News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

SPORT4FUN #2

Started by Citadel of Pain, July 20, 2012, 08:06:39 PM

Previous topic - Next topic

Citadel of Pain

Bitange se ponovo na sportu skupljaju!?!?  :omg:  :o

Nedelja, 18.30 h, isti teren, nemam nista protiv ako neko ima bolji, ovaj je klizav i obruc je jako tvrd,
dobra strana je sto je u hladu i sto zvrji prazan, a nije mi ni daleko  :whistling

Vremenska prognoza za nedelju --- 24 C  :yahoo


Pa ima li zainteresovanih za nedeljni tretman sala?

Uslov za dolazak ostaje isti....da ne znate da igrate i da ste u potpuno van forme  ;D

MakiMDSS.rs

Ja dolazim ali nemam uslov :( za ulazak :P nja nja adresa samo pls da znam gde da dodjem :)

don_gagi

Quote from: Citadel of Pain on July 20, 2012, 08:06:39 PM
Uslov za dolazak ostaje isti....da ne znate da igrate i da ste u potpuno van forme  ;D

Prepoznajem se...pa cu gledati da dodjem!  ;D

Kordoba

Dolazim i nadam se da cu igrati u nasoj poznatoj ekipi; " no  :jump"

MakiMDSS.rs

#4
E ljudi zasto ne bih mogli da igramo na ova dva terena ?



Meni je stan tu u tim zgradama kod bivse IDEA-je i uvek mogu da skoknem po vodu ili tako nesto mozda koju i kafu ako se nekome pije ... Cak i ako se nekome pripipi ili prikaka moze da skoci do wca fast , aj razmislite pa mi javite :)

Od cetri kosa neverujem da ce biti svi zauzeti u 18h to su ipak 2 terena a i u hladu su oba ne udara sunce u njih . Od moje strane dolaze jos 3 drugara koji su 2 smotana a 1 igra solidno basket .

Citadel of Pain

Maki, vas 4 ste sigurni?

Bitno mi je da znam koliko ljudi treba da skupim...

Kakav je teren? Mrezice? Ovo drugo nije bitno, nece niko kenjati   :hooray:

MakiMDSS.rs

Tereni nisu klizavi na 2 kosa imaju mrezice metalne a na 2 nemaju jer obicno tamo deca igraju :) Najverovatnije 4 nas je ... Napisacu danas uvece da potvrdim .

Kordoba

Ja dva dana necu kakiti da bih tamo isao u wc !!! Legenda si  :worth

MakiMDSS.rs


Kordoba

Molio bih vas, da nas par kapi kishe ne ometu u nameri da se istrcimo... Vreme je idealno!
Vidimose u 18,30h na Limanu kod Nidze  :clapping

Kordoba

#10
Ipak sam previshe vremena proveo u zici, kao sto napisah Gagiju, da bih razumeo normalan svet... Za mene je danas bio idealan dan za sport, bilo je i drugih terena ako je onaj opasan-klizav, al sta je-tu je... Razumite da ja to ne razumem, ali postujem... Vidimo se drugom prilikom..

I da, sledeci put me zovite kada budete na terenu. Necu vise da planiram vreme za druzenje, da zbog toga ne budem sa decom i prijateljima ili bilo kako provedem vreme, da bi otkazali na dan igre posle 15h... Ja nemam toliko slobodnog vremena da to sebi mogu da priustim... Hvala

Citadel of Pain

Preporodjen  :)

Moja ekipa bila prejaka ovaj put, valjda sto godinama igramo zajedno a ostali se tek upoznaju  ;D
I tako ce i ostati, barem dok Cepa ne smrsa  :super

MIKS

Pozdrav drugari...

Nisam znao da pichite basket, evo slucajno sad svratih na forum i vidjeh ovo... Ako hocete, mi svaki drugi-treci dan igramo basket u sali u skoli na naselju (bude malo toplije, ali upalimo klime pa vec na sredini igre bude ok...teren odlican, kosevi takodje, jedna od najboljih sala u gradu inace, igramo koliko hocemo...). Ko hoce, dobrodosao je...

MIKS

pick n roll

Quote from: Citadel of Pain on July 20, 2012, 08:06:39 PM
Bitange se ponovo na sportu skupljaju!?!?  :omg:  :o

Nedelja, 18.30 h, isti teren, nemam nista protiv ako neko ima bolji, ovaj je klizav i obruc je jako tvrd,
dobra strana je sto je u hladu i sto zvrji prazan, a nije mi ni daleko  :whistling

Vremenska prognoza za nedelju --- 24 C  :yahoo


Pa ima li zainteresovanih za nedeljni tretman sala?

Uslov za dolazak ostaje isti....da ne znate da igrate i da ste u potpuno van forme  ;D
teren je odlican, trenirao sam tamo klince pre 2 god, extra teren....