijele dane na ts-u i serverima i da se ovako moŠ¾ete zakačiti  :hmm

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: DexonDee on January 26, 2013, 10:12:09 PM
Nemoj da spomiljete porodicu ili cete biti banova :peace:ni ne zanima me ko je

ps ja radim veceras tako da me ne cimajte na fon jer necu cuti

daj telefon pa da probamo da te cimamo

Limeny

Dzaba,ja sam pokusao na lep nacin ali opet dzaba kad je neko ogorcen na nekoga.Nikad nisam pocinjao prvi da cackam mecku,jednostavno vracam loptu koja mi je poslata.

Limeny


GEN black

Quote from: Vijeri Junior on January 26, 2013, 03:19:18 PM
  :flag_of_truce  ahahahahaha, ma burazeru fora je u pitanju, opusti se nisi upucen u to. Brat Sreten je nas serviser,  pa ako ti treba pomoc oko kompa on ti je uglavnom na British kruznoj, tu ti kampuje stalno :mahanje 
   A ti Cube evo ti +1 jer sam bolji skijas od tebe  :tease

:shok  :rofl

tubifeks

Quote from: vd|cube(im) on January 26, 2013, 10:13:42 PM
P.S. Ja vas ljudi ne razumijem do jučer ste skupa bili po cijele dane na ts-u i serverima i da se ovako moŠ¾ete zakačiti  :hmm

Kako beše ona stara.... " Ko se bije taj se voli..."  :R :love

P!ck 'n roll


Srba

Mene je veceras sramota sto sam deo ove zajednice. Sramota me je bezocnog lupetanja, pominjanja necijih beba, polupismenih komentara, klinackog navijanja... Sramota me je u ime svih admina i subadmina koji su danas cutke sve posmatrali i igrali se dok se ovde ljudi jos malo pa za guse hvataju. Zbog cega? Vece posecenosti foruma? Kad je dosta i gde je granica dobrog ukusa?

Zasto tolerisete uvrede, pominjanja dece, maloumne ispade i kretenske provokacije? Nazivanje ljudi bezmozgasima? Kakva je ovo divljina? Osnovni razlog zbog cega smo se ovde okupili danas je debelo osramocen. Ovde medju nama su osobe kojima definitvno nije mesto medju civilizovanim ljudima.

Tomo_SU


Jacⱪ Sparroⱳ™

Vratite se na temu. Svi  :offtopic  postovi ce biti izbrisani.


Jos jednom. Evo demo od Snickova, za one koji ga zele pogledati i nesto prokomentarisati ovde.

SendspaceLink

Limeny

Quote from: Srba on January 27, 2013, 03:07:46 AM
Mene je veceras sramota sto sam deo ove zajednice. Sramota me je bezocnog lupetanja, pominjanja necijih beba, polupismenih komentara, klinackog navijanja... Sramota me je u ime svih admina i subadmina koji su danas cutke sve posmatrali i igrali se dok se ovde ljudi jos malo pa za guse hvataju. Zbog cega? Vece posecenosti foruma? Kad je dosta i gde je granica dobrog ukusa?

Zasto tolerisete uvrede, pominjanja dece, maloumne ispade i kretenske provokacije? Nazivanje ljudi bezmozgasima? Kakva je ovo divljina? Osnovni razlog zbog cega smo se ovde okupili danas je debelo osramocen. Ovde medju nama su osobe kojima definitvno nije mesto medju civilizovanim ljudima.

Srbo dal je tebe sramota ili ne ne znam,jedan od admina (TOT) je odreagovao na sve ovo i odvukao me u drugu sobu i poceo vredjati i pretiti,kada sam napustio sobu u vise navrata on je dosao u nasu sobu Drunk P3opl3 i nastavio sa vredjanjem.To zaista ne prilici coveku njegovih godina.A sto se tice ostalih admina iz emc klana svi ste vi zajedno igrali war dok se sve ovo desavalo... Tako da treba vas da bude sramota u vase ime ne u tudje.

ICHTOT

#62
Jack posto vidim smju se i dalje pisat postovi nevezani za temu...A ovo i dalje me spominje,i kaze da neprilici covijeku mojih godina da onako reagira,a kakao bi trebao??I samo da odgovorim na ono da sam bjezao od tebe sa servera,OMG...Molio bih te ljepo da me se odkacis i vise ne spominjes...

vd|cube(im)

Quote from: Srba on January 27, 2013, 03:07:46 AM
Mene je veceras sramota sto sam deo ove zajednice. Sramota me je bezocnog lupetanja, pominjanja necijih beba, polupismenih komentara, klinackog navijanja... Sramota me je u ime svih admina i subadmina koji su danas cutke sve posmatrali i igrali se dok se ovde ljudi jos malo pa za guse hvataju. Zbog cega? Vece posecenosti foruma? Kad je dosta i gde je granica dobrog ukusa?

Zasto tolerisete uvrede, pominjanja dece, maloumne ispade i kretenske provokacije? Nazivanje ljudi bezmozgasima? Kakva je ovo divljina? Osnovni razlog zbog cega smo se ovde okupili danas je debelo osramocen. Ovde medju nama su osobe kojima definitvno nije mesto medju civilizovanim ljudima.

Okačili ste video bez zvuka snimljen preko xf-a kao dokaz, i jave se ljudi koji imaju najviše iskustva za ovakve stvari Tomo_su i Jape pa kaŠ¾u to nije hax. Nakon kačenja videa sa zvukom svatko moŠ¾e viditi da ovo nema veze sa haxom.

To bi značilo da taj war koji ste igrali nije koristio WH koji je navodno dobio od tamo nekog.

Svi postovi u kojima jedni drugima vrijeđate roditelje i djecu su obrisana.

I treba da vas bude sramota, kad ljudi sa familijama koji su do jučer bili u istom klanu jeli, pili, spavali skupa na ts-u ovako se ponašaju po forumu, radi nekog klinca koji navodno haxa.

A za posjećenost foruma hvala...... :facepalm:



dokini

Prvo snimak je izvucen iz demoa samoga Snickova koji je sam dao Srbi.Drugo Tamara znaci laze da je dobila tu informaciju .Trece sa ovoga foruma su banovani ljudi za manja vredjanja nego za spominjanje DECE .NEMAM RECI .A ukoliko se nastavi provociranje clanova naseg drustva ili ti EMC klana i podrzavanje istih od strane pojedinih eks clanova istih koji otisli kao smradovi posle nalazenja nedozvoljenih skripti opravdanih po fori ja to nisam znao da imam skinuo sam sa neta a i podrzavanjem od odredjenih clanova Bitangi .Mislim da je krajnje vreme da sve ovo ovdo DEBELO procesljate i da vidite sa kakvim elementima imate posla  :yikes:

vd|cube(im)

Quote from: dokini on January 27, 2013, 10:57:45 AM
Prvo snimak je izvucen iz demoa samoga Snickova koji je sam dao Srbi.Drugo Tamara znaci laze da je dobila tu informaciju .Trece sa ovoga foruma su banovani ljudi za manja vredjanja nego za spominjanje DECE .NEMAM RECI .A ukoliko se nastavi provociranje clanova naseg drustva ili ti EMC klana i podrzavanje istih od strane pojedinih eks clanova istih koji otisli kao smradovi posle nalazenja nedozvoljenih skripti opravdanih po fori ja to nisam znao da imam skinuo sam sa neta a i podrzavanjem od odredjenih clanova Bitangi .Mislim da je krajnje vreme da sve ovo ovdo DEBELO procesljate i da vidite sa kakvim elementima imate posla  :yikes:

Iz cijelog videa je izvukao dvije sporne situacije koje ne dokazuju korištenje haxa. Nitko nije napisao da Tamara laŠ¾e, već da ovaj video nije dokaz da je korišten hax na war-u.

Prvo je Tot napisao limenom da mu je otac cirkus, pa ga je ovaj upitaj jel moŠ¾da njegovo dijete cirkus.....TO JE OBRISANO I UPOZORENI SU DA CE IDUĆI PUT BITI BANOVANI....  :stoner:




dokini

Srvarno normalno ajde ostali roditelji na forumu i serverima dajte decu da vam ih krste da su cirkus \\morbidno

dokini

Dragi prijatelji iz bitange komune veliki pozdrav od clanova EMC koji ce toku dana kako koji bude dostupan BRISE svoj profil sa foruma da vam ne bi cinili neprijatnosti uglednim clanovima istog i da ne bi vredjali nikog VELIKI POZDRAV


mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Tomo_SU on January 27, 2013, 03:29:33 AM
U oba snimka poglasani koraci. Ok igrac. Nista sumnjivo.



ma slabo si to pojacao ,.....moze jos malo ,....i na org demo se to ne cije tak oda molim te/vas ,.....sta kad cucis i hodas sve cuje  :facepalm: onda cemu to ,.... :facepalm: :hmm

micko

Svi se ponasate kao deca,al znaci svi!!Od vas sto se svadjate i cub je lud sto vam crta neke stvari, a vi opet po vasoj vodenici!!Znaci ne verujem da ljudi mogu ovako nisko da lete...jedino sto je mene iznerviralo ako je to istina , da neko nekom preti na ts i da ga svojevoljno prebaci u drugu sobu,takvom bi licno ja dosao na vrata da popijemo kafu  :ne_razumem kakav to covek mozes biti da nekog odvedes u drugu sobu i vredjas....pa vecinu nas ni otac i mati ne vredjaju jer imamo koliko toliko godina,a ne neko na glupom ts!!Cub je rekao sto i mi na samom pocetku da nema dokaza i decko ce igrati...cao zdravo!Niko nije najasio na EMC klan,pojedinac je sam kriv sto se tu proziva klan,i po meni treba mu se oduzeti neka prava sto se tice ts!

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: micko on January 27, 2013, 01:11:04 PM
Svi se ponasate kao deca,al znaci svi!!Od vas sto se svadjate i cub je lud sto vam crta neke stvari, a vi opet po vasoj vodenici!!Znaci ne verujem da ljudi mogu ovako nisko da lete...jedino sto je mene iznerviralo ako je to istina , da neko nekom preti na ts i da ga svojevoljno prebaci u drugu sobu,takvom bi licno ja dosao na vrata da popijemo kafu  :ne_razumem kakav to covek mozes biti da nekog odvedes u drugu sobu i vredjas....pa vecinu nas ni otac i mati ne vredjaju jer imamo koliko toliko godina,a ne neko na glupom ts!!Cub je rekao sto i mi na samom pocetku da nema dokaza i decko ce igrati...cao zdravo!Niko nije najasio na EMC klan,pojedinac je sam kriv sto se tu proziva klan,i po meni treba mu se oduzeti neka prava sto se tice ts!

ma sve si upravu....a ja da te pitam sta bi ti meni rekao da ti pomenem dete,...dal bi ti pao mrak na oko i dosao da mi se naopstis ,..posteno ,......

vd|cube(im)

Tot @ otac ti je cirkus
Limeny@ jel moŠ¾a ... ( da ne pišem ime djeteta ) cirkus ??

Ovako je to izgledalo na forumu i ajde reci mi Mrvo šta sam trebao kao administrator foruma napraviti, osim šta sam napravio po pravilima obrisao postove i opomenuo ih obojicu... :hmm

Ovim odlogiranjem sa foruma ispada da je za svađu kriv bitange community ili netko od nas administratora........ :stoner:

Hvala na suradnji i veliki pozdrav... :stoner:


Limeny

#73
Quote from: mrvica_******|2shooorty| on January 27, 2013, 01:25:39 PM
Quote from: micko on January 27, 2013, 01:11:04 PM
Svi se ponasate kao deca,al znaci svi!!Od vas sto se svadjate i cub je lud sto vam crta neke stvari, a vi opet po vasoj vodenici!!Znaci ne verujem da ljudi mogu ovako nisko da lete...jedino sto je mene iznerviralo ako je to istina , da neko nekom preti na ts i da ga svojevoljno prebaci u drugu sobu,takvom bi licno ja dosao na vrata da popijemo kafu  :ne_razumem kakav to covek mozes biti da nekog odvedes u drugu sobu i vredjas....pa vecinu nas ni otac i mati ne vredjaju jer imamo koliko toliko godina,a ne neko na glupom ts!!Cub je rekao sto i mi na samom pocetku da nema dokaza i decko ce igrati...cao zdravo!Niko nije najasio na EMC klan,pojedinac je sam kriv sto se tu proziva klan,i po meni treba mu se oduzeti neka prava sto se tice ts!

ma sve si upravu....a ja da te pitam sta bi ti meni rekao da ti pomenem dete,...dal bi ti pao mrak na oko i dosao da mi se naopstis ,..posteno ,......

Mrvice svi smo mi razliciti i svi mi drugacije reagujemo na mnoge stvari. kad vec pitas coveka kako bi reagova da je njemu neko nesto bla bla bla. da ja tebe pitam nesto! Kako bi ti reagova da ti neko kaze da ti je otac cirkus ? a oca nemas?
Micko istina je da me je tot prevukao u drugu sobu i poceo vredjati i psovati majku ! istog momenta sam se vratio u svoju Drunk P3opl3 sobu! u 2 navrata on me vraca u istu sobu kada je shvatio da necu i nemam sta da pricam sa njim on je dosao u nasu sobu i poceo da vredja !!! nakon toga sam dobio kick ! el zato on ima S na ts-u  ? da moze da muva bilo koga i da ulazi gde god hoce bez pasworda? ako mislite da ja lazem Pitajte Bebicu i 7DAYS koji su takodje bili samnom u  Drunk P3opl3  sobi.... Meni je zaista zao sto je sve ovako ispalo ali jednostavno necu da cutim i trpim provokacije ! sto se Dokinija tice on moze samo da prica u prazno ! ako misli da zna nesto ili da je u pravu neka kaze na koga misli !!!

Bebica

Mrvice administratori su rekli da nema wh i da moze igrati.Na tom videu nema nista aman nista a kamoli neki "wh"... :punk sto ste uporni da nekim "dokazima" optuzite bzvz decka  :thumbdown
Ovo sto govori limeni je istina....  :down :facepalm:

mrvica_******|2shooorty|

#75
Quote from: Bebica on January 27, 2013, 03:15:42 PM
Mrvice administratori su rekli da nema wh i da moze igrati.Na tom videu nema nista aman nista a kamoli neki "wh"... :punk sto ste uporni da nekim "dokazima" optuzite bzvz decka  :thumbdown
Ovo sto govori limeni je istina....  :down :facepalm:

nemoj molim te ,....a isto tako su neki od njih rekli da je sumljivo,...prictaj malo i problem sto se jedno price na ts-u a drugo ovde,....a isto tako su neki od njih rekli da je sumljivo  i sta sad ,....


i sama cinjenica da je srba snickovo otvoreno rekao da cu da njegov komp ako mu snic dao TeamViewer istog casa da proveri da li ima nesto ili nema i da se time prica sva zavrsi ,...ali je prvo cutao  :omg: a posle odbio ,.... :facepalm: wtf :facepalm: i o cemu vise pricamo ovde

Limeny

Ma koji crni TeamViewer ????? OMG imam poverljive informacije u kompu i sad kao nekom da dam da mi baulja po kompu? ajte molim vas....
A drugo to je samo klinac od 14godina a vi kolko ono imate?  30 i kusur ?  :omg: :omg: :omg: izivljavanje nad klincem koji zakiva na cod-u  ? :omg: :omg: 

Bebica

Odluceno je da nema hax od strane administratora sto opet skrecemo sa teme i pocinjemo se vredjati
Lock ovu temu  :rant2:

|drug|password

Vi se sad ponašate ko da se ovo nije dešavalo na vašem serveru. Š to niste proveravali pomoću pbss a ne ovako. Jel bi ti meni dao sad da ti ja vidim tvoj komp? Jel to lepo?
Quote from: ICHTOT on January 27, 2013, 10:16:23 AM
Jack posto vidim smju se i dalje pisat postovi nevezani za temu....
Ja bi voleo, kad sve ovo prođe, i kad se glave ohlade. Da članovi koji su se odlogovali krenu da čitaju postove od početka smireno, i da uvide svoje postupke. Niko ih nije dirao, a sami su skretali sa teme. Meni je Š¾ao što su se ovoliko uvredili jer su pogrešili, ali to ne opravdava pojedine postupke. Nadam se da će sve biti kao pre, pa makar i pribliŠ¾no. Š ta su tu sad stariji admini mogli da učine. Ovo se desilo u roku od 6 sati. Ko da oni vise non stop na forumu. 

mrvica_******|2shooorty|




Quote from: Bebica on January 27, 2013, 03:36:12 PM
Odluceno je da nema hax od strane administratora sto opet skrecemo sa teme i pocinjemo se vredjati
Lock ovu temu  :rant2:

ako je tebi vredjanje sto ti kazem da malo obratis paznju na predhodne teme onda uredu necu ti vise da ti se obracam,..a ako njih 3 kazu da nije onad je to ok ,....ma da cak jedan kaze tako ,....opet ista prica

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Limeny on January 27, 2013, 03:34:00 PM
Ma koji crni TeamViewer ????? OMG imam poverljive informacije u kompu i sad kao nekom da dam da mi baulja po kompu? ajte molim vas....
A drugo to je samo klinac od 14godina a vi kolko ono imate?  30 i kusur ?  :omg: :omg: :omg: izivljavanje nad klincem koji zakiva na cod-u  ? :omg: :omg: 

dobro mozda ti imas , :offtopic  ( mozda ne neke Herb slikice  :tease :tease2) ...ali kakve poverljive podatke ti mozlis pa ne radi mali u VBA  :facepalm: pa ne moze nista da prekopira za sek a da ti ne vidis  ,....ali kad me neko tako optuzi bez blama bio dobio i sta oce da se uveri da nemam nista ,.....

vd|cube(im)

Ajmo ponoviti, ovaj video nije DOKAZ korištenja WH šta su rekli ljudi koji su inače zaduŠ¾eni za ovakve stvari i ljudi sa iskustvom.......Taj hax koji je dobio od nekog kako ide priča sa ts-a, nije koristio na ovom war-u šta se vidi iz demo snimke.
Izbačen je iz klana DP od strane admina tog klana, neće igrati mix war mečeve, a na publicu nek igra dok ga se ne uhvati da koristi hax koji je dobio... :stoner:


micko

mrva bratac niko nema prava da ulazi na neciji komp i proverava!!to ti nije nikakav dokaz,ni ja nebi dao da mi neko koga ne podnosim ili sta vec ulazi na komp i cunja!!znaci vasi dokazi su sledeci:tamara je rekla i nije dao srbi da udje na njegov komp,pa ljudi o cemu vi pricate...ja malog ne branim niti ga poznajem samo trazi se lepo cist dokaz da haxa,kao onomad sto je bilo sa remom rasprave....e sada zasto su neki napustili forum i adminovanje u to necu da zalazim,jer to nije tema ove rasprave....... :peace:

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: |drug|password on January 27, 2013, 03:46:09 PM
Vi se sad ponašate ko da se ovo nije dešavalo na vašem serveru. Š to niste proveravali pomoću pbss a ne ovako. Jel bi ti meni dao sad da ti ja vidim tvoj komp? Jel to lepo?
Quote from: ICHTOT on January 27, 2013, 10:16:23 AM
Jack posto vidim smju se i dalje pisat postovi nevezani za temu....
Ja bi voleo, kad sve ovo prođe, i kad se glave ohlade. Da članovi koji su se odlogovali krenu da čitaju postove od početka smireno, i da uvide svoje postupke. Niko ih nije dirao, a sami su skretali sa teme. Meni je Š¾ao što su se ovoliko uvredili jer su pogrešili, ali to ne opravdava pojedine postupke. Nadam se da će sve biti kao pre, pa makar i pribliŠ¾no. Š ta su tu sad stariji admini mogli da učine. Ovo se desilo u roku od 6 sati. Ko da oni vise non stop na forumu. 

mozes sto se od mene tice sad odam da dobijes ,..ako sumljas u moju igru ,..... a  ako znas malo o pbss-u  znas da vecina ss na pbss-u bude crna ili obojena zbog graficeke i sta time da dokazes ako je crna slika ,....

|drug|password


mrvica_******|2shooorty|

Quote from: |drug|password on January 27, 2013, 04:17:57 PM
:facepalm: Ja ne sumnjam u tvoju igru.

ali da sumljas ili bilo ko ,....odma evo temaW da se vida sta ko hoce ,.....

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: mrvica_******|2shooorty| on January 27, 2013, 04:13:10 PM
mozes sto se od mene tice sad odam da dobijes ,..ako sumljas u moju igru ,..... a  ako znas malo o pbss-u  znas da vecina ss na pbss-u bude crna ili obojena zbog graficeke i sta time da dokazes ako je crna slika ,....

U CoD4 samo promenis Anti-Aliasing i nece ti biti crna slika, koliko ja znam. Dok u CoD2 nzm kako ide, valjda nesto slicno.

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: |drug|password on January 27, 2013, 04:30:54 PM
Ako ti izvlačiš iz ovoga novu temu, ja ne učestvujem u njoj. Ja sam svoje rekao  :stoner:

ne izvlacim nista niti uvlacim novu temu ,..ja ti kazem kako je ,....zar nije logicno evo ja kazem i digne se galama da si recimo citer i da trazimo teamW da vidom dal imas wh ,....zar ti ne bi ucestvovao u resenju i ponudio sam da se uverimo da nema s nista


a ne ovako pojeo vuk magarca,...

Bebica

Dao vam je demo sta ocete vise?
Lock pls

mrvica_******|2shooorty|

#89
Quote from: Bebica on January 27, 2013, 04:38:15 PM
Dao vam je demo sta ocete vise?
Lock pls

a zasto lock ,.... :ne_razumem i ne moze dok se autor ne pojavi da kaze koju ...a mozda obori rekorde gldedanosti  :tongue2

Ninja_dragon

Mrva opusti se, jedini dokaz je da poleti ko dzedaj, ili da prolazi kroz zidove :)

Neka vam je srecna igra, i sto kaze admin, hvala na suradnji. Kad tad ce vam se obiti o glavu ovakav igrac, zivi bili pa videli.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

ToTo

Onaj video nista ne vredi, NEMA PEČAT  :rofl

stewzoR


P!ck 'n roll


don_gagi

Quote from: ToTo on January 27, 2013, 06:16:28 PM
Onaj video nista ne vredi, NEMA PEČAT  :rofl

A ceo dan cekam ko ce da to napise, il cak postavi i klip!  :rofl



Ninja_dragon

I na kraju, stvarno moze lock, problem resen, definitivno necemo igrati warove vise sa pomenutim generalom. A iskreno, kubanac je iznenadio samo tako. Razlozi su visestruki, ali pametniji popusta. I iznad Popa ima Pop.

Ziveli svi vi meni, igrajte se lepo sa ili bez WH  :ziveli

Bebica

Quote from: Ninja_dragon on January 27, 2013, 07:36:59 PM
I na kraju, stvarno moze lock, problem resen, definitivno necemo igrati warove vise sa pomenutim generalom. A iskreno, kubanac je iznenadio samo tako. Razlozi su visestruki, ali pametniji popusta. I iznad Popa ima Pop.

Ziveli svi vi meni, igrajte se lepo sa ili bez WH  :ziveli
Objasni ovo malo pametniji popusta?Sta oces time da kazes da smo "glupi"  :thumbdown
11:2

Ninja_dragon

Quote from: Bebica on January 27, 2013, 07:38:41 PM
Objasni ovo malo pametniji popusta?Sta oces time da kazes da smo "glupi"  :thumbdown
11:2
Zar tebi nesto ja da objasnjavam? :facepalm: :rofl

vd|cube(im)

Quote from: Ninja_dragon on January 27, 2013, 07:36:59 PM
A iskreno, kubanac je iznenadio samo tako.

Ja sam iznenadio ???? O cemu ti ??? Jel bi trebao biti pristran ???  :hmm

Ninja_dragon

Quote from: vd|cube(im) on January 27, 2013, 07:48:12 PM
Quote from: Ninja_dragon on January 27, 2013, 07:36:59 PM
A iskreno, kubanac je iznenadio samo tako.

Ja sam iznenadio ???? O cemu ti ??? Jel bi trebao biti pristran ???  :hmm
Znas ti dobro o cemu ja pricam.. tj o cemu prica moja ekipa. Samo se pravis pandur :)

vd|cube(im)

Pa napiši šta to priča tvoja ekipa, ne čitam misli i pandur sam ...... Sad vam je Cube kriv .....preuzimam odgovornost ako će vam biti lakše

Ninja_dragon

Quote from: vd|cube(im) on January 27, 2013, 07:54:39 PM
Pa napiši šta to priča tvoja ekipa, ne čitam misli i pandur sam ...... Sad vam je Cube kriv .....preuzimam odgovornost ako će vam biti lakše
Nisam ja glasnik, da je neko zeleo rekao bi ti ako misli nesto. Opusteno sve. Ja necu brisati svoj ACC, tj ostacu ne zbog tebe nego zbog godina igranja ovde, i postovanju prema istim serverima.

Bebica

Sto mesate gosn.Kubanca on nije na nicijoj strani ponavljam 100 puta utvrdilo se da nema cit i nije to utvrdio neki klinac nego stariji Ljudi  8)
Da.  :suicide

panla

pa gosp kubanac je napisao da mali nece igrat mix warove,pa je igrao sa malo jacom ekipom :violin:

Limeny

Bukvalno se slazem sa Bebicom !!! nemojte prebacivati krivicu na druge!!!! :omg: :omg: :omg:

vd|cube(im)

Quote from: Ninja_dragon on January 27, 2013, 07:58:36 PM
Quote from: vd|cube(im) on January 27, 2013, 07:54:39 PM
Pa napiši šta to priča tvoja ekipa, ne čitam misli i pandur sam ...... Sad vam je Cube kriv .....preuzimam odgovornost ako će vam biti lakše
Nisam ja glasnik, da je neko zeleo rekao bi ti ako misli nesto. Opusteno sve. Ja necu brisati svoj ACC, tj ostacu ne zbog tebe nego zbog godina igranja ovde, i postovanju prema istim serverima.

Nitko nije traŠ¾io da oni brišu profile, ne znam šta ti je preneseno, a ja ću ti napisati da čuješ i moju stranu. Jutros Dokini i Tot su se Š¾alili na Limenog radi spominjanja djeteta, ja sam rekao šta sam napravio i šta sam kao administrator trebao uraditi. to moŠ¾eš viditi u prijašnjim postovima. Oni su rekli OK, ali to nije u redu od njega.. Odem sa ts-a i nakon pola sata vidim odluku koju je Dokini napisao.
E ovo je istina, ako si čuo drugo onda to njima na obraz ... :stoner:

Herbalisam

Ja sam dosao da lozim masu :D
Cube je kriv za sve ja sam ga video :D

vd|cube(im)

Quote from: panla on January 27, 2013, 08:01:39 PM
pa gosp kubanac je napisao da mali nece igrat mix warove,pa je igrao sa malo jacom ekipom :violin:

Je Tot ja sam to napisao i danass na ts-u sa Stringom smo se dogovorili dok se ne dokaŠ¾e da koristi to šta je navodno dobio nek igra ....

Vi ste se odjavili sa foruma prije nego je odluka promijenjena, ajde napiši sad kao čovjek meni koji je razlog brisanja profila.

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: vd|cube(im) on January 27, 2013, 08:09:19 PM
Quote from: panla on January 27, 2013, 08:01:39 PM
pa gosp kubanac je napisao da mali nece igrat mix warove,pa je igrao sa malo jacom ekipom :violin:

Je Tot ja sam to napisao i danass na ts-u sa Stringom smo se dogovorili dok se ne dokaŠ¾e da koristi to šta je navodno dobio nek igra ....

Vi ste se odjavili sa foruma prije nego je odluka promijenjena, ajde napiši sad kao čovjek meni koji je razlog brisanja profila.

uostalom stvar je sad resena ,....i moze lock i pecat

Limeny

Au kakvi klinacki potezi  :omg: :yikes: :yikes: vise se necete igrati samnom u mom pesku LOL LOL LOL LOL

mrvica_******|2shooorty|