ban sa ts bez razloga By maki

Started by ||NooOooZ||kuntakinte, August 30, 2011, 04:24:01 PM

Previous topic - Next topic

||NooOooZ||kuntakinte

Juce oko 1:15 na sd burgundy mapa,seljak u kuci kempa ja ga nazovem seljakom on nakon 3 runde mene pita da li sam njemu  to rekao ja kazem da jesam lik je imao neki tag sa nikom koji nikad nisam vidio da bi me nakon 5 min banao sa ts a taj zvanicni momak je bio Maki the Mbrain      moje ptanje je sljedece.Zasto ban sa ts?molim odgovor bitangi


MakiMDSS.rs

#2
evo tebi pitanje - da li bih ti meni reko SELJACINO , da sam stavio nick koji treba ?

naravno da ne . i lepo pise na serveru BEZ VREDJANJA

prostakluk necu ja barem tolerisati na serverima i budi srecan nisi dobio ban koji ne moze da se unbanuje , unban sam te posle ali mislim da nisi zasluzio i da se zahvalis tamari pre svega ...

poenta je - bio on bitanga ili neko nepoznat na serveru nema psovanja .

sledeci put pobrinucu se da dobijes ban na opsegu i da nemas pristupa forumu , ts i serverima , pa idi i nazivaj na drugim serverima nekoga pogrdnim imenima .

micko

maki preterujes mnogo!!!Covek je objasnio zasto je napisao SELJAK,i kakvo je to vredjanje alo!!!?U afektu je rekao to jer si kao sto TOTO rece za MAJU  skupljao kill,i nisi se pomerao!!!Znaci Maja se kick kada tako igra,a ti decko mozeti se, i jos se uvredis kada ti neko kaze seljak!!!Kunta kao i vecina nas iz klana noz nije klinci da ti mozes da siljis onu stvar na njemu.DAJ BAN CELOM KLANU AKO CES BITI SRECAN NAPALJENI DECACE...pa cu ja onda da molim TAMARU da tebe moli da nas vratis lej to ok? :suicide

MakiMDSS.rs

ja nisam bio u kampu bio sam AFK covece kad sam doso sa FB slucajno sam naleteo na njega u periodu kad se runda zavrsavala . a on je viode onih 5 sec koje KILL KAM daje . i nemoj da mi pricas micko o igri molim te ja barem nisam nikad kampao i niti cu svi znaju da mene na pub zabole iskreno K i da ja rusham bez obzira dal ce da me neko ubije , svi to znaju i nemoj da se pravis pametan micko . znaci one 5 sec koje je on video jeste da sam bio iza ali u trku sam ga ubio offzoom snipom jer sam BIO NA JEBENOM FB PRICAO SA CUROM . jer sad razjasnjeno .

Lo.Od4k

kuntak se zeza sa svima sa tim "seljacino" meni je to x puta rekao tak da nista lose nije mislio sigurno ti maki si trebao reci da si bio afk i kraj price a ne kurcit se sa banovima na ts-u

MakiMDSS.rs

resili smo sve na TS ... on nece vise nastaviti da prica bilo kome , a ja sam mozda preterao sa banom mozda ali iskreno kako se i drugi admini ponasaju pojedini tako mogu i ja ... znaci moja greska je ta sto sam ga banovao bez upozorenja sa tsa a on je pogresio sto je to uradio . izvinjenje od mene ali ocekujem od njega isto

ToTo

Kunta ? Fali jos 1 tvoj post pa da lepo zakljucamo ovu temu, i posaljemo je u zaborav  :handshake:

||NooOooZ||kuntakinte

Ja se ispricavam što je doslo do nelagode sorry  :flag_of_truce

Stekara_1

Toooo, još nisu zaključali temu, šta ga gledaš, nabodi ga : ))))

ToTo

Quote from: Stekara_1 on August 31, 2011, 01:56:26 PM
Toooo, još nisu zaključali temu, šta ga gledaš, nabodi ga : ))))
Svaka cast momci, nema tog problema , koji se ne moze resiti lepo i normalno  :peace:

A tebi gade takodje pozdrav, naravno pre nego zakljucam temu +1  :icon_dick: