pitanje za bitange forum o EMC klanu

Started by bogi, December 14, 2011, 11:15:54 PM

Previous topic - Next topic

bogi

... jeli moguce da EMC klan ne moze da trpi neke iole bolje igrace pa redom kickaju sve one za koje im se i prohte... jeli i moguce da pojedini igraci igraju sa WH-om celo vreme dok se udaljuju iz igre masa onih postenih igraca... stvarno je sramota za jedan server i takvo ponasanje, bez dokaza kickaju sve redom... dugo igram na ovom serveru ali se nisam nadao tome, svakom raspravom pojedini jednostavno udaljuju igrace iz igre bez ikakvog opravdanog razloga... kao i mene veceras vise puta i ko zna koliko puta do sada pa ni to nije bilo malo pa su banovali opseg... jeli taj EMC klan zasticena vrsta na ovom serveru pa oni mogu da prozivaju svakog, a njih niko ili jednostavnim odgovorom ban... ako je otvoren server za sve igrace onda je to veoma nisko ponasanje od jednog klana u ovom slucaju EMC klana... a ako je MIX eXtreme napravljen samo za EMC klan onda ne bi trebalo drugi igraci da imaju pristup igri... neka ga jednostavno zakljucaju za ostale igrace... stvarno mi nije jasno zbog cega to rade... izgleda kao zavist, ljubomora, pate izgleda od neke velicine jer ne shvataju da je to samo jedna obicna igra.... ponasaju se gore nego deca od desetak godina, cak su i deca kulturnija i obrazovanija od njih... sve ovo nek im sluzi na cast ali sada vidim da sve one prozivke upucene njima u toku igre da su i istinite... da li server uopste treba da privuce masu igraca ili da ih u stvari udaljavate i iz igre i sa servera... ako je tako trebalo bi jednostavno da ga zakljucate ako ste sami sebi dovoljni... cim se pojavi neko iz EMC klana odmah krene i kick... ako sve ovo sluzi samo za njih onda recite da potrazim neki drugi server za igru gde oni nemaju pristup i adminska ili moderatorska ovlascenja...

Kreowski

Quote from: bogi on December 14, 2011, 11:15:54 PM
... jeli moguce da EMC klan ne moze da trpi neke iole bolje igrace pa redom kickaju sve one za koje im se i prohte... jeli i moguce da pojedini igraci igraju sa WH-om celo vreme dok se udaljuju iz igre masa onih postenih igraca... stvarno je sramota za jedan server i takvo ponasanje, bez dokaza kickaju sve redom... dugo igram na ovom serveru ali se nisam nadao tome, svakom raspravom pojedini jednostavno udaljuju igrace iz igre bez ikakvog opravdanog razloga... kao i mene veceras vise puta i ko zna koliko puta do sada pa ni to nije bilo malo pa su banovali opseg... jeli taj EMC klan zasticena vrsta na ovom serveru pa oni mogu da prozivaju svakog, a njih niko ili jednostavnim odgovorom ban... ako je otvoren server za sve igrace onda je to veoma nisko ponasanje od jednog klana u ovom slucaju EMC klana... a ako je MIX eXtreme napravljen samo za EMC klan onda ne bi trebalo drugi igraci da imaju pristup igri... neka ga jednostavno zakljucaju za ostale igrace... stvarno mi nije jasno zbog cega to rade... izgleda kao zavist, ljubomora, pate izgleda od neke velicine jer ne shvataju da je to samo jedna obicna igra.... ponasaju se gore nego deca od desetak godina, cak su i deca kulturnija i obrazovanija od njih... sve ovo nek im sluzi na cast ali sada vidim da sve one prozivke upucene njima u toku igre da su i istinite... da li server uopste treba da privuce masu igraca ili da ih u stvari udaljavate i iz igre i sa servera... ako je tako trebalo bi jednostavno da ga zakljucate ako ste sami sebi dovoljni... cim se pojavi neko iz EMC klana odmah krene i kick... ako sve ovo sluzi samo za njih onda recite da potrazim neki drugi server za igru gde oni nemaju pristup i adminska ili moderatorska ovlascenja...

Gospodine Bogojevicu---pozdravljam
Vas  nisam kickovao  niti  banova(ja niti nitko iz EMC nema ovlasti za BAN)
kickovo sam vaseg sina zbog wallhacka  onu vecer  jer ga je koristio  i ljepo smo pricali u igri  da moze igrati  ali neka ga iskljuci...  I on je se slozio stim..
JB  MUNJA  ili  Zini da ti kazem  ili kako vec




Dobio sam informaciju veceras da je koristio opet  WH  i ja sam im rekao  ako opet imadne  WH  da  obavezno kickuju...

dokini

#2
Dragi Tata kako si se juce predstavio menjate Nick ove ko kosulje zasto nisi ako si onarodovao ovo objavio i zbog cega je problem JA sam te kikovao zato sto si omalovazavao i svakim recima podjebavao ljude problem je bio Munja i definitivno nije cist posto cemo da podrzimo video snimkom pa neka ljudi koji su malo upuceniji kazu svoju rec.
A sto se tice prozivanja EMC a ne znam ko da vam je upalo nesto u oko ako imas nesto konkretno postavi SS ili video a ne rekla kazala da bi bilo kakve istine DOKAZITE a ja cu da prilozim SS tvog ponasanja i prozivanja.
Za dobrim konjem se dize prasina volim sto smo cesto na forumu znaci da nesto radimo i da nedamo da svako vrslja po serveru jer za to nam je pruzeno poverenje a ako mi ili moji drugari iz klana imamo bilo sta nedozvoljeno forum je fala bogu otvoren IZVOLITE mi smo ovde takodje gosti sa ukazanim poverenjem . :wink: :wink:

bogi

#3
Quote from: Kreowski on December 14, 2011, 11:34:11 PM


Gospodine Bogojevicu---pozdravljam
Vas  nisam kickovao  niti  banova(ja niti nitko iz EMC nema ovlasti za BAN)
kickovo sam vaseg sina zbog wallhacka  onu vecer  jer ga je koristio  i ljepo smo pricali u igri  da moze igrati  ali neka ga iskljuci...  I on je se slozio stim..
JB  MUNJA  ili  Zini da ti kazem  ili kako vec


Dobio sam informaciju veceras da je koristio opet  WH  i ja sam im rekao  ako opet imadne  WH  da  obavezno kickuju...

... kao prvo ne morate svi u glas da raspravlajte... vidim da krecete svi odjednom da se branite nesto... ja tebi Kreowski necu da persiram... ali ovo je moj nick name i ovo sam ja drugi igraci me ne interesuju nisam ovde zbog toga... ja dosta znam o ovlascenjima admina i moderatora pa te price o kicku PB-u konekciji i slicno padaju u vodu... ko ima pristup on to i radi... ja nemam... nije prvi put da se to desava i samo onda kada se neko pojavi iz EMC klana...

dokini








Evo tvojih komentara a daj ti da vidimo sta smo mi komentarisali a i pogledaj prethodni post vezan za Tomahavk ili ti JB Munju koji je postavljen pre tvoga mi to nismo postavili i kazi zasto su se svi na serveru zalili na njega   :wink:

bogi

Quote from: dokini on December 14, 2011, 11:35:54 PM
Dragi Tata kako si se juce predstavio menjate Nick ove ko kosulje zasto nisi ako si onarodovao ovo objavio i zbog cega je problem JA sam te kikovao zato sto si omalovazavao i svakim recima podjebavao ljude problem je bio Munja i definitivno nije cist posto cemo da podrzimo video snimkom pa neka ljudi koji su malo upuceniji kazu svoju rec.
A sto se tice prozivanja EMC a ne znam ko da vam je upalo nesto u oko ako imas nesto konkretno postavi SS ili video a ne rekla kazala da bi bilo kakve istine DOKAZITE a ja cu da prilozim SS tvog ponasanja i prozivanja.
Za dobrim konjem se dize prasina volim sto smo cesto na forumu znaci da nesto radimo i da nedamo da svako vrslja po serveru jer za to nam je pruzeno poverenje a ako mi ili moji drugari iz klana imamo bilo sta nedozvoljeno forum je fala bogu otvoren IZVOLITE mi smo ovde takodje gosti sa ukazanim poverenjem . :wink: :wink:
... vec krece i omalovazavanje na jednom forumu molim te procitaj pravila, a posto si tako krenuo smatram da i ja imam pravo na to posto sam vec clan i da ti odgovorim...

... menjam nick name jer od tebe licno ne moze da se igra na serveru cim se ti pojavis krenu kickovanja... i moje je pravo da menjam nick name kako ja to hocu kao i pravo svakog od igraca dok se drzi pravila, a ja koliko se secam nisam ih krsio samo sam posmatrao sta se radi... za dokaz to bi vi trebalo da dokazujete ne ja... kickovan sam veceras vise puta bez razloga i bez dokaza rekla kazala me ne interesuje to samo pokazuje u ovom slucaju da upravo pricas price za koje nemas dokaza... pravo da ti kazem nisam znao da si konj pa nek se prasina i dalje dize za tobom.... i mogu sa kreowskim da pricam jer je izgleda on ovde od vas najposteniji... ti nemoj da mi se javljas tvoje komentare necu ni da citam... sledeci put za kickovanje spremite dokaz u suprotnom uvek cu da vas prozivam kao klan iako pojedini vrede vise od ostalih... morao bi EMC klan malo da izproverava ko im je sve u klanu i ko sve pametuje u toku igre i koristi ovlascenja ne bi li imali pojedini bolji skor izgleda... ne moze covek danas od takvih posteno ni da se igra jednu obicnu decju igru...

bogi

Quote from: dokini on December 14, 2011, 11:55:27 PM


Evo tvojih komentara a daj ti da vidimo sta smo mi komentarisali a i pogledaj prethodni post vezan za Tomahavk ili ti JB Munju koji je postavljen pre tvoga mi to nismo postavili i kazi zasto su se svi na serveru zalili na njega   :wink:
ja uvek stojim iza njih... nego lepo kazi i pokazi kakvi su vasi... zasto krijete vase prozivke... prozivate sve igrace da bi imali razlog za kickovanje i udaljavanje iz igre... za vas svako ima WH svako ima cit... ponasate se i sad na forumu detinjasto, a to izgleda jos uvek i jeste...
narocito ti...

Lang

bogi ,bogi  ...cccccccc
menjaj ti nik kada god hoces ali iskljuci pomagala :)
Admini rade svoj posao kako treba i to se vidi na delu .
pozz  :king:

bogi

Quote from: Lang on December 15, 2011, 12:05:11 AM
bogi ,bogi  ...cccccccc
menjaj ti nik kada god hoces ali iskljuci pomagala :)
Admini rade svoj posao kako treba i to se vidi na delu .
pozz  :king:

... jesi i ti iz EMC klana...

Jacⱪ Sparroⱳ™

#9
Quote from: bogi on December 15, 2011, 12:01:19 AM
ja uvek stojim iza njih... nego lepo kazi i pokazi kakvi su vasi... zasto krijete vase prozivke... prozivate sve igrace da bi imali razlog za kickovanje i udaljavanje iz igre... za vas svako ima WH svako ima cit... ponasate se i sad na forumu detinjasto, a to izgleda jos uvek i jeste...
narocito ti...

Bogi, da li bi mogao postaviti ss o navodno "njihovom prozivanju", ili uopste oni to nisu radili.

DexonDee

#10
Kao prvo jesi ti iz JB klana?

Kao drugo kao sto je Jack rekao daj SS da vidimo njihovo ponasanje jer ja do sada nisam video barem dok sam na serveru da nesto momci lose pisu...

Kao trece da li ti JB Munja nesto dodje?

bogi

... nema odgovora ili odgovarate izgleda samo kad ste u pravu, a kad to niste bezite...
... vidim da si ti admin na forumu... mislim da bi ti prvi trebalo da povedes racuna o onome sto pises... pomesao si neke stvari... mislim da je pravo svakog igraca da koristi i menja nick name sa pravilima i naravno propisima koji su i postavljeni... za pomagala to ces kao admin morati da se obracas nekom drugom ne meni... mene pomagala ne interesuju igram cisto iz zabave cak i kada je vise nego providno kada ih drugi koriste pa bih bio malo oprezniji sa takvim postovima... dali je je ovo forum napisaces ono sto ti ja kazem i igraces onako kako ti ja kazem... mislim da su ta vremena odavno prohujala... postavio sam jedno prosto pitanje, a jos uvek nemam odgovor na njega jos u prvom postu... izgleda da sam ja u pravu ovde...

bogi

Quote from: Jack Sparrow on December 15, 2011, 12:21:24 AM


Bogi, da li bi mogao postaviti ss o navodno "njihovom prozivanju", ili uopste oni to nisu radili.
... kao prvo ja nemam vremena ni za ovaj forum, a dosta je bilo vise kickovanja bez razloga... ja da jurim u igri i da snimam sta drugi pisu i prozivaju ne pada mi na pamet... nisam dete od deset godina da se tuzakam na forumu... moja pitanja su jasna samo ih treba lepo procitati...

bogi

Quote from: DexonDee on December 15, 2011, 12:25:18 AM
Kao prvo jesi ti iz JB klana?

Kao drugo kao sto je Jack rekao daj SS da vidimo njihovo ponasanje jer ja do sada nisam video barem dok sam na serveru da nesto momci lose pisu...

Kao trece da li ti JB Munja nesto dodje?
... ja nemam klan i ne pripadam nikakvom klanu zadovoljavam malo decje igrarije i tudje prohteve... a za Munju... nisam ja otvorio ovaj topic zbog Munje... zamolicu vas da se drzite teme...

Lang

.. jesi i ti iz EMC klana...? Ne nisam !Ali znam sta pisem sigurno .p.s. lep ti je pas ,pit ?
:king:

Jacⱪ Sparroⱳ™

#15
Quote from: bogi on December 15, 2011, 12:31:01 AM
... kao prvo ja nemam vremena ni za ovaj forum, a dosta je bilo vise kickovanja bez razloga... ja da jurim u igri i da snimam sta drugi pisu i prozivaju ne pada mi na pamet... nisam dete od deset godina da se tuzakam na forumu... moja pitanja su jasna samo ih treba lepo procitati...

Ovo tvoje kao nije tuzakanje, sto si napisao u prvim postovima...  :wink:
Uslikati nije tesko. Mozes preko xfire-a pritiskom na "Scroll Lock+S" (po defaultu) ili preko tastature pritiskom na "Print Screen", i gotovo. Time si samo potrosio 1-3sekunde igranja (bez snimanja i jurenja) za napravljen ss.

Sto se tice odgovora na tvoja pitanja, evo ih... Do sada oni nisu kikovali bilo kojeg igraca bez razloga. Ne mogu oni banovati nekoga i da hoce. Na mix serveru moze da igra bilo ko, samo da se pridrzava pravila servera. Svejedan član EMC klana je stariji od tebe (koliko znam), tako da oni se nece ponasati nekulturno na serverima/forumu.

bogi

Quote from: Lang on December 15, 2011, 12:46:04 AM
.. jesi i ti iz EMC klana...? Ne nisam !Ali znam sta pisem sigurno .p.s. lep ti je pas ,pit ?
:king:
... slusaj me dobro... ja se i ja malo uposljen na nekim drugacijim forumima takodje sa ovlascenjima tako da komentari ti nisu na mestu... a pas je cane corso mastiff siclijanski... a odgovor nadam mu se sutra... izbegavao sam da udjem na ovaj forum jer mi to ne treba igram kao sto sam rekao iz zabave sve ostalo me ne interesuje... ali moglo bi da se povede racuna malo o postenim igracima... a ne kick za svaki pogodak kao sto se i desavalo...

Kreowski

Quote from: bogi on December 14, 2011, 11:15:54 PM
... jeli moguce da EMC klan ne moze da trpi neke iole bolje igrace pa redom kickaju sve one za koje im se i prohte... jeli i moguce da pojedini igraci igraju sa WH-om celo vreme dok se udaljuju iz igre masa onih postenih igraca... stvarno je sramota za jedan server i takvo ponasanje, bez dokaza kickaju sve redom... dugo igram na ovom serveru ali se nisam nadao tome, svakom raspravom pojedini jednostavno udaljuju igrace iz igre bez ikakvog opravdanog razloga... kao i mene veceras vise puta i ko zna koliko puta do sada pa ni to nije bilo malo pa su banovali opseg... jeli taj EMC klan zasticena vrsta na ovom serveru pa oni mogu da prozivaju svakog, a njih niko ili jednostavnim odgovorom ban... ako je otvoren server za sve igrace onda je to veoma nisko ponasanje od jednog klana u ovom slucaju EMC klana... a ako je MIX eXtreme napravljen samo za EMC klan onda ne bi trebalo drugi igraci da imaju pristup igri... neka ga jednostavno zakljucaju za ostale igrace... stvarno mi nije jasno zbog cega to rade... izgleda kao zavist, ljubomora, pate izgleda od neke velicine jer ne shvataju da je to samo jedna obicna igra.... ponasaju se gore nego deca od desetak godina, cak su i deca kulturnija i obrazovanija od njih... sve ovo nek im sluzi na cast ali sada vidim da sve one prozivke upucene njima u toku igre da su i istinite... da li server uopste treba da privuce masu igraca ili da ih u stvari udaljavate i iz igre i sa servera... ako je tako trebalo bi jednostavno da ga zakljucate ako ste sami sebi dovoljni... cim se pojavi neko iz EMC klana odmah krene i kick... ako sve ovo sluzi samo za njih onda recite da potrazim neki drugi server za igru gde oni nemaju pristup i adminska ili moderatorska ovlascenja...

Odgovor na pitanje---ako itko moze trpit  bolje igrace  od sebe  samih to smo vjerovatno mi iz EMCa
Ja  za  svaki svoj kick imao  sam DOKAZ  jer  BITANGE  to zahtjevaju....  a  moram priznat  po DOKINIjevim SS  da je  situacija na serveru bila dosta zategnuta...

Na ostala pitanja:  Zamolio bih  iz BITANGI neka  ti daju odgovor!?
A  ako  netko  iz EMC  koristi nedozvoljena sredstva(wh  ili  sta god vec) ili  vrjedja nekoga   MOLIO bih te za neki  dokaz(slika ili video)
jer to  Bitange  traze  a  ne netko iz naseg klana....


Vidimo se preko scope

bogi

Quote from: Jack Sparrow on December 15, 2011, 12:53:46 AM

Ovo tvoje kao nije tuzakanje, sto si napisao u prvim postovima...  :wink:
Uslikati nije tesko. Mozes preko xfire-a pritiskom na "Scroll Lock+S" (po defaultu) ili preko tastature pritiskom na "Print Screen", i gotovo. Time si samo potrosio 1-3sekunde igranja (bez snimanja i jurenja) za napravljen ss.

Sto se tice odgovora na tvoja pitanja, evo ih... Do sada oni nisu kikovali bilo kojeg igraca bez razloga. Ne mogu oni banovati nekoga i da hoce. Na mix serveru moze da igra bilo ko, samo da se pridrzava pravila servera. Svejedan član EMC klana je stariji od tebe (koliko znam), tako da oni se nece ponasati nekulturno na serverima/forumu.
... ajde da ti odgovorim ali ne bi trebalo i nije tuzakanje nego vise pitanje... licno sam kickovan i na war-u jednom kad smo i do toga dosli, kada sam rekao jos jednom i napustamo war dobio sam odgovor necemo vise, a izbaciti igraca u toku war-a zna se sta znaci... prednost... i to pre vise meseci... necu napisati o kome se radi ali je bilo ocigledno i dobio sam potvrdu vec u toku igre za to... meni ne treba vise od te potvrde... to koje stariji ne znaci da je pametniji i kulturniji... to ne znaci meni licno, a verovatno i vecini nista... a odgovor samo na ovo pitanje... ako sve ovo sluzi samo za EMC klan onda recite da potrazim neki drugi server za igru gde oni nemaju pristup i adminska ili moderatorska ovlascenja... jer neko od njih ima ovlascenja za udaljavanje iz igre... pravila su jasna ali izgleda niko ne radi po njima... zbranjene su neke stvari ali se i dalje koriste, a neke zloupotrebljavaju...

bogi

Quote from: Kreowski on December 15, 2011, 01:05:43 AM


Odgovor na pitanje---ako itko moze trpit  bolje igrace  od sebe  samih to smo vjerovatno mi iz EMCa
Ja  za  svaki svoj kick imao  sam DOKAZ  jer  BITANGE  to zahtjevaju....  a  moram priznat  po DOKINIjevim SS  da je  situacija na serveru bila dosta zategnuta...

Na ostala pitanja:  Zamolio bih  iz BITANGI neka  ti daju odgovor!?
A  ako  netko  iz EMC  koristi nedozvoljena sredstva(wh  ili  sta god vec) ili  vrjedja nekoga   MOLIO bih te za neki  dokaz(slika ili video)
jer to  Bitange  traze  a  ne netko iz naseg klana....


Vidimo se preko scope
... malo si se ti nasao u neobranom grozdju ali nisam ja kriv.... kada sam prvi put krenuo na ovom serveru da igram bilo je kickanja bez razloga... i ne kazem ja da si ti ali neko sa ovlascenjem jeste i to vise puta kad ti nisi tu... kao sto sam i napisao odgovor mi treba na prosto pitanje ne gledam koje posten od vas iz klana, a ko to nije, neko zloupotrebljava svoja prava... i kad prozivam naravno da cu ceo klan, a ne pojedinca...

Kreowski

Da  sjecam  se  ljetos  kada smo  igrali   war  desilo vam se  to   i to  tebi ja mislim ali  prijatelju to je  PUNK BUSTER to je program nisam bio  ja   a  tada sam te samo ja mogo kickovat i nitko drugi(jedini imao rcon)...   tada sam ti bio objasnio i tvojim suigracima  sta je to i da mi sa PB  nemamo nikakve  veze, mene i  dan danas  izbaci.....
Ako ti je netko drugi nesto napisao  to su te zafrkavali   to i dan  danas  rade igracima  koje izbaci PB, ne samo mi iz klana nego i drugi

MIX  ne sluzi EMC klanu  nego  mi sluzimo njemu i igracima....  jedina stvar  sto ga mi  iz EMC volimo igrati jer  je najagresivniji  od svih BITANGE servera(tako da je par nas  iz EMC  dobilo rcon-imas  tu negdje  tko iz EMC  ima rcon)

bogi

Quote from: Kreowski on December 15, 2011, 01:31:29 AM
Da  sjecam  se  ljetos  kada smo  igrali   war  desilo vam se  to   i to  tebi ja mislim ali  prijatelju to je  PUNK BUSTER to je program nisam bio  ja   a  tada sam te samo ja mogo kickovat i nitko drugi(jedini imao rcon)...   tada sam ti bio objasnio i tvojim suigracima  sta je to i da mi sa PB  nemamo nikakve  veze, mene i  dan danas  izbaci.....
Ako ti je netko drugi nesto napisao  to su te zafrkavali   to i dan  danas  rade igracima  koje izbaci PB, ne samo mi iz klana nego i drugi

MIX  ne sluzi EMC klanu  nego  mi sluzimo njemu i igracima....  jedina stvar  sto ga mi  iz EMC volimo igrati jer  je najagresivniji  od svih BITANGE servera(tako da je par nas  iz EMC  dobilo rcon-imas  tu negdje  tko iz EMC  ima rcon)
... nisi ti taj war igrao o kome ja pricam...ali nema veze... nije rec o tome..

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: bogi on December 15, 2011, 01:14:19 AM
ako sve ovo sluzi samo za EMC klan onda recite da potrazim neki drugi server za igru gde oni nemaju pristup i adminska ili moderatorska ovlascenja... jer neko od njih ima ovlascenja za udaljavanje iz igre... pravila su jasna ali izgleda niko ne radi po njima... zbranjene su neke stvari ali se i dalje koriste, a neke zloupotrebljavaju...

Ne Bogi, nije taj server namenjen samo za EMC klan. Svako ima pravo da se igra na njemu, dok se pridrzava pravila servera.
Ako primetis da neki igrac koristi cheat, onda javis subadminu/adminu (bilo da je na serveru ili preko xfire-a), da taj i taj igrac koristi cheat. Normalno, tada ce taj subadmin/admin reagovati tj. pratiti ce ga/doci ce na server da vidi da li koristi nesto od nedozvoljenih sredstava. Da si tako udario, do ovoga nebi doslo.

Kreowski

Quote from: bogi on December 15, 2011, 01:35:36 AM

... nisi ti taj war igrao o kome ja pricam...ali nema veze... nije rec o tome..

ejh  onda  ne znam

A  sto se tice  danasnjeg  kicka za tebe  dobio si gore  od DOKINIja slike zasto te je kickovao...

Ukoliko si primjetio da ima jos  chitera  na  MIXu  postavi tu njihove nickove za koje ti mislis  da nebi  trebali igrat, pa cemo  mi Admini  obratit  pozornost  u igri na njih..


Sta da ti napisem vise...  BITANGE  nek  ti odgovore na ovo sve... oni su tu glavni  a vjerujem da ces do sutra navecer  dobiti odgovor
Laku noc   odo spavat  treba sutra radit...

bogi

Quote from: Jack Sparrow on December 15, 2011, 01:37:54 AM
Ne Bogi, nije taj server namenjen samo za EMC klan. Svako ima pravo da se igra na njemu, dok se pridrzava pravila servera.
Ako primetis da neki igrac koristi cheat, onda javis subadminu/adminu (bilo da je na serveru ili preko xfire-a), da taj i taj igrac koristi cheat. Normalno, tada ce taj subadmin/admin reagovati tj. pratiti ce ga/doci ce na server da vidi da li koristi nesto od nedozvoljenih sredstava. Da si tako udario, do ovoga nebi doslo.
... meni ne smetaju citeri to je njihov problem sto ne znaju da igraju drugacije ali mi smeta kickovanje bez razloga... kao sto sam i napisao igram iz zabave ali ocito je po neki put, a i ocigledno da neko to radi sto mu se moze... das coveku malo vlasti i odmah vidis kakav je...

bogi

Quote from: Kreowski on December 15, 2011, 01:42:50 AM
Quote from: bogi on December 15, 2011, 01:35:36 AM

... nisi ti taj war igrao o kome ja pricam...ali nema veze... nije rec o tome..

ejh  onda  ne znam

A  sto se tice  danasnjeg  kicka za tebe  dobio si gore  od DOKINIja slike zasto te je kickovao...

Ukoliko si primjetio da ima jos  chitera  na  MIXu  postavi tu njihove nickove za koje ti mislis  da nebi  trebali igrat, pa cemo  mi Admini  obratit  pozornost  u igri na njih..


Sta da ti napisem vise...  BITANGE  nek  ti odgovore na ovo sve... oni su tu glavni  a vjerujem da ces do sutra navecer  dobiti odgovor
Laku noc   odo spavat  treba sutra radit...
... pretpostavljao sam da je on, a sada mi i ti potvrdjujes isto... ej Kreowski nismo deca to samo deca i znaju da se ponasaju tako... to sto me je danas kickovao to mu je za vadjenje, a ne prica o tome kao izazivaju njih troje da bi imali razlog da snime nesto i razlog za kick... jeli tako treba da se ponasaju... gde su ostali dani i kickovanja bez razloga i bilo kakvog komentara... i svaki put kad on udje u igru... sta je razlog drugi nick name ili nesto drugo... palica je cudo... jbg ali kod njega u ruci izgleda...

Srba

Kakav god da je problem nastao tokom igranja - resenje se nece postici nedolicnim ponasanjem koje sam video na SS. Forum tome i sluzi - da se na njemu izlozi svoj problem. Dakle, uzivajte u igri a (sub)admini ce nastaviti da prate ponasanje svih igraca. EMC klan je kikovao i svoje igrace kada se nisu ponasali u skladu sa pravilima, tako da ce sigurno kikovati i one koji se tih pravila takodje ne pridrzavaju.

Nema potrebe za daljom raspravom. Uzivajte u igri jer ste svi dobrodosli na Mix i sve ostale servere.

bogi

Quote from: Srba on December 15, 2011, 02:04:05 AM
Nema potrebe za daljom raspravom. Uzivajte u igri jer ste svi dobrodosli na Mix i sve ostale servere.
... kako za koga neke stvari mora da se razjasne... glupo je igrati jednu najobicniju igru iz zabave radi, a da pritom se neko izd**ava jer mu se to moze... ako neko ne zna da igra i ne ume da gubi nije mu mesto ni na jednom serveru... bio on sa ovlascenjem, povlascenjem ili sta god jos...

vd|cube(im)

#28
Poserem se ja na onog tko nema stalni nick i mijenja ga više nego donje gaće pa još se dođe raspravljati na forum...

...tko si ti da povjerujemo u tvoje priče, koje su ljudi iz EMC klana pobili dokazima(za koje ti nemaš vremena)...Na ovakav način se Š¾ali upravi vodovoda.... :stoner:
Tema lock  :hmm


ToTo

Bogi, pre svega dobrodosao na forum. Zao mi je sto nisam ranije video temu, pa se javljam tek sada, ali ovo sto si napisao....veruj mi, gubio si vreme. Kad, ko, koji nik, zasto, koji server,........? Tako se pise prituzba na rad admina, pa onda on dodje i postavi dokaz o tvom ponasanju u tom momentu, a bitange procene da li je bilo opravdano ili ne.

EMC ne gubite vreme na ovakve rasprave. Dokini je postavio ss, i tu je prici kraj. Nadam se da sad razumete zasto insistiram toliko na ss.

Uzivajte u igri  :hat