Old school nedozvoljeni izlazak sa mape i moguci cit

Started by dokini, August 26, 2011, 11:10:23 PM

Previous topic - Next topic

dokini

#1
Licno  sam ga kikova jer po postu tota ovoj je nedozvoljeno napustanje mape a i velika mogucnost da ima cit  :thumbdown

Srba

Snimio sam ga jer mi je muka da me ovako bezocno maltretiraju (imam previse godina da se izivljavaju na meni tako bez blama).  :icon_grrr:

MASTERBLASTER

Tip iz Rusije, varalica ocigledna sa wh kikao sam ga neko vece ne znam ko ga je snimio isto vece iz EMC klana verovatno ce i to biti objavljeno.

Srba

znam da je Rus - objasnio sam mu na ruskom zasto je kikovan (mada mu je sigurno jasno, ali sto nas malo ne bi pravio bu...lama)


svoeR


$tring

Dajte mi IP da blokiram ceo opseg iz Rusije i resen problem...

Srba

Snimicu ga opet samo da ga vidim - mada mora neko iz klana sa rconom da mu vidi IP, pa ko se neko zadesi, zadesi...

DexonDee

176.14.205.222:28960 [] "Old school"

mislim da je on


komara

Ako je mix server u pitanju to se i pre dešavalo,mislim da to nije čit nego bug(kad moŠ¾eš da izađeš sa mape).E sad ako si ok igrač izaći ćeš sa servera pa se ponovo konektovati,a neki to koriste za nabijanje kill-ova.

Srba

Quote from: komara on September 01, 2011, 01:20:57 PM
Ako je mix server u pitanju to se i pre dešavalo,mislim da to nije čit nego bug(kad moŠ¾eš da izađeš sa mape).E sad ako si ok igrač izaći ćeš sa servera pa se ponovo konektovati,a neki to koriste za nabijanje kill-ova.

Ja znam odavno za ovaj bug u ovoj mapi, ali igrac tu ne moze slucajno da dodje nego veoma namerno. Dakle potrebno je relativno dosta vestine da bi se iskocilo sa mape, a nacin na koji je old school dosao do mesta gde se glavna bitka odvijala na mapi dokazuje da je covek sa ciljem iskocio i dosao do mesta (dojurio bi, ali se na snimku vidi da je potrosio rush), i da cim je stigao do mesta krkljanca pocinje da puca po nama van mape.

I potpuno si u pravu, svako ce na kill camu moci da vidi da je izasao sa mape i da je ubijen odatle (kao sto je mene ubio a bio sam ledjima okrenut ka zidu, zbog cega sam i snimio kill cam da vidim ko to puca kroz zid). Desavalo mi se da na nekim mapama propadne ispod i da moram da se reconnectujem, ali je old school ovo radio iz drugih motiva. A pri tom nas je na serveru tada bilo bas dosta, a on je zaostajao, pa valjda da nabije killove... Tuzno...  :-[

MASTERBLASTER


Srba

I meni se cini da je WH ali nemam dokaze, a i ne znam kako to dokazati - mada je sasvim dovoljno ono sto je uradio na snimku da zasluzi najmanje jedan debeli kik  :girl_cray

mrvica_******|2shooorty|

aj sto je izasao van mape nmanje vise opomena i mali kik,....ali za to kako te utepao eeee to  :whip3: :whip3: :whip3: :whip3:

Srba

Quote from: mrvica_******|2shooorty| on September 01, 2011, 07:28:40 PM
aj sto je izasao van mape nmanje vise opomena i mali kik,....ali za to kako te utepao eeee to  :whip3: :whip3: :whip3: :whip3:

E bas zato sto me je roknuo kroz zid  :whip3: